Drodzy Userzy!

Chcemy Was poinformować, że na GoWork.pl staramy się utrzymywać poziom merytorycznej i kulturalnej dyskusji.

Dlatego też wszelkie wypowiedzi zawierające wulgaryzmy lub obraźliwe będą usuwane. Zachęcamy Was serdecznie do wyrażania swoich opinii w sposób konstruktywny i przemyślany. Doceniamy wszelkie argumentowane dyskusje. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Zespół GoWork.pl

Opinie o (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński w Radom

Klienta że Śląska

Jestem klientką, która co jakiś czas składa zamówienia. Zawsze przekonywała mnie sprawna obsługa oraz szybkie i terminowe wykonanie. Do tego cena konkurencyjna. Po tym jednak co dzisiaj przeczytałam w sieci, to ja dziękuję za usługi. Nie zamówię więcej z miejsca, w którym nie szanuje się pracownika i nie respektuje się jego praw. Bezczelność, chamstwo i brak kultury osobistej. Wczesne lata dwutysięczne, w których pracodawcę należało całować po stopach, dawno minęły. Polecam kurs z zarządzania zespołem oraz z savoir-vivru, warto też zaznajomić się z pojęciem onboardingu. A i jeszcze jedno, taki protip - jeśli w CV nie ma wpisanych pewnych umiejętności, a stanowisko je wymaga, to warto po prostu nie zatrudniać. Dla dobra innych i jak wszyscy widzą - dla dobra firmy.

Dm
@Klienta że Śląska

W stu procentach zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. Wlaściciel firmy wykazał się chamstwem i brakiem poszanowania pracownika

XYZ

Panie Dariuszu, wyrzucenie kogoś z (usunięte przez administratora) na publicznym komunikatorze uważa Pan za profesionalizm?

Ona
@XYZ

Zgadzam się chamski sposób zwolnienia, normalna osoba na poziomie użyłaby innych słów, poza tym te koszulki to według mnie też kiepskie, które wykorzystują aferę, design kiepski, i pomysł kiepski, a czy zarobi na aferze tymi koszulkami to tylko on i pracownicy będą wiedzieli, chwilowe zainteresowanie jego stroną i sprawa, ale co dalej, czas pokaże, nie życzę mu źle, bo nigdy nikomu nie życzę, ale czasami trzeba ponieść konsekwencje za swoje czyny, i przemyśleć je i nawet przyznać się do błędu, to nie jest upokarzające przyznać się do błędu, a wręcz inni mogliby docenić to

Była pracownica

Widzę, że od 2016r w firmie kompletnie nic się nie zmieniło… pracowałam tam 2 tyg. w biurze, do którego nie przychodzili klienci, byli tam jedynie pracownicy. Również dostałam wiadomość na Skype, że albo usiądę reprezentatywnie albo wylecę z (usunięte przez administratora) z hukiem. Żenada. 3 lata później były szef próbował mnie poderwać w jednym z klubów. (usunięte przez administratora)

Werka
@Majk

Jak to jak? Bez zmian, nic się specjalnego nie zmieniło.

wielkamoszna

Polecam firmę i pracę. Pan (usunięte przez administratora)dobrze traktuje pracowników,(usunięte przez administratora)Polecam to miejsce pracy - rodzinna atmosfera, godne zarobki i możliwość rozwoju.

cmls
@wielkamoszna

Kogo polecasz? Publiczne plucie na zwolnioną pracownicę polecasz? ten chłam? Tą pgardę dla człowieka? a może polecasz mecenads dude? Polecasz prostactwo i brak kultury? to polecasz? niszczenie ludzi w sieci?

Nickbeznazwy Nowy wpis

Dzięki Bogu za technologię żeby takie Januszostwo i (usunięte przez administratora) nagłaśniać. Niech pracodawcy uczą się, że pracownik to nie burek podwórkowy którym można pomiatać. W Azji (Japonia) prezes firmy kłania się na wejściu pani sprzątającej bo tam jest wysoki szacunek do każdej pracy ale Polsza dalej w ciemnogrodzie. Wstyd.

Czlonek Nowy wpis

Nie polecam, chamskie traktowanie pracownikow, wyrzucanie ich na grupie skype przy wszystkich innych pracownikach, po dwoch dniach pracy nie znajac ich kompetencji. Grozac pracownikowi konsekwencjami prawnymi gdy sytuacja wyszla na jaw.

Angelka Nowy wpis

Jak nastroje w firmie po ostatnich dramatach? Ktoś się zwolnił na przykład? A może przyjął... :D

Kuba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Ktoś tu wspominał o pozwach, wiecie czy coś się wydarzyło? Sam Dariusz straszył pozwami.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X - Projekt Dariusz Jabłoński? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Była pracownica

Arko

W sensie że Dariusz? Niestety, przykro się to czyta, mając z tyłu głowy że sam mogłem tam pracować, ale rekrutacja i jej poziom skutecznie mnie odstraszyła. Rozmowa rekrutacyjna przy wszystkich innych pracownikach...

Mirek Radom
@Arko

A czy możesz napisać coś więcej? Jakie stawki, jak wyglądała rozmowa?

Arko
@Mirek Radom

Rozmowa przeprowadzana była pośród wszystkich innych pracowników. Sytuacja dosyć dziwna i spotkałem się z tym pierwszy raz, samych pytań już nie pamiętam, ale nie było tam nic odkrywczego.

Majk
@Była pracownica

Jak to wygląda teraz?

Werka
@Majk

Jak to jak? Bez zmian, nic się specjalnego nie zmieniło.

Mikel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy sytuacja trochę się poprawiła? Nadal jest tak kiepsko? Jak tam u pana Darka?

Jarek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak z pracą zdalną?

Temu

Bo jesteś drogi a właściciel Ciebie nie lubi? Co z tym zrobisz? Nic nie zrobisz.

pytam

a skąd ma wiedziec? W jego firmie nie ma przecież szkoleń

Ciekawski

Do właściciela: Dariuszu niestety reputacja legła w gruzach przez jeden nagłośniony wybryk. Mogłeś mieć najgorszy dzień w życiu ale to był Twój pracownik, a w dodatku kobieta, co od razu przekłada się na obchodzenie jak z jajkiem. Musisz dążyć do umorzenia pozwu, pozostanie Ci batalia z PIP. Weź na tapetę PR swój i firmy. Akcja charytatywna dla psiaków ze schroniska i od razu będzie lepiej. Za 6-12 miesięcy cały negatyw się rozmyje. Przykład - tempo zmiany tematów w necie przez patocelebrytów, ich akcje i dramy. Powodzenia i nie kajaj się za mocno. Stanowczy statement i odnoszenie się do niego zamiast ciągłego powtarzania jak Ci przykro. Pozdrawiam.

Ehh
@Ciekawski

Mówi się “na tapet” ;) Razem z Darkiem możecie sobie napisać książkę o managemencie, ale ostrzegam, że będą dzwonili z lat 1800 z pretensjami o prawa autorskie. Stfu

Klienta że Śląska

Michal

A czy coś się ostatnio zmieniło? Jakie nastroje panują w danej firmie?

Profka
@Michal

Do momentu aż nie zmieni się szef, to żadnej zmiany nie będzie

Dm
@Klienta że Śląska

wielkamoszna

Cudownie jest...
@wielkamoszna

Rozwój przy szefie (usunięte przez administratora)!? Na przestarzałych programach, gdzie ważniejsza jest ilość niż jakość? Przez osoby, które siedzą cicho, nie potrafią się postawić i udają, że wszystko jest wspaniałe w Polsce będzie jak w Januszewicz.

cmls
@wielkamoszna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Rozmowa o pracę w tej firmie: -ile chciałby Pan zarabiać? -minimum 4300 brutto na start -Co proszę? ileeeeeee? chyba Pan żartuje, to dziękuje do widzenia!

Szukający pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Wiesz co ci powiem pracodawco @pracodawca za dychę? Nienawidzę ludzi takich jak ty, jesteś zwykłym pajacem, który nie ma kultury osobistej, godności, honoru ani żadnej moralności. Przez takich ludzi jak ty w tym kraju jest jak jest. Czujecie się jak święte krowy, które czerpią przyjemność z poniżania innego człowieka i traktowania go jak śmiecia. Oczekujecie, że pracownicy będą pracować za pół darmo na umowach śmieciowych, a wy w zamian co macie do zaoferowania? No właśnie jak widać totalnie nic. Mam nadzieję, że twoja firma zostanie zamknięta albo nikt nie będzie korzystał z waszych usług, bo to wstyd. Sam chłopie powinieneś odejść z rynku dla dobra wszystkich. Masakra jak w Polsce jest trudno znaleźć uczciwego i normalnego pracodawcę....

Mirek Radom

Słusznie że podjąłeś jakieś ruchu ku temu by sytuacje wyprostować. Ale opublikowanie jednego komentarza, to jednak troche mało, po poprzednich oświadczeniach i pomysłach z koszulkami...

Wero

Witam, od razu widać jak szczere są te „przeprosiny” XD przeprasza pan randomowych ludzi żeby uratować imię. A wystarczyło przeprosić Panią, którą pan skandalicznie potraktował. Zdecydowanie wieje fałszem

Prawda
@Wero

Najgorsze że przeprosiny pojawiły się dopiero teraz, kiedy wcześniej wydał koszmarne oświadczenie, które później zostało rozwinięte o sprzedaż koszulek. Gdyby jeszcze ten dochód został przekazany na rzecz fundacji, mógłbym to zrozumieć...

Rafa

Patrząc na decyzję które podejmował w firmie, ciężko zaprzeczyć

Na pewno nie przyszły klient

Teraz, to już za późno. Z całym (jakimkolwiek zachowanym jeszcze) szacunkiem, ale pozwolę sobie nie uwierzyć w żadne słowo z tego oświadczenia. Szczególnie po jakimś 1000 innych oświadczeń bez jakichkolwiek przeprosin lub skruchy. Pańska firma spisana jest na straty a nazwa Giftpol już będzie od teraz synonimem tzw. "Januszexu". Nie życzę nikomu źle, jednak nie zdziwię się jeśli po tej serii patologicznych reakcji będzie to linia pochyła do totalnego (usunięte przez administratora).

Hamilkar

Może i nie szczerze bo to nie mogę oceniać - ale chociaż sztuczna skrucha tego typu januszom nie zaszkodzi

SWAT

Niby powinienem wyrazić zrozumienie, wierzyć w skruchę i szczerość zapewnienia. Ale nie wierzę. To oczywiste, że szefo chciał wszystkiego jak najtaniej i najlepiej na wczoraj, a na miejsce pracownika już na pewno czeka 10 innych. Kończymy zabawę, Januszu.

Czytam i nie dowierzam

Ludzie czy wy naprawdę nie macie nic lepszego do roboty, tylko żyjecie jakimś Darkiem i jego firmą? Było minęło żyje się dalej, ale żeby żyć czyjaś afera? Mi by było szkoda czasu.. a i widzę że każdy może się podpisać jako Darek J. Ludzie naprawdę są inne fajniejsze rzeczy do robienia niż żyć czyjaś afera… zdrówka :)

Polor
@Czytam i nie dowierzam

Właśnie widac brak zainteresowania z Twojej strony - aż wchodzisz na profil i specjalnie czytasz komenrarze i piszesz jeden od siebie;) Jedyna osoba której zależy na na wyciszeniu sprawy jest Dariusz. Wsztstkim innym zależy na piętnowaniu (usunięte przez administratora) w środowisku pracy.

Sweetmartini80
@Czytam i nie dowierzam

Otóż - nie było i nie minęło - z takim podejściem damy zielone światło dla tego typu zachowań i niekompetencji osób zatrudniających . Firma giftpol sama w swoim oświadczeniu przyznała że pracownica którą zatrudnili była w trakcie nauki programu graficznego , o czym owa pracownica powiadomiła na samym początku, potem zdziwienie że nie zrobiła wymaganej ilości grafik i jeszcze tekst że tu nie ma miejsca naukę i absorbowanie pozostałych pracowników , o zwolnieniu przez komunikator internetowy nie wspominając Brak kompetencji ze strony tych którzy więcej wymagają od innych niż sami potrafią . Z brakiem profesjonalizmu ja również się spotykam na przykład od rekruterki pewnej dowiedziałem się że poziom C1 to poziom ponad biegły języka obcego, jak to usłyszałem to ręce mi opadły no ale to tak jest że jak samemu jest się miernotą to próbuje się błysnąć najczęściej debilizmem, a ta historia jest wyjatkowa. Uważam że PIP powinna przyjrzeć się temu inaczej dajemy przyzwolenie na to by nas szmacić

Pablito

@Pracodawca życzę, aby firma ogłosiła jak najszybszą upadłość, oby to Pan musiał iść do kogoś do pracy i oby to Pana po pierwsze zwalniali co dwa dni i za to nie płacili, albo aby Pańskie nazwisko samo za siebie mówiło, że nie warto Pana zatrudniać. Nie Pozdrawiam

Zbulwersowany

Do niedawna jeszcze klient, jednak nigdy już nic nie kupie. Odradzam. Nie chcielibyście mieć do czynienia z takim chamstwem jakie ma tam miejsce, zwłaszcza wobec pracowników.

Pracowałem tam w połowie roku 2019. Byłem bardzo młody i nie miałem jeszcze pojęcia, jak powinny wyglądać relacje z przełożonym oraz jak wygląda praca. Dzisiaj, 5 lat później po tym co znalazłem w sieci mogę jedynie się utożsamić z tą kobietą. Nic się nie zmieniło no przestrzeni tylu lat w tej firmie. Jedyne czego nie można tej firmie zarzucić to polskość; tak jak nasz kraj ta firma jedzie cały czas na kawałku taśmy izolacyjnej i trytytkach. Polecam jedynie osobom które potrzebują pracy tymczasowej żeby nie umrzeć z głodu.

Corel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Nadal wymogiem jest znajomość Corela? Paint wystarczy?

Zostaw merytoryczną opinię o (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński - Radom

• Jak się pracuje w (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński?

Zobacz opinie na temat firmy (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński?

Kandydaci do pracy w (giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

(giftpol.pl) X - Projekt Dariusz Jabłoński
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wiertnicza 22
    26-600 Radom