PRG Gliwice sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o PRG Gliwice sp. z o.o.

anonim 2013-07-08 13:06:39
To jak jest teraz z urlopami w prg? Jest przecież okres wakacyjny, a tu takie problemy by dostac wolne? Dają dodatek na wczasy, czy nie bardzo?
przodowy 2014-02-19 17:50:07
Fakty! mój znajomy pracował w tej firmie. Miał wypadek po czym leczył się w szpitalu. Okazało się że za leczenie musiał zapłacić 14tys bo firma nie odprowadzala mu skladek zdrowotnych! oczywiscie został zwolniony bo aktualnie nie jest zdolny do pracy. 2 przypadek, na Budryku pod PRG pracowala dziewczyna jedyna na kopalni w charakterze niższego dozoru, miała wypadek po czym odrazu ją zwolnili! tez nie odprowadzali składek na ubezpieczenie zdrowotne. Gdzie jest prawo? kiedy się to skończy!
BYK 2014-03-07 16:24:22
FIRMA DO BANI. ZAROBKI NISKIE 1800-2000, KARTKI ZALEGAJĄ, UBEZPIECZENIA NIE PŁACĄ.
NIE POLECAM FIRMY
rom 2014-05-24 17:20:46
Jak dla mnie to zarobki w prg 1800-2000 netto wcale nie sa takie niskie, inne firmy potrafią płacić 1200...
ok 2014-10-13 14:49:19
Niestety firma od marca nie płaci ZUS-u za pracowników,a także zalega z kartkami,bardzo źle się dzieje:(
i don't know 2014-10-29 05:29:19
Chyba wszystkie firmy prowadzące roboty górnicze mają coraz więcej problemów :/ Co to będzie później? Ej a jak w ogóle atmosfera wśród górników? Co innego można robić mając tego typu doświadczenie?
asterix 2014-12-09 11:19:00
firma tragedia nie polecam .A co z takim doświadczeniem można robic jak te osly tylko rinki umia krecici ino do lopaty
cicho 2014-12-17 21:07:21
nie rinki analfabeto z tychow tylko ringi :D
asterix 2014-12-18 08:19:18
wes się wypalój pomyliłem się!!!
gandalf 2014-12-23 16:35:30
a czy mimo napiętego okresu świątecznozimowonoworocznego może znajda się jakies braki kadrowe albo oferty zatrudnienia w PRG? może zostawili miejce wolne dla jakiegoś bezrobotnego strudzonego wędrowca... takiego jak ja!:) bardzo by mi zależało na pracy w tej firmie tylko możecie też napisać ile netto się zarabia?
asterix 2014-12-25 20:40:37
niemasz co liczyc na 2 z przodu zalosne i tyle popytaj się lepiej po innych firmach dobrze radze
pracownikbudryka 2015-02-27 19:46:12
firma słabo stoi p naczelny gnoi ludzi uwaza ich za nic w firmie tylko wszystkich by zwalniał sam ma problemy z alkoholem zawsze od niego wyczuwam alkohol . prezes tej firmy nie rządzi tam tylko naczelny robi wszystko to co mu powie , ogólnie firma zmierza ku upadłości dzięki rządom naczelnemu nie wiem dlaczego prezesi trzymają kogoś takiego niech wkońcu sie obudzą co naczelny robi z firma w firmie panuje ogólnie zastraszanie ludzi zwolnieniem każdego naczelny straszy , a sam robi przekręty w firmie ale prezes jest ślepy tańczy jak mu zagra niema nic do powiedzienia prezes zwalniaja najlepszych pracownków nic dla nich sie nie liczy tylko zarznać tą firme do końca .
tvp 2 2015-04-17 14:40:36
Poraszka firma dazy do upadlosci nie polecam.Niech zyje kierownik z Budryka !!!!
dawidhujozo@wp.pl 2015-06-20 17:41:56
http://www.prg.gliwice.pl/?dzial=4&id=3 ALE sciema gdzie sa zalegle kartki
Kacik 2015-07-15 00:38:15
I jak podejrzenia odnośnie upadłości tej firmy, bo z tego co widzę jakoś ciągle dają radę i ludzi zatrudniają. Może jest coś o czym nie wiem - jakiś tajemniczy biznesplan, który PRG doprowadzi do świetności i wyprowadzi z obecnej przeciętności... A jeżeli tak to gdzieś powinny się pojawić oferty pracy a tak to cisza jest.
nieroob 2015-09-18 18:29:01
a robi jeszcze w prg pach pach
tomek 2015-09-18 21:39:38
czyli gdzie jest jeszcze praca @nierob , bo nie bardzo rozumiem Twojego wpisu. Czekam jeszcze na informacje odnśnie konkretów prayc, bo wiem tyle, ż enie ma u nich systemu zmianowego za bardzo, ale też nie ma elstycznego grafiku, troche mnie to martwi, ale wazne, zeby kasa się zgadzała i była na czas.
nieroob 2015-09-21 15:47:32
pytałem się czy wprg zoo pracuje JAN PACH SIPOWIEC ELEKTRYK
maz 2015-10-19 01:21:48
Przemysł górniczy w Polsce niestety powoli już zanika no ale jest to wina Unii, która to właśnie blokuje polski przemysł wprowadzając cały czas liczne ograniczenia, przez to nie wydobywamy i nic z tego nie mamy, trzeba się ogarnąć i jakoś postawić temu bo prędzej czy później to i ta firma w końcu upadnie.
młot 2015-10-19 01:46:05
@tomek - pewnie, że najważniejsze, żeby wypłata była o czasie. Branża górnicza jest wymagająca, ale myślę, że prg gliwice dają sobie radę. W ich ofercie są nie tylko usługi związane z remontem maszyn i urządzeń górniczych. Zdecydowanie klienci im ufają, ciekawe czy to się przekłada na odpowiednie zarobki.
Michu89 2015-11-15 07:42:30
Witam.
Powie ktoś ile idzie zarobić w prg Gliwice przy obsłudze przenośników tak mniej więcej?
zawiedziony 2015-11-18 15:20:45
1600-1800,katastrofa
Michu89 2015-11-20 09:03:55
Kartki po ile macie i czy są w terminie?
jo 2015-11-29 18:24:19
kartki są za dyche, ale i tak ich nie dostaniesz
na tasmie tak jak napisane wyzej 1600-1800, dzieci kierownika ok 2800- 3000 w przodku zarabiają
Kierownik byczy łeb wszystkich gnoi i wyzywa, istny mobbing.
Olo 2015-11-29 20:56:29
Jak ja robilem w 2012 to poszedl na emeryture ale szybciutko wrocil
kuked 2015-12-08 02:27:33
2000 złotych też można zarobić bez problemu, tym bardziej jeśli pracownik jest zaangażowany, no a te dysproporcje co wspomniałeś to chyba są lekko przesadzone.
Michu89 2015-12-23 09:31:32
To jak to w końcu jest z tymi wypłatami? Bo sie zastanawiam czy do nich nie uderzać. Teraz zarabiam 2200 ale dziennie na kole mam 25km w jedną stronę a pogoda już nie na takie jeżdzenie... Jak by te 2000 płacili na kneflach i w transporcie to by mi się opłaciło a jak mam dostać 1600 to nie. Jak to jest chłopy tak realnie?
jarocinekairk 2016-01-03 22:30:14
Ja myślę @Michu89 że to też zależy od kwalifikacji i doświadczenia jakie się ma no i oczywiście od stanowiska również. 25 km to sporo, myślę, że jeśli masz blisko do PRG to zaoszczędzisz i pieniądze i czas. Powodzenia!
Pracownik 2016-02-15 10:45:06
Witam, może podzielę się moimi informacjami na temat ów firmy. Pracuje już w niej kilkanaście lat i jedyne co mogę powiedzieć to że z wypłatami nie było źle przeważnie powyżej 2000 - 2200 , na taśmach i po za przodkiem w przodku pow 2800 (mowa o pracy oddziału gurniczego). Tylko że to było do z 1 - 1,5 roku temu.Teraz to jest porażka wypłaty poza przodkiem to MAX 1900 zl a najmniej co słyszałem to koleś dostał 1500 zł ! za cały przerobiony miesiąc, a średnio to chłopaki dostają po 1756 zł niezależnie czy jesteś w transporcie czy siedzisz na taśmie czy zapierdzielasz przy konserwacji . A no i może najważniejsze, w umowie każdy ma 10 zł bonów za zjazd i przeważnie było płacone to co miesiąc, a na dzień dzisiejszy zalegają (pomijając z 2 -3 miesiące) prawie dwa lata ze spłatą z bonami i nie zamierza się by to ludziom zwrócili jak i mi , tzn oddać oddają gdy się upomnisz przy zwalnianiu się. A najlepsze jest to że już jest 15 i dalej nie mam wypłaty jak i reszta ludzi pracujących w tej upadającej firmie. Ja osobiście nie polecam teraz tej firmy ,bo finansowo ona nie wyrabia, może się to zmieni ale jak na razie na to się nie zachodzi.Do końca obecnej roboty zostało nam ok 100 m, Nowej roboty prezesi nie załatwiają , do przetargów nie startuja bo nie maja kasy na wpisowe. co będzie dalej ? nikt nie wie , czy znowu bedziemy robić roboty "na przetrwanie" czy nas przeniosą na Bielszowice. Jednym słowem: NIE POLECAM W DNIU DZISIEJSZYM, może za rok lub dwa jeżeli firma jeszcze będzie istnieć.
Łukasz 2016-03-02 20:38:14
zastanawiam się @Pracownik, dlaczego tak nagle obniżyły się zarobki? To dość dziwne, szczególnie, jak Ty pracujesz kilka ładnych lat i raczej zarobki iść w górę powinny
pracownik 2016-04-01 13:03:39
wszyscy z tej firmy uciekaja.odad przyszedl pan dyrektor firma stacza sie na dno iniewiele ma z tym wspolnego kryzys w branzy.wiem co mowie przepracowalem sporo czasu pamietam lepsze i gorsze czasy.szkoda tylko pana prezesa ktory kiedy jeszcze nie byl pod takim wplywem dyrektora wiedzial co jest dobre dla jego firmy i pracownikow . firma lezy na lopatkach i przy takim rzadzeniu sie z nich nie podniesie.pozdrawiam
akt 2016-04-08 22:26:20
Zarobki na pewno są wyższe @Łukasz, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się nawet żadne ogłoszenie. To najlepszy dowód na to, ze atmosfera u nich teraz dopisuje, bo każdy dba o odpowiednie relacje jak i stosunki w firmie. Wiadomo coś o premiach? Pozdrawiam
Lejbusz 2016-04-10 17:39:19
Aż łezka w oku się kręci z żalu jak firma z 60 letnią tradycją jest na skraju upadłości. Zaczęło się od przejęcia władzy przez emerytowanego dyrektora z kopalni Makoszowy który to "powkręcał" swoich koleżków takich jak jeden z nadsztygarów który zniszczył dobre imię firmy na kopalni "Budryk" swoim skrajnym brakiem kompetencji a po tym został przeniesiony na inny oddział - chyba w nagrodę?! Nieudolne rządy pana dyrektora zajętego spożywaniem alkoholu w nadmiernych ilościach oraz nieudolność w wygrywaniu przetargów (brak doświadczenia w kierowaniu firmą, która nie jest kopalnią) doprowadziło do kurczenia się firmy i tracenia oddziałów min. przy KWK "Budryk". Dobrzy pracownicy z doświadczeniem widząc sytuację uciekali do innych firm a teraz firma przyjmuje ludzi z drogi i pijaczków bo nie mają jak skończyć powygrywanych robót. Ze starej i zgranej załogi nie zostało już nawet cienia... Dodam że, w/w dyrektor ma bardzo kolorową przeszłość, wystarczy zapytać wujka Google. Przy tej sytuacji nasuwa mi się na język podstawowe pytanie czy Prezes nie widzi co się dzieje? Czy może nie ma nic do powiedzenia... bo co do licha do gadania w PRG ma pan S. wywodzący się z feralnej kopalni MAKOSZOWY tak samo jak pan dyrektor i reszta makoszowskiej hołoty. Kierownictwo które nie wywodzi się z firmy górniczej tylko z kopalni nie jest w stanie prowadzić firmy - od dawna to wiadomo a przykład PRG Gliwice jest tylko dowodem tej tezy. W Tej firmie nie ma już nikogo kto byłby w stanie postawić ja na nogi i kwestią bardzo niedługiego czasu będzie jej upadek...
grem 2016-05-10 17:34:05
rzeczywiście nie jest to łatwy czas dla ludzi związanych z tym miejscem. PRG Gliwice sp. z o.o. może się jednak obroni
Kakałko@onet.pl 2016-05-10 21:57:08
Obroni się na pewno a te kanalie co zdradzily PRG przyjdą na kolanach spowrotem kwestia czasu
Kakałko@onet.pl 2016-05-10 21:57:32
xxx 2016-05-10 23:07:04
jest 10 a wypałatę dostałeś? bo ja (jak to jest od pół roku) znów jakaś śmieszna rata i teraz znów czekać kiedy będzie następna i ile... Szkoda słów na tych złodziei, a o bonch żywnościowych nie wspomnę... A lepiej już nie będzie bo nie ma kim robić...
stas 2016-05-22 18:05:31
K...a kiedy pieniądze co za firma ?????
Bigel 2016-05-24 06:59:18
A na nową sekretarkę to mają kase ciekawe ile zarabia gdzie jest reszta wypłaty czekamy
Bigel 2016-05-24 06:59:34
Alwaro 2016-07-05 11:04:00
Dla ludzi nie ma na wypłaty, talony żywnościowe to już legenda tej firmy. Dobrze że, odszedłem z tego kołchozu bo pewnie dzieci bym teraz karmił kitem z okien i trawą. Z tego co słyszałem to ten młody gościu z BHP odszedł i planista który był na Budryku przed tym na Rydułtowach - wniosek z tego taki że, przetargów nie ma kto przygotowywać i wygrywać, bo jego eminencja Pan Dyrektor potrafił tylko wrzeszczeć, zwalniać i karać pracowników, z resztą czego się spodziewać po człowieku który wywodzi się z obozu koncentracyjnego KL Makoschau czy jak kto woli z "macierzystej" KWK Makoszowy. Ciekaw jestem co z jego wiernym giermkiem i królem kapusiów który to z każdym się (Nie zgadza) czy dalej jest na bezpłatnym czy może zabiera powietrze a przede wszystkim MIEJSCE na którymś z oddziałów czy na oddziele - bo chyba został zaledwie jeden. Brak słów, w/w ćwierć inteligent bierze kasę dosłownie za nic, ani nie ma wiedzy ani nie chce brać za nic odpowiedzialności - typowa figura albo sztuka mięsa, za to sumiennie i rzetelnie donosi na dozór i pracowników za co jest sowicie wynagradzany przez swojego Pana i pewnie za to właśnie został nadszygarem na swojej "macierzystej" kopalni, przy czym dobrzy pracownicy którzy generują zysk i żyły sobie na dole wypruwają dostają ochłapy które spadną z pańskiego stołu. Zawsze zastanawiało mnie stanowisko Prezesa który wg. mnie jest dobrym człowiekiem ale z jakiś powodów nie robił nic, tak jak by się tylko przyglądał jak Titanic tonie po zderzeniu z "Górą lodową" rozpaczliwej sytuacji branży i rażącej niekompetencji kierownictwa firmy. Mi po prostu jest szkoda ludzi (oczywiście NIE emerytów - zaplutych szczurów) którzy jeszcze zostali na tym przysłowiowym Titanicu - ale polecam im pilnie poszukać jakiejś szalupy ratunkowej w postaci innego przedsiębiorstwa, tak jak ja to zrobiłem. Szczęść Boże
Marian 2016-07-05 11:14:44
Kogo nazywasz kanalią? Tych którzy uciekli za chlebem do innych firm? Jak chcesz zapierd...ć na dole za uścisk dłoni i "dziękuję" a nie za pieniądze to sobie zapi...alaj i rób loda emeryckim "pasibrzuchą" ale pamiętaj tylko z połykiem! A w "kakałko" widzę też lubisz...
Grubiorz 2016-07-07 11:45:26
Firma dno... No chyba że ktoś woli pracować za marne grosze i podoba mu się bycie gnebionym przez dozór, bo takie praktyki są stosowane przez np kanalie Ignatowskiego - kawał szmaty i gnoja... Kierownictwo z także wyzywa się na ludziach, darcie mordy na porządku dziennym... Kto mógł ten uciekł i wcale się nie dziwię... Firma tonie a stoi za tym wielkie i jakże wspaniałe dyrektorstwo...
Adaś 2016-08-16 22:08:15
Grubiorz baranie jeden będziemy mieli w H...J roboty na Pokoju 2 przodka na kombajn to kasa będzie grała jak była robota to był zarobek
uczciwy 2016-08-19 09:59:39
Pracowałem w tej firmie niedawno i powiem wam tak; Wkazdej firmie idzie zarobic tylko trzeba pracować cięzko tak jak kiedyś pracowali dwaj bracia którzy juz niestety nie pracują . pracowali cięzko ale mieli kase tylko ze ci którzy ich za plecami obgadywali to byli zwykłe nierobole i bolały ich od nich zarobki taka prawda.ZWOLNIŁEM sie defokto z tego powodu ze juz ich niema ciężko u nich sie pracowało w brygadzie ALE PRZYNAJMNIEJ JAKO JEDYNI UMIELI SIE W TEJ FIRMIE POSTAWIĆ ZA PRACOWNIKIEM. Teraz juz tego niema wypłaty na raty kartek niema juz 3 lata niema juz sie kto za nami wstyawic jak ich niema czyli robią pan alkocholik dyrektor i nieudacznik jego zastępca co chcą .szkoda takiej firmy.
Zabrzanin _ 2016-09-01 11:47:44
Oj chyba chłopie jestes jedna z tych osob ktore sie zwa "dzieci kierownika" i masz specjalne przywileje czyt. Hyc pod biureczko... Miejcie sobie robote nawet i na dziesiec przodkow... Zgadzam sie z tym ze kasa byla jak byla robota - lecz nieudolne rzady niszcza ta firme... Wierzysz w to ze po dostaniu dwóch przodkow wszystko odwroci sie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki? zyjcie sobie dalej w falszywej nadzieji i dalej nabijajcie kase temu alkoholikowi i dajcie sie orac pseudo dozorowi dajac co niektorym okazje do podniecania sie poprzez pastwienie sie na innych bo takie szmaty wami rzadza... Powodzenia i nie zal mi takich co sie daja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] orac...
olo 2016-09-03 11:56:44
Panowie co poszli do "PERFEKTU" jakoś zamilkli..czyzby wypłaty w porzodku po 2200 ? :)
aaalllii 2016-09-22 23:22:22
olo ty to masz naje.. ne w tej łepie prg bedzie istniec jeszcze góra 4-5 miesiecy jek skonczą sie przelewy z poprzednich robót bo teraz to co robicie to nie starcza nawet na opłacenie tych nieudaczników z dyrekcji a dla ciebie juz kasy nie ma pamiętaj 4-5 miesięcy i koniec z prg
Ali el Pierdolej 2016-09-25 19:46:22
Ceny węgla koksującego leciutko wzrastają, a co za tym idzie, być może skapnie jakaś gówniana przebudowa kilku odrzwi albo pobierka spągu w jakimś zasranym chodniku na kopalniach JSW za psie grosze! Zresztą czego się spodziewać po Rekinach Przetargowych z Chorzowskiej. Najważniejsze żeby była robota dla stetryczałych koleżków, bo emeryturki mają za małe i wredne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] muszą dorabiać (nic nie robieniem) żeby potem jeździć po Ciepłych Krajach i straszyć swoim wrednym pyskiem biednych naturystów na plażach w połączeniu z obleśnym ekshibicjonizmem, wielkim bebechem i malutkim fiutkiem. Skrajnie obrzydliwy widok nadętego wieśniaka z inteligencją Ferdynanda Kiepskiego, oraz otyłą twarzą niczym Wałęsa i jeszcze do tego z każdym się nie zgadza. Gliwicki PGR być może przetrwa ale to pokaże czas, oby tak! Ale niech emeryckie skur .w. ysyństwo w końcu zdechnie!!!
blele 2016-09-25 19:58:22
w szczególności te paciuloki z dyrekcji
Zostaw swoją opinię o PRG Gliwice sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG Gliwice sp. z o.o.