Opinie o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Remes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

true

MICHAŁ - 2013-09-06 11:23:47 (usunięte przez administratora) teraz spawa najazdy na lesnej hehe i gotuje obiadki aniLudzie opamiętajcie się to forum jest o pracodawcach o ich kondycji na rynku a nie o (usunięte przez administratora), macie jakąś obsesję odpuście to nie ma sensu i jest bardzo głupie i świadczy o waszym rozumku.

MICHAŁ

?

ania - 2013-09-05 20:40:01 nika - 2013-09-04 09:58:23 greg - 2013-09-03 16:14:47 Czy ktoś wie kiedy ten gwiazdor (usunięte przez administratora)ma sprawę a może już miał i przegrał bo jest cisza.Wszystko przegrywa ,tylko udaje wielkiego chojraka a tak po prawdzie to mały bezbronny człowieczek któremu się wydaje że zna się na prawie -trzeba było się uczyć w młodości a nie zgrywać teraz wielkiego doradcę prawa.Nie przegrał ani jednej a TY g...o wiesz on nie jest małym bezbronnym człowieczkiem szkoda mi słów już kilka razy pisałam a TY jesteś tępym ignorantem/ ignorantką, mam psa który wabi się nika i gwarantuję Ci, że ma więcej mózgu niż Ty ale to już Twój problem żałosna istotko.Po co takie emocje można z klasą się wypowiadać,-a (usunięte przez administratora) gratuluje nie tylko polotu ale i psa.Szkoda że w tak prostacki sposob dała wciągnąć się do powyższych wypowiedzi-nerwy gubią.

ania

nika - 2013-09-04 09:58:23 greg - 2013-09-03 16:14:47 Czy ktoś wie kiedy ten gwiazdor Marianek ma sprawę a może już miał i przegrał bo jest cisza.Wszystko przegrywa ,tylko udaje wielkiego chojraka a tak po prawdzie to mały bezbronny człowieczek któremu się wydaje że zna się na prawie -trzeba było się uczyć w młodości a nie zgrywać teraz wielkiego doradcę prawa.Nie przegrał ani jednej a TY g...o wiesz on nie jest małym bezbronnym człowieczkiem szkoda mi słów już kilka razy pisałam a TY jesteś tępym ignorantem/ ignorantką, mam psa który wabi się nika i gwarantuję Ci, że ma więcej mózgu niż Ty ale to już Twój problem żałosna istotko.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remes Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
?

to się napracował poznali się na nim szybko biedaczek.

jack

pracownik - 2013-04-10 19:37:45 penamena - 2013-04-07 16:19:52 Kto wie co się teraz dzieje z byłym dyrektorem Remesa panem(usunięte przez administratora)??? wypadł z gry może jest na zasiłku albo sprzedaje kołderki.z tego co wiem to rozstali się z nim w velmaxie

nika

greg

Czy ktoś wie kiedy ten gwiazdor(usunięte przez administratora) ma sprawę a może już miał i przegrał bo jest cisza.

Wielka Improwizacja

Klęska nie jest ostateczna. Niskie ukłony dla (usunięte przez administratora), który potrafił się odnaleźć mimo doznanego upokorzenia. Tak trzymaj(usunięte przez administratora). Szczury uciekają.

obserwator

qwerty - 2013-05-23 21:57:37 Prawda jest taka, że to jest specyficzna praca, nie każdy się do takiej pracy nadaje i tak naprawdę jest garstka osób , które potrafią to robić naprawdę dpbrze, powtarzalnie i mieć z tego stały dochód. Oczywiście dzisiejsze czasy to nie Eldorado sprzedaży bezpośredniej, ale wiem z doświadczenia, bo sam się tym zajmuje, że jeżeli jesteś dobry, to pracując 4-5 dni w tygodniu spokojnie możesz zarobić ok. 5 tys zł netto. Trzeba chcieć i nie(usunięte przez administratora), że jest ciężko, bo wyniki cały czas w sprzedaży są... Najważniejsze jest to, żeby pracodawca płacił w terminie, a sytuacja finansowa firmy? To ich sprawa, dopóki płacą handlowcom jest OK... Pozdrawiam wszystkich co trudnią się tym fachem !Czy dalej płacą i czy jest OK Ty potrafisz i co dalej z Tobą bo sytuacja finansowa jest dalej sprawą firmy i nawet odprawy nie dostaniesz pozdrawiam wszystkich wykolegowanych przez lidera (usunięte przez administratora) " IKONA PADŁA"

tnulf

ciekawy - 2013-08-28 23:47:33 jak z listop czy trade się należy jak jeszcze nie są w upadłości?Przeanalizuj ustawę z 2003r a potem pisz komentarze ( ustawa dotyczy zwolnień z winy pracodawcy ) i firma nie musi być w upadłości.

ciekawy

jak z listop czy trade się należy jak jeszcze nie są w upadłości?

tnulf

followers - 2013-08-27 11:47:38 A co z Remes Trade, tez mozna sie ubiegac o odprawe?tak z FGŚP ale likwidator Remes Trade musi wystawić takie zaświadczenie o nie wypłaceniu odprawy (usunięte przez administratora)

followers

A co z Remes Trade, tez mozna sie ubiegac o odprawe?

merynos

Biedna (usunięte przez administratora) gdyby spała w pościeli z wielbłąda to by było z nią lepiej ale załatwił ją merynos i wytarł jej mózg.

Marianek

oportunista :) - 2013-08-21 13:42:14 Proszę Szanownego Pana "(usunięte przez administratora) o kontakt mailowy (pomoc z m.in.(usunięte przez administratora)) (usunięte przez administratora)nazwisko AGNA Sp. z o.o ul. Sielska 17A 60-129 Poznań Likwidator Za pośrednictwem Remes Sp. z o.o Ul. 5 Stycznia 35 64-330 Opalenica Dotyczy: odprawy pieniężnej. Proszę w trybie pilnym o wystawienie zaświadczenia potwierdzającego nie wypłacenie przez firmę AGNA Sp. z o.o odprawy pieniężnej na podstawie ustawy z dnia 13.03.2003r w wysokości 1, 2 lub 3 miesięcznego wynagrodzenia z tytułu rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron w dniu 31.07.2011r. Rozwiązanie umowy nastąpiło z winy pracodawcy i zgodnie z ustawą z dnia 13.03.2003r pracownikowi przysługuje odprawa pieniężna, w moim przypadku jest to w wysokości: 1 miesięcznego wynagrodzenia przy zatrudnieniu do 2 lat 2 miesięcznego od 2 – 8 lat. 3 miesięcznego powyżej 8 lat Łączny okres zatrudnienia w moim przypadku wynosił...........lat Od .......... do dnia 31.07.2010r byłem zatrudniony w firmie Remes Sp. z o.o w dniu 13.07.2010r zostało zawarte porozumienie na podstawie którego nastąpiło przejęcie mnie przez firmy AGNA Sp. z o.o z dniem 01.08.2010r ze skutkiem art. 23 (1)* Kodeksu Pracy. *Podstawa prawna kodeks pracy Art. 231 § 1. W razie przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę staje się on z mocy prawa stroną w dotychczasowych stosunkach pracy, z zastrzeżeniem przepisów § 5. § 2. Za zobowiązania wynikające ze stosunku pracy, powstałe przed przejściem części zakładu pracy na innego pracodawcę, dotychczasowy i nowy pracodawca odpowiadają solidarnie. Takie zaświadczenie potem wysyła się do FGŚP Z remes prestige też powinni wypłacić odprawy trzeba wystąpić na pismie o takie same zaświadczenie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

obserwator

Prawa do odprawy nie posiadają także osoby wykonujące pracę na podstawie umów cywilnoprawnych (np. umowy o dzieło, umowy zlecenia, samozatrudnienia) oraz funkcjonariusze służb mundurowych, którzy świadczą pracę w ramach stosunków administracyjnoprawnych.

ANIA

MARTA - 2013-08-23 18:28:54 hoho bojowa kolezaneczka sie znalazła pewnie razem z (usunięte przez administratora)najazdy bedziesz u kwikota spawac a potem kierunek dubaj Już ci coś wcześniej napisałam dodam jeszcze tylko, że powinnaś się sama wyspawać i nie przeszkadzaj tym którzy walczą o to co się im należy.

obserwator

Zgodnie z art. 8 ustawy o zwolnieniach grupowych pracownikowi przysługuje odprawa pieniężna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony od 2 do 8 lat lub trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony ponad 8 lat. Nie istnieją ograniczenia do wielokrotnego nabywania odprawy przez pracownika, jeśli tylko zaistnieją wymagane przesłanki. Ten sam pracownik może więc nabywać odprawę wiele razy w trakcie swojej kariery zawodowej. Nie musi on zwracać odprawy nawet wówczas, gdy ponownie zatrudni się u pracodawcy, który rozwiązał z nim stosunek pracy

obserwator

oportunista :) - 2013-08-23 17:23:29 Witam, Proszę o kontakt wszystkich zatrudnionych w Remes-Prestige na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora)Prawo do odprawy przysługuje pracownikowi, którego stosunek pracy rozwiązał się na mocy porozumienia stron lub został wypowiedziany przez pracodawcę. Dotyczy to również sytuacji, gdy pracodawca zmienił pracownikowi warunki pracy lub płacy, które zostały odrzucone przez pracownika i doszło do rozwiązania umowy (wyrok SN z 16.11.2000r., I PKN 79/00). Odprawy mogą otrzymać pracownicy, z którymi rozwiązano stosunek pracy w ramach zwolnień grupowych oraz zwolnień indywidualnych. W przypadku zwolnień indywidualnych przyczyny istniejące po stronie pracodawcy muszą być wyłączną podstawą rozwiązania umowy o pracę (art. 10 ust. 1 ustawy o zwolnieniach grupowych).

Zostaw merytoryczną opinię o Remes Sp. z o.o. - Opalenica

Remes Sp. z o.o.