Opinie o Proxmus w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Proxmus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Proxmus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proxmus w Elbląg

Polo

Szczerze - omijać tę firmę najszerszym łukiem jaki się da. Obrzydliwe koleżeństwo, klepanie się po plecach, dziwne wydawanie pensji co niektórym. Szef dał władze bardzo niekompetentnym osobom, którzy wzajemnie klepią się po plecach i liczą %. Beznadziejna atmosfera pracy, zarobki średnie l, kierownictwo w większości do bani. To ze ta firma jeszcze istnieje i funkcjonuje to jest Cud nad Wisłą. Mimo wszystko pozdrawiam ludzi tam pracujących bo praca w tej firmie to żadna przyjemność i satysfakcja a jednak kontynuują swoje zadania. Nie polecam się interesować tą firmą, szkoda nerwów, a presja i zdenerwowanie będą towarzyszyć codziennie. Jeżeli mam wymienić jakieś plusy to : - nie najgorsze jak na Elbląg zarobki - sama firma jest ładna a pomieszczenia są nowe - sam Prezes wydaje się być porządnym człowiekiem, ale oddał władze bardzo niekompetentnym osobom i tego nie widzi ( albo nie chce widzieć ) Podsumowując wystawiam ocenę negatywna - nie widze jak narazie żadnej innej opcji, mam nadzieje i tego życzę firmie, ze się oczyści z pasożytów którzy tam funkcjonują i zaczną szanować ludzi.

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry. jeszcze chyba nikt nie wspominał o pracy na tym stanowisku, a właśnie na stronie maja dostępna ofertę pracy dla samodzielnej księgowej. Wykształcenie kierunkowe posiadam, mam też wymagane 3 lata doświadczenie, nawet je przekraczam. Jakiej podstawy wynagrodzenia mogę oczekiwać?

Anonim Nowy wpis

Robia ludzi w (usunięte przez administratora) ze stawka, co innego proponuja na poczatek a pozniej okazuje sie co innego

Kinia Nowy wpis
@Anonim

A jaka jest różnica między tym co zaproponowali a tym co dali? Na umowie nie było widoczne, że stawka się nie zgadza? Ktoś pisał, że zarobki nie najgorsze, więc może ta pensja po okresie próbnym rośnie? Ktoś wie?

Anonim Nowy wpis
@Kinia

Widać na umowie i dla tego duzo osob nie podpisuje , 3-4 zlote roznicy to jest calkiem sporo

Ewela

Ale co w zasadzie się pogarsza? Podkreślasz w nicku obróbkę, coś z warunkami się teraz dzieje? Już kiedyś ktoś pisał, że jest ciężko, więc jak warunki pracy mogły do dziś się zmienić, omówisz je?

były
@Ewela

Przyjdź, zobacz i spróbuj, daje max 3 tygodnie nowym pracownikom którzy mają ledwo co ponad najniższą krajowa i umowę śmieciowa. Albo się ktoś przyzwyczaja do takiego traktowania a jak nie to brama otwarta .

Klarysa
@były

Zależy w zasadzie o jakim traktowaniu jest tu mowa, bo nie każdy z odwiedzających forum ma jasność. Piszesz o najniższej, a w jakich sytuacjach są jakiekolwiek perspektywy na podwyżkę? na których stanowiskach jest o nią najłatwiej?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Proxmus?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Proxmus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Polo

produkcyjny

Niestety praca w tej firmie polega na partycypowaniu w jednym wielkim kłamstwie. Im więcej kłamiesz i wchodzisz w 4litery prezesowi, tym masz lepiej. Bezgraniczne zaufanie ze strony prezesa do osób bez kompetencji powoduje to że od dawna (usunięte przez administratora)mogą robić co chcą bo ręka rękę myje. Dużo osób odeszło ze względu na złą atmosferę w firmie i lekceważenie pracowników przez kierownictwo. Nie polecam pracy w tej firmie.

@produkcyjny

piszesz o odejściach spowodowanych właśnie samą w sobie atmosferą i ciekawa przy tym bym była ci z pozostałymi warunkami w takim razie... jaka byłaby ich ocena? jeśli z ludźmi szłoby się normalnie dogadać to można dalej pracować bez problemu czy coś jeszcze tutaj wadzącego występuje?

zainteresowany
@produkcyjny

Czy coś się zmieniło w podejściu kadry zarządzającej do pracowników niższego szczebla? W poprzedniej firmie zraziłem się tym jak pracowadca wyzyskiwał nas wiec teraz chciałbym uniknąc nieprzyjemności i niepotrzebnego stresu. Jakie jest wasze zdanie o dyrektorach i menagerach w Proxmus?

@zainteresowany

czyli masz za sobą niefajne doświadczania z poprzedniego miejsca pracy? a co sprawiło, że nimi się zainteresowałeś? ktoś polecił? ze względu na co?

Barbara

Jeśli już piszesz, że faktycznie jest gorzej, to podasz w jakim konkretnie zakresie? Przy tym wszystkim wciąż masz na myśli jedynie atmosferę? jeśli chodzi o specyfikę pracy na produkcji, to wszystko jest okej? Nie jest ciężko? Tutaj w ogóle w procesach cokolwiek sie zmienia czy od dłuższego czasu praca wygląda tak samo?

Maria

Aj, i ten alkohol uprzykrzal bardzo prace? Czy dało się przymknąć oko i robić swoje?

KP

@wsl czyli jak będę normalnie pracować, nie obijać się i unikać pracy to dostanę fajną jak na Elbląg pensje i jakieś ewentualne uznania ?

Mi

Wszystko się zgadza,jak byś tam pracował

Czy firma Proxmus udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Moon

Głównym "wsparciem" są terminowe i godziwe wypłaty. O pożyczkach nic nie słyszałem, a o socjalu zapomnij.

Robert
@Moon

Godziwe, czyli jakie? :) Możesz podać jakieś konkretne kwoty?

Sylwia
@Moon

Szkoda że z tym socjalem, to znaczy że nie doceniają swoich pracowników...

Moon
@Robert

"Godziwe" to w sumie kwestia subiektywna. Dla wybitnego specjalisty 4-6k to żadna rewelacja, a dla kogoś kto zaczyna to i 3-3,5 jest spoko. Kwestia tez czy na samozatrudnieniu czy na etacie no i na jakim stanowisku.

Nn
@Sylwia

Brak premii świątecznej to raczej słabe posunięcie...

Mi

Zapomnij o dodatkowym wsparciu, podstawowego nie ma.

PiotrK.

Witam. Pracowałem w Proxmusie na obróbce ciężkiej przez rok i oceniając na chłodno po kilku miesiącach, uważa tą firmę za godną uwagi. Wynagrodzenie na początku uzależnione od wiedzy i doświadczenia, a po kilku miesiącach od zaangażowania w pracę. Można naprawdę tam dobrze zarabiać. Firma się szybko rozwija i daje możliwość rozwoju pracownikom którym zwyczajnie się chce pracować. Nie mówię tu o harowaniu, tylko zwykłej pracy. Trzeba pamiętać że przy takiej liczbie osób jaką tam pracuje zawsze będzie ktoś kto nam nie pasuje, ale to jest normalne. Atmosfera na hali fajna. Kadra kierownicza moim zdaniem także OK. BHP jest coraz lepsze i nikt nie wyda polecenia by coś robić niezgodnego z BHP. Co do rotacji pracowników- taka branża, duża konkurencja i ludzie przechodzą z firmy do firmy (jak wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma). Mimo że nie pracuję już w tej firmie to mogę ją polecić.

@PiotrK.

Piotr to dlaczego odszedłeś, co już nie pamiętasz jak Ciebie traktowali i zdarzała się praca (24/24),a nawet rekordziści (36/36) w śmiesznej kontroli. BHP ???

Bezrobotny

Dzień dobry, Jak układa się współpraca z kadrą zarządzającą ? Menagerem projektu i Dyrektorem Handlowym ? Chciałbym zebrać opinie po przeczytaniu poniższych odpowiedzi.

Wsl

Prawda jest taka że nie ma odpowiednich ludzi do pracy w tej branży, widzialem wpisy że duża rotacja, że sobie nowych wezmą i wyszkolą, no i racja jak ktos ma w tylku to nikt go zmuszac nie bedzie(tak jest teraz w kazdej firmie ktora sie tym zajmuje) ale to sie bierze z tego że wiekszość nowych pracowników zwyczajnie sie nie nadaje do tej roboty. Bez doświadczenia i jakichkolwiek wyników oczekują kokosów, a tak to nie działa, sporo lat potrzeba żeby być dobrym fachowcem. Inna sprawa ze lepiej pograć na telefonie niż przyłożyć sie do pracy, nauki. Nikt nikomu nie płaci za samo bycie w pracy. Ci co chca, mają dobrze. Nie sugerujcie sie tymi zażaleniami tych którym sie nie chciało.

Vv
@Wsl

Wracaj do pasleka" wie.ani ku .." Jestesjednym.z tych fraa.... Ktorzy maja juz wyprany umysl przez ta pseudo kadre mobingujacych praciwnikow.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Proxmus?

Wsl

Styl zarządzania?? Pracowałem wcześniej w dwóch firmach, zawsze pojawiał sie mobbing, dyskryminacja jesli chodzi o podwyzki plac i ogolne kolesiostwo, tutaj tego nie ma. Zaznaczam że wypowiadam się o dziale obróbki mechanicznej. Ludzie którzy chca pracować, starają sie są zadowoleni. Zarobki są sporo ponad średnią elbląska, oczywiście przy założeniu że coś potrafisz i coś chcesz osiągnąć, malkontentom nigdy nie dogodzisz, stąd te negatywne komentarze.

Antek

Czy ten kierownik o którym piszesz @Ko nadal pracuje czy faktycznie go już zwolnili i jest ktoś inny? A może w ogóle szukają kogoś na jego miejsce?

Ko

(usunięte przez administratora).zero bhp zero sprzetu zero doswiadczenia wszystko co tu robia idzie na sztuke i cala branza menagerska robi w banbuko w właściciela oszukujac go na kase bo to co mowia ze jest wykonane , nawet nie jest zmontowane i wymuszaja prace w sb i niedziele i wlasciciel placi za to. Dziekuje dowidzenia.

cnc

serio?! co wy piszecie? kerownicy mają to w (usunięte przez administratora) nie interesują ich koszty do puki prezesowi się zgadza i jego menagierom a doświadczony pracownik jest tańszy bo nie robi braków dzwonów i nie lata spowarka… ale co tak za 4brutto januszy nauczymy napindalac maszyną w detal jak w bęben.... NIE POLECAM SZKODA CZASU NA TAKĄ FIRME

Hanna
@cnc

Widzę, że Ty nie jesteś zadowolony z pracy w Proxmus. Obecnie poszukują pracowników na stanowiska spawacza, operatora tokarki i samodzielnej księgowej: http://proxmus.com/kariera Czy stawka, o której wspominasz w swoim poście jest obowiązująca? Daj znać, proszę, jak to wygląda i czy są jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie.

Winston1

Mój kolega Winston chyba nigdy nie był u nas i nie wie co pisze. Polecam serdecznie. Sumiennie pracujesz, to będziesz zadowolony. Prezes doceni Ciebie i masz szanse awansowac.

Hanna
@Winston1

Każdy z osobna może mieć zupełnie inne doświadczenia, nawet jeśli mówmy o tym samym pracodawcy. Dlatego też wypada uszanować zdanie użytkownika @Winston. Ale jednocześnie należy się cieszyć, iż akurat Tobie dobrze pracuje się w Proxmus. Nadmieniłeś o możliwościach awansu w strukturach firmy. To bardzo ciekawy temat i chętnie dowiem się czegoś więcej. Powiesz nam zatem, jak dokładnie wygląda droga do awansu w Proxmus?

tokarz

uruchomiony nowy zaciąg nie dbaja o starych pracowników NIE POLECAM

Winston
@tokarz

Raz na pół roku poszukują nowych pracowników, jednak nie wynika to z rozwoju firmy a z rotacji pracowników. Zawiązały się klany (jeden rodzinny, drugi "słoików" z Młynar i trzeci to nie należący do żadnych z powyższych). Podejście prezesa i kierowników do pracowników tragicznie ( nie ci to inni, wyszkolimy sobie). Także jeżeli zachęciła was stawka za pracę nie dajcie się zwieść.

Spoko

teoretycznie 5 brutto powinno być lecz... wymyślanie z czapy by dać ja najmniej zero pojęcia inżynierów i jakościowców o obróbce nie wspominając programowania brak narzędzi i wieczne ciśnienie wynikające z niekompetencji nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Proxmus - Elbląg

• Jak się pracuje w Proxmus?

Zobacz opinie na temat firmy Proxmus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proxmus?

Proxmus