Opinie o Admin Complex Ireneusz Buda w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Admin Complex Ireneusz Buda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Admin Complex Ireneusz Buda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admin Complex Ireneusz Buda w Gdańsk

Sugestia co do posiadania specjalnych przywilejów? Jakie konkretnie poprzednik mógł mieć w zasadzie na myśli? Teraz niedawno ponownie zarządcy poszukiwano ale nie wiem czy to skutek rotacji czy to inna lokalizacja niż ta o która pytano w ubiegłym roku? Warto spróbować?

Roxa

Hm, a co mówi właściciel firmy na te specyficzne międzyludzkie stosunki z szefową? Pytam, bo jest otwarty nabór "zarządca/administrator nieruchomości" i jestem zainteresowana. Ciekawi mnie też, że uzależniają wysokość pensji od obsługiwanego pakietu nieruchomości. Czyli kandydat może decydować, ile ich chce lub da radę osbłużyć?

Pracownica
@Roxa

Właściciel firmy nie reaguje, sprawy związane z pracownikami, którzy zajmują się wspólnotami, pozostawia tzw. Pani Dyrektor od zarządzania wspólnotami. Pensja nie była zależna od ilości obsługiwanych wspólnot. Naprawdę szczerze odradzam ze względu na fatalną atmosferę panującą w pracy.

@kandydat Nowy wpis
@Pracownica

A jak długo nie pracujesz już w firmie? Może ludzie się zmienili? Potrzebuję aktualnej wiedzy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Admin Complex Ireneusz Buda?

Pracownica Nowy wpis

Nie, płatnych nadgodzin nie ma, jeśli musisz coś zrobić, to pracujesz po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia

Admin Complex Ireneusz Buda prowadzi rekrutację na stanowisko Zarządca Nieruchomości w Gdańsk. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Zarządca

Odradzam. Bardzo zła firma, zarówno jako pracodawca, jak i zarządca nieruchomości!

@Zarządca

No pewnie dość słabe by to było, gdyby te dwa aspekty były jednocześnie. :/ Ocena na bazie własnego doświadczenia? Uzasadnisz?

@Honorata

Pracowałem w tej firmie jako zarządca. Fatalna atmosfera w pracy, pracownicy oraz szefowa są wobec siebie bardzo nieuprzejmi, w odpowiedzi na zadane pytania często słyszy się przekleństwa, brakuje współpracy, która przy zarządzaniu jest bardzo potrzebna. Jako firma zarządzająca również się nie sprawdza, wiele wspólnot jest niezadowolonych z działań tej firmy.

@Zarządca

No to nie brzmi za fajnie. :( A ta wspomniana nieuprzejmość to skąd się bierze? I w jaki sposób podejmowane są tutaj ostateczne decyzje?

@Honorata

Nieuprzejmość wynika, moim zdaniem, z braku przestrzegania jakichkolwiek zasad tzw. "dobrego wychowania". Takiej ilości przekleństw wypowiadanych przez pracujące tam kobiety nigdy nigdzie nie słyszałem. Brak jakiegokolwiek wprowadzenia do powierzanych Ci obowiązków, ostateczne decyzje teoretycznie należą do tzw. szefowej, ale często reaguje ona złością lub agresją wobec pracowników, dlatego strach pytać o cokolwiek. Reasumując - to było bardzo złe miejsce pracy

@Zarządca

No jeśli jest tak jak opisujesz to się nie dziwię, że atmosferę źle odbierasz. Naprawdę nad wulgarnym językiem trudno tutaj zapanować? A jakie tak właściwie masz obowiązki na myśli pisząc o tym, że do nich nie wprowadzają?

Witam, czy zajmuje opinie z największą liczbą lajków są na szarym końcu a te same z najmniejsza na początku! Ktoś celowo to zmienił albo ktoś się włamał na stronę. Na dole link dotyczący konkretnej sprawy https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,901559

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Logistyk w firmie Admin Complex Ireneusz Buda? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pracownik Admin Complex

Anonimowość wypowiadających się użytkowników (byłych pracowników) ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym należy pamiętać, że do opinii trzeba podchodzić z dozą zdrowego rozsądku. Osoby, które już nie pracują mogą mieć skłonności do przesady. Wg mojej opinii w Admin Complex pracuje się bardzo dobrze (nadal tu pracuję). Wynagrodzenie wpływa regularnie, zawsze na czas. Firma dostarcza nam też dodatkowe benefity – m.in. opiekę zdrowotną, dodatkowe ubezpieczenie, wyjazdy i wyjścia integracyjne. Wg mnie atmosfera jest pozytywna, a zespół jest zgrany. Na pewno praca zarządcy nieruchomości wymaga sporo zaradności. Trzeba koordynować wiele spaw jednocześnie czy ogarnąć na cito wszystkie papiery. Jest wiele wątków często ciągnących się, a to wszystko przy współpracy z innymi podmiotami. Z pewnością nie jest to najłatwiejsza praca, ale tym którym się chce pracować może dać sporą satysfakcję.

Pracownica
@Pracownik Admin Complex

Powyższa wypowiedź jest również anonimowa, zatem skąd wiadomo, czy napisał ją pracownik? A może to ktoś z szefostwa próbuje pokazać pozytywne strony pracy w tej firmie? Skoro tak duża grupa osób wypowiedziała się negatywnie na temat firmy, to chyba nie jest przypadek? Poza tym wszyscy narzekali na atmosferę i to chyba stanowiło główny problem dla tych, którzy zdecydowali się odejść. TOKSYCZNA ATMOSFERA, która nadal musi trwać, skoro Admin Complex często poszukuje nowych pracowników.

Izabela
@Pracownica

A Ty pracujesz tam jeszcze? Te komentarze nie są najnowsze, a chciałabym wiedzieć jak jest teraz. Czy atmosfera się poprawiła?

Paweł Słupsk

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu.Gdybuy była możliwość dalszej współpracy w Słupsku chętnie bym tam powrócił.Szefostwoo super wynagrodzenie c Zawsze na czas . Wymagania jak wszędzie za leżenie nikt nie płaci czy gładka po głowie.Polecam ta firmę . Pozdrawiam szefostwo pana Ireneusza oraz Jerzego .L.. Paweł Sz Słupsk

Admin Complex Ireneusz Buda prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Tomasz

Czy jest w tej firmie ktoś, z kim dobrze się pracuje? Bo obok zarobków to najważniejsze, przynajmniej dla mnie.

Jolka

Czas dla branży nie jest łatwy ale przy umiejętnościach można w firmie wiele osiągnąć, nie rozumiem narzekających osób.,

Na szczęście dawny pracownik
@Jolka

Najważniejsze, to autoreklama. Nic nie można osiągnąć w tej firmie! Firma fatalna, osoby zatrudnione bardzo niemiłe! Odradzam! Omijajcie szerokim łukiem!

Baśka

Omijajcie szerokim łukiem!!! Firma nie rzetelna, nie słucha Wspólnot, nie dba o budynki, nie dba o konserwacje i bardzo droga!!!

Strasznie drogi, bezprawne stawki, nieodpowiada na stawiane pytania tylko lawiruje w odpowiedziach. Uciekać jak najdalej.

@Kasia

Cześć @Kasia, rozumiem, że jesteś klientem Admin Complex? Napisz proszę, jakim sposobem dowiedziałaś się o firmie i co wpłynęło na Twoją decyzję w sprawie rozpoczęcia z nimi współpracy? Być może znasz kogoś z pracowników?

kowalski

Odradzam pracę w tej firmie. Atmosfera toksyczna od rana (usunięte przez administratora)Wdrożenia w stanowisko praktycznie brak. Na stanowisko nie patrz i tak będziesz robił wszystko bo panuje ogólna spychologia.

@kowalski

Witaj @kowalski, napisz na jakim stanowisku pracujesz w Admin Complex. Piszesz o braku odpowiedniego wprowadzenia w zakres obowiązków - ile trwał okres wdrożeniowy i kto go koordynował?

Aleksandra

Cześć, czy Admin Complex przestrzega warunków określonych w umowie o pracę? Powiedzcie, czy od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą zmienił się Wasz zakres obowiązków - czy ta zmiana poniosła za sobą zmianę w wysokości wynagrodzenia?

Wojtek

Mam zamiar aplikować do firmy ale miałem nadzieję , że na forum poczytam aktualne opinie o pracy. Jest dobrze i stąd ten spokój?

Zawiedziony pracownik
@Wojtek

Szczerze odradzam. Atmosfera w pracy jest fatalna i niestety tworzą ją przede wszystkim zatrudnione tam panie. Rotacja pracowników duża. Nie wyobrażam sobie ponownie trafić do podobnego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Admin Complex Ireneusz Buda - Gdańsk

• Jak się pracuje w Admin Complex Ireneusz Buda?

Zobacz opinie na temat firmy Admin Complex Ireneusz Buda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admin Complex Ireneusz Buda?

Admin Complex Ireneusz Buda
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bernarda Milskiego 1
    80-809 Gdańsk