Opinie o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Witam serdecznie. Proszę o informację jaka panuje atmosfera w Unisonie. Zamierzam podjąć tam pracę jako operator CNC. Chciałbym się dowiedzieć czy polecacie ten zakład?☺️

Gal

50 zł podwyżki dadzą w kwietniu

Jeśli w zeszłym roku faktycznie było tak jak teraz jedna Pani napisała, że 4 500 zł się wyciągało to myślcie, że teraz na spokojnie 5 z przodu by była? zastanawiam się też czy praca jest taka lekka, że kobiety zapraszają a panowie nie chcą za bardzo tu robić czy to jednak jakaś polityka firmowa? Może jeszcze się zgłoszę

Ddz

Czy są tutaj kobiety pracujące jako spawacz w tej firmie? Jak z nauką spawania? Czy można podjąć się nie mając kompletnie żadnego doświadczenia? Jaki przedział zarobkowy na miesiąc?

Izz Nowy wpis
@Ddz

Tak, jakiś czas temu były kobiety na stanowisku spawacz, teraz nie wiem jak jest. Słyszałam za to że jest tzw. przedszkole spawalnicze i uczą od zera. W zeszłym roku w przedszkolu można było zarobić 4500brutto, teraz nie wiem jak jest.

Cześć, wiem ze jeszcze z parę miesięcy temu była dodawana oferta dla specjalisty ds. wsparcia systemów ERP. Ciekawi mnie czy możliwe ze jeszcze wróci bo tak to może udałoby mi się podesłać dokumenty. Jest tu może ktoś z tego konkretnego działu i mógłby polecić pracę ze względu na warunki? jakie wychodzą średnie zarobki teraz?

Rafal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Witam, Jak w tej firmie ma się utrzymanie ruchu? w jakim systemie pracuja, i na jakie zarobki mozna liczyc. Technik elektryk, automatyk. Z gory dzieki za odpowiedzi

Czy rekrutacja na stanowisko Młodszy Inżynier/ Młodszy Technolog Produkcji (programowanie maszyn CNC) w firmie Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

Odnośnie tego zapytania o kobiety na stanowisku spawacza to widziałem, że nawet w tytule ofert podkreślali obydwie płcie. U operatorów zresztą także. operatorów jak tu szkolicie? Już w samym tytule oferty jest napisane, że występuje taka możliwość

A jak dziewczynom się tu spawa? Zauważyłam ofertę sprzed paru dni z takiego portalu, gdzie oferowany wprost jest także kurs na TIG. Co się składa na te lekka odzież robocza z opisu? jak często jest zmieniana i kto ja pierze? chyba też nie widzę opinii co do tych kursów?

Jeden z gorszych zakładów w Dzierżoniowie. Omijać szerokim łukiem. Atmosfera w zakładzie fatalna. Wymagań mnóstwo a poszanowania brak

Aż perspektywy którego stanowiska nie polecasz? Pytam, bo zastanawiam się czy to reakcja na aktualne oferty? widzę, że na dział zakupów kogoś szukają i speca od bhp. Mnie bliżej do tej drugiej funkcji, bo mam doświadczenie. jak ogólnie zakład stoi z bezpieczeństwem, że kogoś szukają? To rotacja czy rozwój?

Czyżby „spec od bhp” został wybrany? Tej oferty, którą ktoś wyżej wskazał już nie widzę, zakupy dalej widnieją i pojawiła się oferta dla specjalisty ds. controllingu finansowego. Piszesz, że ktoś odszedł? Chodziło przy tym o dział bhp czy zakupów tak dla jasności?

Buugiee

Tam swego czasu ciągle szukali do BHP. Ponoć z każdym behapowcem pani z HR jest nie po drodze. Tak słyszałem od koleżanki, która pracuje tam wiele lat, w administracji

A od strony biura jaka ocena? Nie widzę zbyt wielu opinii w tym zakresie a właśnie poszukiwany jest specjalista ds. controllingu finansowego. Pierwsze co zwraca uwagę to fakt, że to praca stacjonarna. Z jakich przyczyn nie ma opcji na tryb hybrydowy? Chyba ze w ofercie go po prostu nie uwzględniają. Przy tym widzę po benefitach jakieś inne dodatki, jak strefa relaksu czy tez jakieś spotkania integracyjne, opiszecie je? i co wpada na święta?

Kuba

Cześć . Mam pytanie na jaką stawkę na początek może liczyć spawacz Tig z pojęciem i umiejętnością spawania rur ?

Beata
@Gość

Wysyłałeś już może tam cv? Też szukam pracy. Jak zaproszą Cię na rozmowę dasz znać jakie pytania zadawali?

@Beata

Podaj mi jak się mogę z tobą skontaktować to mogę Ci napisać jak to wygląda

Natalia
@Gość

Też się chętnie dowiem, myślę, że forum pracownicze to dobre miejsce do dodawania takich opinii :) Rekrutacja z ilu etapów się składała? Sama rozmowa czy może jakieś zadania? Na jakie pytania się przygotować?

@Natalia

Rekrutacja składa się w sunie z jednego etapu. Rozmowa jest połączona z zadaniami. Pytają się o rysunek techniczny i znajomość suwmiarki. Słyszałem że dają do mierzenia elementy, ale ja akurat tego nie robiłem. Na pewno przygotuj się na pytania psychologiczne ale są dość proste, i pytania ze znajomości rysunku technicznego. Jeżeli nie potrafisz czytać rysunku to też chyba nie jest problemem, wystarczy powiedzieć że masz chęci do jego nauki :). Potem jak będzie wszystko dobrze to zadzwonią do Ciebie i powiedzą że przeszłaś pozytywnie rozmowę :)

@Gość

Chętnie też się dowiem a szczególnie jakie zarobki są dla operatora/programisty (Heidenhain) , według mnie w dzisiejszych czasach 5000netto powinno być na wejściu za 160h/mies .

Ja 27
@Gość

Na próbę można jeżeli lubisz zakład totalnie zamknięty mają dni otwarte pozwiedzać

gość

atmosfera negatywna

Honorata
@gość

A co w niej takiego negatywnego? Serio pytam, bo nie chciałabym trafić tam jeśli np. nie da się dogadać z kierownikiem. Jakiś konkretny dział w ogóle tak słabo oceniasz?

@Andrzej

Nie ma w tej firmie operatorów-programistów. Operator CNC to start na wysokości 3800 brutto xD no może jak coś potrafisz to dostaniesz 4000 ale po 3 miesiącach nic nie dodadzą i powiedzą "w kwietniu na roczną podwyżkę coś dorzucimy"

@Lv

No to widzę ze niezły wyzysk pracować za 700€ na miesiąć ( biorę tu pod uwagę ze jestesmy W UE ceny mamy EU i ze napewno firma realizuje zyski w € lub dolarach) . W głupim LG w Biskupicach za technika utrzymania ruchu ( technik mechatronik) na start 5500 netto. W 2012 r pracując pod Wrocławiem zarabiałem 3000 netto to widzę ze w DDZ progres jak cholera .

Gal

50 zł podwyżki dadzą w kwietniu

Podobno pracując jako Malarz można liczyć na 14200 na rękę. Czy to prawda?

Ooo

Ile zarabia Inżynier/Specjalista ds. Systemu Jakości? Tego stanowiska nie tyczy się raczej to, co piszecie o cenieniu osób niedoświadczonych, więc zakładam, że finansowo jest to dobra opcja. Rekrutacja też jest jednoetapowa w tym przypadku?

Kpina i brak poszanowania ludzi i ich czasu. Nie polecam osobiście składać tam Cv bądź starać się o prace. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane w tym przypadku. Wzywają Cię na rozmowę, mówią, ze za Ok tydzień zadzwonia (nawet z decyzja odmowna) i cisza. Człowiek czekał, zawiódł się i stracił swój czas. Wola przyjąć piekarzy niż kogos z doświadczeniem. ;)

byłyj
@Kandydat

Nie wiesz że nie doświadczonymi łatwiej sterować jak w sekcie, a wynagrodzenie jakie od ciebie 800e to by pracował

Paulina

Czy Unison Engine Components w Toruniu w ogóle jeszcze prowadzi działalność? Pytam, bo o jej inwestycjach w WSSE w Dzierżoniowie było swego czasu słychać i widać, kiedy media pisały o produkcji części do Boeingów i F-16. Proszę zorientowanych o wyjaśnienie, czy w Toruniu istnieje jeszcze produkcja tej firmy, a może całe siły poszły do Dzierżoniowa?

Inconel
@Paulina

Czy to prawda, że Dzierżoniów mają przenieść do Torunia i to dlatego, że General Manager chce zamieszkać w Ciechocinku? Ciężkie czasy dla dzierżoniowskich narzędziowni nastaną!

Ciekawy

Jak wygląda obecnie sytuacja ge avation ddz dla operatorów cnc - 2 czy 3 zmiany, zarobki, atmosfera ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lv

Od kiedy nadgodziny to problem? Chcesz to robisz, nie to nie. Każda nadliczbowa w dzień +50%, w nocy i soboty +100%

Dorota
@Lv

No dla firmy to chyba problem, bo to znaczy, że nie wyrabia się w założonym przez siebie czasie. Często tu występują?

@Dorota

Non-stop bez końca, ale nikt nikogo nie zmusza do robienia godzin

@Lv

to dobrze jak nie zmuszają... a z kolei w drugą stronę - jest jakiś limit? Ile nadgodzin mozna najwięcej? bo fajnie w sumie sobie tak dorobić jak się ma czas i siłę

Byly

Dziesiec lat temu tam zarabialem 5000 tys na tigu

Norbi

A ja uważam, że jesli ktoś dobrze wykonuje woje obowiązki to nie będzie miał powodów do narzekania.

zainteresowany

Strona ta dotyczy pracy w Toruniu, niestety nie ma strony dla oddziału w Dzierżoniowie, a mam pytanie odnośnie Dzierżoniowa. Jak wygląda praca zmianowa przypadku operatorów CNC? Jest to praca od poniedziałku do piątku czy także w weekendy? Tylko dniówki, 2 czy 3 zmiany? Jak z nadgodzinami? O której godzinie zaczyna się dniówka: 5:00, 6:00, 7:00 czy o innej? Co chwilę dodają ogłoszenia, a nie zawierają w nich podstawowych informacji.

Były
@zainteresowany

Praca w Unison Dzierżoniów. Praca na 3 zmiany, można dorobić nadgodzinami. Na dzień dzisiejszy firma spadła na samo dno. Brak szacunku dla ludzi przez kadrę zarządzającą. Firma nie zatrzymuje pracowników, którzy pracowali kilka lat. Przy zatrudnieniu kłamią i obiecują gruszki na wierzbie. Jeżeli chodzi o zarobki to nie ma na co liczyć 2400 brutto operator cnc. A tak ogólnie to nie polecam syf kiła i mogiła. Zniszczyli jedną z najlepszych firm. Kiedyś to był prestiż i zaszczyt pracować w tej firmie. No i nie było mowy o zatrudnianiu osób bez kwalifikacji . A teraz biorą i błagają o wszystkich. Po prostu Patologia.

@zainteresowany

Czy jest to praca tylko dla mezczyzn, czy przyjmuja rowniez kobiety?

A
@224

Teraz tylko kobiety tam się pchają bo żaden mężczyzna za te 3000 brutto nie chce tam przyjść!

Stefan

Niektórzy przesadzają z czarnowidztwem. A może zbyt krótko w firmie i jeszcze nie ma pojęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.?

Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nowowiejska 50A
    58-200 Dzierżoniów
  • NIP: 8820003622 KRS: 0000020249

Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.