Black Point Group sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Black Point Group sp. z o. o.

Nikolas 2014-06-13 14:01:53
Pracowałem w tej firmie. Zatrudnienie na u.o.p za mninmalną, reszta godzin na zlecenie. Stawki za godzinę mizerne i trzeba uważać bo kręcą w księgowości z zarobkami( udają niedouczone) . Kierownictwo raczej ok. Z ludźmi też można się dogadać, choć nie ze wszystkimi.
Nikolas 2014-06-27 14:44:00
Umowa o pracę dla tych z orzeczeniem o niepełnosprawności oczywiście. No i trzeba obliczyć sobie godziny pracy ( usunięte przez administratora )
gibek 2014-09-28 12:49:36
za weekendy liczą tak samo
mruk 2015-02-25 08:24:44
Na samym wejściu praca dla osób z wykształceniem i kwalifikacjami za niemal najniższą krajową przy dużym zakresie odpowiedzialności. Na samym etapie rekrutacji kręcą i potem taki stan rzeczy się utrzymuje.
arek 2016-05-20 20:02:03
ja sądzę, że prawda zawsze leży po środku. To samo tyczy się winy. Nie mamy pewności, jak było w tym przypadku @vhgjk. Ja mimo wszystko spróbowałbym tutaj swoich sił, zwłaszcza, że kiedyś widziałem od nich bardzo ciekawą ofertę na speca od spraw administracyjnych.
bunny 2016-11-27 14:40:52
Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości. Totalna porażka. Nie dostałam się zapewne dlatego, że za dużo chciałam, ale powiedziałam jedynie kwotę 5% większą niż w obecnej pracy, a skoro dla nich to za dużo, to... no cóż. Rozmowa z Panią rekruter to wszystkie pytania ściągnięte z internetu, hahaha :) Jak się Pani widzi za kilka lat? Jakie są Pani największe osiągnięcia w poprzedniej firmie? W jakim obszarze chciałby się Pani rozwijać? Jaki jest dla Pani idealny przełożony? Jakich decyzji w swojej karierze Pani żałuje? Trochę to słabe ogólnie rzecz mówiąc. Zmarnowałam tylko swój czas to przyjazd do tej firmy. Sekretarka bardzo miła, ale rekruterka to już niezbyt. Zbyt dosadnie chyba przyjęła do siebie artykuły z internetu zamiast pójść na jakieś porządne szkolenie dot. zatrudniania nowych pracowników. Lokalizacja firmy też niezbyt sprzyjająca. Zadupie na końcu świata bez porządnej drogi. Bardzo się cieszę, że nie zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o Black Point Group sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Point Group sp. z o. o.