Opinie o Datecs-Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Datecs-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Datecs-Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Datecs-Polska Sp. z o.o. w Warszawa

???? Nowy wpis

Dzień dobry. zastanawiam się od czego może zależeć podstawa przyznawana elektronikowi / serwisantowi. Gdy na początku roku była dostępna oferta to wpisano w nią widełki od 5 do 8 tys przy czym dodawane były jednie premie świąteczne. To od czego zależy wysokość samej podstawy?

Katarzyna Nowy wpis

Firma z tego co widziałam wciąż działa i teraz nie wiem czy czyjaś sugestia na forum odnośnie "zmian wyżej" się sprawdziła czy po prostu nie była do końca uzasadniona? Napiszecie czy były jakieś większe rotacje? Do tego ile osób obecnie się zatrudnia i jaka jest perspektywa zarobkowa od tego roku?

Łukasz Nowy wpis
@Katarzyna

Moim zdaniem Zarząd i Kadra kierownicza do każdego podchodzą po partnersku z szacunkiem i zrozumieniem potrzeb życia prywatnego. Zauważyłem tolerancje i wyrozumiałość wobec różnych sytuacji zawodowych i życiowych. nie wiem kto miał jakie doświadczenia widząc poprzednie wpisy (biorąc po uwagę ukrytą tożsamość piszącego nie uwzględniał bym tych opinii) ale osobiście mam pozytywne zdanie o datecs jako pracodawcy. rotacji na ten moment nie było a perspektywy zarobkowe oraz realne wynagrodzenie jest pozytywnie zaskakujące.

mały Nowy wpis

niestety bez zmian jak napisano wyżej, (usunięte przez administratora) jakich mało, zero poszanowania ludzi, osoby decyzyjne nie mają pojęcia o tym co robią, chaos i (usunięte przez administratora) szkoda zdrowia i czasu na dla tego pseudo pracodawcy. Dyrekcja to niezłe (usunięte przez administratora) szkoda słów,

Pomorzanin

Firma niestety nie stawia na ludzi i ich nie ceni. Pracownicy są szpiegowani, podsłuchiwani, pozbawiani premii pod byle pretekstem, dręczeni e-mailami z pogróżkami, szefostwo uprawia wobec pracowników chamską politykę a wszystko to w białych rękawiczkach. Co innego ustalasz na rozmowie kwalifikacyjnej z przełożonym a w praktyce co innego . Takiego dziadostwa dawno nie widziałem. Odradzam pracę w tej firmie, szkoda czasu i zdrowia, no chyba że ktoś lubi pracę w "psychiatryku". Długo nie da się tam pracować. Zapomnieli chyba przysłowia , że z niewolnika nie ma pracownika !

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Datecs-Polska Sp. z o.o. na stanowisko Elektronik - Serwisant? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
admin

Znasz firmę Datecs-Polska Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Datecs-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Datecs-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Datecs-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Datecs-Polska Sp. z o.o.?

Datecs-Polska Sp. z o.o.
  • Jutrzenki 27