Alustan

Łódź

Opinie o Alustan

andi 2011-05-13 21:52:13
Ta firma prowadzona przez [usunięte przez moderatora] to totalne dno ,[usunięte przez moderatora] mało płaci , przeszczegam wszystkich,uważajcie
pracownik 2011-12-16 22:23:59
Potwierdzam [usunięte przez moderatora] Za 4 dni chorobowego 900 zł w plecy.
Marco 2012-04-28 16:52:58
[usunięte przez moderatora], obiecuje złote góry a jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. [usunięte przez moderatora] Nie dajcie się nabrać na te gadki w stylu:"na umowie najniższą krajowa a do reki pozostałość"
Paweł 2012-05-19 10:47:52
[usunięte przez moderatora]
widziałem jak jego ludzie na budowach mieli przerobione 300 godz/miesiącu, pensje mieli od 1800-2500zł
To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , wszystkiego brakuje nie ma czym robić,
co miesiąc jakieś potrącenia za coś
nigdy nie wiesz ile zarobisz, płaci wedle uznania
umówisz się z nim na 13zł/godz, a jego brygadziści piszą procenty wydajności pracownika
majster wpisze Ci wydajność 65% i zamiast po 13zł [usunięte przez moderatora] zapłaci Ci po 8zł, [usunięte przez moderatora]
reszta to mięcho do orania
pracownik 2012-06-02 19:31:28
Kłamca do potęgi.
dla niego wszystko jest OK, tylko pracownik czegoś w tym nie rozumie.
Marcin 2012-06-23 23:41:37
Ostrzegam takimi ludźmi powinna zając się Inspekcja Pracy. Kazda wyplata to wielka niewiadoma. Jeśli masz choć trochę szacunku do siebie to omijaj ta firmę szerokim łukiem!
były pracownik 2013-08-21 20:07:29
witam. Pracowałem w tej firmie Stachu mnie niedawno zwolnił nawet nie umiał powiedzieć dlaczego pewnie jego widzimisię. Fakt nigdy nie wiadomo ile zarobisz a kary jakie sam narzuca za to ze złapią cię ze wypiłeś piwo 1000 zł mniej wypłaty znam takich co cały miesiąc robili za darmo bo poodciągał w wypłaty kasę za co tego się nie dowiesz ma jakieś swoje reguły o których nie wspomina ci jak cie przyjmuje do pracy. a przyjmując sie do pracy musisz podpisac papierek ze zgadzasz sie na odciągnięcia uzgodnione przez pracodawce ale nie dowiesz sie jakie wszystko wychodzi w trakcie roboty. Szkoda słów a poza tym takie zarobki na taką robotę to kropla w morzu. Stachu wykorzystuje a sam trzepie kase. [usunięte przez moderatora]
2013-08-23 18:31:48
Papierek dają odrazu do podpisania jak wypełniasz kwestionariusz. a o umowe to musisz sie prosic odrazu jej nie dostaniesz własnie dostałem świadectwo pracy mam napisane ze urlop wykorzystałem a za 3 dni urlopu wypłacono ekwiwalent gdzie nawet kasy nie widziałem i urlopu nie brałem. Będe dzwonił do biura bo mam 7 dni ze moge sie odwołac.
[usunięte przez moderatora] powinien sie znalezc na miejscu swoich pracownikow i zobaczyc jak czuja sie ludzie wykorzystywani
ddddd 2013-12-04 16:10:41
potwierdzam robią co chcą pieniadze są a za miesiac ich niema. raz to pamiętam jak odtracili mi nawet 500 zlotych za nic poprostu. jesli pamietacie (usunięte przez administratora) to on powinien prowadzić ta firme i by bylo ok.
stefan 2013-12-06 13:34:18
Widzę tu jakieś żale panów, którym się nie za bardzo chciało pracować, bo picie jest przyjemniejsze. Są tacy co pracują w tej firmie kilka lat i jakoś nie mają problemu, ale jak się nic nie umie i chce pieniądze z kosmosu, to potem jest płacz.(usunięte przez administratora) To pisali chyba właśnie ci co wylecieli bo nie mogą się z tym pogodzić(usunięte przez administratora)
bini 2014-06-17 00:12:24
pracując w alustanie nie będziesz mógł powiedzieć żonie
kiedy będzie wypłata, oraz ile zarobisz.
Miły do czasu 2014-06-20 11:44:58
Moim zdaniem Nim się powinna zająć inspekcja pracy.
aaa 2014-12-03 14:44:44
w Alustanie są przyjęcia pracowników przez cały rok
krzysiek 2015-01-07 16:20:15
pracowalem tam rok czasu i byla masakra kase potracal jak mu sie podobal robl co chcial z ludzmi uwazacie na tego czlowiek nie warto nawed przeisc kolo niego wielki milioner z pusta kieszenia byle by wykozystac ludzi
bini 2015-02-15 13:06:17
Jak widzę że szef udaje że płaci to zaczynam udawać że pracuję. Ryba psuje się od głowy.
Darek 2015-04-01 21:33:54
Pracowałem, widziałem i polecam. Znasz się robocie, to zostaniesz doceniony
Kozioł JR 2015-06-26 09:39:28
Pierdolenie większość z was nie pracowała w tej firmie może i nie powiesz żonie kiedy będzie wypłata bo szef różnie rozdaje koperty jednak przelew jest zawsze 10 . Masz do wyboru trzy miejsca pracy Łódź , warszawa , Wrocław . Pracowałem w warszawie jednak miałem nie przyjemną sytuacje i przyjechałem do łodzi jestem bardziej zadowolony . Pieniędzy w tej firmie dużych nie zarobisz ale od 1 do 1 ci wystarczy nie ma co narzekać realia są ciężkie . Jeśli chciałbyś pracować w alustanie musisz iść do biura wszystkie informacje masz na stronie Alusanu .

Jedynie co mnie irytuje prócz pieniędzy to ukraińscy imigranci ... jest ich od(usunięte przez administratora) w łodzi zaledwie 3 ale w warszawie na jednego polaka przypada 4 imigrantów a nie płacą za szkolenie tych idiotów . A to przez to że Polacy nie chcą pracować .

Żul 2015-08-18 20:22:28
Pieniądze i Wypłaty .
Wypłaty są 10 i po 15 najczęściej w granicach po 15 przed 10 ale nigdy na czas .
Nigdy tyle ile zarobiłeś a zarabiasz co raz mniej ale musisz pracować dłużej i lepiej . Jeśli chcesz pieniędzy to musisz dzwonić do biura oni ci powiedzą prawdę kiedy będzie wypłata ale często kłamią więc nie przejmuj się i tak się nie dowiesz . Jeśli chcesz podwyżkę to zawsze możesz zadzwonić do Stanisława on ci powie że nie ma pieniędzy więc może nie dzwoń bo szkoda na telefon a może ci się przydać jak będziesz musiał zadzwonić do providenta . Jeśli nie przyjdziesz do pracy bo umierasz z głodu bo nie masz pieniędzy to lepiej szukaj innej pracy bo pieniędzy i tak nie dostaniesz a provident tylko czeka na odsetki . Problem z pieniędzmi w tej firmie nie jest wielki tylko po prostu szef zapomina że rachunki płaci się co 4 tygodni bo on ich nie płaci i czasami spóźni się kilka tygodni .

Narzędzia .

Ja Żul każe swoim ludziom rąbać drzewo ręką bo nie ma siekiery na budowie u Stanisława jak mam K&U%#W@A palić w piecu jak pracownicy którym płaci Stanisław rąbią mi palety rękoma .Ale i tak im dobrze idzie na tą zimę mam już 5 przyczep resztę będą rąbali na bieżąco . Jak nie będą wydajni to ściągnę więcej bez użytecznych ludzi narodowości ukraińskiej może przywiozą jakąś siekierę .

Stasiu / Stanisław / Boss / AluStasiek .

Szef naszej firmy jest przemiły facet zawsze potrafi spojrzeć ci w oczy i powiedzieć że nie ma pieniędzy bo właśnie kazał złotnikowi nadlać kilo złota na swoje sygnety . Przecież są ważniejsze rzeczy niż ludzie . Kiedyś jak rozmawiałem z szefem to zapytałem "Szefie kiedy będzie wypłata ? " Odpowiedział "No przecież wypłaciłem wam w tamtym miesiącu . " Ja próbuje mu wytłumaczyć że "Szefie ale to było 7 tygodni temu . " ale on uspokoił moje nerwy mówiąc " Małą łyżeczką . Nie się nachapać tępa dzido . " Rozmowa zakończyła się miłym uśmiechem na widok zamykających się drzwi od jego Jeep'a z 2016
pracownik 2015-12-24 12:55:47
Moi drodzy. Rzeczywiście praca u tego pana nie ma żadnych pozytywów ponieważ on nie szanuje pracownika. Płaci jak jemu pasuje i kiedy pasuje mimo ustalonego terminu. Majstrowie piszą premię w procentach a właściciel firmy i tak wszystko zmienia na niekorzyść pracownika. Większość nie ma odwagi o tym głośno mówić, boją się reakcji tego faceta. Nie płaci grosza za delegacje, bierze duże pieniądze za otrzymane zlecenia jednak pracownikowi płaci marnie za wykonanie zadania. Stawia siebie w świetle innych za dobrego pracodawcę, lecz w rzeczywistości jest "dziadem". Niczym Nostradamus przepowiadam, iż w niedługim czasie zrezy.gnuje z jego pracy kolejnych kilka osób,bo gościowi wydaje się że może robić co mu się podoba wobec pracownika. Panie Staśku poczynania panskiej osoby są znane wielu ludziom i nie wierzę aby ktokolwiek zechciał podjąć pracę u pana. Może to czas aby wrócić w rodzinne strony i tam zatrudniać pracowników z Ukrainy za grosze. Mało pieniedzy = słaba jakość zlecenia. To tyle gdyż szkoda słów na temat tego co ta osoba reprezentuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bini 2016-01-06 18:19:55
można, w Polsce wykorzystując sytuację na rynku pracy.
majerank 2016-05-15 18:14:26
lubicz, to też daje się w Polsce odczuć - ludzie z Ukrainy są też ... mniej wulgarni, chamscy. Proszę o informację jakie warunki wam proponowali - czy w ogóle proponowali.
Zostaw swoją opinię o Alustan - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alustan