Opinie o Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. w Krzeszowice

Aleksandra

Szanowni Państwo, mój brat odbywa tam praktyki i owszem, na początku był zadowolony ale teraz to co opowiada, jakie zachowanie go spotyka ze strony współpracowników to czysty (usunięte przez administratora). Jest tam kilku innych praktykantów, którzy notorycznie (usunięte przez administratora)się nad nim i nikt nie reaguje, mimo że każdy to widzi. Jest tam również pracownik, który odważył się szarpać mojego brata i go zwyzywać, a za takie zachowanie w normalnej firmie, w ten sam dzień pracownik powinien zostać zwolniony. Tej sytuacji również przyglądali się świadkowie, w tym brygadzista. Sprawa nadaje się do PIPu, ponieważ powyższe zachowanie jest zaprzeczeniem kodeksu pracy, a kierownictwo nie reaguje w żaden sposób. Zostało to oczywiście zgłoszone ale bez natychmiastowej, albo chociaż szybkiej reakcji.

Xxxx

Może też warto by było się zastanowić jakie zachowanie ma Pani brat wobec innych pracownikow? Notorycznie byliśmy świadkami jak odnośni się bez szacunku, proszenie go o cokolwiek aby zrobił to z wielką łaską. Ludzie odnoszą się tak do niego jak on do nich. To ze jest praktykantem nie usprawiedliwia go do tego ze może poniżać i żartować z innych. Raczej tutaj warto pomyśleć nad zwolnieniem praktykanta który wiecznie sprawia kłopoty

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Dzień dobry. widziałam, że od polowy marca jest dostępna oferta dla specjalisty ds. kadrowo-płacowych. Pełnie podobna funkcje w innej firmie i ciekawa jestem porównania warunków, bo może lepiej byłoby mi się przenieść (atmosfera nie jest u mnie najlepsza obecnie). stawki są więc rynkowe czy może jednak nieco wyższe?

Xxxx Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Czy rekrutacja na stanowisko Asystent/Asystentka Biura Zarządu w firmie Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

Elżbieta

nie bardzo jeszcze siedzę w strukturach firmy, więc wolę dopytać. o dobro jakich konkretnie ludzi tu chodzi? jakie stanowiska przy tym uwzględniasz i jaki kontekst masz na myśli? jak to wpływa na warunki pracy?

Xxx

To jest praca dla (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)każdy się trzyma bo sądzi że kopalnia to świad i etap końcowy a w tej pracy się dorbi garba bo to nie warta ludzi a każdy swoje ja odeszłam dawno temu i to była najlepsza decyzją i słuchać tych (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)to nie warto ludzie postawcie się walczcie o swoje a nie ze wam zrobią uprawienia bp (usunięte przez administratora) dla nich za (usunięte przez administratora) co wozek widłowy za 800 robicie za kilka lat śmiech

@Xxx

Dawno temu czyli kiedy? Monitorujesz obecne warunki może? Jak zmieniają się w czasie tak właściwie? Uprawnienia tylko na wózek zrobisz czy na coś jeszcze? Ogólnie to w ogłoszeniu dla inż mecha widziałam wzmiankę o nowoczesnych maszynach. Co może wchodzić w obecny tabor, że takie nowoczesne?

rozczarowany

Dawniej członkowie dyrekcji i zarządu nie czerpali pieniędzy z aż tylu spółek,spółeczek rad nadzorczych co czynią obecni a szczególnie PREZES z nową żoną.

Elżbieta

Jeszcze rok temu pisali, że było tutaj lepiej za czasów starego prezesa... Czy do dziś, odkąd nastała ta Cisza na forum, coś mogło się zmienić? Na stronie jest krótkie ogłoszenie, że szukają speca do utrzymania ruchu mechanicznego, gdzie w wymaganiach piszą o wykształceniu mechanicznym, średnim lub wyższym i to by było na tyle z informacji... Czy ktoś opisze więcej warunków, jakie przysługują na tym stanowisku? Ile przede wszystkim płacą?

Były

Nie polecam. Kiedyś było dobrze,teraz ponoć tragedia!

Emeryt
@Były

Kiedy było dobrze?

@Emeryt

Za czasów poprzedniego prezesa :)

Do kandydatów do pracy w tej " firmie" ....trzymaj się z daleka jeżeli nie chcesz przymierać głodem !!!!!!!!!!

Gall

A Ty pewnie przymierasz, ale jednak twardo w niej pracujesz?

Jadzia
@Gall

Fakuj się frajerze !!!!¡

Mieciu
@Jadzia

Brawo Jadzia tak trzymaj.

@Jadzia

Gratuluję elokwencji :)

Edyta

Cześć, bardzo mnie interesuje więcej informacji o rekrutacji w kopalni Porfiru. O ile oczywiście ona nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi. Niestety do tej pory nic nie pisaliście praktycznie na temat procesu rekrutacyjnego w firmie. A mogę wiedzieć, z ilu składa się etapów?

@Edyta

Z jednego ważnego etapu. Czy ma Pani, Pan odpowiednie plecy? Znajomość sztuki pracy to sprawa drugorzędna. Liczy się sztuka

ANTY....

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!!!!! CHCESZ BYĆ (usunięte przez administratora) DLA KIEROWNICTWA ZA MARNE WYNAGRODZENIE......PRZYJMIJ SIE DO KPID .

Obserwator
@ANTY....

W odpowiedzi do powyższego komentarza przytaczam cytat Alberta Einsteina „Im większa wiedza tym mniejsze ego. Im MNIEJSZA wiedza tym większe EGO.” Niestety to jest smutna rzeczywistość dotycząca tej firmy.

Neutralny

Bardzo dużo negatywnych opinii ja zadam pytanie dlaczego siedzicie w tym zakładzie ? Przecież zawsze można zmienić . A może to jest jeden z tych zakładów w którym można wypić? Tak narzekacie na zarobki a alkohol się leje strumieniami.sklep od 5 rano otwarty ????i nie tylko śniadanie można kupić .

W punkt! ????

Haker
@Neutralny

Resocjalizacje proponuję zacząć od swojej osoby i opróżnić swoją szafkę z różnego rodzaju trunków (whisky).

Batmobil
@Neutralny

Chciałbym zapytać czy kontrolowanie trzeźwości alkomatem zabawką jest ok?. Czy można kontrolować wykonywaną pracę przez pracownika przy pomocy monitoringu zakładowego.Proszę o odp.

Obserwator
@Batmobil

Wszystko zależy od tego co wpisane jest w zakładowym regulaminie pracy,( wprowadzenie monitoringu opisano w art. 222 paragraf 6-9 Kodeksu Pracy). Generalnie pracownik w kontekście RODO powinien być poinformowany o fakcie monitoringu w firmie. Natomiast w kwestii alkomatu… lepiej nie dawać pracodawcy pretekstu do używania alkomatu i problem z głowy.

Do odminstratorow tej stronki.....DLACZEGO SĄ USOWANE NIE PRZYCHYLNE TEJ FIRMIE KOMENTARZE ??? proszę o merytoryczną odpowiedź !!!!!

Gall

Kolego, a może sam Pan prezes jest tutaj adminem ????

Jaro

Słyszałem o waszych zarobkach. Dla mnie SZOK !!! To nie te czasy by nie móc zarobić 3 tysięcy !!!! Panowie......szanujcie się !!!! Co co Wami "rządzą" niech sobie sami pracują za te stawki !!!!!! Powodzenia i więcej " rozgarnięcia" Wam rzycze !!!!

@Jaro

A pracowałeś w Kopalniach Porfiru I Diabazu kiedyś? Jak oceniasz tę firmę jeśli chodzi o podejście do pracownika? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, a to zawsze bardzo ważny czynnik :)

@Michał

Weź przestań. Trzymaj się z dala. Ot moje zdanie. Poczytaj komentarze !! Wiem,że tam bida jest a wiem to z pewnego,sprawdzonego źródła !

@Jaro

Dlatego wszyscy, którzy mieli raz JAJA już dawno się zwolnili, a reszta "nieduolnych życiowo" pozostała i wylewa się żale na stronie, gdzie myślą, że czyta ją sam prezes Żałosne i naiwne

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Gall

Fizyczni każdy 10ty miesiąca (jeśli wypada w dzień wolny to dzień wcześniej) i umysłowi koniec miesiąca

007 zglos się

Panie Prezesie może Pan odkupisz kamerkę bo potrzebuje gotówki na święta takie gadżety leżą tylko w szafce i zbierają kurz a wy uszczęśliwiacie ludzi na siłę . Lepiej było dac bony spożywcze bo przy takich zarobkach ciężko przeżyć do następnej wypłaty proszę to sobie przemyśleć podczas wigilia bo inflacja wzrosła o 7 % a wypłaty zero życzę zdrowych i spokojnych świąt

Jojo

Popieram !!!!✌️

@007 zglos się

Przecież nie trzeba było brac gadżetu. Pytali czy ktoś chce czy nie. Jak już masz to sprzedaj bo chętni są.

@007 zglos się

To nie będzie żadnych dodatków na święta? Nie dadzą paczek ani talonów, bo w większości firm są takie dodatki z socjala.

Czesław

O co chodzi z ta kamerką? To gadżet do samochodu? Dawali w firmie jako prezent na święta?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.?

nick

atmosfera ogólnie przygnębiająca..... zaczynają kombinować. zakładają jakieś podejrzane spółki,kupują grunty pod działalność,zbytu materiału niema. przyszłość zakładu bardzo niepewna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@nick

Z tą przyszłością firmy to plotki, czy wiesz coś na pewno? Bo dopóki nikogo nie zwalniają to chyba nie ma się czego bać???

Znam Cię Olo ????????

Mechanik

Na warsztacie też jest tragedia, sztygarzy cały czas patrzą na ręce ,zarobek w granicach minimum wymagania duże.

@Mechanik

Warsztat ????? Śmiechu warta komòrka !!!! Nieudolni druciarze ,sami nie wiedzą po co tam do pracy przychodzą !!!!!

Edyta
@Mechanik

Tzn. jakie są wymagania? Bo to czy duże czy małe to też taka dosyć kwestia subiektywna. Najlepiej jakby każdy sam mógł ocenić :)))

bezstronny

Nie można tylko patrzeć na stawkę godzinową i wypłatę netto za dany miesiąc. Do wynagrodzenia średniego doliczyć: -dodatkową pensję na Dzień Górnika -dodatkową pensję na koniec roku -równowartość pensji podstawowej z zysku za rok poprzedni -dodatkową pensję bilansową dla pracowników księgowości -świadczenia z ZFŚS różnego rodzaju (dopłaty do wczasów,kolonii,wycieczek,zapomogi itp.) -dodatkowe ubezpieczenia -prezenty barburkowe i okzjonalne oraz wiele innych świadczeń o których u innych pracodawców nie ma co marzyć. Co do kwalifikacji i postępowania kierownictwa i dozoru obecnie nie mam rozeznania z wiarygodnych źródeł.

Palma
@bezstronny

Ty weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad tym ile podatku jest za te suweniry zapłacone przez pracowników a z socjalnego to jest tyle co kot napłakał poprzedni prezes jak rządził to płacili równowartość jednej akcji a teraz gołą wypłatę a kolonia ze straży jest tańsza niż z zakładu a wczasy pod gruszą to lepiej ....,...... wypowiedź twoja wygląda jak było dziesięć lat temu a to jest duża różnica kierownictwo jest jakie jest a ludzie swoją robotę i tak muszą zrobić a tych co są bezstronni to proszę o nie kometowanie bo niektórych co pracują w tym zakładzie z innych powodów niż zarobki uraża i to też proszę wziąć pod uwagę

Jojo
@bezstronny

Ciekawe czy bank wie o tych pseudo nagrodach !!!?

Antysystemowiec
@bezstronny

Kurku ryku....ty masz dać pracownikowi zarobić co miesiąc a nie ściemniać jakimiś śmiesznymi dodatkami typu premia lub jakiś inny śmieszy dodatek. Pracownik ma wiedzieć za co pracuje a nie liczyć na jakiś dodatek typu premia uznaniowa,która dasz lub mu zabierzesz !!!!!! Panialł ???!!!!

joło
@bezstronny

Jak ty jesteś bezstronny to ja jestem kurek !!!????????????????????

joło
@bezstronny

Wkrótce będziecie rządzić sami sobą albo ukrami bo nikt o zdrowych zmysłach nie podejmie pracy u was ...wy jelito tfu umysłowa ! Ci co mają parę lat do puchy jeszcze dorobią a mlody tu nie przyjdzie bo i po co ? Po2,5 tysiąca wypłaty ???? Jak ty ( i tu fraza ty specjalnie małą literą ) jesteś bezstronny to jak kufa papież jestem. Takie głodne kawałki to sobie możesz żonce posuwać .

Mały muchozol
@Jojo

Raczej zkarbòwka !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.
  • T. Kościuszki 10
    32-065 Krzeszowice
  • NIP: 9441940665 KRS: 0000122674

Kopalnie Porfiru I Diabazu Sp. z o.o.