Opinie o Mir-Trans Sylwia Kaczmarek w Mosina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mir-Trans Sylwia Kaczmarek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mir-Trans Sylwia Kaczmarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mir-Trans Sylwia Kaczmarek w Mosina

Kierowca bez umowy

Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą mirtrans Sylwia Kaczmarek i jej mężem mirosławem kaczmarkiem prowadzę firmę jednoosobową jeździ się samochodem Ducato plandeka na 10 palet samochód i nie jest w stanie idealnym problemy są ze skrzynią biegów z silnikiem Jeżeli samochód się zepsuje to w tym momencie masz przymusowe postojowe za które dostaniesz 200 zł jeżeli szefowej będzie to odpowiadać i dostanie przelew problemy w tej firmie są z pieniędzmi wiecznie jeżeli Czekasz za swoją wypłatą słyszysz nie dostałem przelewu ze spedycji nie dostałem przelewu z innej firmy to znaczy z Eurocash gdzie wcześniej mieli samochód podstawiony szefowa nie płaci na czas nawet nie informuje że nie zapłaci w danym dniu kiedy wypada wypłata A jeżeli piszesz do niej z zapytaniem o wypłatę otrzymujesz informacje jutro wypłaty nie będzie jest informowany że może będzie za 5 dni Nawet nie informując jaką kwotę raty ci zapłacić dodatkowo mają problemy z płaceniem na paliwo czyli jesteś w trasie i codziennie dostajesz po 200 300 zł na paliwo gdzie dojeżdżasz pod firmę na rozładunek na rezerwie rozładowuje się a później czekasz żeby dostać pieniądze od szefowej na kolejną trasę na paliwo żeby móc jechać jak pieniędzy nie ma Musisz dzwonić do Spedycji oszukiwać że albo samochód się zepsuł Albo że zaspałeś I musisz dopiero dojechać do firmy żeby szefowa miała czas nas organizowanie pieniędzy teraz jest na końcu jak już domyśliła się że będę odchodził bo ile można czekać łącznie 2 miesiące za wypłatą zaczęła oczy mydlić że będzie karta DKV ale od razu zaznaczyła że jak będę wyjeżdżał na Czechy i na Słowację to będzie trzeba tankować paliwo do karnistry w 40 litrowych żeby nie tankować za granicą Bo to jej będzie drogo wychodzić prędkość maksymalną jaką każe jeździć to 80 na godzinę Maxima E90 żeby auto paliło jak najmniej a obiecywała też premia za spalanie a i tak nie ma i jeszcze wieczne pretensje że ile ten samochód pali przecież jest zima to nie powinien tyle spalać dodatkowo Webasto w samochodzie nie działa sam musiałem je dopiero naprawić żeby grzało całą noc dodatkowo kurnik przecieka klejone był na podwórku u nich przed domem ale i tak jak deszcz pada to cały czas Kórniku w środku jest woda poduszka jest po dwóch dniach cała mokra i zamarznięta Dodatkowo też Czy jeżeli chodzi o wyposażenie samochodu to są tylko pasy belki a jeżeli coś się psuje typu podarta plandeka to Słyszysz odpowiedź to Kup taśmę i sobie ją zeszyt więc ogólnie nie polecam tej firmy były kierowca niestety nie mam z nim kontaktu po dwóch trzech miesiącach rzucił im L4 i nie chciał już współpracować myśleli że znaleźli kolejnego który będzie u nich robił przez pierwszy miesiąc płacili dawali nawet zaliczkę a później już zaczęły się problemy i to z tygodnia na tydzień coraz większe więc takim razie Ostrzegam jeszcze raz uwaga firma mirtrans Mosina ulica Słoneczna możecie się dodzwonić albo do szefowej albo do szefa pana Mirosława omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Mir-Trans Sylwia Kaczmarek - Mosina

Mir-Trans Sylwia Kaczmarek