Opinie o WSC Centrum Rozwoju S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSC Centrum Rozwoju S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WSC Centrum Rozwoju S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSC Centrum Rozwoju S.A. w Warszawa

Były lektor

Przestrzegam lektorów przed tym "pracodawcą" -- zalega z wypłatami a winą obrzuca instytucje, które powierzyły im kursy za które płacą. Moja pierwsza taka pomyłka w życiu i oby ostatnia. Lektorzy tej "szkoły" -- nie kryjcie kogoś kto was krzywdzi i wykorzystuje! Moralnym obowiązkiem jest informować innych o takim zagrożeniu.

Jolanta
@Były lektor

Długo zalega już tak? I co teraz?

@Jolanta

Sprawą zajmują się już prawnicy.

@Były lektor

Poważnie już do czegoś takiego musiało dojść? Jak to aktualnie wygląda?

były lektor
@Marta

Mówimy tu o firmie Lingo Chat -- zmienili nazwę a może znów nazywają się inaczej, za tym już nie nadążę. Z powagą działalność tej instytucji nie ma wiele wspólnego. Wielomiesięczne oczekiwanie na łaskawe opłacenie wykonanych usług, kręcenie, obietnice bez pokrycia i próby manipulacji, TAK TO WYGLĄDA. WIEM, ZE WIELU LEKTORÓW CZEKAŁO DŁUŻEJ I JESZCZE NA WIĘCEJ. Jest już tajemnicą Poliszynela, że firma ta jest potężnie zadłużona I WĄTPIĘ ABY wielu lektorów odzyskało swoje pieniądze. Zachowanie tej firmy jest karygodne, bo doskonale wiedząc, że nie są w stanie zapewnić lektorom wynagrodzenia, zlecała im kursy i kłamała w sprawie wypłacalności. Oceńcie sami!

były lektor
@Marta

Dodam -- oczywiście nie wypłacono mi wynagrodzenia i po dobroci nikomu tego nie zrobią. Stąd przekazanie sprawy prawnikom.

@były lektor

No to słabo to wygląda w takim razie ale na szczęście sp zoo to nie są, więc tak czy siak po dłuższym czasie będą chyba musieli wypłacić o ile jakieś zaległości będą jeszcze mieli?

@Marta

W internecie ich dług jest już widoczny na giełdzie długów i na pewno nie ostatni -- od lektorów mam potwierdzenie. Za to założyciele "szkoły" Lingo chat funkcjonują w niezliczonych spółkach. Stare wygi. Jak obecnie rekrutują nowych pracowników, na jakie nowe nazwy i tłumaczenia ich nabierają? Wnioski pozostawiam czytelnikom.

@Były lektor

A tego to nawet nie wiem, zastanawiam się za to czy skoro faktycznie są jakieś długi to nie strach dalej działalność prowadzić? A co do tych spółek to muszą chyba w zarządzie figurować więc można to sprawdzić?

@Marta

Strach to ma uczciwy człowiek. W każdym razie na mnie ta firma już nie zarobi. Przestroga wysłana w świat a każdy postąpi jak uważa. Pozdrawiam i życzę samych tylko trafnych decyzji o współpracy.

@Były lektor

Zgadzam się, też niestety dalej czekam na opłatę wystawionej im faktury od prawie rok temu. Przykro, bo współpracowałam z nimi przez około 4 lat i w pewnym momencie przestali płacić. Nie odbierają telefonu, ignorują maile.. Myślę, czy nie połączyć siły razem i nie pozwać ich. Widzę, że sporo jest poszkodowanych jak ja. Nie można odpuścić.

;) Nowy wpis
@Katia

Z całym szacunkiem...ale na co wy ludzie jeszcze tam czekacie??

Zygmunt

Firma nie płaci lektorom - wystrzegaj się

@Zygmunt

zgadzam się

Czy pracując w firmie WSC Centrum Rozwoju S.A. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Katia Nowy wpis

Można pracować za darmo, jak komuś to odpowiada to welcome.

A.

Fajne miejsce. Pracuję tam od jakiegoś czasu, ucząc języka. Dostałam ciekawe kursy firmowe, dzięki temu moja wiedza również się rozwija :-) Pracuję jako lektorka w również innych szkołach, ale to zdecydowanie moja ulubiona praca :-)

@A.

"Każda sroczka swój ogonek chwali". Dobrze byłoby jeszcze wywiązywać się z zobowiązań finansowych wobec lektorów, którzy z oddaniem pracują by szkoła miała wielu klientów.

Katia
@A.

Nie jest to fajne miejsce pracy, gdyż za wykonaną pracę nie płacą!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WSC Centrum Rozwoju S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jolanta

Trochę mnie zaskoczyło, że ostatni komentarz o WSC jest z 2020 roku. To jednak trochę dawno, choć wydaje się, że nie. A tak się składa, że szukam informacji o warunkach pracy, jakie pracodawca oferuje. Czy uważacie, że warto tam się przyjąć? Co ten pracodawca ma do zaoferowania?

Zostaw merytoryczną opinię o WSC Centrum Rozwoju S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WSC Centrum Rozwoju S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WSC Centrum Rozwoju S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

WSC Centrum Rozwoju S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Miodowa 1
    00-080 Warszawa