Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Szukam pracy. Mam pytanie. Jak sie pracuje w tej firmoe? Czy wysłać tam CV?

XD
@Anna

Nie radze. Minimalna krajowa (usunięte przez administratora)atmosfera nie zaciekawa, lubia obgadywac i donosic. Nie warto.

@Anna

A ja akurat polecam, robota jak robota, robić trzeba, firma stabilna, wyplata zawsze na czas, jak komuś sie nie chce pracować to będzie zawsze i wszędzie narzekał

mata i grzejta
@Anna

Szykuje się postój dwutygodniowy na którym wykorzystujemy urlop, potem święta wolne. Sami zastanawiamy się czy robota będzie po nowym roku, ale wszystko wskazuje na to ze robota jest stabilna.... bo nowi do nas aplikują!

@mata i grzejta

A niby z kad masz takie informacje ja tam pracuje i jakoś nic nie słychać o żadnym postoju

Olo

Witam, możesz coś napisać o pracy drukarzy.

@mata i grzejta

Ta firma to jest jedne bagno lider ma na wszystko (usunięte przez administratora)kierownik to samo na pakowaniu na jednej zmianie jest jedną baba stara blondynka koło 50 siatki robi tam od samego początku każdego obgaduje wyzywa poprostu nie polecam tej firmy mały zarobek

@Anna

Jak szukać pracy to pytaj na bramie. Oni wiedzą tam wszystko. Są najlepsi. To jest inteligencja tej firmy.oczy i uszy "góry" Paranoja żeby (usunięte przez administratora) był ważniejszy niż kierownik

@Clam

A ten spuchnięty z bramy dopiero ważny.. Nie długo to będzie chodził na zebrania produkcyjne.

Polecam

Ta firma to jedna wielka pomyłka jedna ktura jest jako operator to leci czasem po bandzie ludzi traktuje jak śmieci myśli że ludzi są tacy gupi żeby za nią pracowali jak ona siedzi ciągle na telefonie atmosfera do kitu są na jednej zmianie 3 panny co myślą że mogą każdym ządzic jedna to pracuje już z 6 lat a co roku się zwalnia jest stara a taka (usunięte przez administratora) ze ojej a co do lidera to jest masakra niewiem jak dostał funkcje lidera jak nic nie potrafi potrafi tylko słuchać innych jak wchodzą mu w pupę kierownik też ma na wszystko wyrąbane siedzi ciągle w biurze zadko co wychodzi i tylko udaje że jest kierownikiem ktury nic nie potrafi rozwiązać w lato jest masakra upały a przerwę zrobią dodatkowa na 5 min i trzeba dalej robić a pudełka sybko lecą a nikt się im nie postawi i nie powie bo się boją bardzo dużo jest dupolozów co wchodzą kierownikom i liderom do pupy poprostu masakra nie polecam nikomu tej firmy nawet najlepszemu wrogowi

@Anonim

Jakbyš miał taka stawka jak kas(i)ula to byś się zwalniał 15 lat i dalej robił.. A jak zazdroscisz stanowiska to się ubiegaj o nie.. Najlepiej krytykować a samemu nic firmie od siebie nie dać. Pozdrawiam najdłużej pracujących

@Anonim

Drogi "anonimie" może jak byś skończył przynajmniej gimnazjum to może też byś miał jakieś stanowisko w tej czy innej firmie. Patrząc po ilości błędów ortograficznych to do ukończenia gimnazjum baaaardzoo daleko. Każdy ma w swojej pracy pewne obowiązki, operator ustawia maszynę czy poprawia a później wykonuje inne czynności, taka jego praca. A ty pewnie jesteś zwykłym pakowaczem (mrówka robotnica) i pakuj a nie marudź bo taka twoja rola w tej firmie. Jak nie pasuje to albo zmień pracę albo aplikuje na inne stanowisko, może operator, może lider a może i nawet kierownik, ale pamiętaj żeby najpierw skończyć chociaż to gimnazjum, teraz łatwiej bo można zdalnie ogarnąć.

Vincent Vega

Gdyby umial pisac to nie pracowalby w tej smiesznej firmie...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zadowolony

Soboty niedziele 100% Nocki dodatek 20% A po pracy nadgodziny w ciągu tygodnia chyba 50 %

Wszystkie nadgodziny rozliczane zgodnie z kodeksem pracy, bez żadnych kombinacji. Zresztą w tej firmie przestrzegane są wszystkie przepisy kodeksu pracy i BHP

XD
@Anonim

Az za bardzo bym powiedzial...

2021

Na nowy rok zycze Wam wszystkim... zmiany pracy(oczywiscie na lepsza)

@2021

Chyba sobie życzysz

Poker
@2021

Oj dobrze życzysz bo ta firma to jedno (usunięte przez administratora) ja jeszcze niestety muszę w tym czymś jeszcze 2 miesiące robić ale potem (usunięte przez administratora)

@Poker

Bardzo się cieszymy, nie będziemy tęsknili.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Patryk

Na co zwracają uwagę na rozmowie ?

@Patryk

Nie mają szczególnych kryterium zależy od stanowiska jeżeli na pakowacza to na nic .

Herr Adolf
@Patryk

Na nic. Ja np. bylem zaspany, jeszcze spiochy w oczach, nieogolony w 2dniowej bluzie (przyznaje zaspalem na ta rozmowe), a mnie wzieli. Ale zanim zaczniesz tam robote, dobrze sie zastanow...

Zadowolony

Ja jestem z pracy zadowolony czasem faktycznie jest duży zapiernicz i niewiadomo gdzie ręce włożyć ale częściej jest raczej spokojnie lub znośnie. Firmę polecam jest trochę problem z tendencją nie których osób z przyspieszaniem maszyn dlatego dziewczyny czasem nie dają rady. Jezeli chodzi o zespół jest raczej podzielony na 2 grupy osoby młode podchodzace na luzie do pracy robiące swoje zgodnie z swoją stawką jeżeli ktoś dostaje 2400 wypłaty to niema się co dziwić że się nie starają. I osoby starsze pracujące już powyżej 4 lat trochę narzekają i mają często jakiś problem trochę myślą że będzie się im uslugiwało ale nie jest źle Osobiście uważam że można się dogadać z kierownikiem w sprawie podwyżki lub zmiany stanowiska fakt trzeba poczekać 3-4 miesiące ale się dostaję co się ustaliło. Jest problem z palaczami mają oczekiwania że będzie się za nich stało jak trafi cały tydzień codziennie powinno być wychodzenie odliczane do odrobienia i odbijane za pomocą karty.

Niepalący wogole.
@Zadowolony

Czasami tak jest. Chociaż niektórzy nie wyobrażają sobie jak można być zadowolonym z takiej pracy i nigdy nie pomyśleć o zmianie. Zdarzają się młodzi jak starych których cieszy praca fizyczna i jej efekt końcowy. W zasadzie trwalszy od jednorazowego kubka. Więc może to bardziej sensowne.

Realista

Prawdziwa manufaktura wprost z początków XX wieku. Proces technologiczny druku i klejenia oparty na maszynach nie pierwszej młodości. Reszta zaczynając na załadunku maszyny po pakowanie i składowanie to ciężka praca za psie pieniądze. Kierownicy i liderzy to jedna klika. Powszechne jest donoszenie. Klimat pracy sięga dna. Obietnice od lat takie same i nie realizowane. Strata czasu na taką robotę. A gdyby Mac wiedział to co pracownicy to by przemyślał kilka rzeczy

Delta
@Realista

A czego się spodziewales ja pamietam czasy założenia firmy przez Delte. Opowieści były inne tak startujemy aby zaistniec w regionie na wytyczne maka. Będzie rozwój i postep. Jak jest widzisz. Nikt poważny nie kieruje tym nsszym cyrkiem poważni odeszli gdy wiedzieli ze nie ma zgody na inwestycje zmieniające naprawdę zakład. Tak juz pozostanie chcyba ze zmieni sie kiepska wladza i powalczy o inne spojrzenie na nas tyle....

@Delta

Ale najważniejsze że Pan "dyrektor" Krzysztof cały czas obiecuje zmiany. Chyba już tylko on wierzy w te obietnice.

Klam
@Korposzczurek

Taki dyrektor jak organizacja w fabryce. Wszystko na przetrzymanie i bez perspektyw. Robimy wszystko a stoimy w miejscu. Ale przecież będą zamiany rozbudowa i nowe stawki tylko czekac ..... kolejny rok.

Naszczescie byly
@Klam

A sa szanse ze to padnie?

Amrest
@Klam

Żadnych kompetencji dyrektora to on nie ma. Jak wieść niesie jako mistrz takzer byl słaby. No coz takie firmy statusu jsk ich szefów chowanie jak pisal klasyk. Więksi fachowcy tu sa i to od czasów delty

Rafał
@Amrest

Ma duże, bezcenne kompetencje mobingu.

Myszka

Z tobą na czele championie

@Amrest

No tak jak (usunięte przez administratora)to taka stawkę ma a po co krytykuje innych ludzi i doprowadza do tego że się prze znia zwalniają bo się boji o siebie a co ona w tej firmie takiego robi tylko chodzi i każdemu obrabia du__ za plecami a do innej nie pujdzie bo z tym wiekiem jej nie przyjmą bo za stara jest a gdzie bendzie miała lepiej jak nie tu jak może siedzieć na kawie i tylko obgadywać i chodzić kapować na ka, dego pff

Roku balboła

Jakie są zarobki

@Roku balboła

Najnizsze-nie pchaj sie tam, ta robota serio nie jest warta najnizszej krajowej. Dziwie sie, ze sa tam jacys chetni do pracy

@Rzucilem tym shitem

No jak ktoś się przyjmuje na stanowisko na najniższym szczeblu to niech nie oczekuje że stawka będzie jak na innym, wymagającym innych kwalifikacji. Poza tym m firma oferuje stabilne zatrudnienie i stawkę adekwatna do zajmowanego stanowiska i posiadanych umiejętności.

@Anonim

Jestrs z dyrekcji, czy z dozoru?

@Rzucilem tym shitem

Pracownikiem który robi swoje i za to dostaje kasę adekwatna do stanowiska i umiejętności. Niektórzy by chcieli wypłatę za samo przychodzenie do roboty i może jeszcze siedzenie na fajce.

@Anonim

Zwykly pracownik by tak nie pisal, wiekszosc ludzi gadala ze z ta stawka to se znajda albo typow co maja to jako przeczekanie albo skaczacych z kwatka na kwiatek, ale czego sie spodziewac jak nawet osoby dozoru ofen mowia-nie ma ludzi niezastapionych, pytanie tylko ile to kosztuje...

@Rzucilem tym shitem

Przykładem może być ostatnio wyrzucony drukarz offsetowy..

@Rzucilem tym shitem

To wystarczy nie skakać z kwiatka na kwiatek, co roku są podwyżki uzależnione od oceny rocznej. Przez kilka lat się nazbiera na całkiem ładna stawkę. A jak ktoś ma głowę na karku i chęci to można z najniższego stanowiska podskoczyć wyżej i już podwyżka.

@Anonim

Ja akurat traktowalem to jako przeczekanie, a nie skakanie z kwiatka na kwiatek, zwolnilem sie, zmienilem i wiesz co? Wygralem. A z podwyzkami, tak masz racje, sa co roku, ale to wynika nie koniecznie z oceny rocznej, a z podwyzki placy minimalnej. XD

Wróżbita

Kochani - podzielę sie z Wami przepowiednią. W przyszłym roku będzie klimatyzacja hali. ????

WRÓBELEK
@Wróżbita

Chyba w Czeladzi

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowach o prace

Byly pracownik

Dodaj jeszcze, ze to umowa o prace na 1 msc, ze urlop 2 dni za miesiac dawany z dolu a wynagrodzenie to najnizsza krajowa.

Ziomek

Czy dalej pracuje chudy/gruby koordynator ktorym rzadza pracownicy i nie ma swojego zdania ? To jest wlasnie korpo i tacy ludzie zajmuja stanowiska a nie potrafia nic zalatwic

Bunclok

Czy osoby lgbt+ tez moga tu pracowac

Hr
@Bunclok

Afiszować się w kubkach? Mamy już reklamę, ale zawsze można sprzedać więcej.

Margot
@Hr

To przyjmiecie mnie jak juz wyjde z internowania? A bede tam pracownikiem czy praciwnica?

Hr
@Margot

Tak

Ja#

Taki numer

nick
@Ja#

....?

Wszyscy liderzy to nieroby, zastanawiam się po co ich trzymają na tych stanowiskach. Na maszynę do roboty a nie kolejne stanowiska nieprodukcyjne na które trzeba robić a oni sobie ściemniają w najlepsze.

Adieu hujtamaki

Nie zapominaj o tej mendzie marcinku k malo, zenic nie robi to jeszcze wredny

@Adieu hujtamaki

No i jest jeszcze kabanosik który nic nie umie, zerowe pojęcie a zgrywa cfaniaka jak by był najlepszym fachowcem. Cała ekipa liderów po jednych pieniądzach i nadaje się jedynie do zaorania. No chyba że mają taką rolę w firmie, sciemnianie na maxa i dawanie przykładu pozostałym pracownikom jak praca w tej pseudo firmie powinna wyglądać.

Gregor
@Anonim

Ktoś musi Tobą, boroku kierować, bo byś się zgubił we własnych problemach.

Witam kolegow i koleżanki mam pytanie jak wygląda praca na magazynie i jakiego kierownika omijac jak można wiedzieć HWDP 60!!!

Anonim 2
@Anonim

Magazyn nie wiem, ale jezeli tak samo iak produkcja to dej se pokoj

Agenta
@Anonim

Na magazynie bez pośpiechu nie ma takiego wariactwa jak na produkcji. Ogólnie firma sama sie rządzi i tak tez jest u nas. Kadra kierująca slaba począwszy od góry. Bez planu i perspektyw ale płacą. Nabierzesz doświadczenie. Wiedzę ma waska grupa po delcie

rybniczanin

Mam pytanko. Czy pracuje u Was jeszcze " gołąbek bez zawijania"? Bo chciałbym się podzielić kilkoma wiadomościami o nim ale jak nie robi to nie ma sensu..

Kada
@rybniczanin

Tak a co ciekawego opowiesz

Byly i szczesliwy

Wspolczuje wam, zrobilo sie cieplo, pewnie wam kaza chodzic w maseczkach(a znajac te pseudozasady w tym grejdolku to za brak maseczki was zwalniaja albo leca po zarobkach) wiec zaduch jeszcze wiekszy PDW dla was

Kraft
@Byly i szczesliwy

Były....piszesz bzdury.Nikt nikogo nie zwalnia ani nie leci po kasie.

@Byly i szczesliwy

Napewno sam jesteś bez roboty i żal ci pośladki ściska.. Jak na razie nasza firma daje sobie wspaniałe radę w tym trudnym okresie.. Pisać każdy może to i owo a jak na razie nikt nie ma żadnych aluzjii " na żywo" pozdrawiam wytrwałych

Dumny

To dupnym pracownikiem musiałeś być jak wypłata brałeś 10 go.. My w Huhta dostajemy do 5 go każdego miesiąca.. 10 go to brali w agencji. To już wszystko o Tobie wiemy hamulcu produkcji.. Napewno byłeś operatorem patelizacji znaczy pomocnikiem palety.. POZDRAWIAM CAŁE HUHTAMAKI

@Dumny

Pewnie czujesz sie krol zycia bedac pracownikiem najgorszej firmie na strefie. Fajnie. Ciekawe czy to dla Ciebie szczyt mozliwosci?

@Byly i szczesliwy

Żaden król życia.. Normalny pracownik normalnej firmy produkcyjnej.. To Ty musisz mieć dupne mniemanie o sone ze pracując pod agencja miałeś wszystko w życi.. Trzeba coś zaakceptować żeby coś osiągnąć. Pozdrawiam

@Dumny

Nie mam "dupnego mniemania o sone" po protstu uwazam ze wiekszosc ludzi tam-w tym ja kiedys-zasluguje na cos lepszego, finansowo i nie tylko, zreszta mam troche wieksze ambicje niz praca w fabryce opakowan do maca jeszcze te za te ochlapy, tym bardziej ze zauwazylem ze rozwoj tu zaden Pamietaj rowniez ze zeby cos osiagnac i/lub zyskac trzeba tez zaryzykowac i nie bac sie zmian

Czy pracownicy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie, bo w huhta nie ma żadnej formy integracji, robota, robota i robota a później każdy w swoją stronę, nie ma żadnych imprez, spotkań itp.

JSW
@Anonim

Pracuje to cos jeszcze przy korona?

@JSW

Już pewnie nie długo bo to kwestia kilku dni jak będzie koronka w huhta

Krasnoludek

(usunięte przez administratora)to dwa najważniejsze nieroby w tej firmie ,mało tego donosiciele. A (usunięte przez administratora)szkoda gadać następny nierób. Żenada brak kwalifikacji a mają się za fachowców.

@Krasnoludek

Poziom liderów w tej firmie jest taki sam jak cały system zarządzania. Chociaż z tego wszystkiego 2 kierowników zmianowych jest w porządku, widać że mają jeszcze chęci walczyć z tym systemem, odpowiednią wiedzę i podejście do ludzi, bo trzeci to już największa porażka tej firmy. Nie wiem jak taka osoba może zarządzać wogole zespołem ludzi jak nie umie zarządzać swoim stanowiskiem i decyzjami które podejmuje, człowiek później się wypiera w żywe oczy tego co mówił przy świadkach. No ale skoro go trzymają dalej w robocie to najwidoczniej szefostwu to odpowiada.

Hujtamaki
@Krasnoludek

Administratorze, dlaczego usuwasz nazwiska? Niech wiedza jacy sa ich liderzy. Czemu maja sie po czasie zdziwic jak np yo

Ana

Czy da się tutaj godnie zarobić? Praca jest na 3 zmiany?

@Ana

Hahahaha dobre, godnie zarobić w Huhtamaki hahahaha, w biurze tak, na produkcji ausolutnie nie...

Bazyliszek
@Ana

1 Nie da się,nie polecam. 2 Tak .

Mati

Odpuść sobie. Nie warto

Majka
@Ana

Odpuść sobie duzo lepsze warunki sa w innych zakładach na strefie. Pracowałam kwartał uczciwie bez efektu i perspektyw

TG99

Efekty w tym smiesznym zakladzie? Jakie? Polowa produkcji jest pakowaczami na najnizszej krajowej, wiec motywacja zadna to raz. Dwa jak pakowacz ma miec efekty ? Pakowacz albo chodzi w tym smiesznym koleczku o albo wklada wyciete opakowania czy to do mastera czy diany albo to pakuje na clamie tez tylko oakuje to co jest dklejone temp pracy ustala maszyna a efekty na paletyzacji to juz wgl jakies nie porozumienie idzie karton to sie go daje na palete paleta pelna to sie ja odwozi, wiec jakie efekty czlowieku? Pakowacz nic nie ma ani do gadania ani do efektu, dobrze ze to (usunięte przez administratora) juz jakis czas temu opuscilem, terwz mam spokoj o wyplate 1.5 razy lepsza a z weekendami to nawet dwa razy lepsza z hakiem a robota wbrew pozora 3 razy lzejsza. Nie dziwota ze to cale hujtamaki to albo przystanek w poszukiwaniu nastepnej lepszej pracy, albo miejsce dla ludzi gdzie nic innego nie znajda. Szkoda tylko ze idzie kryzys i ludzie bez pracy beda sie chytac wszystkiego(usunięte przez administratora)

@TG99

Jak ktoś przychodzi do pracy na stanowisko pakowacza to chyba od razu przy przyjęciu wiedział że będzie pakowaczem i niech ma pretensje tylko do siebie że nie robi nic innego tylko pakuje. Widocznie nie miał lepszych kwalifikacji na inne stanowisko, są oczywiście osoby które z pakowacza zmieniają stanowisko na inne, oczywiście lepiej płatne ale to trzeba mieć chęci i pokazać że jednak się coś umie, albo ma przynajmniej chęć nauki. Najprościej napisać że nie ma efektów hahaha

TG99
@Anonim

Zrozumiales moje przeslanie? Jak tak, to wytlumacz mi jak sie mozna wykazac jako pakowacz ? Tempo pracy ustala maszyna, nie czlowiek, wiec nie mow mi o efektach na pakowaczu bo jedyny efekt to dostosowac sie do tempa pracy maszyny, jak za wolno wiadomo zle, za szybko tez nie dobrze bo nic nie robisz, tyle w temacie. Dobra lece do roboty tam przynajmniej czuje ze zyje finansowo i nie tylko(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.