Opinie o Mindnow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mindnow Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mindnow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mindnow Sp. z o.o. w Warszawa

Marek Nowy wpis

Dopiero jak wszedłem na portal to zauwazyłem, że składki zus to jakie kilka zł na miesiac

były Nowy wpis

(usunięte przez administratora)i wodorosty. Naprawdę omijać tego krętacza z firmą na kilometr, chyba, że lubi się być robionym w jelenia. Kasa przeciętna, towarzystwo zerowe, ciągle same układy i układziki + prezes firmy, który powinien co najwyżej zarządzać stadem owiec na polu z jego podejściem do pracownika. Wyzywanie, (usunięte przez administratora) robienie o wszystko pretensji, mimo, .że pracownik naprawdę się stara to codzienność w tej firmie. PIP powinien dawno zamknąć to ustrojstwo i dziwie się, że jeszcze tego nie zrobił.

Były pracownik Nowy wpis

Hej, czy firma nadal istnieje? fajni ludzie tam pracowali i ciekawy jestem co słychać :)

Jak jest z pakietem medycznym w Mindnow Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma Nowy wpis

Przecież w tej firmie nie ma absolutnie żadnych pakietów medycznych, ani benefitów w postaci multisporta czy innych rzeczy. Nic takiego się tu nie znajdzie...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Dominik

A czy są aktualnie jakieś szanse na pracę w firmie? Podpowiedzcie jaką umowę otrzymuje się na starcie?

jarek
@Dominik

może po kursie na informatyka

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Mindnow Sp. z o.o.?

jarek

inteligencja, błyskotliwość, nienaganny wygląd, kultura wyższa.

Julia

@Były pracownik to na socjal tutaj nie ma szans? Żadna forma wsparcia?

(usunięte przez administratora) ważniejsze jest pilnowanie planów. Najlepiej jakby samemu ponosić koszty pracy. Wypłaty z opóźnieniem. Socjal? To chyba tylko zasiłek chorobowy z ZUS. Praca? Zero rozwoju. Brak wszystkiego. O paliwo do samochodu należy żebrać. O części zamienne również. Najlepsza jest tzw. gazetka korporacyjne gdzie non stop są same sukcesy np. zabranie jednego z projektów bo się go nie wykonuje - sukces. Impreza korporacyjna - picie wódy z biedronki na bulwarach. Qrcze ale imprezy studenckie już dawno mam za sobą. Jedziesz na delegacje a tu wynajmują ci obskurny hotel. Właściciel udaje że nie wie co to delegacja (koszty - rozliczenia) Ludzie uciekajcie z tej firmy jak tylko możecie. Ostatni gasi światło.

Lidia

Fajnie, że napisałeś o pracy w Mindnow. Rozumiem, że możliwości rozwoju dla pracowników nie są zbyt duże Twoim zdaniem. A jak wygląda system premiowy?

inny
@Lidia

Jaki system premiowy? Nawet karty Multisport zabrał.Na święta pracodawca wysłał przedpłacone karty- które nigdy nie zostały zasilone. Sytuacja jak w reklamie ze skarbonkami - na święta dostajesz prezent w formie pustej skarbonki. Poczucie humoru pracodawcy level: Max

karol
@inny

napisz coś o Jerzym Jakubowskim, kim on tam jest

Mindnow, niby spolka wspolpracujaca z Asseco, czyli pionierem jesli chodzi o branze informatyczna, ale nie do konca. Od wspolpracy minelo juz troche czasu, wiec moge sie wypowiedziec. Zacznijmy od tego, ze nie spodziewalem sie cudow, czytalem opinie na Goworku, ktore maja malo pozytywow, ale dalem sobie szanse sprobowac sil w tej pracy, nie zwazajac na BARDZO zla opinie krazaca w internecie. Niestety, rzeczywistosc okazala sie bardzo smutna. Praca w Mindnow ma tyle wspolnego z prawdziwym IT, co polityka w naszym kraju z uczciwoscia. Albo pracujesz jako helpdeskowiec w Banku Millennium, albo czyscisz klawiatury, jezdzisz naprawiac sejfy,drukarki,stacje robocze w oddzialach bankowych, badz w centrali na Zaryna lub i nawet w calej Polsce. Minusow jest naprawde wiele. ANI RAZU nie dostalem jeszcze wyplaty na czas, spoznienia siegaja nawet do 2tygodni, jak nie jeszcze dluzej u niektorych osob. Idac porozmawiac z wielkim panem prezesem BZ nie mozemy oczekiwac normalnej odpowiedzi, poniewaz facet umywa od wszystkiego rece i zwala za kazdym razem wine na przelewy z innych firm. Niuslyszymy w tej firmie zadnego przepraszam, czy malego wytlumaczenia, dlaczego nie ma pieniedzy. Pracownika nie powinno to obchodzic, mozna sie spoznic z wyplata raz czy dwa, ale nie co miesiac... Dziwie sie tylko, ze sam tam ludzie pracujacy po kilka lat, a nikt Mindnow do PIPU nie zglosil. Chcesz dostac podwyzke? Mozesz zapomniec i zasuwac na podstawie chyba do konca zycia, ktora jest po prostu zalosna. Umowe o prace? Cos Ty, musisz byc na zleceniu, poniewaz firmy nie stac na umowe o prace,a zarzad firmy bedzie Ci mydlic oczy, ze moze kiedys sie uda. Szkolenia? To mnie najbardziej rozsmieszylo. Rzucaja Cie na gleboka wode i ucz sie wszystkiego sam zawracajac gitare innym ludziom, ktorzy pracuja. Mozna tak w kolko i kolko opowiadac o wadach pracy w tej firmie, najbardziej irytuje obojetnosc zarzadu na to , co sie dzieje. Ludzie chodza w**rwieni, caly bank wie, ze Mindnow ma takie ogromne zaleglosci finansowe u swoich pracownikow, ale kazdy robi dobra mine do zlej gry... Przyszedl czas na pozytywne aspekty tej pracy. Przede wszystkim mozna przyjsc tutaj bez doswiadczenia i czegos sie nauczyc, jesli wykazesz sie inicjatywa. Nikt Cie tu nie bedzie prowadzic za raczke, poniewaz jak wspomnialem wyzej, szkolen nie ma,ale ludzie sa pomocni. I tutaj przechodze do sedna pozytywow. LUDZIE PRACUJACY W TEJ FIRMIE. Wiekszosc osob pracujacych w Mindnow, albo z ktorymi mamy do czynienia na codzien z banku millennium sa naprawde pomocne. Atmosfera miedzy pracownikami jest moim zdaniem swietna i to dlatego chce sie przychodzic do tej pracy. Poznalem tu wielu, ale to wielu przemilych osob, pomocnych, ktorzy nie wypna sie na ciebie jesli czegos nie wiesz, a najzwyczajniej w swiecie bezinteresownie pomoga. Jesli chcesz nabrac doswiadczenia w IT to mozna przyjsc, miec wpis w CV i szukac czegos normalnego za normalne pieniadze. Podejrzewam, ze przy takim zarzadzaniu firma, ona i tak predzej czy pozniej upadnie, poniewaz glowny filar tej firmy (czytaj pracownicy) po prostu z czasem odejda, a zarzadz zostanie sam... Pozdrawiam Serdecznie.

Marryjohn

Kiedy będzie nasz pensja ?!?!?!!

Manager
@Marryjohn

Siedź tam bo na twoje miejsce już 6ciu ukraińców czeka i 4 po kursie na Programiste

Karol
@Marryjohn

Co sygnalizujesz? Nie otrzymałeś wynagrodzenia na konto? Opisz proszę szczegółowo tę kwestię.

Czy Mindnow Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

zupełnie inny

umowa zlecenie - bo pracodawca będzie część pobory przekazywał nie formalnie - "pod stołem"

Lejla

Coś pomiędzy, o pracy po 3 miesiącach, ale dostaje nie każdy. Potem o pracy na minimalna krajowa+ zlecenie, albo o dzieło

Jerzy

Do tych, którzy czekają na wypłatę tydzień dłużej- inni pracownicy potrafią czekać nawet dwa miesiące, więc możecie uważać się za szczęściarzy. Firma się zwija, poziom spada w postępie geometrycznym. Większość wartościowych pracowników, którzy coś potrafią już dawno się zwolniło, nowych pracowników nie ma kto szkolić. Titanic tonie, ale orkiestra gra do końca

Może pomoge
@Jerzy

W takich sytuacjach radzę zgłosić sprawę do sądu rejonowego/okręgowego. Zależy też od tego o jaką sumę pieniędzy chodzi. Jeżeli macie jasne dowody dla sądu to wygracie sprawę. Pracodawca dostanie nakaz zapłaty ,w ciągu 14dni musi zapłacić dane pieniądze. Natomiast jeśli nie zapłaci ani się nie sprzeciwi to można się udać do sądu i dowiedzieć czy nakaz jest prawomocny jeśli jest to wystarczy złożyć wniosek do sądu o klauzurę wykonalności i wtedy z tym można się udać do komornika który podejmie już ściągnięcie pieniędzy. Natomiast jeżeli nie będzie miał z czego ściągnąć wystarczy się skontaktować z giełdą wierzytelności. Mnie oszukali inni ludzie z innej firmy, którzy potraktowali tak pracowników że z 30-40 osób zostało tylko 6. Ci którzy się zwolnili to nie wypłacili im wgl pieniędzy i ludzie czekają po kilka miesięcy już i nie mają pieniędzy.

J

Nie życzę nikomu współpracy z tą spółką, pan "prezes" nie poczuwa się do kompletnie żadnej odpowiedzialności za cokolwiek, w umowie wynagrodzenie do 15-go każdego miesiąca, jest 23 pieniędzy dalej nie ma i jedyne tłumaczenie, że nie dostał jakiegoś przelewu, co kogo to obchodzi ja z umowy się wywiązałem, dodam rowniez, że w zeszłym miesiącu również wynagrodzenie było z tygodniowym opóźnieniem, niestety jestem zmuszony podjąć kroki na drodze prawnej, NIE POLECAM NIKOMU!!!!

Pracowanik

Wypłaty za sierpień brak!! W umowie do 10 każdego miesiąca. Niestety zmuszony jestem podjąć bardziej radykalne środki. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie

@Pracowanik

Zaleganie w wypłatą wynagrodzeń to duża niedogodność dla pracowników. Czy wcześniej zdarzały się takie sytuacje, czy to tylko jednorazowe opóźnienie? Napisz jak sprawa się wyjaśni.

@Michał

Tutaj to norma, wyplata spozniona kilka dni, nie polecam firmy

Kolejny pracownik bez pensji

Kiedy wypłacie zaległe pensje za lipiec??????!!!!!!! Obiecywaliscie 15.08, potem 20.08 i dalej nic nie ma na koncie. Nikomu nie polecam tej firmy!! Oszuści,trzeba ich zgłosić do PIP !!!!!

@Kolejny pracownik bez pensji

Masz racje, brak wynagrodzenia to duża niedogodność dla pracowników. Czy ta sytuacja już się wyjaśniła i wszytko wróciło do normy? Napisz proszę jak wygląda obecna kondycja firmy.

Kolejny pracownik bez pensji
@Piotr

Pensje były wypłacane 21.08. wyrównania + zaliczka na paliwo dzień - dwa później. Ich zdaniem to jak widać normalne,że mimo iż na umowie jest konkretna data ,a oni wypłacają jak im się podoba i kiedy mają chęć. Zabrakło rąk do pracy,bo ludzie przestali jeździć do placówek bankowych to mądry szefunio ruszył głową i zaczął puszczać przelewy,a potem nocą kolejne przelewy z wyrównaniem i żeby nie był gołosłowny po godz.22 wysyłał potwierdzenia przelewu. Firma upadnie bo stracą kontrakt. Niestety taki sposób kierowania firmą prowadzi do jej destrukcji. Ludzie w między czasie sami uciekną. Wezmą kolejnych nieświadomych z ulicy bo Ci co się na własnej skórze poznali na czym ten "biznes" polega odejdą do innych firm. Ja sam już szukam nowej pracy. Ciekawe kiedy wypłaca pensje za sierpien...

Kamila
@Kolejny pracownik bez pensji

Zastanawiam się czy to opóźnienia w wypłacie pensji zdarzają się często w firmie Mindnow Sp. z o.o.? Dobrze, że otrzymaliście należne wam wynagrodzenie wraz z wyrównaniem. A co z pensją za sierpień? Zostały Wam już wypłacone?

@Kamila

Oczywiście,że dalej pensji brak za sierpień. :( :( Nich ktoś mi powie jak mam żyć,za co rachunki opłacić jak konto swieci pustkami.

Obserwator

Straszny bałagan organizacyjny,firma niesłowna,brak pensji na czas. Trzeba samemu o wszystko się prosić. Nie polecam!!!!!

Pracownik.

Chciałbym dodać swoją opinię o firmie MINDNOW i opisać doświadczenie, jakie z nią mam. Na dniu próbnym, w trakcie rozmowy z osobą rekrutującą, usłyszałem takie obietnice jak: umowa o pracę, szkolenia, płatne przebudowy, płatne nadgodziny. Niestety rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Zastanawia mnie, jak taka poważna firma jak Bank Millenium może pozwolić sobie na tak nierzetelnego podwykonawcę. Od początku aplikowałem na stanowisko specjalisty IT, jako pracownik w centrali banku millenium na ulicy Żaryna 2a w Warszawie. Praca, jak się potem okazało, polegała na czyszczeniu starych myszek oraz klawiatur, które następnie trafiały do pracowników banku- w ten sposób zarabiała dodatkowo firma Mindnow, w raportach oczywiście była wymiana na nową mysz. Pomijając fakt, iż ta praca miała niewiele wspólnego z informatyką, miałem pracować w centrali banku a nie jako serwisant mobilny. Jednak w drugim miesiącu nagle jeden z "menadżerów" stwierdził, że będę pracował jako serwisant mobilny. Pokrótce opiszę, na czym polegała praca: jazda po oddziałach w całej Polsce za najniższą krajową, używanie ciężkiego sprzętu do serwisowania sejfów, które są całe w smarze, a pracownik musi pracować w koszuli, za który koszt czyszczenia pracodawca nie zwraca kosztów, noszenie bardzo ciężkich kas, ogólnie ciężka praca fizyczna. Postawiono mnie przed faktem dokonanym, że od jutra będę jeździł jako serwisant, nie dając mi żadnego czasu ani przestrzeni na wyrażenie opinii, czy też chęci zmiany stanowiska, które zajmowałem i na które aplikowałem. Ponadto, dostałem dokument do podpisania, który jest wręcz karygodny i mówi o karach finansowych za odpowiedzialność za samochód, który jest nam powierzany w trakcie serwisów. Mowa tam o kilku tysiącach złotych za to, że ktoś nie z naszej winy np. uszkodzi samochód i to my ponosimy odpowiedzialność za niedopilnowanie. Oczywiście nie podpisałem takiego dokumentu, co w konsekwencji doprowadziło do mojego zwolnienia. Kolejną sprawą jest fakt skanowania i przechowywania skanów dowodów osobistych, co jest ewidentnym łamaniem przepisów, mówiących o ochronie danych osobowych. Jeżeli chodzi o naprawy czy serwis komputerów jest to raczej znikomy procent pracy, jakiej doświadczyłem w firmie Mindnow na stanowisku specjalisty IT. Jak mówili pracownicy starsi stażem „nie nauczysz się tu zbyt wiele”. Rotacja pracowników jest ogromna, sam w ciągu 3 miesięcy pracy poznałem 7 nowych osób, które najprawdopodobniej jak ja skończą pracę po 3 miesiącach. Zarobki na bardzo niskim poziomie. Praca w ciągłym stresie. Kolejne co mnie bardzo zaskoczyło, to brak rzetelnej wiedzy informatycznej, sam dysponuję większą wiedzą niż dużo starsi stażem pracownicy. Rekrutacja ma charakter brania ludzi z „łapanki”. Przykład innego pracownika- grabarz bez doświadczenia w branży, pozostali to ludzie nie zajmujący się w żadnym stopniu informatyką lub zarządzaniem. W trakcie pracy złożyłem podanie o kurs lutowania, na który nie dostałem żadnej odpowiedzi, ani twierdzącej, ani przeczącej, komunikacja w firmie jest na poziomie zerowym. Po mojej opinii samemu można wyciągnąć wnioski. Cieszę się, że moja przygoda w tej firmie zakończyła się w tak krótkim czasie.

Krzysztof
@Pracownik.

Mam podobne doświadczenia z tą firmą.

Kosmo
@Pracownik.

Teraz wiem że nie chce z nimi zaczynać współpracy, dzięki za pomoc :D

Nickt

Dobra praca i szansa dla kogoś bez doświadczenia, wykształcenia i pojęcia. Można pracować i w tym czasie szukać czegoś bardziej godnego. Aczkolwiek są pewnie osoby które taką pracę uważają za szczyt swoich marzeń. To zależy jak kto ocenia swoje możliwości i jakie ma ambicje. Mi udało się ( trochę fartem ) znaleść 2 razy wiecej płatną pracę i dużo przyjemniejszą. Ale bez startu w mindnow tego bym nie osiągnął. Można tu trafić do różnych działów z różnymi managerami, tak więc jedni mają przyjemnie a inni jezdza po polsce jak cyganie. Można przyjśc na dzień próbny i zobaczyć na czym polega praca. Jeśli chodzi o atmosferę to jest w miarę luźna, można pożartować ale też czasem przypomina to klasę w podstawówce jak nie ma pani. Ogólny chaos i brak jakiejkolwiek kultury organizacji, zmieniąjące się regulaminy co do których nikt się i tak nie stosuje, jakieś pomysły typu "oceń swojego kolege za plecami" w aplikacji i wiele podobnych. Jedzenie możliwe tylko w kuchni bez możliwości siedzenia.. na stojąco :D Ludzie sa różni i różne sa tam wzajemne relacje, tworza sie jakieś grupki, pary( (oficjalne i ukrywające się), sympatie i antypatie. Też raczej poziom tych relacji bliski zwierzętom w stadach :) Sporo ludzi to byli pracownicy branży pogrzebowej a wśród dziewczyn sprzedawczynie. Także można się dobrze napić na spotkaniach integracyjnych i szef równiez wtedy jest całkiem spoko, ma gest. Jeżeli chodzi o wypłaty itd to raczej nie ma jakiejś ściemy, czasem zdarzają sie opóźnienia, np przed śwetami kiedy ludzie chcą kupić prezenty, albo umówili się z włascicielem mieszkania na zapłate czynszu a tam ciągle zero na koncie :) ale w końcu się pojawia kasa i znowu jest wesoło w firmie. Trzeba spróbowac i się przekonać :)

Honorata
@Nickt

Fajnie, że Mindnow daje szanse na zatrudnienie osobom bez doświadczenia oraz wyższego wykształcenia. Wiem, że Mindnow jest spółką specjalizującą się w outsourcingu usług IT, którą tworzy zespół profesjonalistów. A powiesz nam, czy pracodawca ten w sposób dodatkowy wynagradza pracowników, którzy osiągają szczególnie zadowalające wyniki?

Alicja

@Asdf, dziękuję za wyczerpujący wpis. Podajesz w swoim komentarzu wiele wad, ale piszesz też, że dzięki zaangażowaniu można wiele osiągnąć. Czy pracodawca poprawia możliwości rozwoju, organizując szkolenia dla pracowników?

Asdf
@Alicja

Dużo się mówiło na spotkaniach o szkoleniach i innych miłych dla ucha rzeczy jak premie uznaniowe itd ale spotkania spotkaniami a życie życiem niestety

Alicja
@Asdf

Chcesz przez to powiedzieć, że szkolenia się nie odbywają? Może po prostu są rzadko, lub też pracownicy nie zgłaszają potrzeby uczestnictwa w nich. Rozwiń proszę wątek premii, jak to aktualnie wygląda?

P.
@Alicja

Śmieszne jest to, ze nigdy, (usunięte przez administratora) Napewno nie w tamtym okresie czasu. Panie z HR - podpisujcie się swoimi imionami. Może będzie bardziej profesjonalnie :)

Grzegorz
@P.

Przeglądając internet, znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisku serwisanta IT. Co przykuło moją uwagę to informacja o tym, że wymagane jest wykształcenie minimum średnie, więc myślę, że to korzystna informacja dla osób, które nie studiują. Ktoś z Was mógłby napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Tak sobie czytam te opinie i nasuwa mi się jeden wniosek- opinie piszą praktycznie tylko osoby, które z Mindnow odeszły, mają do firmy jakiś żal, czują się niesprawiedliwie potraktowane. Już sam ten fakt zaburza cały obraz, wyobraźmy sobie, że opinie o restauracjach czy sklepach piszą sami niezadowoleni. Czy byłby to obraz obiektywny i zgodny ze stanem faktycznym? Raczej nie, moim zdaniem podobnie jest w tym przypadku. Dlatego spróbuję przywrócić swoją opinią trochę zdrowej równowagi. Żeby nie być gołosłownym odniosę się do konkretów: Niskie pensje. To zależy. Jeżeli przychodzisz z ulicy, bez doświadczenia, bez studiów i oczekujesz, że dostaniesz 4 na rękę, to firma faktycznie nie spełni twoich oczekiwań. Zaczynasz od prostych rzeczy, wymiany stacji roboczych, reinstalacji, wymiany myszek i klawiatur. Z czasem (2-3 mies.) można liczyć na podwyżkę na którą wpływ mają oceny kwartalne, w tym opinia przełożonych. Jeżeli jesteś pracowity i w miarę kumasz to jesteś powoli wdrażany do bardziej ambitnych rzeczy. Pensja w czasie oczywiście rośnie, myślę, że da się 3 netto zarobić będąc specjalistą. Jeżeli dobrze rozpoznaję osoby piszące opinie to dla wielu z nich była to pierwsza praca w IT, dzięki doświadczeniu nabytym w Mindnow pracują teraz tam gdzie by się wcześniej nie dostali i zarabiają więcej. Według mnie firma jest bardzo dobra na start swojej przygody z pracą w IT. Znam co najmniej trzy osoby, które miesiącami nie mogły znaleźć pracy i dla których Mindnow okazało się szansą, którą dobrze wykorzystali. Atmosfera. Praktycznie nigdy nie miałem jakichś nieprzyjemnych sytuacji. Szef jest w porządku, można się z nim normalnie dogadać, koordynatorzy też są normalnymi ludźmi. Zdarzały się sytuacje, że ktoś nie przychodził tydzień i nie dawał znaku życia, później radośnie stwierdził, że był na L4 tylko nikomu o tym nie powiedział. Nawet takim ludziom dawana jest szansa, oczywiście jak firma się z nimi pożegna to pierwsze co robią to komentarz na gowork. Zdarzają się też pracownicy, którzy są nieprzyjemni czy opryskliwi w stosunku do klienta, traktują go z góry, kiedy firma się z nimi żegna to oczywiście wielki żal i kolejna opinia. Opinie jak wiemy piszą sami święci, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia. Co do picia alkoholu i kolesiostwa. Moim zdaniem przesadzone. Zdarzają się normalne wyjścia po pracy na piwo, ale jeszcze nie widziałem żeby ktoś był lepiej traktowany jeśli na takie wyjścia chodzi częściej lub rzadziej. Ja ze względu na rodzinę nie chodzę praktycznie wcale i moje relacje z innymi są bardzo dobre. Nie zgadzam się więc z tym, że liczy się to z kim się pije, w moim przypadku to nieprawda i z tego co obserwuję w przypadku innych jest podobnie. Pewnie zaraz zostanę zlinczowany przez grono niezadowolonych, ale ja serio nie mam żadnych negatywnych odczuć jeśli chodzi o Mindnow, nadal tutaj pracuję i pracuje mi się całkiem nieźle. Bywają okresy trudniejsze i łatwiejsze, jak wszędzie. Myślę, że część opinii jest przesadzona i pisana raczej pod wpływem emocji a nie obiektywnego, chłodnego osądu. Jeżeli zastanawiacie się czy przyjść tutaj pracować to po prostu tę firmę sami sprawdźcie. Po miesiącu pracy skonfrontujecie czy rzeczywiście firma taka straszna czy może komentarze są trochę na wyrost. Nie twierdzę oczywiście, że wszyscy zostali potraktowani dobrze, bo przecież wszystkiego nie wiem, ale w firmie pracują ludzie a nie anioły. Wielu z koordynatorów już dawno pożegnało się z firmą, obsada się cały czas zmienia, więc to co mogło być prawdą dwa miesiące temu teraz już niekoniecznie nią jest. Miało być krótko a wyszedł elaborat :). Pozdrawiam wszystkich, którzy dotarli do tego momentu, moje przesłanie jest w zasadzie proste- nie wierzcie innym na słowo tylko sprawdźcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o Mindnow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mindnow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mindnow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mindnow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mindnow Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mindnow Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Międzyrzecze 19D
    03-043 Warszawa