Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.

Arnold 2015-06-10 13:52
Jak pracuje się w tej firmie ?? Polecacie czy odradzacie ?
* 2015-11-08 21:17
racja
Pikuś 2015-12-13 12:39
Wygląda to jak dialog HR z HR . No chyba, że to dyskusja Pailiny z Hanką?
ruda 2016-02-27 19:08
Witam.Czy mógłbyś sprecyzować co dla Ciebie oznaczają grosze. Ile???
aka85 2016-04-05 14:54
3200 brutto czy netto?
HRrr 2016-07-26 07:21
Takim językiem to tylko HR się posługuje
Kowalski 2016-08-16 13:16
To jak czytanie pamiętnika pensionariusza Tworek.
Pracownicy boją się o swojej firmie pisać a pisze sam do siebie HR i to nie wysilając się bardziej ponad kopiowanie już zamieszczonych ogłoszeń.
Poproszę o więcej wpisów na temat firmy, będzie można się pośmiać.
Burka 2016-08-21 14:49
A oni kiedykolwiek szukali? Chyba pomyliłeś Dzierżoniów z Toruniem
Zainteresowana 2016-09-09 10:17
Hey. Jakie są zarobki realne jako kontroler jakości? Pozdrawiam
leke 2016-09-09 10:53
Nie znam konkretnej stawki jaką dają @zainteresowana ale drogą dedukcji skoro praca jest 3 zmianowa, w pełnym wymiarze godzin, na umowę o pracę z benefitami ale bez wygórowanych wymagań no to myślę, że spokojnie jakieś 3 tysiące netto na rękę powinno być
zainteresowany 2017-09-13 13:03
Strona ta dotyczy pracy w Toruniu, niestety nie ma strony dla oddziału w Dzierżoniowie, a mam pytanie odnośnie Dzierżoniowa. Jak wygląda praca zmianowa przypadku operatorów CNC? Jest to praca od poniedziałku do piątku czy także w weekendy? Tylko dniówki, 2 czy 3 zmiany? Jak z nadgodzinami? O której godzinie zaczyna się dniówka: 5:00, 6:00, 7:00 czy o innej? Co chwilę dodają ogłoszenia, a nie zawierają w nich podstawowych informacji.
Były 2017-09-22 10:16
Praca w Unison Dzierżoniów. Praca na 3 zmiany, można dorobić nadgodzinami. Na dzień dzisiejszy firma spadła na samo dno. Brak szacunku dla ludzi przez kadrę zarządzającą. Firma nie zatrzymuje pracowników, którzy pracowali kilka lat. Przy zatrudnieniu kłamią i obiecują gruszki na wierzbie. Jeżeli chodzi o zarobki to nie ma na co liczyć 2400 brutto operator cnc. A tak ogólnie to nie polecam syf kiła i mogiła. Zniszczyli jedną z najlepszych firm. Kiedyś to był prestiż i zaszczyt pracować w tej firmie. No i nie było mowy o zatrudnianiu osób bez kwalifikacji . A teraz biorą i błagają o wszystkich. Po prostu Patologia.
Zostaw swoją opinię o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.