Opinie o Proinvest Zawadzki Tomasz w Sierosław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Proinvest Zawadzki Tomasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Proinvest Zawadzki Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinvest Zawadzki Tomasz w Sierosław

Pierwsze wrażenie: wydaje Ci się że złapałeś Pana Boga za nogi. Z miesiąca na miesiąc okazuje się że czar pryska a Ty siedzisz za biurkiem i (usunięte przez administratora) robisz skoro nie jesteś przedstawicielem i nie sprzedajesz a nawet jak jesteś i sprzedajesz to za mało. Po drugie: wszystko musisz mieć na papierze! Dodatki, premie to mrzonki obiecanki cacanki od razu się z nimi pożegnaj. Zespół mały, atmosfera wręcz toksyczna. Firma lubi zmieniać siedzibę to kolejny minus. Jeśli nie masz pracy to możesz się tam przemęczyć aż znajdziesz coś sensownego ale jeśli masz to niech Cię nie zmyli pierwsze wrażenie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Przez tego pracodawcę straciłam pracę w świetnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku teraz to wiem. Nie warto ryzykować! Trzymajcie się z daleka od tej pseudo firmy!Zdecydowanie odradzam bo jeśli Cię nie zwolni to i tak sam odejdziesz a po co znów zaczynać od nowa ja akurat bardzo cenię sobie stabilizację przez Pana T. straciłam to na co pracowałam przez ostatnie 10 lat w innej firmie a tu zmarnowałam 1,5 roku. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Proinvest Zawadzki Tomasz - Sierosław

Proinvest Zawadzki Tomasz
  • Leśna 14