Opinie o Piotr Jawidzyk Shark Design w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Jawidzyk Shark Design. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Jawidzyk Shark Design na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Jawidzyk Shark Design w Warszawa

Bianka Nowy wpis

Czepiacie się ze nie płacą a normalnie do teraz działają no to sprawa chyba rozwiązana, temat zakopany i już normalnie można pracować? Dali wam jakieś podwyżki w ramach rekompensaty za te problemy?

Współpracownik Nowy wpis

Pan Jawidzyk ze swoją żoną nie płacą wykonawcą, to zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze!!

Czy Piotr Jawidzyk Shark Design organizuje staże dla studentów?

Pan Piotr to (usunięte przez administratora) nie płaci Faktur, proszę uważać, wraz ze swoją małżonką Panią Jawidzyk Małgorzatą naciągają ludzi na gigantyczne straty!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piotr Jawidzyk Shark Design? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Artdeesign

Współpracujemy od kilku lat. Bardzo dobry park maszynowy, druk uv z białym kolorem w bardzo wysokiej jakości, cięcie na co do milimetra na ploterach stołowych. Dział Obsługi Klienta na wysokim poziomie również w doradztwie

Podwykonawca

Nie płaci faktur

Danuta
@Podwykonawca

Brzmi to słabo ale weź trochę rozwiń temat. Kiedy upłynął termin zapłaty i czy firma się jakoś tłumaczy z tego że nie zapłaciła?

Patryk Art Color

Regularnie zamawiam wydruki. Wszystko bez zarzutu. Praca na czasz, ładne kolory, schludne zapakowanie. Kilka razy właściciel ratował nam tematy gdy były pożary. Polecam z czystym sumieniem

Marek Kowalik

Pracuje od kilku miesięcy. Właściciel jak najbardziej wporzadku. Pracy jest dużo i bardzo ciekawa, różnorodna. Można się że wszystkim dogadać. Polecam

Krzysiek

Pracuje od 3 lat. Wszystko jest w porządku. Nigdy nie było żadnych problemów. Praca jest w systemie 2 lub 3 zmianowym, elastyczny grafik. Właściciel normalny człowiek- poniższe komentarze zdaję się ze od konkurencji

Paulina

Hej. Ostatnie, zamieszczone tutaj opinie o pracy w przedsiębiorstwie Piotr Jawidzyk Shark Design nie są zbyt pochlebne. Niestety, ale nie zachęcają za bardzo do podjęcia pracy w tym miejscu. Jednak najnowsze wpisy pojawiły się już jakiś czas temu. W związku z tym jestem ciekawa, czy aktualnie warunki pracy w tym przedsiębiorstwie uległy znacznej poprawie? Dajcie znać!

borys

burak straszny ten własciciel, nie polecam tego pana

Anonimowo

Rozważcie podejmowanie pracy w tym miejscu. Szef bez przerwy nerwowy, praca na czarno, brak jakichkolwiek informacji że danego dnia zakład jest zamknięty Nie polecam i unikajcie tego miejsca jeżeli nie chcecie marnować swojego czasu

Irena
@Anonimowo

Jak to praca na czarno? Nie ma żadnej umowy? Zastanawiam się ile pracujesz w firmie bo być może okres bez umowy jest jedynie okresem próbnym i dopiero później się ją podpisuje. Daj znać co i jak.

Kpina. Umawiaja się na rozmowe, a po zjawieniu się na miejscu, okazuje się, że szefa nie ma, telefonu nie odbiera, i nawet nikt nie był łaskaw poinformować wcześniej, że rozmowa się nie odbędzie. Nie polecam, porażka.

Wojciech

UWAGA. Firma mało wiarygodna, aby nie nazwać inaczej. Twierdzą ,że nie otrzymali zamówienia (mimo potwierdzenia złożenia). Wpłatę dokonałem tego samego dnia, a na zwrot czekam już 3 tygodnie. Brak kontaktu z właścicielem, który blokuje telefon dzwoniący do niego. WYGLĄDA TO NA OSZUSTWO INTERNETOWE A NIE NA PROFESJONALNĄ FIRMĘ. Wojciech Wesołek

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Jawidzyk Shark Design - Warszawa

• Jak się pracuje w Piotr Jawidzyk Shark Design?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Jawidzyk Shark Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Jawidzyk Shark Design?

Piotr Jawidzyk Shark Design
  • Cmentarna 24 lok. 1