Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

@krasnoludek bez perspektyw czyli nie ma szans na rozwój ?

JSW
@Tomek

A jaki widzisz rozwoj w fabryce opakowan do McDonalda ?

Kba sie ma
@JSW

Piszesz o mcd firma nie powinna dostarczać to tej światowej sieci bo to manufaktura zsrzadzana przez niski poziom managerski z zerowym nadzorem wlascicielskim. Reszta to farsa gdzie nie zatrudnia sie pionu kietownixzego na podstawowym poziomem bo musi byc tanio. Ta zasada przekłada sie na poziom niższy.

Zed
@Kba sie ma

Tak to jest jak na stanowisko Dyrektora Operacyjnego przeniesiono Kierownika zmianowego z innego zakładu. Tam już nie ma dobrych menadżerów bo wszyscy opuścili tego Titanica

Harmologic

Huhtamaki /omijać szerokim łukiem szczególnie praca na magazynie wśród inteligencji szpagatowej pod nadzorem Bystrzaka Dominika A

Kiki

Wszędzie zwalniają ludzi z agencji A co dalej będzie to się okaże

Zmartwienie

Co to się dzieje Pozwalniali wszystkich agencyjnych ciekawe ile osób jeszcze zwolnią.umowa się kończy to pewnie też polecimy.????????

Mcd packaging
@Zmartwienie

Co się dzieje. sprzedaż niska więc zwalniają to taki pierwszy przypadek w Gliwicach. Jakie zarządzanie takie decyzje

@Zmartwienie

No co się dziwić że zwalniają agencyjnych. Jak ktoś w dzisiejszych czasach zgadza się pracować przez agencję to wiadomo że jest pierwszy do odstrzału. Pewnie zostawia kilku kluczowych pracowników z każdego działu a później po kryzysie będą proponowali pracę tym co teraz pracują albo będą szukali nowych. Po wszystkim i tak zakład nie ruszy od początku z pełną mocą to będzie czas. Tak że w dzisiejszym czasie jazdy powinien się obawiać o swoje stanowisko pracy.

@Zmartwienie

potraktowali nas jak śmieci jak można z dnia na dzień a te gadanie ze nie musimy się martwić o prace be jest to po co to poprostu ta firma to jedna wielka kpina teraz ludzi wogulę nie będą mieli

@Anonim

Na razie to firma nie ma zamówień i nie zanosi się w najbliższym czasie żeby się zwiększyły. Wszystkie restauracje zamknięte to nie potrzebne im opakowania. Pewnie pracownicy którzy pracują pod firmą tez będą w najbliższym czasie w jakiejś części do zwolnienia. Firma nastawiła się w większości na jednego klienta i takie efekty.

Byly pracownik
@Zmartwienie

Zajrzalem z czystej ciekawosci jak tam z tym korona i powiem agencyjni tak cieszcie sie ze was zwolnili bo moze to byc dla was bozdzcem to zmiany pracy wiem ze to glupio zabrzmi ale tak jest epidemia zaraz sie skonczy (2 gora 3 miesiace) i bez problemu se znajdziecie inna robote lepiej platna mniej meczaca i fizycznie i psychicznie z lepsza atmosfera itd bylibyscie niepowazni gdybyscie tam wrocili po wszystkim Pozdrowienia z 850

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Krasnoludek

Nie polecam praca bez perspektyw. Operatorzy zerowa wiedzą szczególnie Kubuś z mastera. Do tego sami donosiciele

Kokon

Niedość ze praca na trzy zmiany to najniższa krajowa a płaca nic nie idzie w górę operator ma na wszystko (usunięte przez administratora) a pakowacz musi robić na ich podwyżki a w lato to gorąco nieda się oddychać ale nikt nie zwraca uwagi ze ludzie maja cierzko a operatorzy tylko się śmieją bo mogą siedzieć i na telefonach pisać

Wiedzmin
@Kokon

Trzeba się było (usunięte przez administratora) uczyć a nie przed gimnazjum sp.......ć. Zasłuż sobie doświadczeniem na godną wypłatę a jak nie to tenneco czeka

Zainteresowana

Witam. Jak wygladaja zarobki na początek? Czy sa jakies podwyzki po czasie?

Wolny od pracy

Nie pracuje już w tej firmie 2 lata i tak od czasu do czasu czytam opinie na temat tej firmy i powiem jak było tak jest nadal, bo za moich czasów też nie było klimy, gorąco to mało powiedziane i tylko szybko, szybko żeby tylko odpad dla steny był, przerwa na jednej nodze, ale liderzy i panie z biur to mają przerwę bez ograniczeń i nie raz tylko co chwilę, przemiał w pracownikach też widzę jest nie mały, wypłaty śmiechu warte i potem się dziwią ze huhtamaki to tylko przystanek na znalezienie lepszej pracy, ale panie z biur mają za to 8 godzin na fotelu, klimę, auta służbowe coraz to nowsze, na to kasa jest, tylko się tak zastanawiam jak auto służbowe to po co w nim są foteliki dla dzieci, jak auto służbowe sama nazwa wskazuje na dojazd do pracy i z pracy, a nie wożenie dzieci do przedszkola, czy szkoły, dokładnie coś na ten temat powinna wiedzieć Asia Sroka, jak jeszcze tam pracuje, a potem nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników, porażka, dajcie sobie spokój z taką praca, ja już tam nie pracuje i teraz wiem że żyje,

Bylo minelo

Od dluzszego czasu jestem juz wolny wiec napisze to i owo Kasa dramat najnizsza krajowa naprawde praca nie warta tych pieniedzy caly czas na stojaco po calym tygodniu nogi wchodza wiadomo gdzie przerwa 20 min za malo czlowiek niezdazy spokojnie zjesc zapalic napic sie kawy i skoczyc do klopa Lider udaje fajnego a bywa jak bywa nie bede sie rozpisywal Wyzsi maja fiola ma punkcie bhp i to do przesady naprawde gruba przesada Dobre strony sa malo bo malo ale sa ludzie w porzadku kierownik ok raczej nie robia problemow z wolnym przy zwolnieniu sie Ogolnie praca na przeczekanie 3 miesiace i nara Na stale nie polecam nikomu Dobrze ze jestem juz wolny

Myszka

i jeszcze obiecano klima..

Clamownik

No bo ta firma jest zbudowana na obietnicach, cały czas się obiecuję lepsze jutro które nie nadchodzi z nadzieją że pracownik który chce odejść zostanie jeszcze z miesiąc i poczeka. No ale już niedługo lato, w zeszłym roku obyło się bez klimy to i w tym damy radę. A nóż globalne ocieplenie zamieni się w epokę lodowcową i obejdzie się bez klimy.

Zainteresowana pracą

Brak pracowników i przemiłał ludzi jest wszędzie na produkcjach. Powiedzcie mi jak wyglada praca stojąca 8h? 3 zmiany? Czt 4brygadowka? Ile mozna zarobic na poczatek?. Pozdrawiam

Karakan
@Zainteresowana pracą

Praca cały czas stojącą przy maszynie, 3 zmiany, przerwa 20min, w lecie niewyobrażalny gorąc. Przemiał jest tam gdzie nie dbają o pracownika, jak praca i warunki pracy i finansowe są dobre to pracownicy nie myślą o odejściu. Tu już niedługo zostaną sami ściemniacze i guzikowcy którzy nic nie umieją.

Mcd
@Zainteresowana pracą

Dużo prawdy w informacji Karakana. Stawki wysokie u starych pracowników nowi juz nie mają tak dobrze. Duży chaos i brak organizacji. Funkcjonujemy od akcji do akcji. Slaby socjal ale mocne układy wśród starych pracowników. Jak się dobrze ustawisz to jakoś idzie. Firma słabo zarządzana nie ogarnia się ludzi robią pod siebie więc bylo było 8 godzin

Karakan
@Mcd

Zarządzania prawie nie ma w tej firmie. Kierownicy słabo ogarniają produkcję, ale nie ma się co dziwić bo na palcach jednej ręki można na finishingu policzyć tych co mają jeszcze jakąś wiedzę, reszta to amatorka. Liderzy maja wyj....e po całości, byle kawusie wypić, posiedzieć trochę na palarni, coś grzebnać w maszynie niekoniecznie w dobrym kierunku i 8h pykło. I tak firma się turla z miesiąca na kolejny miesiąc produkując dużo towaru dla Steny. Zarobki mizerne, socjal mizerny, ale za to mobbing rozwinięty na wysokim poziomie.

ZOY

NIE WIEM JAK TAM NA PRODUKCJI?ALE MAGAZYN TREGEDIA(usunięte przez administratora)to taki kolaz z protekcji co nie ma pojecia o niczym w zwiazku z jako taka logistyka;-)) ogólnie (usunięte przez administratora)w gronie zakompleksionych sznurków(koordynatorzy)co sami sie podpierdalaja w mysl "kariery;-)))))

nowy

Nie polecam, (usunięte przez administratora) ogromny przemiał pracowników, niskie wynagrodzenie, na hali tak gorąco że można się usmażyć żywcem, na maszynach idzie dużo dziadostwa i dodatkowo oprócz normalnej pracy trzeba to wybierać i sortować a nie ma kto poprawić maszyny,(usunięte przez administratora)

Żar
@nowy

Brak humanitarnego podejścia do pracownika. Jak sam o siebie nie zadbasz to cię zajadą. Ogólne (usunięte przez administratora) i pokazywanie tzw. H..ja Starzy pracownicy uważają, że swoje już zrobili niech nowi się wykażą, a nowi agencyjni trudno żeby utrzymywali zakład i starych nierobów za grosze.

@Żar

Jak wygląda poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionego pracownika? Wspomnieliście o wysokiej temperaturze, która panuje na hali. Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca stara się w jakiś sposób zniwelować odczuwanie wysokich temperatur? Liczę, że przedstawicie dokładnie tę kwestię.

@Piotr

Nowy pracownik dostaje umowę agencyjną, musi upłynąć sporo wody w Wiśle żeby dostał umowę z firmy, zarobki głodowe. Na temat temperatury już sporo napisane wyżej, nic się nie zmieniło, jest w sumie dodatkowa przerwa ale co z niej jak po przerwie nie zdąży się dojść do maszyny a już człowiek zalany cały potem, pod maszynami śmieszne małe marketowe wentylatorki, na hali nie ma żadnego napływu świeżego powietrza, bardzo duszno.

Zuzanna
@krasnoludek

A czy w firmie Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. jest możliwość uzyskania premii? Czy pracownicy otrzymują jakieś benefity?

@Zuzanna

Jest jakaś premia, nikt nie wie na jakiej zasadzie ustalane warunki, kierownik ma parę groszy które może komuś dać ale nie wiadomo komu daje i za co jakieś parę groszy za niechorowanie. W sumie to trochę ponad 200 brutto ????

Kamil
@krasnoludek

Widzę, że dysponujesz rzetelnymi informacjami, dlatego ja również miałbym pytanie. Chciałbym wiedzieć, czy wymagane jest to, aby osoba zainteresowana pracą w tej firmie legitymowała się doświadczeniem zawodowym? Mam nadzieję, że pomożesz.

@Kamil

Ważne żeby miała 2 ręce, mogą być nawet obie lewe, świetnie się odnajdzie w zespole bo dużo jest takich ludzi. Nie trzeba doświadczenia, jak ktoś ma doświadczenie to nie będzie pracował w tej firmie w takich warunkach i za takie pieniądze bo rynek oferuje ogrom pracy dla ludzi z doświadczeniem za godziwe wynagrodzenie

Halina
@krasnoludek

Czyli osoby bez doświadczenia też znajdą pracę w Huhtamaki. Dzięki za odpowiedź. A są tam jakieś normy do wyrobienia?

Stary
@Halina

Większość jest bez doświadczenia i do tego odporni na wiedzę i nie chcą się nic nauczyć. Oczywiście że są normy do wyrobienia ale z braku doświadczenia niewiele osób je wyrabia. Dyrekcja się cieszy jak zrobią cokolwiek ???? i nic nie zepsują. Oczywiście mowa tu o finishingu, w innych działach są fachowcy i tam większych problemów nie ma.

Halina
@Stary

Okej, dzięki że wyjaśniłeś. Napisałeś, że trzeba mieć wprawę, żeby wyrobić normę. A na czym dokładnie polega ta praca w Huhtamaki?

@nowy

Koledzy i koleżanki. Przemiał jest dlatego że co nie którzy nie nadają się nawet do pakowania.. I po co płakać. Jak komuś nie pasuje to firm w koło jest pełno.. Tylko trzeba mieć odwagę i spróbować czegoś innego.. A Wy ino gledzicie..

@Myszka

Przemiał taki ze względu na warunki pracy, firma nie dba o pracowników to odchodzą tam gdzie są lepsze warunki, a tu przychodzą nowi z agencji z lewymi raczkami

@Anonim

Gdzie odchodzą? I kto odchodzi? Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach.. Bo można policzyć na palcach jednej ręki dobrych pracowników którzy odeszli..

Dziewczyny jaki styl panuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Elżbieta

Panuje styl aloha.

Stary

Dziwię się kto dał tej firmie taką poważna robotę jak monopoly do maca, firma nie jest w stanie tego ogarnąć, same problemy z etykietowaniem. Powinien się temu przyjrzeć ktoś z zewnątrz.

Bo tak

Wieść niesie, że kierowniczka z jakości opuszcza Huhtamaki. Dziewczyny z kj mówią, że nareszcie będzie normalnie.

Zapracowany
@Bo tak

Jak tylko ktoś dostanie inną ofertę pracy to opuszcza ten tonący okręt. Firma zakopie się sama swoimi procedurami i podejściem do pracowników, wielkie obietnice a efektów żadnych nie widać. Dzisiaj na szczęście mamy rynek pracownika i jeśli ktoś jest odrobinę kumaty to ma inną pracę na oku. Tu zostaną tylko Ci którzy nie ze swoimi marnymi kompetencjami nie znajdą innej, lepszej pracy i ściemniacze.

Elemelek
@Zapracowany

I takie (usunięte przez administratora) jakTy... Wazelina techniczna

Olka
@Elemelek

Kto zbiera na prezent? Gdzie pijemy?

Marian
@Olka

Na Matki Boskiej Zielnej.

Stara pracownica
@Marian

Kiedyś dział jakości miał prawdziwą kierowniczkę, ta pani co teraz zajmuje się jakością to zwykła statystyka.

@Stara pracownica

A jedną z pracownic kontroli jakosci nic nie umi poza robieniem zdjęć i pisaniem maili.ot co za jaja..

Kasiek
@Myszka

Jaka kierowniczka takie kontrolerki.

produkcyjny

Na hali temperatura sporo ponad 40st, żadnej wymiany powietrza, tylko lichawe wentylatorki z marketu, ludzie smażą się żywcem, tylko ciągłe obietnice dyrekcji na temat klimy.

@produkcyjny

Przecież wiadomo że nie liczą się ludzie ino normy.. Poczekajmy jeszcze trochę.. I zmienimy klimat na "amerykańsky" ciekawe co PIP powie na te warunki na hali.

Rafał
@produkcyjny

Klima będę tylko trzeba na nią zarobić a nie narzekać, że za ciepło ????

Nemo
@Rafał

Brak klimy można sobie wynagrodzić robiąc przeciągi, ale ludzie są mało ważni, ważniejsze są kubki i ten tropikalny wilgotny klimat który nadają zraszacze parą żeby papier był elastyczny w tych temperaturach genialne...Współczuje.

@Nemo

W Gliwicach nie ma nawilżaczy, panuje taka susza że człowiek musiał by się podpiąć rurka do dystrybutora z wodą. Ale dla takich korpo człowiek zawsze się najmniej liczył, najważniejsze są słupki i wydajność. Przy takiej temp. na hali przynajmniej nikt z biur się nie pląta bo im za gorąco, nawet Pan dyrektor przestał zaglądać na dół, kierownik się wychyli że 3-4 razy na zmianę spod klimy. Ale kiedyś to docenia, jak pracownicy pójdą do innych firm. Na razie można polecić tą firmę młodym pracownikom, jak zmienia to już zawsze będą się cieszyli że zmiana na lepsze bo o gorsza już bardzo trudno w dzisiejszych czasach.

Cichy
@produkcyjny

Przecież nie jest tak źle

Felouuu
@produkcyjny

40? hahahah nie wiem gdzie Ty pracujesz ale nigdy nie bylo ponad 40 stopni..... dramat ale pieprzycie glupoty z reszta jak sie nie podoba to do biedry na kase... xD

@Felouuu

To proponuję ruszyć 4 litery z pod klimy i przejść się po hali jak jest upał na zewnątrz. A już niedługo nadejdą czasy że większość ucieknie do biedry na kasę bo warunki duzooo lepsze.

sekator

Nie polecam firmy, praca na maszynach które obgryzają małolatom pazury

King
@sekator

Tak się dzieje jak firma stawia na pracowników bez doświadczenia i do tego nie zapewniając takim swieżakom nawet podstawowego szkolenia. Stawia się takiego człowieka na maszynie i niech sobie radzi sam..... A później pytania czemu nie ma wydajności, są wypadki, awarie maszyn itp.

troskliwy
@King

I odpad, gigantyczne ilości odpadu, a to przecież pieniądze firmy które można by zagospodarować chociażby na klimatyzacje czy podwyżki dla pracowników. No ale lepiej postawić na maszynach guzikowcow którzy jadą 30% w kosz.

Sosnowiczanin
@troskliwy

Ale nikt tak nie strzela z ... ucha.. Paznokcie kiedyś odrosną... Wszystko idzie w dobrym kierunku..

Xxxl

Sami donosiciele na zmianie (usunięte przez administratora)i strzelają z ucha jak z procy , szczególnie (usunięte przez administratora)i . Na produkcji rządzą baby nie kierownik ani majster. Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki rzenada

@Xxxl

To najlepsza zmiana na finishu, sami fachowcy :-) od pseudooperatorów po kierownika

II liga: Bełchatów blisko awansu, koniec marzeń Widzewa

antysraczka
@Xxxl

To co się dzieje na tej zmianie to masakra, powinien się chyba zająć tym prokurator, mobbing, wydzieranie się na pracowników, totalny brak kultury. Wydawało by się że kierownik powinien świecić przykładem a jest wręcz odwrotnie. Do tego operator na masterze to istne nieporozumienie, zerowa wiedz a udaje najmądrzejszego, połowa produkcji do kosza, totalne dno i metr mułu. Nie polecam nikomu tej firmy, chociaż podobno na innych zmianach jest diametralnie inaczej.

obrzydlowość
@antysraczka

Zgadzam się w 100% po co komu taki kierownik za którego trzeba samemu podejmować decyzje. Najbardziej decyzyjną osobą jest pakowacz, zatem dlaczego pakowacz zarabia najmniej? przerzucanie odpowiedzialności na zwykłego pionka ze strachu albo po to żeby się nad nim pastwić.Nie po to masz ty głupi głąbie to stanowisko, żeby siedzieć przed kompem!

Elemelek
@obrzydlowość

A "Ustronianka" ma podobnie.. Zjadł wszystkie rozumny świata i ma wszystkie zawody w jednym palcu .. Człowiek orkiestra. Niedługo przy takim traktowaniu to zostaną tylko kierownicy i kto będzie robił WIP.. NIE DAJMY SIĘ..

makulaturnik
@Elemelek

Już coraz więcej ludzi ma dość tej pseudokorporacji i odchodzi, tylko Stena się cieszy z produkcji...????????

Pan Anilox

Fajnie tu, będę bywał częściej. Te forum jest jak dobry romans z kiosku Ruchu - można się pośmiać, zezłościć i wzruszyć. Zasada jest jedna - masz wybór, zawsze masz wybór kolego/koleżanko. Każdy robi to co lubi, za co mu dobrze płacą, lub co w danej chwili i miejscu najbardziej mu odpowiada. Przecież można wyskoczyć za miedzę, jest obok Tenneco, Vlassenrot, Tesco, AMAZONka :) Wasz los jest w Waszych rękach huhtaludki, tyle na dzisiaj.

Sosnowiczanin
@Pan Anilox

Oj (usunięte przez administratora).. Za Chwilę braknie Ci nick-ów... Sam nie wiesz czego chcesz...

raus
@Sosnowiczanin

kogo my tu mamy, dyrektor na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.