Opinie o Dth Service Tomasz Ciechomski w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dth Service Tomasz Ciechomski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dth Service Tomasz Ciechomski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dth Service Tomasz Ciechomski w Płock

Firma jest super, wypłata zawsze się zgadza. Nie mam nic do zarzucenia.

Były pracownic

Firma bardzo dobra , pracodawca to świetny gość . Negatywne opinie to piszą chyba te menele co chleją w pracy a potem ją tracą , a pan Tomasz nie da sobie w kulki lecieć .

Monter Płock

Najlepsza Agencja w Płocku

New

Urlop płacony jak za chorobowe...

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dth Service Tomasz Ciechomski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnimy Spawaczy 135/136/111.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mateusz

którego sa placone e wypłaty za miesiąc październik

martinn

Witam wyrażę swoja opinie o " DTH SERVICE " pracuje ok.3 lat i cóż jak na warunki placowe na CNH PŁOCK ta agencja płaci dobra stawkę , na CNH KUTNO także znajomi tam pracujący nie narzekają ,owszem jak jest przestój zawieszają składki ZUS , bo to jest agencja pracy tymczasowej i właściciel woli unikać płacenia wysokich składek za free , jak dla mnie to zrozumiale ,ale na ten czas albo oferują inna robotę tzn do Kutna ,albo bierzesz należny ci urlop i za niego płaca , cdo zaliczki - nie ma problemu ( trzeba pokazać jakim sie jest pracownikiem ) ciuchy i buty -dzwonisz mówisz co potrzebujesz - odbiór w biurze ,. Z kwitami do urzędów itd nieraz jest problem ale do ogarnięcia Ja od siebie polecam .

Spawacz Płock CNH

Koledzy spawacze i monterzy radze wam unikać tej firmy !!!! Pracowałem u nich od września do lipca powiem tak kasa się zgadzała zawsze ale po zakończeniu pracy problem z otrzymaniem świadectwa pracy na które musiałem dzwonić prosić czekać ok 3 tyg następna sprawa to nie opłacanie składek przez pracodawce każdy większy przestój w CNH panowie zawieszali chyba składki bo po pobraniu wyciągu z zusu na 11 miesięcy które pracowałem to 9 było opłacone a 3 gdzieś się zapodziały !!! Ogólnie bałagan kiepski kontakt i organizacja ciężko się doprosić o jakikolwiek dokument nie wspominąjac o tym ze nie płaca za chorobowe i za urlop bedąc na umowie o prace !!!! ODRADZAM WSZYSTKIM TĄ FIRMĘ !!!!

Spawacz
@Spawacz Płock CNH

Michał przestań wypisywać bzdury ja pracuje od września i nie mam jakichkolwiek problemów z wypłatą za urlop i chorobowe jak poszedłeś specjalnie na chorobowe przed przestojem to się jedynie ciesz że Cię ZUS nie sprawdził bo Sam najlepiej wiesz jak było i nie oczerniaj firmy bo na oszustwie daleko nie zajdziesz. Ja osobiście szczerze polecam pracę w dth service

@Spawacz Płock CNH

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Kwestia związana z problemem otrzymania dokumentów powinna zostać zgłoszona do przełożonego. Próbowałeś porozmawiać z kierownikiem? Daj znać jak zakończyła się sprawa.

Szczerze

Nie polecam firmy kreca jak malo kto skladek przez przestoje w cnh nie sa oplacanie problem z wyplacaniem urlopow a o chorobobyw nie wspomne trzeba walczyc z nimi o takie pieniadze nie powiem bo wyplaty byly na czas ale reszta to totalne dno nie da sie z nimi nornalnie dogadac ,wiec nie polecam tego pracodawcy

Radek

W Płocku nie ma uczciwych pracodawców sami (usunięte przez administratora) Ludzie jeśli firma jest z Płocka to zanim się zatrudnicie poszukajcie opinii na go worku popytajcie się kolegów Prywaciarze z Płocka zatrudniający spawaczy i monterów oszukują na wszystkim nie płacą tego co uzgodnią każą podpisywać weksle inblanko nie dają ubrań jak dadzą póżniej musisz za nie oddać zimą musisz prosić się o kurtkę walka o wszystko itp itd

@Radek

Wysuwasz chyba zbyt daleko idące wnioski, które mogą okazać się dla wielu osób/firm bardzo krzywdzące. Nie wspomniałeś o tym w swoim poście, więc zapytam: byłeś kiedykolwiek zatrudniony w Dth Service? Nie wynika to jasno z Twojej wcześniejszej wypowiedzi.

Operator

Powiem krótko warto pracować w DTH tym bardziej ,że stawki mają lepsze niż inne agencje ,pieniążki na czas , stawka jaka ustaliłeś taką masz pozatym chcesz zaliczkę nie ma problemu pod warunkiem kiedy współpraca działa w obu kierunkach :) Jeżeli nie zgadzają się godziny natychmiast wyjaśniany jest temat.Pracuję kilka miesięcy więc moja opinia jest jak najbardziej prawdziwa.Moim zdaniem te negatywne opinie to piszą chlajusy i nygusy !!! Pozdro :)

Darek

Jeśli komu zależy na pracy w dobrej firmie to musi bardziej się starać!!

szczery

a ja nie polecam pracodawcy,aplikowalem do niego i pisałem to nawet nie odpisał.

Iwona

@Nic, warto rozwinąć opinię, jaką dodałeś na forum. Opisz warunki pracy w Dth Service Tomasz Ciechomski. Dla wielu użytkowników twoje wskazówki mogą być istotne, przy podjęciu pracy dla tego przedsiębiorstwa.

@Iwona

Lux firma jak komuś się robić nie chce to wszędzie będzie złe ja polecam i chwale dth servis ładna miła sekretarka i z prezesami też można się normalnie dogadać tylko trzeba pracować a nie leżeć

Były Pracownik

Firma OSZUKUJE na wszystkim złote góry obiecują abyśmy pojechali i kary nakładają za nie pójście do pracy lub jej opuszczenie składek nie Płaca NIE POLECAM !!!

Stefan
@Były Pracownik

Dokładnie nie pozwalają chorować od razu szantaż że cię wymienią na innego pracownika, nie przyjmują zwolnień i kontaktują się z ludźmi tylko kiedy oni potrzebują, nie ma żadnych nadgodzin, tak więc niewolnictwo.

Nic
@Były Pracownik

Właśnie polecam najlepsza firma jaka może być w Płocku :)

@Były Pracownik

Firma dth serwis nie uznają zwolnień a jaka ludzie mieli wypadek w pracy to chcą się dogadać a później wala w kulki może niech się ich poda do sądu pracy to dostaną kare

piotr12
@Były Pracownik

witam do ktorego dnia sa wyplaty wyplacane

@piotr12

Do 15 każdego miesiąca ale są wcześniej

Byly Pracownik

Drodzy pracownicy nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu, napisze w jednym słowie LICHWIARZE !!!!

Iwona

@Tomek wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Jeśli Twoim zdaniem, zarządzanie Dth Service Tomasz Ciechomski od wzorcowego, opisz to, używając konstruktywnej i merytorycznej krytyki. Wszelkie informacje na temat tej firmy z pewnością komuś się przydadzą.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Dth Service Tomasz Ciechomski?

Weź się leszczu ciągnij

do pseudo monterki

Kwestią wyjaśnienia, pracowałem u nich i zamierzam wrócić. Nie miałem najmniejszych problemów, jeżeli chodzi o cokolwiek, jeżeli chodzisz do pracy, bo po to tam jedziecie dzieci wojny, a nie na dziwki i żeby ryj zalać, to będziecie traktowani jak ludzie. Kolejny temat to umiejętności większości, pomocników pomocników piekarzy i cukierników, gadacie głupoty przed podjęciem pracy, a jak przyjdzie do tematu monterki, to jedyne co możecie montować to klatki dla kurczaków. Przez takich ultra (usunięte przez administratora) opinia firmy podupada. Przyjedzie jeden kasztan z drugim, zachla ryj, leży na kwaterze tydzień i ma pretensje do garbatych, że mają dzieci proste. Ani podejścia normalnego do pracy nie mają ani umiejętności. To są obecne realia '' MONTERÓW'', więc zamiast tu jęczeć i skiełczeć to sie zastanówcie 5 razy czy jedziecie do pracy, czy na wycieczke.

do pseudo monterki
@do pseudo monterki

A co do tych waszych ''zachorowań'' też je znam z autopsji, jakoś dziwnym trafem zazwyczaj są to poniedziałki, ciekawe dlaczego? hehe, ciuchy ciuchami liczcie średnio za komplet 200 zl, a połowa skiełczków nawet dnia nie przepracowała, poza tym dodatkowo jak ktoś pobiera komplet co tydzień to o co c'mon?. Wy nie rozumiecie że za każdy dzień w którym ''brzuszek was rozbolał'' oni dostają kare

Najlepsza Firma W Płocku! Pieniądze zawsze na czas, Dobry kontakt z włascicielami którzy są bardzo wporządku! Nie mam nimi żadych problemów więc Polecam z całego serca i nie radze słuchać tych co piszą takie głupoty bo albo to pisze konkurencja albo osoby które biorą ciuchy i idą do pracy na jeden dzień!!

ex pracownik

Panie Tomku, da Pan spokój. Z lipy złota nie będzie.To, że wy macie nas ze półmózgi nie oznacza ,że tak jest.

ex pracownik

Nie polecam pracy dla wyżej wymienionego z perspektywy byłego pracownika.Poza terminową wypłatą i dojazdem, o ile auto się nie zepsuje nie zgadza się nic. Czarowanie apropo umów, dodatków, ucinanie dwukrotności sortu odzieżowego oraz SKŁADEK ZUS przy rezygnacji z pracy, nawet w jeśli "nie zdążyli" dać do podpisania umowy. Wystarczy pierwszego dnia popytać ile osób przewinęło się przez firmę z danej agencji

Zostaw merytoryczną opinię o Dth Service Tomasz Ciechomski - Płock

• Jak się pracuje w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Zobacz opinie na temat firmy Dth Service Tomasz Ciechomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dth Service Tomasz Ciechomski
3.5/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Tysiąclecia 10 lok. 41
    09-400 Płock