Opinie o K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. w Łódź

Czy w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Była

Przes To Przes!!!! Byla To byla. Juz dawno bylo….. Była zmień leki! Bo to jest naprawdę schizofrenia, nie wiem gdzie Pani pracowała? W K+L 99% ludzi pracuję od lat. Nikt nie je i nie jadł na toalecie, ale jak Pani to lubi to proszę w domu. To moze jednak schizofrenia! Byla To Ty??? Pozdrawiam Przes Michal Lusiak

Wpadłem na forum, bo wystawili 4 oferty zatrudnienia dla przedstawicieli handlowych do różnych lokacji. Chciałbym wpierw wiedzieć, skąd ta ilość ogłoszeń i co jest powodem poszukiwań nowych pracowników? Jakie auto służbowe jest do dyspozycji i czy po pracy również można z niego korzystać? I co równie ważne, jaka podstawa oraz prowizje?

@podstswa
@Taki

podstawa to pewnie 5000 brutto, (jak pierwsze widełki w opisie ,) reszta pewnie ile ugrasz, zdobędziesz Jak na podstawę sami oceńcie

Aktu Nowy wpis

Kilka lat temu była to fajna firma a teraz… wszyscy z branży wiedzą co się zadziało. Ogarnięci już tam nie pracują, taka prawda.

@Aktu

A ja tam nie wiem, choć uważam się za ogarniętego. Więc byłbym wdzięczny, jakbyś uchylił rąbka tajemnicy, co też się zadziało w robocie? Tym bardziej, że przecież rok temu, jak szukali Pracownika biurowego, to z otwartą przyłbicą pisali, że za 3 500 zł brutto. A nie, jak inne firmy, że pełna konspiracja w tym temacie.

Jula Nowy wpis

Widzę tu już pytania o pracę dla przedstawiciela handlowego i w sieci też są ogłoszenia tylko an to stanowisko. A co z innymi pracami, czy jest jakis wakat w innym dziale albo szykuje się jakas rekrutacja? I w tej ofercie dla PH napisali, że rekrutacja jest zdalna, a w przypadku innych posad też?

X-cat

Ok, możesz coś więcej napisać ? Widzę, że zmienili widełki w ogłoszeniu na handlowca na niższe i ponownie pojawiło się ogłoszenie w dwóch miejscach w PL.

Old dog
@X-cat

W ogłoszeniu na OLX Mariusz S. napisał, że zarobki to nawet 25 tys. PLN, wię może warto się umówić i samemu sprawdzić co rzeczywiście proponują. Co do reszty pytania to są służbowe Dacie Jogger w bdb wyposażeniu.

@Old dog

No ja widziałam właśnie te kasę, ale co z realnymi zarobkami. Faktycznie co miesiąc można spokojnie tyle dostać? Czy to jest taka wygórowana kasa alby ludzi zachęcić, czy naprawdę są osoby które tyle zarabiają normalnie, bez nadgodzin? A jak nie tyle, to ile w takim normalnym miesiącu zarobić bez spiny?

Taki

Już jest nawet do 35 tys. miesięcznie, też jestem ciekawy czy tyle płacą?

@podstswa Nowy wpis
@Taki

Tak jest nowy Prezes!

@Byla

niby kto jest nowym prezesem?

Mloda babka!

@Byla

Jakaś osoba z zewnątrz firmy? Skąda masz takie informacje?

@Neli

Tak. Osoba z zewnatrz firmy!!!! Info od serwisu!

@@Byla

Hm....jakoś ciężko mi w to uwierzyć....a co z dotychczasowym prezesem?

Juz nie ma czasu!

@Byla

Hm....nic mi na ten temat nie wiadomo....

@Byla

Czy w związku ze zmianą prezesa pracownicy też odczują zmiany? To znaczy chodzi mi o kasę, albo ewentualne zwolnienia. Jak to wygląda?

@Paweł

Jaka zmiana prezesa? O czym Wy mówicie? Nic się nie zmieniło! Był i jest Michał.

ewwka

Nic sie nie zmieniło.

@Neli

Neli, osoba, która mówi o nowym prezesie i podpisuje się Byla to to nie ja, ze mną rozmawiałaś przed zatrudnieniem, nie znam tamtej osoby.

@Była

@Była Była zmień leki! Bo to jest naprawdę schizofrenia, nie wiem gdzie Pani pracowała? W K+L 99% ludzi pracuję od lat. Nikt nie je i nie jadł na toalecie, ale jak Pani to lubi to proszę w domu. To moze jednak schizofrenia! Byla To Ty???

@Była

Jakiś bałagan tu się zrobił.....już nie wiadomo co, kto...

@Neli

Neli masz do mnie nr tel możesz sprawdzić. A "Byla" to prezes.

@Była

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Pracowałam krótko bo tylko dwa miesiące, ale pracownicy przyjęli mnie bardzo życzliwie. Chętni zawsze do pomocy, służący wiedzą i doświadczeniem. Dział księgowości wliczając główną księgową zawsze w pogotowiu. Co raczej rzadko się zdarza przynajmniej z mojego doświadczenia. Prezes ...ja nie mam nic do zarzucenia,dla mnie przyjemny, często pytający " jak mija dzień". Normalny w moim odczuciu facet. Plusy: niespotykane uporządkowanie w systemie, wieloetapowe sprawdzanie dostaw i towarów wychodzących co w moim odczuciu bardzo usprawnia i ułatwia pracę. Magazyn świetnie zorganizowany i to zaskoczyło mnie najbardziej . Wielkie brawa chłopaki ! Panie sprzątaczki dbające o czystość. Zresztą też bardzo miłe. Poprzednicy pisali o marnym wynagrodzeniu, wg mnie to kwestia indywidualna i ile kto sobie wywalczy ten tyle ma. Wiem że ucięto premie aby ratować się w czasie kryzysu. Minusy: jak dla mnie trochę przestarzały sposób zarządzania, firma nie wychodzi na przeciw klientom nawet tym wieloletnim,dużym korporacjom. Trochę zbyt mocno Pani dyrektor chce wszystko kontrolować, nie dopuszczając do głosu ludzi z innymi pomysłami, metodami pracy o decyzyjności nawet minimalnej nie wspominajac. I nie mam tu na myśli siebie ale wieloletni pracownicy o wszystko się Jej pytają aby uniknąć uszczypliwego komentarza bądź skarcenia.Jej zawsze musi być na wierzchu choć często nie ma racji. Myślę że prezes bardziej powinien zaangażować się w zarządzanie tym samym zabierając Pani dyrektor część decyzyjności, ponieważ Jej zachowanie,sposób zwracania uwagi, karcenie dorosłych przecież ludzi nie powinno mieć miejsca. Wpływa to na atmosferę w biurze. I o ile wiedzę ma niezaprzeczalnie dużą, jest elokwętną starszą Panią i potrafi być uprzejma to każdego dnia bywa uszczypliwa,krytykująca i nie jest to krytyka konstruktywna z której ma co wynikać a krytyka na zasadzie pokazania kto tu rządzi . Mój styl pracy a przede wszystkim charakter oraz szacunek do ludzi nie godził się we współpracy z Panią dyrektor stąd zmiana już po 2 miesiącach.

Dyr
@Karolina

Pierwsza opinia, z którą mam ochotę polemizować. Przyjmuję krytykę. Zgodziłabym się z częścią Pani uwag, ale nie z brakiem szacunku dla ludzi, z którymi pracuję. Tę ocenę uważam za wyjątkowo krzywdzącą. Szkoda, że nie rozmawiała Pani ze mną na ten temat, a tak się umawiałyśmy na początku. Jeżeli coś jest nie tak, rozmawiamy. Zresztą kilka razy pytałam. No cóż tak to bywa, czasem to trudne. Dodam tylko, że aby utrzymać sprawną organizację firmy czasami trzeba narzucać pewne rygorystyczne rozwiązania. Tyle w temacie, to już nie ma znaczenia, jeżeli nie mogłyśmy na ten temat porozmawiać. Pozdrawiam

@Dyr

Pani Dyr, proszę poczytać tutaj inne komentarze. Karolina nie jest jedyną osobą mająca zastrzeżenia do Pani zachowania. Os osoby, która odchodziła dowiedziałam się jasno : dyskryminuje Pani kkobiety. Nie szanuje pani ludzi. Nie wolno być człowiekiem, tylko trybem w maszynie. Proszę się może nad sobą zastanowić.

@Była

Tak to wygląda z boku, jako klient pewne rzeczy widać.

Olga

Po ogłoszeniu dla pracownika technicznego został tylko nagłówek, co jak rozumiem, znaczy, że już kandydat się znalazł. Będzie do końca roku nabór dla technicznych? Ile się zarabia? Pytam w imieniu chłopaka :) PS. zamieszanie z byłą i przesem to jakiś absurd, kto prowadzi takie gry na forum, gdzie ludzie szukają info o pracy? Jest kryzys, bądźmy poważni.

Jak wygląda kwestia awansu w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Biurowy?

Neli

W K+L nie ma opcji awansu!

pozdrawiam... i czekamy na CV! ML

@Przes

Pytanie o awans dotyczyło pracownika biurowego, a wymienione osoby nim nie były...

Jakie są warunki zatrudnienia w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.?

Tylko CV !!!!!

@Przes

Wystarczy tylko wysłać CV? A co potem? Trzeba mieć doświadczenie? Sprawdzają to podczas rekrutacji?

ewwka

Tak sprawdzają.

Wanda

Witam, sporo tutaj różnych dyskusji na temat firmy K+L i pracy w niej, a ja bym chciała zapytać o jedną kwestię, która nie została jeszcze zdaje się poruszona. Jak pracodawca poradził sobie z pandemią? Bo nie jest tajemnicą, jakby nie patrzeć, że różne przedsiębiorstwa poradziły sobie naprawdę w różny sposób. Dajcie znać, jak jest tutaj. Dzięki.

Fff

Jak sie zaczela pandemia prezes pozabieral premie wiec ludzie zaczeli sie demerwowac .i co zrobil prezes?zebranie na ktorym wyzwal pracownikow od (usunięte przez administratora) i szczurow i stwierdzil ze jak sie nie podoba to wypad a poradzi sobie w dziesieciu.taki to z niego mysliciel.teraz pozabieral premie ,(usunięte przez administratora)

@Fff

Osoba która piszę komentarz po roku czasu, żyję w przeszłości ( może dalej jest stan wojenny w Polsce). Za niektóre słowa przeprosiłem, ale widać że niektórzy nie potrafią tego docenić! Uważam że każdy powinien spojrzeć najpierw na własne zachowanie, a później krytykować.

@Fff

Prezes pozabieral premie.... i teraz pozabieral premie. ... Fff. To ile tych premi????

Pracowałam tam miesiąc, dlaczego.. bo z bezczelną, traktującą z góry na pozór miłą panią dyrektor zwyczajnie nie da się pracować. Prezes... masakra !!

Była

Podaj kontakt :) pewnie pracowałyśmy razem. Zatrudniona byłaś koło połowy grudnia?

Neli, to Ty?

Prezes ML

Widać że po miesiącu depresja i załamanie?

@Była

Cieszę się że już was nie ma , bo teraz macie chociaż czas bezpłatny na pisanie bezproduktywnych komentarzy.

Krzyżyk na drogę
@Prezes ML

Się prezesiku zastanów dlaczego. Podpowiem. Przez jedyną panią szefową.

@Krzyżyk na drogę

to tylko w domu czekac........... bez pracy......

Była

Cóż... Coś z firmą musi być nie tak, skoro w ciągu 2 miesięcy odeszło 6 osób z obsługi klienta. 3 osoby pracujące wcześniej, i 3 świeżo zatrudnione, po kilku dniach położyły wypowiedzenie. Ogólnie straszny reżim. Jednej z pań szefowych 'nie obchodzi czy ktoś jest głodny, czy je rano', ma się 15 min przerwy w ciągu dnia żeby zjeść. Argumenty, że głodny człowiek myśli o jedzeniu a nie o pracy - nie docierają. Nowe dziewczyny, te, co położyły wypowiedzenie - jadły w kiblu, bo tam nie było limitów wychodzenia (jeszcze) . Nie wolno spojrzeć na telefon, ja rozumiem, że w pracy się pracuje, ale bez przesady, bywają rzeczy ważne - do pani nie dociera. No i tekst odnośnie drobnych w kasie - mamy SWOJE pieniądze PO GODZINACH pracy rozmieniać, żeby zapewnić drobne w kasie. To podpada pod art 55, wypowiedzenie z winy pracodawcy, bo to naruszenie wolności. Pracownik w czasie wolnym nie może być nieodpłatnie zmuszony do wykonywania jakichkolwiek czynności związanych z pracą. A co dopiero dysponowanie prywatnymi pieniędzmi. Ale nikomu nie chce się z nimi sądzić. No ale pani powinna zimny prysznic wziąć.

@Była

Witam. Czy mogę sie z Pania jakos skontaktowac? Chcialabym porozmawiac o tym pracodawcy

Dzięki, odezwe się.

Nowy ... o zgrozo
@Była

Czy można się z Panią jakoś skontaktować ?

@Neli

Udało się Pani uzyskać jakieś informacje ?

@Nowy

Nie kontaktowałam się z Bylą

@Była

Była zmień leki! Bo to jest naprawdę schizofrenia, nie wiem gdzie Pani pracowała. W mojej firmie 99% ludzi pracuję od lat. Nikt nie je i nie jadł na toalecie, ale jak Pani to lubi to proszę w domu.

@Nowy ... o zgrozo

Każdy może skontaktować się bezpośrednio ze mną.

@Nowy

Może ja pomogę?

@Nowy ... o zgrozo

Witam wszystkich nowych, proszę o bezpośredni kontakt w celu jakichkolwiek informacji.

Rrr

Niemiec mysli ze jak dostal firme pod nos od rodzicow to jest wielki bonzo

@Rrr

Zazdrosny na Niemiecki dowód czy na mój spadek?! Bonzo taki wielki jak mnie osoba widzi. A to tylko Rrr!!!!!!!!

Pp

Murzyny 200 lat temu pewnie wiecej zarabialy niz teraz w k+l.zero szacunku do pracownika .rudy pamietaj-badz czesto pod biurkiem

@Pp

Hm....opinia byłych pracowników?

@Neli

Pewnie tak. Poszłam, bo nie miałam gdzie, ale ogólnie to oferty netto mam takie jak tam brutto.

@Pp

Rudy i inni pracownicy, w czasie pandemii więcej dla firmy zaoszczędzili niż osoba pisząca jest wstanie do końca życia zarobić. Dlatego tacy ludzie są i dalej będą, bo widać jak walczą w czasie kryzysu. Razem przechodzimy kryzys i zdobywamy sukces. Nie rozumiem komentarza o murzynach? ( Czyżby jakiś rasizm?)

admin

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie K + L Polska Sp. z o.o. Biuro Handlowe na naszym forum.

@admin

Witamy wszystkich uczestników GoWork i zapraszamy na konstruktywną lub destruktywną opinie. Tylko widzę, że jak zawsze każdy jest mądry jako anonim. Na każdym spotkaniu które jest organizowane w celu wypowiedzenia się na temat firmy i zmian, wzrok wędruję na podłogę ( spotkanie ''kafelkowe''). Tutaj widzę że każdy jest mądry w swoich wypowiedziach. Doceniam każdego pracownika i jego pracę, 90% naszej załogi to wieloletni pracownicy. Osoby które wypowiadają się na forum, nie przebyły nawet okresu próbnego. Przepraszam, ja nie wymyśliłem Covid-a, ale jak obroty firmy spadają o 50%, to chyba każdy ogranicza wydatki. Widzę że tu wszyscy są biznesmenami !

Zostaw merytoryczną opinię o K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.?

K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Manewrowa 7
    92-517 Łódź
  • NIP: 7271245013 KRS: 0000201560

K+L Biuro Handlowe Polska - Sp. z o.o.