PRG Gliwice sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o PRG Gliwice sp. z o.o.

nieroob 2015-09-18 18:29:01
a robi jeszcze w prg pach pach
nieroob 2015-09-21 15:47:32
pytałem się czy wprg zoo pracuje JAN PACH SIPOWIEC ELEKTRYK
Michu89 2015-11-15 07:42:30
Witam.
Powie ktoś ile idzie zarobić w prg Gliwice przy obsłudze przenośników tak mniej więcej?
zawiedziony 2015-11-18 15:20:45
1600-1800,katastrofa
Michu89 2015-11-20 09:03:55
Kartki po ile macie i czy są w terminie?
jo 2015-11-29 18:24:19
kartki są za dyche, ale i tak ich nie dostaniesz
na tasmie tak jak napisane wyzej 1600-1800, dzieci kierownika ok 2800- 3000 w przodku zarabiają
Kierownik byczy łeb wszystkich gnoi i wyzywa, istny mobbing.
Olo 2015-11-29 20:56:29
Jak ja robilem w 2012 to poszedl na emeryture ale szybciutko wrocil
Michu89 2015-12-23 09:31:32
To jak to w końcu jest z tymi wypłatami? Bo sie zastanawiam czy do nich nie uderzać. Teraz zarabiam 2200 ale dziennie na kole mam 25km w jedną stronę a pogoda już nie na takie jeżdzenie... Jak by te 2000 płacili na kneflach i w transporcie to by mi się opłaciło a jak mam dostać 1600 to nie. Jak to jest chłopy tak realnie?
Pracownik 2016-02-15 10:45:06
Witam, może podzielę się moimi informacjami na temat ów firmy. Pracuje już w niej kilkanaście lat i jedyne co mogę powiedzieć to że z wypłatami nie było źle przeważnie powyżej 2000 - 2200 , na taśmach i po za przodkiem w przodku pow 2800 (mowa o pracy oddziału gurniczego). Tylko że to było do z 1 - 1,5 roku temu.Teraz to jest porażka wypłaty poza przodkiem to MAX 1900 zl a najmniej co słyszałem to koleś dostał 1500 zł ! za cały przerobiony miesiąc, a średnio to chłopaki dostają po 1756 zł niezależnie czy jesteś w transporcie czy siedzisz na taśmie czy zapierdzielasz przy konserwacji . A no i może najważniejsze, w umowie każdy ma 10 zł bonów za zjazd i przeważnie było płacone to co miesiąc, a na dzień dzisiejszy zalegają (pomijając z 2 -3 miesiące) prawie dwa lata ze spłatą z bonami i nie zamierza się by to ludziom zwrócili jak i mi , tzn oddać oddają gdy się upomnisz przy zwalnianiu się. A najlepsze jest to że już jest 15 i dalej nie mam wypłaty jak i reszta ludzi pracujących w tej upadającej firmie. Ja osobiście nie polecam teraz tej firmy ,bo finansowo ona nie wyrabia, może się to zmieni ale jak na razie na to się nie zachodzi.Do końca obecnej roboty zostało nam ok 100 m, Nowej roboty prezesi nie załatwiają , do przetargów nie startuja bo nie maja kasy na wpisowe. co będzie dalej ? nikt nie wie , czy znowu bedziemy robić roboty "na przetrwanie" czy nas przeniosą na Bielszowice. Jednym słowem: NIE POLECAM W DNIU DZISIEJSZYM, może za rok lub dwa jeżeli firma jeszcze będzie istnieć.
pracownik 2016-04-01 13:03:39
wszyscy z tej firmy uciekaja.odad przyszedl pan dyrektor firma stacza sie na dno iniewiele ma z tym wspolnego kryzys w branzy.wiem co mowie przepracowalem sporo czasu pamietam lepsze i gorsze czasy.szkoda tylko pana prezesa ktory kiedy jeszcze nie byl pod takim wplywem dyrektora wiedzial co jest dobre dla jego firmy i pracownikow . firma lezy na lopatkach i przy takim rzadzeniu sie z nich nie podniesie.pozdrawiam
Lejbusz 2016-04-10 17:39:19
Aż łezka w oku się kręci z żalu jak firma z 60 letnią tradycją jest na skraju upadłości. Zaczęło się od przejęcia władzy przez emerytowanego dyrektora z kopalni Makoszowy który to "powkręcał" swoich koleżków takich jak jeden z nadsztygarów który zniszczył dobre imię firmy na kopalni "Budryk" swoim skrajnym brakiem kompetencji a po tym został przeniesiony na inny oddział - chyba w nagrodę?! Nieudolne rządy pana dyrektora zajętego spożywaniem alkoholu w nadmiernych ilościach oraz nieudolność w wygrywaniu przetargów (brak doświadczenia w kierowaniu firmą, która nie jest kopalnią) doprowadziło do kurczenia się firmy i tracenia oddziałów min. przy KWK "Budryk". Dobrzy pracownicy z doświadczeniem widząc sytuację uciekali do innych firm a teraz firma przyjmuje ludzi z drogi i pijaczków bo nie mają jak skończyć powygrywanych robót. Ze starej i zgranej załogi nie zostało już nawet cienia... Dodam że, w/w dyrektor ma bardzo kolorową przeszłość, wystarczy zapytać wujka Google. Przy tej sytuacji nasuwa mi się na język podstawowe pytanie czy Prezes nie widzi co się dzieje? Czy może nie ma nic do powiedzenia... bo co do licha do gadania w PRG ma pan S. wywodzący się z feralnej kopalni MAKOSZOWY tak samo jak pan dyrektor i reszta makoszowskiej hołoty. Kierownictwo które nie wywodzi się z firmy górniczej tylko z kopalni nie jest w stanie prowadzić firmy - od dawna to wiadomo a przykład PRG Gliwice jest tylko dowodem tej tezy. W Tej firmie nie ma już nikogo kto byłby w stanie postawić ja na nogi i kwestią bardzo niedługiego czasu będzie jej upadek...
Kakałko@onet.pl 2016-05-10 21:57:08
Obroni się na pewno a te kanalie co zdradzily PRG przyjdą na kolanach spowrotem kwestia czasu
Kakałko@onet.pl 2016-05-10 21:57:32
xxx 2016-05-10 23:07:04
jest 10 a wypałatę dostałeś? bo ja (jak to jest od pół roku) znów jakaś śmieszna rata i teraz znów czekać kiedy będzie następna i ile... Szkoda słów na tych złodziei, a o bonch żywnościowych nie wspomnę... A lepiej już nie będzie bo nie ma kim robić...
stas 2016-05-22 18:05:31
K...a kiedy pieniądze co za firma ?????
Bigel 2016-05-24 06:59:18
A na nową sekretarkę to mają kase ciekawe ile zarabia gdzie jest reszta wypłaty czekamy
Bigel 2016-05-24 06:59:34
Alwaro 2016-07-05 11:04:00
Dla ludzi nie ma na wypłaty, talony żywnościowe to już legenda tej firmy. Dobrze że, odszedłem z tego kołchozu bo pewnie dzieci bym teraz karmił kitem z okien i trawą. Z tego co słyszałem to ten młody gościu z BHP odszedł i planista który był na Budryku przed tym na Rydułtowach - wniosek z tego taki że, przetargów nie ma kto przygotowywać i wygrywać, bo jego eminencja Pan Dyrektor potrafił tylko wrzeszczeć, zwalniać i karać pracowników, z resztą czego się spodziewać po człowieku który wywodzi się z obozu koncentracyjnego KL Makoschau czy jak kto woli z "macierzystej" KWK Makoszowy. Ciekaw jestem co z jego wiernym giermkiem i królem kapusiów który to z każdym się (Nie zgadza) czy dalej jest na bezpłatnym czy może zabiera powietrze a przede wszystkim MIEJSCE na którymś z oddziałów czy na oddziele - bo chyba został zaledwie jeden. Brak słów, w/w ćwierć inteligent bierze kasę dosłownie za nic, ani nie ma wiedzy ani nie chce brać za nic odpowiedzialności - typowa figura albo sztuka mięsa, za to sumiennie i rzetelnie donosi na dozór i pracowników za co jest sowicie wynagradzany przez swojego Pana i pewnie za to właśnie został nadszygarem na swojej "macierzystej" kopalni, przy czym dobrzy pracownicy którzy generują zysk i żyły sobie na dole wypruwają dostają ochłapy które spadną z pańskiego stołu. Zawsze zastanawiało mnie stanowisko Prezesa który wg. mnie jest dobrym człowiekiem ale z jakiś powodów nie robił nic, tak jak by się tylko przyglądał jak Titanic tonie po zderzeniu z "Górą lodową" rozpaczliwej sytuacji branży i rażącej niekompetencji kierownictwa firmy. Mi po prostu jest szkoda ludzi (oczywiście NIE emerytów - zaplutych szczurów) którzy jeszcze zostali na tym przysłowiowym Titanicu - ale polecam im pilnie poszukać jakiejś szalupy ratunkowej w postaci innego przedsiębiorstwa, tak jak ja to zrobiłem. Szczęść Boże
Marian 2016-07-05 11:14:44
Kogo nazywasz kanalią? Tych którzy uciekli za chlebem do innych firm? Jak chcesz zapierd...ć na dole za uścisk dłoni i "dziękuję" a nie za pieniądze to sobie zapi...alaj i rób loda emeryckim "pasibrzuchą" ale pamiętaj tylko z połykiem! A w "kakałko" widzę też lubisz...
Grubiorz 2016-07-07 11:45:26
Firma dno... No chyba że ktoś woli pracować za marne grosze i podoba mu się bycie gnebionym przez dozór, bo takie praktyki są stosowane przez np kanalie Ignatowskiego - kawał szmaty i gnoja... Kierownictwo z także wyzywa się na ludziach, darcie mordy na porządku dziennym... Kto mógł ten uciekł i wcale się nie dziwię... Firma tonie a stoi za tym wielkie i jakże wspaniałe dyrektorstwo...
Adaś 2016-08-16 22:08:15
Grubiorz baranie jeden będziemy mieli w H...J roboty na Pokoju 2 przodka na kombajn to kasa będzie grała jak była robota to był zarobek
uczciwy 2016-08-19 09:59:39
Pracowałem w tej firmie niedawno i powiem wam tak; Wkazdej firmie idzie zarobic tylko trzeba pracować cięzko tak jak kiedyś pracowali dwaj bracia którzy juz niestety nie pracują . pracowali cięzko ale mieli kase tylko ze ci którzy ich za plecami obgadywali to byli zwykłe nierobole i bolały ich od nich zarobki taka prawda.ZWOLNIŁEM sie defokto z tego powodu ze juz ich niema ciężko u nich sie pracowało w brygadzie ALE PRZYNAJMNIEJ JAKO JEDYNI UMIELI SIE W TEJ FIRMIE POSTAWIĆ ZA PRACOWNIKIEM. Teraz juz tego niema wypłaty na raty kartek niema juz 3 lata niema juz sie kto za nami wstyawic jak ich niema czyli robią pan alkocholik dyrektor i nieudacznik jego zastępca co chcą .szkoda takiej firmy.
Zabrzanin _ 2016-09-01 11:47:44
Oj chyba chłopie jestes jedna z tych osob ktore sie zwa "dzieci kierownika" i masz specjalne przywileje czyt. Hyc pod biureczko... Miejcie sobie robote nawet i na dziesiec przodkow... Zgadzam sie z tym ze kasa byla jak byla robota - lecz nieudolne rzady niszcza ta firme... Wierzysz w to ze po dostaniu dwóch przodkow wszystko odwroci sie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki? zyjcie sobie dalej w falszywej nadzieji i dalej nabijajcie kase temu alkoholikowi i dajcie sie orac pseudo dozorowi dajac co niektorym okazje do podniecania sie poprzez pastwienie sie na innych bo takie szmaty wami rzadza... Powodzenia i nie zal mi takich co sie daja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] orac...
olo 2016-09-03 11:56:44
Panowie co poszli do "PERFEKTU" jakoś zamilkli..czyzby wypłaty w porzodku po 2200 ? :)
aaalllii 2016-09-22 23:22:22
olo ty to masz naje.. ne w tej łepie prg bedzie istniec jeszcze góra 4-5 miesiecy jek skonczą sie przelewy z poprzednich robót bo teraz to co robicie to nie starcza nawet na opłacenie tych nieudaczników z dyrekcji a dla ciebie juz kasy nie ma pamiętaj 4-5 miesięcy i koniec z prg
Ali el Pierdolej 2016-09-25 19:46:22
Ceny węgla koksującego leciutko wzrastają, a co za tym idzie, być może skapnie jakaś gówniana przebudowa kilku odrzwi albo pobierka spągu w jakimś zasranym chodniku na kopalniach JSW za psie grosze! Zresztą czego się spodziewać po Rekinach Przetargowych z Chorzowskiej. Najważniejsze żeby była robota dla stetryczałych koleżków, bo emeryturki mają za małe i wredne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] muszą dorabiać (nic nie robieniem) żeby potem jeździć po Ciepłych Krajach i straszyć swoim wrednym pyskiem biednych naturystów na plażach w połączeniu z obleśnym ekshibicjonizmem, wielkim bebechem i malutkim fiutkiem. Skrajnie obrzydliwy widok nadętego wieśniaka z inteligencją Ferdynanda Kiepskiego, oraz otyłą twarzą niczym Wałęsa i jeszcze do tego z każdym się nie zgadza. Gliwicki PGR być może przetrwa ale to pokaże czas, oby tak! Ale niech emeryckie skur .w. ysyństwo w końcu zdechnie!!!
blele 2016-09-25 19:58:22
w szczególności te paciuloki z dyrekcji
ktos 2016-10-07 21:05:47
chcialem sie przyjac do PRG ale slyszalem ze firma moze max jeszcze z 3 miesiace i bedzie likwidacja. Jak to naprawde wyglada?
blele 2016-10-07 22:47:44
Naprawdę to kolego idź do Biedronki na wykładanie towaru. Zarobisz lepiej a i traktować człowieka lepiej będą. A emeryci w Biedronce to będą jedynie za cieciów pracować a nie jak WIELKIE PANISKA w dozorze co się uważają za "fahofcuf". Pracowałem w tym bajzlu i nigdy więcej!!! Pozdro
olooo 2016-10-09 13:15:23

przyjmij się do Perfektu tam dorobisz do emerytury haha :D
Prosiaczek 2016-10-13 00:35:24
Perfekt zawsze miał gównianą opinię. Więc jakiej emerytury? Chyba renty inwalidzkiej!!!
uczciwy 2016-10-21 21:09:31
no nie polecam do konca roku i koniec
Prosiaczek 2016-10-29 21:46:52
A czy ta sprośna świnia o której mowa w kilku komentarzach powyżej w dalszym ciągu "pracuje"? Tak z ciekawości pytam...
zainteresowany 2016-10-30 15:34:32
Witam.
Na stronie PRG Gliwice inforamcja o aktualnych robotach pisze:
"Aktualnie firma wykonuje roboty górnicze na następujących kopalniach:
KWK Ruda Ruch Bielszowice - Modernizacja wyrobisk korytarzowych w pokł. 405/2."
Co oni rozumieją jako modernizacja? Przebudowa czy co ?
marecki. 2016-10-31 23:53:44
Teraz jest przebudowa, wygrany przetarg na kombajn i cos tam jeszcze podobno( bielszowice)
Pokoj przodek 1200m bodajże, juz zaczęty, drugi tez na kombajn wygrany (konsorcjum z prg bytom) wybieg nieznany.
zainteresowany 2016-11-01 11:44:52
Dzięki za info. Idzie na tej przebudowie chociaż te 2000 zarobić?Nie musisz mi pisać ile dokładnie ale czy idzie 2tysie zarobić i czy można robić w weekend coś poza rannymi zmianami....
uczciwy 2016-11-04 14:02:46
nie polecam pracowałem wyzysk na maxa brak wypłat bonów niema wcale 1700-2000 zarobisz moze
zainteresowany 2016-11-10 15:19:54
I co jak wypłaty po 10?
Adaś 2016-11-10 21:53:52
Nareszcie wypłaty na czas i to niezłe firma wyszła na prostą chłopy Gliwice dobrze płacą jak są metry REWELKA tak trzymać
oloo 2016-11-11 14:02:36
jest dobrze,bony są i robota tez. :) na przebudowie 3 zarobisz :) pozdro
Fiałek 2016-11-13 21:40:15
Jest lepiej ale nie przesadzajcie... 2100-2200 zarobisz ale kokosów się nie spodziewaj...
Barnaba 2016-11-17 17:06:30
Ciekawe kiedy przyjdą ci co odeszli za chlebem do innych firm my jebiemy ale zarabiamy Prezio płaci uczciwie za zrobione metry a nierobole won do innych firm nareszcie jest normalność w Gliwicach ZAPRASZAMY DO PRACY !!!!
Prezio 2016-11-18 10:23:34
Się nie zesrajcie tą waszą pseudo lojalnością... :)
uczciwy 2016-11-20 19:44:01
przecież odeszli ci co tą firme ciągli do przodu i juz nie wrócą wiez mi bo wy bedziecie istnieć do konca roku wiez mi skonczą sie pieniadze z poprzednich robót i koniec czym wy chcecie na siebie zarobic przbudowa i pobierka nie rozśmieszaj mne
Barnaba 2016-11-20 21:14:57
Te uczciwy co ty gadasz robiłem w innej firmie i taka wypłata jak teraz to szok my na kombajnów zarobimy min po 4 tysia plus za metry dodatkowo która firma tak płaci napisz bo my nie znamy
naiwni.... 2016-11-21 22:00:06
Jak ludzie wierzą że PRG płaci lepiej jak kopalnia to powodzenia im życze...
4 tysiące to pod kopalnią ciężko wyciągnąć...
uczciwy 2016-11-21 23:00:14
w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz 4tyś nie wciskaj ludzią bredni masz 2,5 i to jak jeszcze wasz dyrektor alkocholik i jego nieudacznik pomocnik sie zlitują czym ty chcesz zabłysnąć własną głupotą czy co?
uczciwy 2016-11-21 23:06:19
dlaczego was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z szczygłowic z budryka z sosnicy z pniówka mam wymieniac dalej no chyba nie nie macie porządnych robót bo firma nie ma na wadium taka jest prawda bierzecie roboty te któeych nikt nie chce do konca roku i po prg juz to wczesniej pisałem
olooo 2016-11-25 23:15:39
UCZCIWY- widać, ze jesteś bardzo poinformowany :P tylko szkoda,ze pier*****isz glupoty. ;] . na 99% jestes jednym z tych co poszli do EKO PLUS albo do perfektu i nie ciulaj, ze nie waflu
uczciwy 2016-11-27 12:45:55
ja tylko pisze prawde wywalają was z kazdej kopalni na której pracujecie dlaczego/? sam sobie odpowiedz banda nieudaczników z was
Zostaw swoją opinię o PRG Gliwice sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG Gliwice sp. z o.o.