Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim w Zielona Góra

Ten gościu to horror. Arogancki i klmaliwy. Matsczy z kasą. Nie potrafi zgodnie z przepisami zarządzać. Nie dba o nieruchomosc. nie robi przeglądów technicznych . Finansowo doprowadza do długów. Nie udostępnia dokumentow , ukrywa stany kont . Zakrawa na (usunięte przez administratora)

@JAC

Proszę o kontakt zarzadmatejki21ab@onet.pl. Jesteśmy z Zielonej Góry. Też mamy kosmiczne problemy z nim

Mieszkańcy Wspólnoty

"Cały rok najlepiej Nic nie robić a pieniądze za pracę brać" - to chyba motto Pana Artura Klima. Żadnych własnych inicjatyw na polepszenie życia i funkcjonowania w blokach mieszkańców a jak ktoś wychodzi z własną inicjatywą to od razu jest torpedowany przez p. Artura Klima tym że niby nie ma na to przepisów prawnych/administracyjnych albo jest wyśmiewany w stylu po co coś w ogóle chcieć coś zrobić.. chyba mamy się tak czuć jakbyśmy mu zawracali głowę - a to My w końcu jesteśmy jego Chlebodawcą. Jedyne sprawy jakie można z nim załatwić to jak się mu poda rozwiązania gotowe na tacy i gdy nie musi sam się przy tym angażować czy napracować. Robi minimum z minimum. Częstotliwość zebrań Wspólnoty razem z Zarządcą to niestety ale jakaś kpina tylko raz na rok i to niecała godzina.

Sid
@Mieszkańcy Wspólnoty

Zapraszam do WM Kosierz, porozmawiać z mieszkańcami i zobaczycie jaki (usunięte przez administratora) pan Klim zrobił, zero wsparcia, pomocy itp.

Czy faktycznie, jak pisze na stronie, kontakt z właścicielem firmy jest możliwy codziennie w biurze, w godzinach 8.00-16.00? Czy raczej chodzi o to, że ktoś zawsze tam jest? Podobno oprócz samego Artura Klima w firmie pracuje jeszcze dwóch zarządców. Czy uwagi poprzedników dotyczą pracy samego właściciela, czy ogólnie firmy? Może po prostu brakuje tu ludzi do administrowania dużą liczbą wspólnot? Ja bym się z chęcią podjął takiej pracy :)

@123

A co ile taki przegląd techniczny powinien się odbyć? Raz do roku? Po takim przeglądzie muszą bulić za wymagane naprawy wad, które wyszły czy te wady i tak na lewo ukrywają??

@123

Mamy to samo skierowaliśmy sprawę do Sadu Bo ten nie uczciwy zarządca myślał że jest bezkarny i może robić co mu się podoba ale tak nie jest dopiero Sąd wymusił , udostępnienie nam dokumentów (szkoda że Państwo nie widzieli przerażenia tego człowieka jak Sąd nakazał mu przedstawienie dokumentów ) Z TYM CZŁOWIEKIEM PROSZĘ NIE DYSKUTOWAĆ OD RAZU DO SĄDU WIEM ŻE TO KOSZTUJE ALE NIE POZWALAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)

Popieram.

Karo

Chyba jednak zarządca musi coś robić skoro cały czas przejmuje nowe wspólnoty. Poza wątkiem prowadzenia nieruchomości, ktoś jest zatrudniony w firmie i wypowie się na temat pracy? Firma ma swoich agentów? Jakie warunki przysługują na tym stanowisku? Umowa b2b czy o pracę? Stała gwarantowana podstawa ile wynosi?

Mieszkańcy Wspólnoty Nowy wpis
@Karo

No właśnie na tym polega problem, że przejmuje i przejął ich tak wiele, że nie jest w stanie już nad tym zapanować i robi po łepkach lub wcale. Przejąć to nie jest sztuka ale potem doglądać z własnej inicjatywy, spotykać się regularnie z mieszkańcami i porządnie zajmować się problemami to już jest.

@Mieszkańcy Wspólnoty

A jak częste są te spotkania z mieszkańcami pojedynczych domów? Zakładam, że nie niekoniecznie osobiste, przy dużym obszarze działalności może w takich spotkaniach uczestniczą zastępcy? Jak to wygląda w Państwa przypadku?

Mieszkańcy Wspólnoty Nowy wpis

Spotkanie jest tylko raz w roku i trwa ok 40 minut z czego 3/4 to generalnie odczytywanie rocznego sprawozdania finansowego.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aplikowałeś do firmy Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mieszkańcy Wspólnoty

Jacek Korbut
@Mieszkańcy Wspólnoty

Całkowicie zgadzam się z postem. My walczymy o ustanowienie zarządcy przymusowego w sądzie.

Sid
@Mieszkańcy Wspólnoty

Pojawiają się czasem oferty pracy do biura czy raczej jest stała ekipa? Jestem ciekawa jakie trzeba spełnić wymagania żeby dostać pracę? Na początek zarabia się więcej niż najniższa krajowa? No i czy ze względu na pracę w biurze wymagany jest dress code?

arturek

Zdecydowanie odradzam tego zarządcę. Pan Artur jest miły i współpracujący tylko wtedy kiedy ma przejąć nowy blok do zarządu. Tylko wtedy się minimalnie stara. A jak już stworzy kolejną wspólnotę to tak naprawdę nic nie robi a pieniądze bierze. Prośby i sprawy zgłaszane przez mieszkańców są ignorowane i od wszystkiego umywa ręce. Ze wszystkiego robi problem i jest bardzo niechętny do jakiejkolwiek współpracy. Najważniejsze kasę brać za nic. Oto cała prawda o Zarządzaniu Nieruchomościami Artura Klima.

Beata

Od kilkunastu lat zarządcą mojej nieruchomości jest Pan Artur Klim. Od czasu kiedy podjął się tej funkcji Kamienica "odżyła". Na miarę naszych możliwości finansowych systematycznie realizujemy plany modernizacyjne w budynku. Pan Artur jako Zarządca sprawdza się :kompetentny, otwarty na zmiany i ludzi, empatyczny .Mam prawo sądzić , że dalsza współpraca z takim "Gospodarzem" będzie w dalszym ciągu udana.

Krystyna

Naszym Zarządcą Pan Artur jest już od 2008 roku i nigdy nie mieliśmy z nim problemów. Człowiek posiadający ogromną wiedzę, inteligencję, kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka. Zawsze służy dobrą radą i jest bardzo empatyczny w stosunku do właścicieli. Nie zgadzam się z opiniami wyrażonymi poniżej i uważam iż oczernianie człowieka na forum w taki sposób jest co najmniej nie na miejscu i świadczy o niskim poziomie kultury osób wyrażających w ten sposób swoją opinię. I wydaje mi się że dopóki sprawy sądowe są w toku i nie zapadł wyrok - to można nazwać to zwykłym hejtem. Z mojego punktu widzenia po prawie 15 letnim okresie współpracy z Panem Klimem nie mamy nic do zarzucenia jeśli chodzi o zarządzanie. P.S. Jestem księgową z zawodu i nigdy nie znalazłam żadnym podejrzanych rozliczeń ani sprawozdań. Zawsze wszystko zgodne i spójne. Pozdrawiam

@Krystyna

(Człowiek posiadający ogromną wiedzę, inteligencję, kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka, Zawsze służy dobrą radą i jest bardzo empatyczny w stosunku do właścicieli.) Zapraszam panią do Wspólnoty Głowackiego 8C 67-100 Nowa Sól Jacek Korbut. Pokarze Pani jak traktuje starsze schorowane osoby, tą inteligencje , tą kulturę osobistą ,a zwłaszcza tą ogromną wiedzę. Porozmawia sobie pani z tymi ludźmi. Pani pisze (oczernianie człowieka na forum w taki sposób jest co najmniej nie na miejscu i świadczy o niskim poziomie kultury osób wyrażających w ten sposób swoją opinię. ) nie jest to żadne oczernianie , żaden hejt tylko prawda poparta dowodami!! A NISKI POZIOM KULTURY POKAZAŁ NAM WŁAŚNIE TEN CZŁOWIEK. Trzeba dodać że my płacimy temu zarządcy za rzetelne zarządzanie którego do tej pory nie zobaczyliśmy!!! Dzięki takim portalom które nie usuwają prawdziwych opinii , inni ludzie mogą uniknąć ogromnych problemów , krzywdy ludzkiej i zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze. JAK MOŻE CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI TAKIE CHAMSTWA WYRZĄDZAĆ!

Krystyna
@JAC

Mi nie musi Pan nic udowadniać bo tak jak napisałam mamy swoje zdanie od kilkunastu lat. To że Pan jest uprzedzony lub ma Pan jakieś problemy to proszę je rozwiązywać bezpośrednio z Panem Arturem lub są od tego Sądy. Po emocjach wyrażonych w Pana odpowiedzi widać że jest Pan uprzedzony i zrobi Pan wszystko żeby człowieka oczernić. Trudno Pana sprawa. Zawsze można zmienić Zarządce - jest ich wielu więc nie rozumiem dlaczego się tak "męczycie". Mnie Pan nie przekona bo przekonałam się sama. I myślę że ludzie którzy mają z nim długoletnie doświadczenie również. Ale nie wszystkim się dogodzi niestety. Panu nie odpowiada i rozumiem. Jednak wydaję mi się że wypisując takie obelgi na czyjś temat to tylko sobie wystawia Pan tak naprawdę opinie. Pozdrawiam

@Krystyna

Zapraszam do przeczytania opinii z dnia 05.03.2022 10:42 i proza kolejny raz zapraszam. Zobaczy pani czy właściciele naszej wspólnoty są uprzedzeni lub próbują oczernić tego zarządce. Walczymy tylko o swoją własność!!! Przestrzegamy wszystkie wspólnoty przed tym zarządcą.

Uważać na niego. Doprowadza nieruchomości do ruiny i bankructwa

Lidia
@0123

miałeś taką sytuację, że doprowadził Twoją nieruchomość do ruiny i bankructwa? opowiedz o tym, skoro wysnuwasz takie stwierdzenia...

@Lidia

Nie wiem jak w nieruchomości użytkownika 0123 ale zapraszam do naszej wspólnoty w której głupota i niekompetencja tego zarządcy jest widoczna na każdym kroku. Jacek Korbut Głowackiego 8C 67-100 Nowa Sól

Proszę o kontakt. zarzadmatejki21ab@onet.pl

@Lidia

Bardzo chętnie. Proszę podać dane kontaktowe

Pisaliśmy do Pana na messengerze. Proszę przyjąć wiadomość

@Lidia

Oczywiście. Proszę o dane kontaktowe to przedstawię minimum 20 dowodów na te słowa

@0123

Wysłałem do państwa e-mail

Wanda

Temu zarządcy trzeba cały czas patrzeć na ręce a w szczególności przy podpisywaniu umów , przetargach i wszelkich pracach związanych z wydawaniem Państwa pieniędzy…!!!!!!! Zgadnie z art. 29 ust 3 ustawy o własności lokali mają PAŃSTWO PRAWO DO PEŁNEJ KONTROLI...!!!! Głowackiego 8C , 67-100 Nowa Sól (Wanda Hodur)

@Wanda

Tez miałaś z nim już sprawę w sądzie, jak niektórzy tutaj na forum czy tylko przestrzegasz wszystkich?

Wanda
@Danuta

Przestrzegam i sprawa toczy się w sądzie

Urszula
@Wanda

Od jak dawna trwa proces i jak na ten moment wygląda sprawa?

Proszę o kontakt mail zg87@op.pl pozdrawiam

Proszę o kontakt zarzadmatejki21ab@onet.pl. Jesteśmy z Zielonej Góry

Napisałam do pani. Zero odpowiedzi

@ja

Proszę odczytać maila od nas

@Wanda

Proszę o kontakt. Próbowaliśmy pisac. moze Pani podać adres maowy do was?

Czy twoim zdaniem firma Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim w mieście Zielona Góra jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść opinię i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako dobre miejsce pracy.

Katastrofa . Strasznie nieuczciwy i hamski czlowiek

Q234

Omijać tego gościa szerokim łukiem. Im szybciej z nim skończycie tym mniej kasy stracicie

Jakie godziny pracy obowiązują w Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim?

JAC

Co to za pytanie bo nie bardzo rozumiem. Panie Klim już Pana się pytałem i dalej nie otrzymałem odpowiedzi ( czy to Pana głupota czy niekompetencja)

Urszula
@JAC

A jakie pytanie, bo teraz ja nie rozumiem? Chodzi Ci o godziny pracy czy jak?

JAC

ODRADZAM – PRZESTRZEGAM Za fałszywą grzecznością i profesjonalizmem kryje się : -DWULICOWOŚĆ ,OKŁAMYWANIE , ZATAJANIE , BEZCZELNOŚĆ Temu zarządcy trzeba cały czas patrzeć na ręce…!!!!!!! Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji popartych dowodami zapraszam do kontaktu we wspólnocie Głowackiego 8C , 67-100 Nowa Sól (Jacek Korbut)

@JAC

możemy się skontaktować na FB ?

@ja

I co skontaktowaliście się już może? Bo ciekawa jestem dalszego rozwoju sytuacji. Coś planujecie?

@Danuta

Skierowaliśmy sprawę do Sadu Bo ten nie uczciwy zarządca myślał że jest bezkarny i może robić co mu się podoba ale tak nie jest dopiero Sąd wymusił , udostępnienie nam dokumentów (szkoda że Państwo nie widzieli przerażenia tego człowieka jak Sąd nakazał mu przedstawienie dokumentów ) Z TYM CZŁOWIEKIEM PROSZĘ NIE DYSKUTOWAĆ OD RAZU DO SĄDU WIEM ŻE TO KOSZTUJE ALE NIE POZWALAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora) W drodze są następne pozwy o przekroczenie uprawnień!!

@JAC

No właśnie niestety mnie te koszty przerażają. Ile was to kosztowało czy przegrany je pokrywał czy jak to wygląda?

@Danuta

Jeżeli Państwo mają możliwość usunięcia tego czegoś (bo to nie jest żaden zarządca) to w pierwszej kolejności trzeba to zrobić i udać się do prawnika , wytłumaczyć cały problem. Będą Państwo mieli dokładne koszty (taka porada wiele nie kosztuje) W naszym przypadku nie jest to takie proste bo to jest kolejny słup dewelopera mającego większość , dlatego wystąpiliśmy do sądu o zarządce przymusowego.

@JAC

Czemu usunięcie jest takie ważne bo przy nowym zarządcy będą Państwo mieli całkowity bez problemowy wgląd do dokumentacji wspólnoty.

jak można się z Panem skontaktować / tel. mail ?/

ostrzeżenie

Zgadam się całkowicie x poprzednia opinia. Za fasada niby dziadka siedzi manipulant. Kłamstwo na porządku dziennym. Jako zarządca robi wszystko, żeby nic nie robić. Zastanów się poważnie zanim z nim coś podpiszesz.

Ona

W końcu ktoś napisał prawdę o tym zarządcy .

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim?

Zarządzanie Nieruchomościami Artur Klim
  • Łężyca-Polna 8