Opinie o S-Sport Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie S-Sport Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w S-Sport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Sport Sp. z o.o. w Zabrze

Arkadiusz Nowy wpis

Dzień dobry. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego prześwietlam oceny firm. Podejrzewam, że dowiem się więcej o firmach z Zabrza. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie S-Sport Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Arkadiusz

Jak długo trwa proces awansu w S-Sport Sp. z o.o.?

Na stołek prezesa dość szybko.

A możesz tak serio powiedzieć, czy firma oferuje jakiekolwiek możliwości rozwoju?

@Adam

Chyba naukę wpędzania kooperantów w długi.

KorOneR Nowy wpis

Już się na pana Adama ludzie szykują. Nie będzie mieć spokojnych nocy (usunięte przez administratora) Nasza umowa nie wygasła panie Adamie. Przyjdę po pieniądze jak jest w umowie.

ANNA Nowy wpis

Bezskutecznie próbowaliśmy odzyskać drogą sadową zadłużenie, cytuję: ,,nie ustalono żadnych składników majątkowych dłużnika,, Uważajcie i nie dajcie się zrobić w balona, (usunięte przez administratora)

pracownik Nowy wpis
@ANNA

Niestety mam ten sam problem. Facet nie ma nic, przynajmniej na papierze.

Wojciech

Pan (usunięte przez administratora) zamówił u mnie naprawę dachu w Międzywodziu ul zielona 5 fakturę kazał wystawić na żonę Ewę i oczywiście nie zapłacili za wykonanie usługi. Kupili sobie willę za nasze pieniądze nad morzem i milionerów. (usunięte przez administratora)

robotnik
@Wojciech

nie tylko ciebie wysterował w Międzywodziu... Tam z 20 firm nie dostało swoich pieniędzy

Ruda
@Wojciech

Nie tylko Pana firme (usunięte przez administratora) proceder prowadzi taki od 2012 jako Jangobud

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S-Sport Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RybnikBudowlany

Uwaga na tego człowieka w Rybniku (usunięte przez administratora) wiele firm podwykonawczych na dwóch budowach. Omijać szerokim łukiem.

Wiktor

Czy są w firmie wprowadzone obostrzenia w związku z trwającą pandemią?

Polunia Bytom
@Wiktor

Ale w której firmie?Bo firma nie ma przecież zarządu więc nie na kto pracować

Wesoła

Witam podobno teraz prezes Adam próbuje swoich sił w popularnej Kocine czyli Górnik 09 Mysłowice.Czyli klub będzie zarządzany tak jak firmy naszego sąsiada z Wesołej. Nie dajcie zniszczyć tego klubu.

dombud

FirmaS-Sport Sp.zo.o. w Białej Podlaskiej ma przebudowywać stadion miejski, jestem zainteresowany jako podwykonawca ale czytając te wpisy to zastanawiam się czy wchodzić w ten interes, czy Zabrze i Katowice to jest ta sama firma? i osoby zarządzające tą firmą to są ci sami co w Zabrzu i Katowicach, proszę o informację w tym zakresie.

@dombud

Nie kolego to raczej nie to samo , tylko zabskie tak się zachowują

Antek
@dombud

Raczej to samo, u mnie nie zapłacił s-sport z katowic.

@Antek

No bo ten z Katowic na Techników to są Ci co siedzą na stadionie zabskich :(

Kolega

Firma Sima z sosnowca

Pan K. trochę sobie posiedział na stanowisku dyrektora, niedawno na kilka miesięcy rozparł się w fotelu prezesa, a teraz wygląda jakby firma nie miała zarządu. Oczywiście jest jeszcze firma gdzie w zarządzie zasiada syn i kolega (wspomniani kilka postów wcześniej), mieszcząca się pod tym samym adresem. Oni jeszcze mają czystą kartotekę. Ale jeśli będą działać pod dyktando niedoszłego księdza to chyba szybko namieszają sobie w papierach... No a stadion Polonii Bytom sobie stoi rozbabrany...

Jeremi

Niezbyt pozytywnie oceniacie firmę, miałem chęć złożyć dokumenty o pracę.

@Jeremi

Rzeczywiście jest tu sporo negatywnych komentarzy, pamiętaj jednak, że opinie nie zawsze są obiektywne. Warto udać się na rozmowę kwalifikacyjną i samemu poznać pracodawcę. Może mimo opinii zdecydowałeś się aplikować i opowiesz nam o swoich wrażeniach?

Wojciech

Oczywiście miało być udają milionerów.

Sasiad z Wesolej

(usunięte przez administratora) Adam Kaczynski zalozyl nowa Pro Sport - ze wzgledu ze ma zakaz zasiadania w zarzadach spolek - wsadzil swojego 20 letniego syna do zarzadu. Kupil sobie porsche i mozna go podziwiac w serialu wyburzacze na tvn turbo. Seria 5 odc 7 wyburzenia trybun stadionu poloni bytom. Robota wre a kasy brak. Podwykonawca schodzi z budowy. Tu u nas w myslowicach na wesołej wszyscy go znaja. Ale on ma to w (usunięte przez administratora).

Firma S-Sport jest wykonawcą inwestycji budowlanych. Specjalizuje się głównie w projektowaniu oraz realizacji obiektów sportowych. Czy ktoś z Was ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jeśli tak, czy możecie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Szczególnie interesuje mnie to, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? A może jest tylko jeden etap?

Edek
@Anna

A może ktoś doda kilka słów na temat pracy w niepełnym wymiarze? Jestem ciekaw, czy można tak robić w tej firmie, np na 3/4.

Faktycznie Pan K to oszust i kombinator.

Kamil

@Sprawiedliwy, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do reklamowania swoich usług. Nie neguje intencji ale jak mniemam nie jest to pomoc charytatywna a propagowanie działalności innej firmy w bieżącym wątku danej firmy jest niedozwolone. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl. Przypominam, że komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

Nie polecam współpracy z firmą. Pan Drąg Maciej i Pan Kaczyński na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku garnitury ładne samochody ale niestety są całkowicie niewypłacalni. Firma na techników w Katowicach. ostrzegam szkoda marnować czasu

@anonymous

Zapraszam do kontaktu - wielu klientom już pomogliśmy odzyskać swoje pieniądze od tej firmy - 516 185 652

nick

firma zarejestrowana jest na techników ale częściej siedzą w zabrzu. Potwierdzam niewypłacalni i pewnie nie tylko mi wiszą kasę

@nick

Irek

Niestety dałem się wmanewrować i też nie dostałem kasy..trudno sprawę oddam do firmy skupującej długi i tyle .

@Irek

nick

ja też nie otrzymałem pieniędzy, trzeba się w końcu za nich zabrać, wszystkich oszukują

@nick

Mecenas

wpisując w google: "S-sport Katowice" można wystawić opinie w google bardziej dotkilwą niż to forum. Mi też wiszą pieniądze ale znalazłem firmę która skutecznie ściągnie z nich pieniądze. I zablokuje możliwość brania kredytów. trafili na złego podwykonawcę.

@Mecenas

No i właśnie o to chodzi. Daj namiar na firmę jak możesz , bo jak bedzie miała więcej zleceń dla jednego dłużnika to i dokopie podwójnie .

poproszę dane tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o S-Sport Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w S-Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S-Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

S-Sport Sp. z o.o.

S-Sport Sp. z o.o.