Opinie o Jokem Sp. z o.o. w Siechnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jokem Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jokem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jokem Sp. z o.o. w Siechnice

Angelka Nowy wpis

To jednak jest już praca na dwie zmiany? ktoś przynajmniej do nich nawiązał a ja jak kiedyś sprawdzałam oferty to w takiej dawniejszej było napisane, że pracuje się od 7 do 19 i pisali o 60 godzinach tygodniowo po prostu. Dziś w jakich przedziałach się pracuje?

Kiki Nowy wpis
@Angelka

Tak rano i południe ale ranna zmiana nie musi nic robić przez 8godz a popołudniowa przez 4wszystko zmywarki pełne stoisz myjesz ręcznie a jak zadzwonisz do szefowej to cię potraktuje jak ścierwo pani Ola nie polecam na l4zwalniaja

Kasia Nowy wpis

Mój partner od stycznia nie otrzymał wypłate od tej firmy, pracuje już w innej pracy.nasz prawnik,napisał pismo i uprzedził,że jeśli nie zapłacą, sprawa trafi do sądu, ale oni się tego nie bali...możemy skontaktować się z Panem i wspólnie napisać skargę do pip

Kikid Nowy wpis

Nie polecam firmy a tym bardziej pracy człowiek włosy z nerwów wyrywa jedna zmiana nie musi robić nic a druga (usunięte przez administratora) do tego wiecznie coś nie pasuje. Koordynator traktuje podwładnych jak (usunięte przez administratora) drzac się nie dając słowa powiedzieć bo przecież pracownik jest nikim omijać szerokim łukiem.

Widziałem te odpowiedź dotycząca tego, że firma w zasadzie ma wystawione oferty ale bez własnej nazwy. Jeśli poważnie tak jest to w jaki sposób można się w ogóle tu dostać? mama szuka pracy jako sprzątaczka chciałem sprawdzić co to za firma ale faktycznie mało coś w necie o niej piszą

Kaja

Witam, co obecnie dzieje się w firmie. widziałam te poprzednie komentarze dotyczące wypłat oraz innych warunków. w sieci wyskoczyły mi ogłoszenia lecz z roku ubiegłego a z tego nie udało mi się już odszukać i zastanawiam się czemu. Są gdzieś indziej dodawane? l skoro nikt się nie werbował to czy oznacza, że do teraz sprzątają te same osoby? jest jakaś ocena bieżących warunków pracy?

@Kaja

Są są oferty, ale bez nazwy firmy. Nie ma w ogóle kontaktu do kadr ani do firmy. Brak nr tel w całym internecie. Ciekawe czy wypłata przyjdzie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jokem Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mateusz Siwiak

Czy ta firma wypłaca wszelkie dokładne wypłaty?? Raczej nie bo (usunięte przez administratora) Proszę o wypłacenie reszty moich pieniędzy!!!

@Mateusz Siwiak

A jakieś szczegóły odnośnie tej sprawy? jak długo już Pan czeka tak naprawdę i w jaki sposób wygląda kontakt z agencją w tej sprawie? Ciekawa jestem ich odniesienia się do tego problemu o ile faktycznie występuje

Beata
@Monika

Występuje problem z wypłatą mnie (usunięte przez administratora) na 500zl zero odzewu .

Mateusz Siwiak.
@Monika

Witam. Odnośnie opinia jest taka że miałem dużo godzin a nawet nie dostałem najniżej krajowej. O 1000zl mnie (usunięte przez administratora) Mam rodzinę na utrzymaniu i jak zobaczyłem wypłatę w tym miesiącu to nie wiedziałem co z nią zrobić taką niska była. Pozdrawiam.

W Jokem Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Irena

Witam, nie przez Agencję Pracy Tymczasowe Kołem Sp.zo.o. tylko przez Stację Opieki, ul.Otwarta 5, tj.boczna.Dojazd 11tramwaj,ul Grabiszyńska, wysiadła przed Kościołem, zawrócić ulicą Grabiszyńską, tj. boczna w lewo i już ul.Otwarta 5. po lewej stronie. Praca na 3 lata a potem także jak będziesz chciała dalej pracować następne 3 lata.. Profesjonalna Opieka dla Opiekunek. Ilość godzin ty dyktujesz, praca blisko miejsca zamieszkania.Komfort psychiczny, szkolenie, szacunek dla Opiekunki.Praca bez Agencji Pracy Tymczasowej bezpośrednio umowa z Stacją Opieki, Wrocław.ul.Otwarta 5. Pozdrawiam

@Irena

Dzięki wielkie za tak wyczerpujące wytlumaczenie trasy;) Ale czy miałaś doswiadczenie z firmą Jokem, bo to tej firmy dotyczyło pytanie? Możesz wyjaśnić żeby nie było nieporozumień. Ja też szukam pracy jako opiekunka ale interesują mnie opinie o tej firmie.

@Ewa

Witam, ta firma Jokem tj.Agencja Pracy Tymczasowe, we Wrocławiu za moich czasów była przyzwoita Ale przez przetargi musieliśmy się pożegnać bo nie finansował PFORN pracowników bez grupy inwalidzkiej.

@Irena

"Za moich czasów była przyzwoita", również dzięki za opinię ale skoro tak czy to nie jest przypadkiem sugestia, że coś mogłoby być na rzeczy? wiadomo jak obecnie prowadzą tutaj działalność i jakie warunki przy tym oferują?

Danka Czarnków

Witam również nie polecam pracować dla tej firmy są niewypłacalni zalegają mi już dwa miesiące

@Danka Czarnków

O ostatnią wypłatę chodzi?

Czy w Jokem Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tylko z PFRONu.

Farmerka

Zapomnij Tam niczego poza tym co muszą nic nie dadzą,a i tu znajdą powód do obcięcia

@Farmerka

Serio? :/ A w takim razie powiedz co dają dokładnie z tego co muszą?

@Monika

Tyle ile nakazuje prawo.Zalezy od stanowiska.☺️

@Farmerka

A z ciekawości rozwiniesz to bardziej? ;)

Krzysztof

Witam. Pracuje dla tej firmy ponad miesiac. 14 lutego 2019 powinienem dostac wyplate. Dzisiaj jest 21 luty i nadal jej nie mam. Proba kontaktu z firma niemozliwa. Nikt nie odbiera telefonu! Goraco NIE polecam!

@Krzysztof

Witam, to jakieś nie porozumienie,!! Myślę, że wszystko jest wyjaśnione ale ale brak informacji! Opinia Jokem czy Impel System zależy kto z pracowników opisuje konflikt.,!! Pracuję w tych firmach, i odnoszę się pozytywnie. Problemy wyjaśniało natychmiast w sprawie pracy, wypłaty, a bywało różnie.Przykre jest to, że są przetargi a pracownik cierpi.I stąd niepowodzenia, które przelewa się na Forum ! Pozdrawiam i więcej szacunku do Siebie, firma to Ty, którą tworzysz pozytywnie !

@Irena

Firma to nie pracownik szeregowy tylko zarządzający ,którzy traktują pracownika jak śmiecia.Pracuje na nieszczęście w Jokem vel I pel od wygrania przez nich przetargu.Od samego początku to jakiś koszmar Co nowy kierownik czy manager to cięcia .Teraz wymysli służbowe telefony dla sprzątaczek ,żeby nadzorować każdy ruch,obniżenia etatów o połowę ,bo mają swoją wizję.Dla.mnie to koszmar.Mycie okien za niewiele ponad 3 zł

@Farmerka

Witam, zależy od przetargu Impela. Różnie bywa, raz jest się pod wozem raz na wozie. Bardzo rzetelnie oceniasz kierownictwo. Firma ma pracowników do mycia tylko okien, sprzęt i nie za minimalną!.Wypadek, i jesteś z problemem sama, odmówisz już Ciebie nie ma, zrobi kto inny. Pracowałam, w Spółce Impela Jokem, kierownictwo trudne nie do zniesienia! Przetarg zmienił wszystko, ale do następnego przetargu. I tak jest co roku, nie wiadomo jakiej następny obejmie z Spółek. Pozdrawiam.Irena.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jokem Sp. z o.o.?

Irena

Witam, pracownik w Jokem Sp.z.o.o. pracuje na rzecz innej firmy, z którą wygrała przetarg., np. praca w banku, w zależności jaki charakter pracy, czy stanowisko oferuje,to płaci Jokem.

Tomasz
@Irena

Czyli co, jak jest sprzątanie w banku, to jest się zatrudnionym przez ten bank, a płaci Jokem? Czemu te wygibasy mają służyć?

@Tomasz

Witam, jest tak.Masz umowę zlecenie , jesteś pracownikiem Impela, ale wykonujesz pracę wz Banku. Bank płaci dla Impela, wg. przetargi umowy, która jest bardzo wysoka i korzystna dla Impela.A my dostajemy ochłapy za minimalną stawkę.Pozdrawiam.

Małgosia

Niestety odradzam każdemu podjęcie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą czyli defektow Jokemem czy Impelem. Pracuje w poznańskim oddziale w państwowej placówce na moje i koleżanek nieszczęście przetarg wygrała firma Jokem i pojawiła się Pani Krystyna.. Zaczynając od tego ze nie ma jej na obiekcie prawie nigdy , nie potrafi załatwić absolutnie żadnej sprawy związanej z zamówieniami brak rękawiczek jednorazowych , płynów, mopów co w dobie koronawirusa nas poprostu załamuje. O nadgodziny które wypracowałam wraz z 3 koleżankami chodzi o 3 miesięczne zastepstwa walczyłyśmy parę miesięcy ciągle słysząc zapomniałam. Mopy kazała nam prac w rękach szarym mydłem tak samo jak i ścierki chcemy zgłosić sprawę do sanepidu...Wyliczanie papieru do rąk to jakiś koszmar.Czekamy aż skończy się przetarg w grudniu z tą firmą i skończy się rządzenie tej okropnej kobiety. Jest mi ogromnie źle ze byłam wczoraj świadkiem poniżania innego pracownika przy mnie koleżanki również to jest na porządku dziennym niestety. Boimy się wziąć dzień wolnego bo karą za wolne jest zwolnienie z pracy. Jeden plus to to że musimy cierpieć tylko do grudnia .

Izabela

Ciężko pracowałam od poniedziałku do soboty kiedy upomnialam się żeby zaplacono mi za soboty stałam się nie wygodna nie potrzebna i oczywiście nie i umiejaca sprzątać A pracowałam tan prawie pół roku i do tej pory zastrzeżeń nie było A ja tylko upomnialam się o soboty Zostałam wyrzucona jak zuzyta guma Ludzie udawaja miłych ale można się o tym przekonać jak coś będzie nie tak odradzam Obiecują duuuuzo A jak co do czego to nic nie wiedzą Pozdrawiam skrzywdzona

@Izabela

Witam, Izabelko. Tak to już jest.Ciesz się, że masz z głowy Impel spółkę 7 boleści.Wejdz na Internet, a zobaczysz ile propozycji dla Ciebie, nie za minimalną ale 16 zł netto !. Byłam w takie sytuacji, Masz w czym przebierać. Powodzenia, pozdrawiam. Irena.

Leszek

Ta firma powinna nazywać się tragedia. Nie polecam nikomu.

Izabela
@Leszek

Brawo trzeba zrobić im nowy szyldy Porażka

Jaki jest styl zarządzania w Jokem Sp. z o.o.?

Irena

Witam, to spółka Impela, w internecie się odnajdziesz.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jokem Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Anita

W tej firmie nie rozwiązuje się problemów, wręcz odwrotnie. Nie polecam firmy Jokem Sp. z o.o. Nie traktują pracownika w normalny i należyty sposób. Jak im nie pasuje, to traktują jak przysłowiowego śmiecia ! Nie wypłacają nadgodzin, kręcą na swoja stronę, nie na korzyść pracownika ! Naprawdę z dala od tej firmy. A z przełożonymi i zarządzającymi czas najwyższy żeby ktoś zrobił porządek ! Godzinowo na zlecenie, to porażka, płacą lata wstecz jeszcze po 12,70 netto, piszę o teraźniejszym roku 2021

Jola
@Anita

Niewiem ale ja pracuje w tej firmie i zawsze na czas jest wyplata

Może znajdzie się jakaś osoba, która wie co się dzieje w firmie Jokem Sp. z o.o. w mieście Siechnice. Jeśli macie jakieś nowe informacje to dajcie znać!

ania

jokem jest podwykonawcą dla firmy Impel i tam należy kontaktować się. Też miałam problem i pisałam do firmy Impel

Nic, siedziba spółki jest we Wrocławiu

Robert

Czy firma zmieniła nazwę ?

MarcelA

Witam chcialam zmienic adres do wyslania pitu. Bardzo prosze o kontakt pozdrawiam Blazewicz Marcelina

Zostaw merytoryczną opinię o Jokem Sp. z o.o. - Siechnice

• Jak się pracuje w Jokem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jokem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jokem Sp. z o.o.?

Jokem Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Fabryczna 22
    55-011 Siechnice