Opinie o Trzuskawica S.A. w Nowiny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trzuskawica S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trzuskawica S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trzuskawica S.A. w Nowiny

Najgorsza firma

Trzuskawica jest niewątpliwie najgorszą spółką CRH zarobki marne warunki koszmarne. Powinni zmienić nazwę na (usunięte przez administratora)S.A. Pracownik fizyczny jest (usunięte przez administratora) , która ma zamknąć mordę i robić na jaśnie panów z biurowca. Wszystko co obiecuje się w ogłoszeniach o pracę to ściema

Łucja
@Najgorsza firma

Możesz jakoś dokładniej przybliżyć ile wynoszą te "marne zarobki"? Jakie różnice zauważyłeś pomiędzy ofertami pracy a stanem faktycznym odnośnie warunków?

wapniarz

W Trzuskawica nie ma szacunku, jest tam Dyr. Gozdzio który nadawał by się do(usunięte przez administratora), ma prokuratorskie podejście, wskaźniki współczynniki ustala z (usunięte przez administratora) ludzie boja się mu przeciwstawić mówi że ma szacunek do ludzi bo jest wymagający ale ma w (usunięte przez administratora) pracownika ważne jest co ma pod nosem a nosi się wysoko jak przeciwstawiasz się jego zdaniu to haki szuka zwalnia Człek mało kompetentny jak go nie rozwali korpo w Trzuskaiwcy to będzie sam rządził. Lubi karać i zwalniać pracowników przez to ludzie się jego boją. Pracuje tam ale jest coraz gorzej. Na Bielawach zwolnili bardzo dobrego Kierownika szanował pracowników, została tam mianowana taka dziewucha kopała pod byłym SZEFEM PRODUKCJI dołki razem z Dyr. Goździem robią sobie plac wyścigowy - TESTOWY kto więcej zadań weźmie i ile wytrzyma. Przestrzegam przed PRACĄ W TRZUSKAWICY KASA DO DU_Y I ATMOFERA DO LIPY, WYZYSK LIZUSOSTWO, WAZELIŃIARSTWO, JEDEN DRUGIEGO WKOPUJE. bRAWO bRAWO bRAWO - KOŃCZĘ PRACĘ IDĘ PRACOWAC DO NORMALNEGO ZAKŁADU.

@wapniarz

Jakbyś, tak jak dyro gozdzio, miał dwie lewe ręce do uczciwej pracy i dostawał za 25 000 PLN na lapke to też miałbyś ludzi za nic.

Luiza Nowy wpis

Osoba na stanowisku Specjalista ds. zakupów jak ogólnie wychodzi finansowo? Patrzę ogłoszenia, ale bardzo nie konkretnie napisali nawet o tych premiach, że są zależne od wyników spółki albo celów indywidualnych… a liczb zero niestety :/

Mrówka Nowy wpis

Witam, Czy mogę liczyć na info ile mniej więcej zarabia laborant u Was w firmie? Proszę o jakieś widełki, zastanawiam się czy warto aplikować.

Mrówka Nowy wpis
@Mrówka

Może doprecyzuję, że mam wykształcenie wyższe kierunkowe i kilka lat doświadczenia w laboratorium w pokrewnej branży.

Alicja Nowy wpis

Taki Specjalista w biurze obsługi klienta pracuje na trzy zmiany, a jeżeli spełnia warunek firmy, czyli ma na koncie powyżej dwóch lat pracy w logistyce, to na ile PLN brutto może liczyć? Gdybyście zechcieli rozwikłać, co jest w pakiecie świadczeń pozapłacowych, byłoby extra :D

Najgorsza firma

Łucja
@Najgorsza firma

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Trzuskawica S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Analityk Sprzedaży?

@wapniarz

Anula

Był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej stanowiska Specjalisty ds BHP? W czerwcu chyba kogoś szukali, czy mi się już daty pomyliły?:p No nic, pracuje ktoś na tym stanowisku? Jak wyglada rotacja, atmosfera w dziale bhp? Można się dogadac ze wszystkimi, w tym z przełożonymi? Jakie widełki zaoferowała firma? Jest perspektywa na jakieś podwyżki?

Planuję aplikować na stanowisko Specjalista Ds. BHP do firmy Trzuskawica S.A.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

IQ na minusie

Ludzie o czym Wy piszecie ?Jeśli w spółce są marne zarobki idźcie do prywaciarza i wtedy zobaczycie poszanowanie pracownika .Jedyny minus to procedury bhp , ludzie nie mający pojęcia o produkcji je ustalają :)

Zawiedziony

Wczoraj przyjechała na kopalnie pani kadrowa i wzywała pojedynczo kierowców i operatorów .Metoda przypomina jak z przed dwóch lat gdy byli zwalniani doświadczeni pracownicy z długoletnim stażem zawodowym

2023
@Zawiedziony

To co zwalniać będą czy awansować pracowników ? Podzielcie się swoimi doznaniami. Proszę.

Dzidek

koledzy z kopalni trzuskawica co wywalczyliscie na spotkaniu z Zarzadem w celu likwidacji bezprawnie wprowadzonej czterobrygadowki na kopalni

Wnuczek
@Dzidek

Jak można wprowadzić bezprawnie system 4BSP? Ktoś komuś przykłada lufę do głowy i każe pracować? Dziadki nie pracowały chyba u prywaciaza w dzisiejszych czasach, co? Dziadki chyba chciały by (usunięte przez administratora) i zasady "czy się stoi czy się leży tysiac złote się nalezy".

Ojciec
@Wnuczek

Wnuczku,a słyszałeś o czymś takim jak Kodeks Pracy?! Każdy powinien go przestrzegać i mały i DUŻY prywaciarz. Moim zdaniem międzynarodowa firma z licznymi nagrodami dla najlepszego pracodawcy, powinna świecić przykładem, a nie zwiększać zyski kosztem pracownika. Jak takie przedsiębiorstwo robi sobie co chce, to co się dziwić małym prywaciarzom... Z Twojej wypowiedzi wynika, że powinniśmy cieszyć się, że mamy pracę - a zarząd niech robi z pracownikiem co chce. Proponuję zacząć szanować siebie i innych.

Roman
@Ojciec

A z czterobrygadówkom co w końcu wyszło? Jest to dla chętnych, dla wszystkich, czy też pomysł upadł? Bo szukam roboty gdzie są zmiany po 8h. Jaki obecnie macie system pracy?

Kandytat

Dlaczego na kopalni w Trzuskawicy ludzie pracuja w weekendy i święta?Przecież tam produkują kamień tak jak na innych kopalniach w okolicy,tyle że tam mają wolne.Znajomi mówią że mają wymówkę bo kamień jest potrzebny do wypalania w piecach ,które muszą pracować non stop,a tak naprawdę produkują kruszywa.

Franciszek
@Kandytat

Może mają ekstra płacone? Ktoś coś wie na ten temat?

@Franciszek

Nie maja, pracują w systemie 4 brygadowym.

Paulina
@Monika

I na jakiej stawce ostatecznie są w takim razie? Można prosić także o przybliżenie aktualnych warunków pracy jakie tam mają zapewnione?

Leszek

Siemano. Szukają na produkcję teraz. Wymagają wykształcenia średniego a ktoś jak ma zawodowe i doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji to też przejdzie, czy nawet szkoda marnować czasu na wysyłanie cv?

@Leszek

Witam serdecznie, kandydaci, którzy aplikują do pracy na konkretne stanowisko nie zawsze spełniają wszystkie kryteria z ogłoszenia. Bardzo ważne jest zawsze doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadane kompetencje i motywacja do pracy. Zapraszam do złożenia CV, .

@Leszek

Witam. Czy jest szansa na dostanie się na kierowcę samochodu technologicznego bez uprzednio zdobytego doświadczenia czy trzeba mieć jakieś udokumentowane? Ponadto czy można z czasem starać się o umowę o pracę?

Johny

Witam, na jakie pieniądze może liczyć na starcie operator produkcyjny? Jest szansa dostać po roku umowę bezpośrednio w zakładzie po roku? Czy tylko agencja? Dziękuję za odpowiedzi.

@Johny

Dzień dobry, Stawka wynagrodzenia dla operatora produkcyjnego jest uzależniona od doświadczenia, jednak w każdym przypadku jest wyższa niż minimalne wynagrodzenie w Polsce. Po okresie jednego roku jest możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie - jest to uzależnione od rotacji w firmie (zastępstwa w ramach odejść emerytalnych) oraz wyników pracy własnej. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu bezpośredniego z działem Zasobów Ludzkich Trzuskawica S.A. - rekrutacja na stanowiska produkcyjne jest otwarta.

@Trzuskawica S.A.

Ile w takim razie wynosi stawka jaka zaproponujecie dla kandydata z kilkuletnim stażem pracy w zakładach produkcyjnych z różnych branży. To że stawka jest większa nic płacą minimalna to jest oczywiste ponieważ za takie wynagrodzenie nie da się godnie żyć. Proszę o podanie widelek kwoty netto. Dziękuję i pozdrawiam

@Johny

W nawiązaniu do poprzedniej mojej odpowiedzi, jeśli jest Pan/i zainteresowany/a pracą w Trzuskawica zapraszam do bezpośredniego kontaktu z firmą. Stanowisk operacyjnych jest wiele i wynagrodzenia są różne. Pozdrawiam

@Trzuskawica S.A.

Dziękuję bardzo, zrobię to. No i plus za szybki kontakt. Pozdrawiam

Aktualność
Witamy!
Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy:
Zapraszamy do aplikowania!:)
Swiezak

Dzien dobry wszystkim polecam prace w spolce trzuskawica jezeli ktos tam podejmie prace nie powinien sie bac wyrazac swoich spostrzezen na temat pracy procesu produkcyjnego poprawy jakosci pracy i poziomu bezpieczenstwa bowiem w trzuskawicy zasady jakie wyznajemy sa jasne i przejrzyste o bezpieczenstwie zawsze warto rozmawiac pozdrawiam zmotywowany pracownik sitkowka odwagi panie i panowie????????

Krystyna
@Swiezak

To chyba standard ze trzeba dzielić się spotrzeżeniami na temat bezpieczeństwa. A to w tej firmie wcześniej było inaczej? Były jakieś problemy z bezpieczeństwem?

Ciekawski

Witam jakie zarobki w Piechcinie ? I Atmosfera w pracy ?

Misiek

Witam, jakie opinie na temat pracy w Zakładzie w Piechcinie ?

Chcesz być traktowany jak szmat i zarabiać marny grosz, w takim razie jest to praca dla ciebie

Oj, chyba trochę przesadzasz. Pamiętaj, że jeśli chodzi o wysokości wynagrodzenia, to jest to przecież kwestia indywidualna. Ja słyszałam, że Zakłady Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica oferują swoim pracownikom między innymi dofinansowanie do wypoczynku, opiekę medyczną Medicover oraz, co istotne, możliwość rozwoju zawodowego. Jak to jest z tym rozwojem? Faktycznie istnieje taka szansa?

@Anna

Jakie dofinansowanie do wypoczynku, ?pracownicy Adecco nawet mydełka nie dostają, a Co do opieki medycznej to chyba w każdej pracy pracownik ma ubezpieczenie.Zatrudniacie ludzi poprzez firmy.posredniczace i zarabiają połowę tego co pracownik Trzyskawicy. Kierownik kopalni nie panuje na sytuacja bo ludzie odchodzą rezygnują to wmawia , że on zwalnia.

@Anna

TO JEST OPINIA OSOBY KTÓRA ODPOWIADA ZA POPRAWIANIE WIZERUNKU TAK JEJ KARZA PISAC

@Anna

jak sama zapłacisz to dostaniesz, tylko co medicower to badania okresowe za darmo w usłudze

Natalia
@11

Jak polowe? To ile wy z tego macie? No chyba nie poniżej minimalnej krajowej bez przesady

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakłady Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica S.A.?

Crh

Zapomnij , że dostaniesz umowę na stałe jeszcze trzuskawicką hehe hehe.

Kik

3 lata miałem obiecywaną umowę. Jednak tylko adecco. Szkoda czasu

@Crh

Z tego co wiem to pracowników tymczasowych jest niewielu. A ostatnio zaczęli przejmować do Trzuskawicy. Tylko trzeba pracować a nie tylko krytykować.

Zostaw merytoryczną opinię o Trzuskawica S.A. - Nowiny

• Jak się pracuje w Trzuskawica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Trzuskawica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trzuskawica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trzuskawica S.A.