Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła w Szczecin

Zuzanna

Czytam opinie klientów, niezbyt pozytywne, a jest tu ktoś kto aktualnie pracuje i opowie nieco o firmie? Chłopak szuka pracy i myślał coś etacie sprzedawcy, ktoś wie jaką kasę proponują razem z premia i innymi dodatkami? Umowę dają na czas określony od razu czy jest okres próbny i jak wtedy on wygląda jeśli chodzi o kasę?

Agata
@Juszczyna

Zastanawia mnie to stwierdzenie, że dziwny jest brak zamknięcia przez PiP, to firma ostatecznie miała jakąkolwiek styczność z inspekcją? Kiedy i pod jakim argumentem? W jaki sposób zareagowali na to pracownicy?

Honorka

Niewiele informacji na temat firmy w sieci. Z tego co się orientuję działają w zakresie wznoszenia budynków. Jak ze stanowiskiem murarza. Ile wynosi stawka netto za h pracy? Jest możliwość zarejestrowania na umowę o pracę? Zna ktoś konkrety?

????

A czym ci zawinił w sumie, że tak piszesz? Chyba nie bez powodu żadnego? Mam nadzieję, że jeszcze się odezwiesz albo ktoś inny. Zamierzałem tu iść do pracy i nie chcę bez powodu rezygnować. A tak nawiasem mówiąc, to jaka tu umowa w ogóle jest?

Domi Nowy wpis

Hej, jak duża jest ta hurtownia przy Hallera co do niej sprzedawcy wcześniej szukali? nie pytam dla siebie, tylko dla chłopaka, bo pracy w Gdańsku szuka a ma doświadczenie jako magazynier. Tam na zapleczu coś się teraz dzieje?

Kris Nowy wpis

Napiszcie coś o pracy przedstawiciela handlowego .

Heh, no ok, ale coś musi być fajnego w tej firm, skoro pracownicy są i pracują i niektórzy kilka lat. Co takiego trzyma tu pracowników? Jakieś zalety są? Finansowe, stabilność pracy, dodatki czy socjal od firmy? Jak to wygląda??

Szczyna

Może to jest jak z ofiarami przemocy w rodzinie są współuzależnieni.

On
@Szczyna

Dobrze uszczknąć choć stówkę .

@On

Z czego te wspomnianą stówkę można zgarnąć? to dalej o premii mowa? teraz są jakieś inne zasady? z rok temu ktoś o nią pytał ale w sumie nie jednoznaczna odpowiedź nie padła

Angelka Nowy wpis

O co chodzi z tymi opiniami? Teraz niedawno ktoś pisał o tym, że ludzie po kilka lat pracują. czy to się zgadza? co jakiś czas pojawia się cos negatywnego a gdy spoglądam po datach to już od dłuższego czasu trwa. Czy niektórzy są zatrudniani na różnych warunkach? albo ciężko przechodzi się jakiś okres próbny? występuje?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Honorka

Tomasx

Wszystkim odradzam i pracę i współpracę. Dużo by pisać ale buta , arogancją poganiają. Takie sobie państwo. Warunki nie współmierne do oczekiwań. Szczucie ludzi na siebie nawzajem.

JJ
@Tomasx

Osoba bardzo konfliktowa odradzam kontakt

XX
@JJ

To nie tylko ja mam takie zdanie . Wcale mnie to nie cieszy , bardzo konfliktowy osobnik.

@XX

Kurcze, mój chłopak chce właśnie się przyjąć tutaj. Napiszesz jakieś konkretne sytuacje? Określenie konfliktowy za dużo mi nie mówi. Nie ma szans, żeby przymknąć oko na to i robić swoją pracę, w spokoju?

@Tomasx

A czy podczas rekrutacji sytuacja zatrudnienia jest przedstawiana inaczej niż w rzeczywistości? Co ludzie z tego mają, że tak konfliktowo żyją, to sposób na przetrwanie w tym miejscu?

Paula
@Tomasx

Ale chodzi tutaj o atmosferę, o której opowiadacie, że panuje ona na linii pracownik-szef ? Czy również między samymi pracownikami? Dajcie znać, jak to jest, bo jednak jest to dla mnie bardzo ważne, a myślałam nad zatrudnieniem ... Może jednak są jakieś pozytywne aspekty, dla których warto się tu przyjąć?

????

A o czym te opinie były? Ja szukam o pracy czegoś, jak tam się robi ogółem, niby tu jakieś negatywne wpisy są, ale bez większych konkretów dla mnie, jak tak patrzę. Chociaż mogę wiedzieć, czy płacą dobrze?

DJ

Płaca marna + upodlenie gratis

Zuzanna

Tomasz
@Zuzanna

To niech szuka gdzie indziej . Tutaj normalny się nie utrzyma

ooo
@Tomasz

A możesz coś więcej napisać? Dlaczego nie utrzyma się nikt normalny? Jakieś wielkie wymagania są? Czy co.

Juszczyna
@ooo

Żartowniś się znalazł. Nieludzka firma , typowy janpol reprezentujący wszystko co najgorsze na rynku pracy, Dziwne że PIP tego nie zamknął. Gdyby nie zdesperowani to coś dawno by padło. Epitety tylko to mi przychodzi na myśl gdy myślę o pracy w tym czymś. Omijajcie z daleka

Agata
@Juszczyna

Ula

Syn właśnie chce się zapytać o pracę w firmie. Teraz to się trochę zmartwiłam, mógłbyś napisać coś więcej? Czemu odradzasz pracę, co tam się dzieje? Praca ciężka, problemy z wynagrodzeniem czy o co chodzi konkretnie?

Max

Omijać szerokim łukiem. Bardzo nieprofesjonalnej podejście , typowo roszczeniowe.

@Max

Zupełny brak dbałości o klienta. Przyszliście to jesteście.

@,

No to słabo jeśli czułeś się źle obsłużony. :/ Ale w sumie w czym tak naprawdę bym problem? Co konkretnie zrobili?

!
@Kamila

Jest bardzo, bardzo przykro i smutno.

@!

Mam to odebrać raczej jako żart czy faktycznie było coś na rzeczy? :( Bo tak to nie wiadomo o co w sumie chodzi

??
@Kamila

Kamila kwiatuszku, nieprzychylna atmosfera w zakładzie nie bierze sie znikąd tylko tworzą ją KONKRETNI LUDZIE. I tu było sporo niepochlebnych komentarzy dotyczacych głównie wlasnie szefa napisanych jezykiem na jaki ten buc zasluguje.

@??

czyli mam rozumieć, że jest tak nieprzychylnie i ludzie wciąż chcą tu pracować? wiadomo ile na dzień dzisiejszy jest tutaj zatrudnionych?

!
@??

Trafione w punkt . Mam podobne odczucia

JJ
@!

Ale że , że jak zadufany w sobie czy buc ?

ON
@Kamila

A kto mówi , że chcą ? Chyba tylko Danka .

Przemysław

Pod butem? To chyba niezbyt fortunne porównanie. Powiesz mi czemu aż tak kiepska atmosfera? Z innymi pracownikami też ciężko się porozumieć nie tylko z szefem?

Leon

Byłem częstym klientem ale to już czas przeszły. Nie polecam , lepiej wybrać innego dostawcę .

Zenon

Obsługa bardzo nierzetelna Najważniejszy właściciel, człowiek bardzo arogancki i zadufany Nie polecam

Irena
@Zenon

Co takiego się stało, że takie masz zdanie o tym Panu? Możesz opisać sytuację?

MaX

Przy takiej ilości podmiotów na rynku ten stanowczo odradzam. Ponownie nie skorzystam nawet jak Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła w Szczecin będzie jedyną firmą w Szczecinie. Ceny są wielką tajemnicą .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła - Szczecin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła?

Przedsiębiorstwo Handlowe Bysewo Tomasz Piskuła
  • Rugiańska 17