Black Point Group sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Black Point Group sp. z o. o.

Nikolas 2014-06-13 14:01
Pracowałem w tej firmie. Zatrudnienie na u.o.p za mninmalną, reszta godzin na zlecenie. Stawki za godzinę mizerne i trzeba uważać bo kręcą w księgowości z zarobkami( udają niedouczone) . Kierownictwo raczej ok. Z ludźmi też można się dogadać, choć nie ze wszystkimi.
Nikolas 2014-06-27 14:44
Umowa o pracę dla tych z orzeczeniem o niepełnosprawności oczywiście. No i trzeba obliczyć sobie godziny pracy ( usunięte przez administratora )
gibek 2014-09-28 12:49
za weekendy liczą tak samo
mruk 2015-02-25 08:24
Na samym wejściu praca dla osób z wykształceniem i kwalifikacjami za niemal najniższą krajową przy dużym zakresie odpowiedzialności. Na samym etapie rekrutacji kręcą i potem taki stan rzeczy się utrzymuje.
arek 2016-05-20 20:02
ja sądzę, że prawda zawsze leży po środku. To samo tyczy się winy. Nie mamy pewności, jak było w tym przypadku @vhgjk. Ja mimo wszystko spróbowałbym tutaj swoich sił, zwłaszcza, że kiedyś widziałem od nich bardzo ciekawą ofertę na speca od spraw administracyjnych.
bunny 2016-11-27 14:40
Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości. Totalna porażka. Nie dostałam się zapewne dlatego, że za dużo chciałam, ale powiedziałam jedynie kwotę 5% większą niż w obecnej pracy, a skoro dla nich to za dużo, to... no cóż. Rozmowa z Panią rekruter to wszystkie pytania ściągnięte z internetu, hahaha :) Jak się Pani widzi za kilka lat? Jakie są Pani największe osiągnięcia w poprzedniej firmie? W jakim obszarze chciałby się Pani rozwijać? Jaki jest dla Pani idealny przełożony? Jakich decyzji w swojej karierze Pani żałuje? Trochę to słabe ogólnie rzecz mówiąc. Zmarnowałam tylko swój czas to przyjazd do tej firmy. Sekretarka bardzo miła, ale rekruterka to już niezbyt. Zbyt dosadnie chyba przyjęła do siebie artykuły z internetu zamiast pójść na jakieś porządne szkolenie dot. zatrudniania nowych pracowników. Lokalizacja firmy też niezbyt sprzyjająca. Zadupie na końcu świata bez porządnej drogi. Bardzo się cieszę, że nie zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji.
Pony 2017-05-31 17:34

Wysłałam swoje CV na stanowisko Inżyniera Produktu. Zdecydowałam się, mimo że firma nie oferuje ŻADNYCH profitów i udogodnień, bo zależało mi najbardziej na miejscu pracy bliżej domu.
Pierwszy etap to była typowa "pogawędka" - jakie jest Pani doświadczenie zawodowe, jakie są Pani mocne/słabe strony, gdzie widzi się Pani w przyszłości etc. No i było pytanie o wynagrodzenie... Może pomyślicie, że jestem głupia ale moje oczekiwania finansowe były niższe niż moja aktualna pensja zasadnicza.
Zaproszono mnie na kolejny etap - już bardziej szczegółowy. Ba, nawet dostałam zadanie analityczne i użyłam kalkulatora :). Oprowadzono mnie po produkcji - szału nie ma ale jest chociaż nad czym pracować. PO "wycieczce" powiedziano, że ten do końca tygodnia zamkną rekrutację i podadzą decyzję w poniedziałek.
Odezwali się wcześniej... żeby ogłosić, że potrzebują jeszcze jednego etapu aby porozmawiać i rozwiązać "dodatkowe zadanka". Niestety musiałam odmówić, bo moje aktualne stanowisko nie pozwala na chodzenie "w kratkę" ale możemy się umówić po godzinach mojej pracy bądź ewentualną rozmowę telefoniczną.
I tu jest najlepsza część. Na zapytanie skąd ta nagła zmiana i dodatkowy etap usłyszałam, że "tyle osób przewinęło się u nich w dziale, że chcą być teraz pewni, że znajdą kogoś na dłużej"... Bez komentarza. Tak czy siak, obiecał, że przemyślą to wszystko i jeszcze raz i dadzą mi ostateczną odpowiedź.
Nie zadzwonili. Za to zobaczyłam, że odświeżyli to samo ogłoszenie na portalu na pracuj.pl. Czyny mówią więcej niż słowa.

Podsumowując:
- do firmy Black Point - jestem BARDZO zawiedziona i rozgoryczona Państwa postawą. Sami wprowadzacie zamęt i sami nie wiecie kogo i czego oczekujecie. Mnogość etapów rekrutacji wcale nie pomaga w tym, że pracownik zostanie u was na dłużej. Jak chcecie brać, to wypadało by też coś dawać, prawda? I ten brak odpowiedzi i jednoczesne wznowienie ogłoszenia... Przypadek? Nie sądzę.

- do potencjalnych kandydatów: Omijać szeroki łukiem. Szkoda Waszego czasu. NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o Black Point Group sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Point Group sp. z o. o.