Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Trzmiel

To prawda jest teraz lipa tam jest nie traktuje nikogo z szacunkiem takich ludzi nie powinno tam być nowych dac całkowicie a Ci niech na linię idę robić razem z kierownikiem śmiesznym

.I.

Widzę że najwięcej szczekają tu te baby co na napco robią. I całymi stadami się po hali plataja a robią tam mniej niż rok...praca jak praca ale od pewnego czasu kierownik zaczyna robić (usunięte przez administratora) Za jakiś czas sie dyrektor obudzi z ręką w nocniku jak wszyscy Polacy uciekną z zakładu. A Ukraińcy się panoszą i ściemniają i nikt tego nie widzi. Jak na tą odpowiedzialność za bandę kacapów gdzie połowa z nich po pół roku dalej nic nie rozumie to pieniądze za małe... I góry to nic nie interesuje, to ty se masz ich ogarnąć. Ogólnie układy i kolesiostwo ale mało kto wytrzymuje tak długo żeby się w tej modzie na sukces połapać. Jak teraz nie poprawia przynajmniej 1,50-2 zł to znowu spora część Polaków ucieknie. Wszyscy na rynku pracy w tym momencie rozumieja jakie są trendy tylko nie nasze kierownictwo. A najlepsza heca z Ukraińcami była taka że jak ich tu zwlekli to nawet ich koordynator po ukraińsku nie potrafił...

Nsowiec
@.I.

W nowej soli to samo. 70% to Ukraińcy. Psują robote co chwile ucz nowych. Jak ten zakład ma zarabiać.

Edyta

@.. skoro piszesz, że praca w firmie Electropoli-Galwanotechnika jest na lata to powiesz nam jaki jest Twój staż pracy? Mógłbyś się rozwinąć na jej temat? Co Ci się podoba a co nie? @sdf to był prezent na święta dla pracowników? A na jakie karty? Czyli nie dostaliście gotówki, a pieniądze, które można gdzieś wykorzystać? A gdzie?

Zawiedziony

Pracowałem w apenie 2lata, hutchinsonie 4 ale w elektro zrezygnowałem po miesiącu. Praca niewolnicza, myslalem ze wypłata jako tako ale po przelewie na konto już nie przyszedłem. Ta firma to dno.

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
miły

teraz już w wiekoszci firm sa podobne warunki pracy, kwestia przystosowania. jak ktoś chce pracować to pracuje albo szuka innej roboty. jak to mowia - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ja pracuje w ep na czterobrygadowce, za cos zyc trzeba i jakos bardzo nie narzekam

Olka
@miły

Praca ok dla Nie leniwych , atmosfera spoko przynajmniej na tej linii co pracuje

ola
@Olka

wiec jest dodatek stażowy, dodatek nocny, dodatkowa premia od 5% do nawet 25%, są dodatki za system a ostatnio wprowadzili 600plus, tzn jak przepracujesz 6 miesięcy bez l4 to dostajesz 600 zł

Pracownik szukający nowej pracy
@ola

600brutto za pół roku nie chorowania a te premie wszędzie tylko nie na linii proszkowej napco ....

jhg
@ola

600 BRUTTO oczywiście

Wp to tradycytra
@miły

Zabawny jesteś .Kto to napisał kierownik czy dział kadr

@Wp to tradycytra

Pewnie to pisze SB. Czyż nie? Wszystkie pozytywne opinie są napisane w tym samym stylu...

orzeł

jakbyście mieli porownac np do hutchinsona to lepiej czy gorzej? pracowałem w hut i chce mieć porównanie bo się przymierzam do wyslania cv

@orzeł

Dźwigasz dużo, aczkolwiek firma stabilna-praca na lata.

orzeł
@..

dzieki

@orzeł

W porównaniu do hut to elektropoli to dno, wolałbym wrócić do hut tam jakoś normalniej było.

lakiernik

a lakierników szukają?

Edyta

@Abrakadabra oczywiście i każdy powinien się cieszyć. Pamiętajcie, że nie wszystkie firmy takie dodatki sponsorują swoim pracownikom, a Wy dostajecie je od swojego pracodawcy, czyli firmy Electropoli-Galwanotechnika, których jest całkiem sporo. @jhg a jeżeli chodzi o premię za brak L4 to zostało to wprowadzone, bo w firmie dużo osób tego nadużywało?

EPPP
@Edyta

Wprowadzili premie, przynajmniej nie było to rzucanie slow na wiatr

Abrakadabra

ja tam się ciesze ze sa jakies dodatki

Szukajcie innej roboty

Linia lakiernicza-WYZYSK na całego!!! Maksymalne tempo pracy,maksymalne ciężary,kiepskie pieniądze i umowy.Niektórych zawieszek po prostu nie da się podnieść jeśli nie masz łap jak małpa.Niewiarygodne ,że taki wyzysk w XXI wieku istnieje!!!

kowal
@Szukajcie innej roboty

Wg mnie jest dobrze, jak jest zgrana załoga to jest czas na wszystko. Sa szkolenia, są przerwy 30 minutowe, atmosfera dobra, problem mają Ci co nie chcą pracować i nie mają siły tylko potrafią narzekac. Ja pracuje tutaj 7 lat i dorobiłem się znacznie wyższej stawki, i nie musiałem się prosić o podwyżkę tylko zostałem zauważony, w zeszłym roku podwyżka grupowa 1 zł, w tym w styczniu to samo wiec o co chodzi.

Jdhdh
@kowal

Tak mi sie wydaje ze te wszystkie zachwalajace komentarze pisze ta sama osoba. Moze to SB?

Elias
@Szukajcie innej roboty

Podaj firmy gdzie jest lepiej

Konsol

Łekawica rządzi !!

pracowałem
@Szukajcie innej roboty

większego obozu pracy nie widziałem państwo powinno się wziąść za inspekcje pracy w tym kraju bo nawet na szkoleniach bhp powiedza ci ze tą firme normy podnoszenia ciężarów przepisy puszczają dorywczo mozna podniesć 50 kg raz na jakis czas. A tam dzwigasz więcej przez cały czas.Masakra musza cos zrobic z tym zakładem.

@pracowałem

Straszne bzdury opowiadasz. Pewnie pracowałeś max 3 dni i uciekłeś bo kazali ci pracować. Atmosfera w pracy jest świetna, praca fakt nie należy do łatwych ale idź sobie gdzie indziej i zobaczysz jak jest. Ja nie narzekam.

Do: Pracownik, ty to chyba na lini w Galwano nigdy nie pracowales... - cos mi smierdzi ze to, ktorys z liderow czy kierownikow pisze te pozytywne komentarze by ktokolwiek przyszedl do pracy. Prawda jest taka ze tylko desperaci tu pracuja, albo ludzie ktorzy nigdy nie pracowali w innych firmach i mysla ze wszedzie tak jest.

niedesperat
@anonymous

lol jakby rzeczywiście tu był (usunięte przez administratora) to nikt by w ep nie pracowal, teraz wszędzie rzucają ofertami, gdzie się nie obejrzysz to szukają na produkcje. a jakos kumpli na linii widze codziennie

alan
@anonymous

To coś dużo tych desperatów , nigdzie nie ma kokosów, a nieroby będą zawsze narzekać. Pracowałem w innej firmie i jest tak samo, na plus w galwano jest atmosfera

jeszczejakoscpracuje
@alan

Juz nie ma kto pracować sami ukraincy, a teraz to jeszcze azjatow beda zatudniac bo nikt nie chce przyjsc. Raczej nie widze nowych osob z Polski, ktore zostaja na stałe.

mlody
@jeszczejakoscpracuje

Masz racje nie ma zadnych polakow Może pracujesz w innym swiecie?

Były

@ Pracownik . Bzdury to ty opowiadasz. Dźwiga się naprawdę za dużo ,no chyba że naprawdę ręce masz jak małpa. A co do atmosfery ,to mnie jeden gościu powiedział ('kolega")pierwszego dnia żebym jutro już nie przychodził do pracy , a pracowałem tak że miałem siniaki na całym ciele.

Edyta

@Kamila o to na pewo dla wileu studentów dobra wiadomość, że nie dość, że jest możliwość nauczenia się czegoś to jeszcze dostaje się za to wynagrodzenie od firmy Electropoli-Galwanotechnika. @LM i często się zdarza, że stażyści się sprawdzają i zostają zatrudnieni?

Rampamapmapm
@Edyta

Często,no i to tez zależy od potrzeb firmy

Edyta

Piszecie, że są benefity, premie, ale że jest za mała płaca. Generalnie jesteście niezadowoleni z pracy na produkcji, tak? A czy sprawa z pracą biurową w Electropoli-Galwanotechnika wygląda podobnie? Zobaczyłam na stronie firmy program stażowy “Kolorowa Kariera EGT“ i domyślam się, że dotyczy ono biura. Czy na takim stażu można się czegoś nauczyć? Czy jest płatny?

Kamila
@Edyta

Staże są płatne, realizowane są na nich samodzielne zadania. Można zdobyć wiedzę, doświadczenie i się rozwijać

LM
@Edyta

Staż jest płatny, można się dużo nauczyć, a dodatkowo jeżeli się osoba sprawdza na stażu to często zatrudniają juz normalnie na umowę o pracę.

staz
@LM

Co do staży to są płatne w kazdej firmie, wiec lepiej poszukac takiej z lepszymi standardami pracy. Sa zaklady gdzie od razu nauczy sie pracować na wysokim poziomie, tak jak powinno sie pracowac w automotive a nie tylko kombinowac, sciemniac i latac dziury lub brak kompetencji innych. Stazu w EP nie polecam, chyba ze ktos nie dostanie sie do innej firmy to mozna na chwile sie zaczepic - ale to raczej zmarnowany czas.

Gabriel
@staz

Nie wszystkie staze sa płatne w firmach, bezpłatne tez sa, osobiście mi kiedyś zaproponowali w innym zakładzie prace przez pol roku za darmo ;)

xxx
@Edyta

Polecam, ja zacząłem i tu zostałem, zarabiam dobrze i cieszę się ze tu zostałem, nie wszyscy się nadają, nie do wszystkich taki charakter pracy pasuje. Każdy ma swoje zdanie

pozytywna
@Gabriel

Oczywiscie sa firmy gorsze niz Galwano, ale to juz dno dna.

Eryk

szukają aktualnie jakiegoś stazysty?

pracuś

Każdy obcokrajowiec reprezentuje wyższy poziom kultury i niejeden wieśniak ma lepszy merytorycznie poziom wypowiedzi niż Ty. Twoje bazgrolenie jest bez sensu ładu i składu oraz nie wnosi żadnej opinii.

NIEpewny

Witam wszystkich :) Wybieram się w przyszłym tygodniu na rozmowę rekrutacyjną do Electropoli i tak się zastanawiam czy w ogóle ma to sens :( Poważnie mówicie że dostaje się stawkę 13zł brutto na godzinę? bez wścibstwa w takim razie ile wychodzi się za przepracowany cały miesiąc? Nadrabiają dodatkami? Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdrawiam

Morgan
@NIEpewny

to zależy czy idziesz na 4 brygadowke, czy inny system. jest wiele dodatkow, frekwencyjne, za 4 brygadowke, za niechorowanie itp. to wszystko ci powiedzą na rozmowie. ja mysle ze te dodatki to dobra rzecz, trochę kasy zawsze wpada

q

Pracowałem na linii lakierniczej 3 lata temu.Czy coś się zmieniło , czy praca nadal taka ciężka ? Bo zastanawiam się czy znowu tam się tam przyjąć .

Rhys
@q

Trudno stwierdzić no ciezka jest, zresztą jak wszędzie. a na jakim dziale pracowales? przyjęcia sa caly czas z teog co widze

Cas
@q

jest spoko ważne zebys miał chęci do roboty

Robotnik
@q

przyjdź to porównasz, a może i zostaniesz

Amanda

A czy przyjmują też kobiety? Praca ciężka jest dla kobiet ? szukam stabilnej pracy...

Kompan
@Amanda

Przyjmują. No lżejsza niż dla facetów wiadome. jak stablinej roboty szukasz to jak najbardzierj

Tam
@Kompan

Mam kolezanke tutaj, nie narzeka zbytnio, kase ma na czas i ogolnie jest zadowolona

Jest sporo benefitów, za coś żyć trzeba. gdzie teraz w bielsku znajdzie ktoś lekka i dobrze platna prace produkcyjna wszędzie się ttrzeba narobic

@anonymous

Jaka dobrze platna!!!!13 brutto i praca ciężka .... Na napco detale po parę kilo ważą a sporo trzeba sprawdzać ,wieszać czy ściągać ...

Ja nie mówie ze tu jest super platna robota tylko ze teraz trudno o jakas prace marzen

Praca ciezka. Zarobki niskie jeżeli chodzi o 6 dniowy syst pracy. Wczasy pod grusza 13tka o ile bedzie za ten rok. Na swieta kpina 250 zl brutto. Premie tylko patrza jak ci upi.....lic. praca z czasem robi sie do zniesienia. Teraz juz nie dorobisz bo wszelkie nadgodziny ukraincy moga na 1 miejscu robic. Teraz maja tez ludzi zatrudniac pochodEnia z Bangladeszu bo ukraincy już nawet nie chcą robic. Za niedlugo zostanie po kilki polakow zeby system obsluzyc a sila robocza będzie pochodzic z zagranicy. Jak na te warunki pracy to zarobki za niskie.

Tadeo

Ta dyskukusja Nick jest żenująca. Jeżeli to co tam jest napisane byłoby prawdą, ta osoba napewno nie cieszyłaby się wolnością. Można kogoś bardzo łatwo opisać a czy to jest zgodne z prawdą to raczej nikt się nie zastanawia....

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika