Opinie o Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska w Gdynia

Abonament Nowy wpis

Telewizja okropna ciągle wypadają jakieś kanały, dzisiaj wcale nie działa nie można się dodzwonić żeby się dowiedzieć co się stało nie polecam, nikt nie odbiera.

Wandud@interia.pl Nowy wpis

Witam.nie mam kanału Polsat 2 ,TVP rozrywka, dlaczego.Pozdrawiam Wanda Dudzis wandud@interia.pl

Emilia Nowy wpis
@Wandud@interia.pl

Tutaj to piszesz? Ty tak na serio? :D To jest forum dla pracowników!

nie wiesz nigdy wlascicielom

w zwiazku z licznymi awariami,zdecydowalem sie na odstapienie od uslugi telewizji kablowejp krasnodebskich w miesacu sierpniu 2020 rku internet i 50%kanalow nier byla czynna .udalem .sie do biura telewizji powiadomnilem obecnego p. krasnodebskiego ,ze chcem zrezygnowac z jego uslug_na co p.krasnodebski wyrazil zgode ,zaplacile za uslugi tv oksywie za internet i tv za rok z gory i poprosilem o zwrot gotowki -wrzesien-grudzien p. krasnodebski wyliczy ,ze jest to kwota 260zlotych ,ktora przesle natychmiast byio to 19sierpnia 2020 roku.usmiechnalem sie -p.krasnodebski powiedzial :[oan mi nie wierzy-odpowiedzialem ,ze nie .odpowiedzial zobaczy pan,wyszedlemminal tydzien i pieniedzy nie przesla na konto wykonalem kilka telefonow i nic-odpowiedz "nic sie nie stalo"-takie to jest slowo p. krasnodebskiego.WSTYD....

nie wiesz nigdy wlascicielom Nowy wpis
@nie wiesz nigdy wlascicielom

przepraszam nie jestem pracownikiem ,jestem klientem.

Jeremi

@zawiedziony Dobrze jest sprawdzić gdzie zostawiamy swoje uwagi. Akurat to jest forum pracownicze ,więc nijak się ma ta uwaga.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
zawiedziony

to jest jakaś kpina ta telewizja

Janek

Ile zarabia tu informatyk? Bo zakładka że są tu potrzebni

Janusz z Mazur

Pisząc opinie prosiłbym o przeczytanie zawartej umowy , Bo napewno PHUT Barbara Krasnodębska nie jest dostawcą sygnału internetowego ani Telewizyjnego na terenie Oksywia . Taka opinia jest dla tego przedsiębiorcy oszczerstwem .

Konsument

Popieram J/w Do tego podwyżka opłaty za telewizje (w sobotę w niedziele na większości programów wita nas '' Brak sygnału'') nie ma do kogo zgłosić . Internet szkoda mówić , A jeśli jest awaria to zamiast rekompensaty musisz płacić za cały miesiąc Bez komentarza .Nie polecam .

Tv

(usunięte przez administratora) kiedy programy nie będą się zawieszać

Ta TV Oksywie, to firma o braku profesjonalizmu i jakaś porażka. Nie umieją sobie poradzić z ustawieniem programów telewizyjnych. Programy ciągle się zawieszają (brak kanału, pojawia się informacja kanał niedostępny). Również problem z internetem. Od kilku miesięcy nie mogą sobie poradzić z prostymi usterkami. Jako klient naprawdę nie polecam tego operatora. Brak umiejętność obsługi klienta, również ciężko się do nich dodzwonić (jakby nie zdawali sobie sprawy że żyją z klientów). UPRZEDZAM WSZYSTKICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW, O NIE KORZYSTANIE Z ICH USŁUG, SZKODA PIENIĘDZY !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska - Gdynia

• Jak się pracuje w Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja Kablowa Oksywie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Telekomunikacyjne Barbara Krasnodębska?

• Aleksandra Majkowskiego 5 lok. 16
    81-214 Gdynia