Opinie o Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych w Poznań

Oko Poznań Nowy wpis

Witam, Mam pytanie jakie są realne zarobki kierowcy netto w firmie San eko. I czy są przyjęcia cały czas?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych?

Tomek Nowy wpis

pracuje w tej firmie sporo lat polecam ją aby wszystkie firmy tak traktowały pracowników to by było super płaca dobra atmosfera super warunki socjalne też opieka zdrowotna urlop kiedy się planuje jest jak ma się problemy finansowe szefostwo pomoże w jakiś sposób a to co inni piszą to są tacy co pracują tydzien lub miesiąc zdobywają umowę o prace i uciekają na chorobowe (usunięte przez administratora)

Andzej Nowy wpis

te bzdury na temat firmy to pisze konkurencja lub lesery co pracują po 1 miesiąc i uciekają na chorobowe na 6 miesięcy normalni ludzie nie mają czas na pisanie takich bzdur o tej firmie polecam tą firmę super atmosfera taj jak kierownictwo i sami pracownicy

Rozmowę kwalifikacyjną w Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ogrodnik prawo jazdy kat.B?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
Zawiedzony

Pamiętajcie to jest praca gdzie sprzątasz (usunięte przez administratora) zwykły pracownik musi słuchać swoich guru nawet jak guru traktuje cię jak śmiecia. Jak masz szacunek do siebie ostrzegam żebyście nawet nie myśleli by tam iść pracować. Lubisz jak ktoś cię poniża i traktuje jak kogoś nic znaczącego, jest to praca w san-eko. Wszystkie pozytywne opinię są pisane przez tych co nie są świadomi że mogą zmienić pracę i mieć do siebie szacunek. Nie polecam z całego serca.

Kij Ci w oko

Zrobił się tam (usunięte przez administratora), kierownik traktuje ludzi jak niszę społeczną, i masz mu nogi całować i dziękować że dał pracę najlepiej żeby człowiek pracował za darmo i dziękował że ma pracę. Jednym słowem trzeba to przeżyć żeby zrozumieć. Żaden komentarz tego nie odda.

Tak się zastanawiam...
@Kij Ci w oko

....i mam wrażenie, ze napisał tą opinię ten przeuprzejmy Pan "kierowca" co to częściej go w pracy nie bywało i często do pracy nie docierał, bo "procentowo" nie bywał w formie.... Rozumiem , że niektórzy bardzo by chcieli , żeby imprezy mogły trwac także w pracy, ale z tego wypłąty się nie zrobi. Temu miłemu "Panu z kijem w oku" co to filozofia była jego "mocną stroną" życzymy powodzenia i baaaaaaaaaaaardzo wyrozumiałego pracodawcy :)) Zapraszamy tylko tych którzy wiedzą , że praca to zadania i obowiązki do wypełnienia za które my gwarantujemy na czas umówione wynagrodzenie. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań , żeby pracę ułatwiać i budować oraz utrzymać dobrą atmosferę i warunki pracy. Doskonale wiemy, że to jest potrzebne i istaramy sie to zrealizować, ale niektórzy maja inne priorytety.

Zawiedzony
@Tak się zastanawiam...

Zawiedziony

Dali parę dni temu ogłoszenie, dokładnie 14 lutego 2022r. Poszukują pracownika fizycznego do pielęgnacji terenów zielonych oraz zamiatania i odśnieżania ulic. Praca od 6:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. W ogłoszeniu napisane atrakcyjna stawka godzinowa + premia, a na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się, że 16 zł netto na rękę + 900 zł premii. Co przy 200 godzinach daje 3200 na rękę, a razem z premią 4100, jeśli dostaniesz premię. A wiadomo premia może być, ale nie musi. W ogłoszeniu napisali atrakcyjna stawka godzinowa, a jest minimalna. Dramat.

Zawiedziony
@Zawiedziony

Pomyłka, oczywiście ogłoszenie dali w tym roku czyli 14 luty 2023r.

Zadowolony
@Zawiedziony

Pracuje tutaj od niedawna i nie mogę się zgodzić z przedmówcą. Praca jest między 6:00-16:00 w zależności jaki rodzaj zadania sie wykonuje, ale nie więcej niż przewiduje etat. Jest możliwość pracy po godzinach, a praca jest dla chętnych. Pieniążki za każda przepracowaną godzinę i na zawsze na czas-wszystko się zgadza. Opisana stawka i godziny to jakaś fantazja, słuchać należy ze zrozumieniem... Pracowałem w kilku firmach tego typu na terenie Poznania i jesli chodzi o San-Eko, to śmiało mogę firmę polecić.

Może pracownik
@Zawiedziony

Byłem na rozmowie o prace, powiedział że minimalna krajowa + premia, premia jest zawsze. I nie 200 godzin a 160 godz.

Cześć! Jaką umowę oferuje pracodawca? Miło się pracuje?

Mariusz
@Marek

W kwestiach umów firma jdopełnia wszelkich zobowiązań, a te ustalane są indywidualnie/ Dopuszczone sa tylko takie formy zatrudnienia jakie przewiduje kodeks pracy. Jesli chodzi o atmosferę pracy to jest zdecydowanie miło, ale do tego każdy dokłada swoją cegiełkę.

Jasiek

A ja myślę, że wystarczy dobrze wykonywać swoją robotę bo firma jest ok natomiast nikt nie toleruje udawania , że się pracuje

Pracuję
@Jasiek

Zfadzam sie z poprzednią opinią. Pracuje sie normalnie, nikt "rękawów nie nakazuje sobie wyrywać"... Najważniejsze żeby wykonać powierzone zadanie. Ci którzy sumiennie wykonują swoją pracę nie musza sie martwić, a ci co do pracy przychodzą ie wyspać niestety musza sie często tłumaczyć z zaniedbań. Firmę polecam dla kogoś kto wie na czym polega uczciwa praca.

Pracownik traktowany jak na pstryk. Nawet urlopu nie można zaplanować bo wszystko zmieniają. Nasluchalem się. Nigdy nie kończą o której powinni i nigdy kontener na czas nieodebrany. Bo o 8 to za wcześnie albo za późno. Żenada

GOŚĆ
@Anonim

Bardzo dobrze oceniam pracę w San - Eko. Wszyscy pracownicy są traktowani na równo. Nie ma, że ktoś jest "lepszy", a inny "gorszy" jak w innych Firmach. Wszystko z dużym wyprzedzeniem jest planowane np. urlopy. Nie zdarzyło się jeszcze tak, żeby pracownik nie otrzymał wynagrodzenia za pracę oraz za nadgodziny. Pracownicy są wysyłani na szkolenia, kursy itd. czego pilnuje kierownictwo Firmy. Jeśli chodzi o odbiór kontenerów, to godziny uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem. Jest to pilnowane skrupulatnie przez kierownika jak i pracowników. Klienci są bardzo zadowoleni z naszej współpracy, przede wszystkim z naszej sumienności i dokładności, świadczy o tym ile lat jesteśmy na Rynku Pracy.

Gosc

Nie polecam, byłem u nich na rozmowie o prace, kierownik niby fajny,Konkretny i co z tego, na koniec mowi mi ze napewno bedzie do mnie dzwonił w przyszłym tygodniu, słowa mie dotrzymał, gdyby był uczciwy to by chociaż zadzwonił i powiedział co i jak, wiec jak traktowac kogos kto jest niodpowiedzialny za swoje słowa?

bella medissimo
@Gosc

Może nie chciał marnować czasu, a Pan zamiast przybierać sobie do głowy i wypisywaniem opinii to zająłby się szukaniem pracy ;)

@Gosc

Nie zgadzam się z tą opinia. Kilka miesięcy temu ubiegałem się tam o pracę. Każda z osób, która przeprowadzała ze mną rozmowę była bardzo miła i konkretna. Jasno zostały określone wymagania jakie firma ma w stosunku do potencjalnego pracownika. Zostały mi przedstawione dobre warunki. Poinformowano mnie również, że nie jestem jedynym kandydatem i po podjęciu decyzji ktoś się ze mną skontaktuje. Rozumiem, że może czuć się Pan rozczarowany, ale ja wspominam rozmowę w firmę bardzo dobrze. A co do słowności kierownika mogło się zdarzyć, że zapomniał ale to nie jest powód żeby kogoś posądzać o nieuczciwość czy zła wolę. Jestem przekonany że gdyby Pan zadzwonił na pewno uzyskałby Pan konkretną informację.

Stefan

Wystarczy popatrzeć w internecie i od razu widać, że firma ma dobre opinie .

marek

pracuje w tej firmie 26 lat to o czymś Świadczy a bzdury o firmie pisz konkurencja

Kierowca

Nie polecam, omijać tą firmę szerokim łukiem. Niemiła atmosfera i śmieszne pieniądze

inny kierowca
@Kierowca

Opinia krzywdząca, pracuję tutaj od wielu lat, no ale gdzieś frustrację za swoja niekompetencję trzeba wylać! Powodzenia w nowej pracy!

Sławomir
@inny kierowca

Jako doświadczony pracownik dodaj kilka informacji o warunkach pracy i dodatkach pozapłacowych takich, jak: premie, szkolenia, czy świadczenia socjalne. Jakie masz zdanie o atmosferze w pracy? Czy Twoje relacje ze współpracownikami są koleżeńskie? To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią.

Benek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Jan

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych - Poznań

• Jak się pracuje w Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych?

Krzysztof Skoczylas San-Eko Zakład Usług Komunalnych
1.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Gołężycka 132
    61-357 Poznań