Opinie o LemonUnit.com w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LemonUnit.com. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LemonUnit.com na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LemonUnit.com w Rzeszów

Jakie narzędzia pracy zapewnia LemonUnit.com? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Robert Ruszała Nowy wpis

Witam serdecznie, Jesteśmy firmą zajmującą się wytwarzaniem oprogramowania, nie posiadamy z tego względu samochodów służbowych.

Aga Nowy wpis

Na czym polegają luźne piątki w firmie ?

Brown

Kompletny brak wizji, specjalizacji i przyszłości. Cały wizerunek ze to firma to jeden wielki fake. Kompletny brak perspektyw

Robert Ruszała Nowy wpis
@Brown

Dziękuje za opinie. Serdecznie zapraszam do biura na Litewskiej 10 w Rzeszowie, z miłą chęcią przedstawię wizję firmy oraz porozmawiamy o współpracy.

Jeremiasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka jest atmosfera i czy warto szukać tu pracy?

Brałeś udział w rekrutacji do LemonUnit.com. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Rafał

Czy to ten sam człowiek co teraz wymyśla na g2a?

wolny
@Rafał

nie, już dawno odciął się od tego

Świadek
@wolny

Tak, ale żółcią rzuca na prawo i lewo. Nie ładnie..

Gmate

Ubawiłem się tymi pozytywami(usunięte przez administratora)i jego umiejętności. Myśle ze zanim postawi się takie epitety przy tej ‚firmie’ trzeba się czymś wykazać. Litości to nie brzmi wiarygodnie.. i z hucznych zapowiedzi kapiszon.

Gmate
@Gmate

Dlaczego admin usuną wzmiankę o turkusowym xyz? Czyżby nawet on w to nie wierzył? Tak czy inaczej kolor tej organizacji nie ma nic wspólnego z turkusem jak już ktoś wcześniej napisał.

Co to Prezes sobie sam laurki pisze, to w jego stylu ;) CEO daj spokój to niesmaczne. Ja znam dobrze tego pana, no-way nie polecam... przykro mi.

Zefir

No nie tylko, ma kilku klubowiczów ;) ale tak wyglada mi to na samochwalenie. R odpuść, bo jeszcze zwierciadło prawdę powie

z1mEk

Też działam dla LemonUnit.com, bardzo dobre, jak już zostało tu wspomniane, "turkusowe" podejście, dostajesz temat do rozpracowania, działasz i odpowiadasz za niego i nikt ci nie przeszkadza. Atmosfera najlepsza w jakiej dane mi było pracować.

Bonduele
@z1mEk

Chyba mylisz kolory turkusowy i prostactwo. Come on, otrząśnij się z miraży

maciek
@Bonduele

komentarz na poziomie warzywa.

zlecam taski

Od czasu do czasu pracuję z Lemonką i muszę przyznać, że tak dobrze jeszcze mi się z nikim nie pracowało. Skille na najwyższym poziomie, jasne warunki współpracy, zawsze wypłacalni. A co do prezesa - faktycznie dba o zadowolenie i wszystkich karmi chlorellą.

Dominika
@zlecam taski

@zlecam taski Bycie zadowolonym z pracodawcy to niekwestionowana podstawa. Chwali się również to, że firma LemonUnit.com jest wypłacalna. Ale piszesz, iż współpracujesz z nimi od czasu do czasu. Co to właściwie oznacza - są skłonni do zatrudniania pracowników tymczasowych, czy na jakieś konkretne zlecenia?

Dominika

@odniedawna Myślę, że powinieneś zacząć przestrzegać regulaminu Gowork: http://gowork.pl/regulamin i wypowiadać się w bardziej kulturalny sposób. Opisujesz jedynie Prezesa firmy LemonUnit.com, a na pewno osoby zainteresowane tym pracodawcą chętnie poznają szczegóły, dotyczące specyfiki pracy tam. Może na początek napisz nam, jak wygląda system wynagrodzenia oraz premiowania. Zrobisz to?

odniedawna

Uwazajcie praca w lemonunit grozi szeroka gama realizowanych projektow, co chwile nowy stock technologiczny, wieczne rozwiazywanie zadan ktore czegos ucza. Prezez pije wiecej niz my wiec licz sie na imprezach ze musisz lac sobie pierwszy, Uwazaj gdy czestuje chlorela (sranie na maksa ) , przyjmuje wszystkich nietuzinkowych o (usunięte przez administratora) zdolnosciach dlatego mozesz wspolpracowac ze slepym co napierdala kod brailem. W lemonunit slowa (usunięte przez administratora) ja (usunięte przez administratora) nie bola swiadczą o ekstytacji nad realizowanyn zadaniem. A i bym zapomnial. Prezes to czlowiek zajety wiec gdy po trzech razach "Robert podejdziesz" uzyjesz "chodz noz (usunięte przez administratora) nic sie nie stanie. A pozatym mowisz ze masz syna ? , a nie ruchales ?

Iza

Firma ma bardzo dobrą opinię , szkoda tylko, że tak rzadko piszecie.

ex-G2Anian

Bardzo fajna, młoda outsourcingowa firma IT, składająca się z doświadczonych programistów, którzy chcą zrobić coś fajnego. Założyciel firmy był Head-em IT w firmie G2A.COM, który będzie dbał o zadowolenie swoich pracowników. Przedstawione propozycję są naprawdę fajne a w szczególności podejście turkusowe do prowadzenia firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o LemonUnit.com - Rzeszów

LemonUnit.com