Opinie o Mago - Adam Cybulski w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mago - Adam Cybulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mago - Adam Cybulski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mago - Adam Cybulski w Pabianice

wiki

Firma nie solidna ,partczy robotę i unika wszelkich kontaktó niesłowna nikomu nie polecam wprost przeciwnie wystawiam wilczy bilet .Nie dajcie się oszukać!

Zofia
@wiki

Rozumiem, że miałeś złe doświadczenia, jeśli chodzi o firmę Mago. A czy próbowałeś wyjaśniać swój problem z jej Właścicielem? Może podczas wspólnych negocjacji doszlibyście do jakiegoś porozumienia. Dobrze byłoby, jakby jakiś pracownik firmy Mago w końcu się tu wypowiedział. Chcielibyśmy na przykład dowiedzieć się, jak przebiega tam cały proces rekrutacyjny. Ktoś Nam o nim opowie?

Oszukana

Na drzwi czekamy już 3 miesiące. Kontakt z firmą znikomy. Umawiaja sie na montaż, po czym się nie pojawiają. Podczas każdej próby nawiązania kontaktu mówią, że oddzwonia, po czym się nie kontaktuja. Nie polecam. Zwykli (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać! Czas zgłosić sprawę do odpowiednich instytucji.

Basia z mężem

DZIĘKUJĘ BARDZO , WŁAŚNIE PAN (usunięte przez administratora) WYKONAL MONTAZ 4 SZT DRZWi na stare futryny z ZABUDOWĄ , nie spodziewałam się takiego efektu . Te negatywne wpisy są dla mnie niezrozumiałe , od momentu podpisania umowy do realizacja wszystko przebiegało sprawnie . DZIĘKUJĘ I POLECAM WSZYSTKIM FIRME MAGO .

klientka

Co by nie mówić CIENIAS jakich niemało

A
@klientka

CIENIAS CIEBIE KLIENTK ZROBIŁ

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mago - Adam Cybulski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jerzy

Mamy zamontowane drzwi nie takie jak w rozmowie z p. Cybulskim , bolce antywyważeniowe miały być pod nazwą okucia ale niema są tylko zawiasy , jako odpowiedź na reklamacje dostaliśmy w kopercie odręcznie nabazgraną kartkę nie wiadomo do kogo skierowaną i najważniejsze, pieniądze zainkasowali monterzy a faktury p.Cybulski nie dostarczył . Z mojego punktu widzenia firmie nie można ufać a jeśli już to wymieniać wszystkie elementy umowy włącznie z przecinkami i kropkami !!

Ac

szef jest ok , słowny , pomocny , robota jest stała ,troche nerwus ale da się wytrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Mago - Adam Cybulski - Pabianice

Mago - Adam Cybulski
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Warszawska 44/50 lok. 149B
    95-200 Pabianice