Opinie o Mago - Adam Cybulski w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mago - Adam Cybulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mago - Adam Cybulski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mago - Adam Cybulski w Pabianice

MIRABELKA Nowy wpis

Drzwi montowane w 2010 r , Teraz nastapila wymiana tych drzwi, bo: drzwi nieszczelne, brak wyciszenia, wszystko sie odbijalo, kiedy sasiadka zamykala swoje drzwi. Podczas wymiany okazalo sie , ze brak wypelnienia po jednej stronie, a futryna ta nie byla do tych drzwi, nie mowiac juz o nie zalozeniu uszczelek OT TAKA SOLIDNA FIRMA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mago - Adam Cybulski?

JoasiaPawlak Nowy wpis

panowie z tej firmy MAGO w Pabianicach montuja drzwi bez uszczelek, moze akurat w zestawie nie bylo , moze zapomnieli a moze mieli to,gdzies. Bo przeciez, jak jest samotna kobieta w domu i nie zna sie jak to powinno byc, wiec co szkodzi. Mozna zalozyc drzwi bez uszczelek. A w razie reklamacji powiedziec , ze to klientka odkleila. To jest UCZCOWOSC TEJ FIRMY I WLASCICIELA

Renata Nowy wpis

Ktoś w ogóle jest w stanie powiedzieć, ilu tam pracuje monterów i czy są przyjęcia nowych, czy nie zauważyliście, że piszecie na stronie dla pracowników i tych co szukają pracy(sobie albo rodzinie)?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mago - Adam Cybulski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ania Kedzierska

Zadowolona jestem BARDZO , pan Adam przypilnował montaż osobiście , drzwi zgadzały się tak jak ustaliliśmy . Zamówiłam drzwi z montażem na stare ościeżnice z pomalowanie . Wszystkim Polecam .

Viola

Piszę o firmie Mago z Pabianic.Nie dajcie się oszukac.

Aneta
@Viola

Dlaczego nie polecasz, w jaki sposób zostałaś oszukana i czy piszesz to jako ich Klientka? Dopytuję tak, ponieważ chciałam tutaj zapoznać się z opiniami od pracowników tej firmy, ale zawsze dobrze dowiedzieć się czegoś również od Klientów. Czy w ogóle są tutaj pracownicy, czy ten Pan prowadzi swoje prace samodzielnie?

@Aneta

Znalazłam ich ulotkę w skrzynce na listy, zamówiłam drzwi i wpłaciłam pieniądze ale potem przeczytałam opinie i chciałam zrezygnować, tym bardziej, że znalazłam ładniejsze drzwi. Pan przez długi czas nie odbierał telefonu i nie mogłam odebrać pieniędzy. W końcu pojechałam do jego biura, było zamknięte. W obecność dozorcy zostawiłam rezygnację. Potem zadzwoniłam i zażądałam zwrotu pieniędzy, postraszyłam policją. Po jakimś czasie wysłał mi na konto.

Kaczkowski

Masakra!!! Mija 12 tygodni i nic. Telefon odbiera jakaś ciamajda. Tłumaczy się wszystkim. Złą pogodą, awaria samochodu, chorobą... Zaliczka oczywiście poszła...

@Kaczkowski

Proszę napisać, czy w końcu zamontowali? Niestety nie znając tej firmy (na ulotce nie było nazwy) zdecydowaliśmy się na drzwi łazienkowe. Na razie czekamy...

Arek
@Iza

Iza, nie Ty jedyna ! Ulotki to ściema, bez nazwy i lokalizacji firmy. Umowa tak ułożona, że zapomnij o zwrocie zadatku. Pozostaje Ci czekać, lecz radze upominać się po upływie ustalonego terminu montażu drzwi, bo na pewno się przedłuży. U mnie zamontowali po 2 miesiącach, a umawiany był termin na za miesiąc... Drzwi ogólnie dobre, bo od producenta ADMAR lecz montaż firemki MAGO pozostawia wiele do życzenia, jeszcze gorsze są wkładki zamków (noname), które zakładają i ludzie później nie mogą wyjść lub wejść do swojego mieszkania! BYŁ ARTYKUŁ W GAZECIE - wystarczy wpisać firmę w google.

@Arek

Jako, że nie minęło 14 dni to Wysłałam mu list polecony z potwierdzeniem odbioru z informacją o odstąpieniu od umowy na adres w Pabianicach, na razie nie mam zwrotki...jak nie zwróci idę do sądu.

Arek
@Iza

i dobrze, krótko i na temat, tylko czy wyjdzie coś z tego... Zawsze możesz udać się do rzecznika praw konsumenta, porady są darmowe. (usunięte przez administratora)

@Kaczkowski

uciekajcie z tej firmy. Walczyłam z nimi pół roku o próg i poprawki. W biurze obrony konsumenta są znani. mają kilka spraw. drzwi były wypaczone i się nie zamykały. Po dwóch latach skapitulowałam i bijąc się że kiedyś nie wyjdę rano z mieszkania założyłam inne w normalnej firmie, z futryną. Straciłam nerwy i 1000 zł. Uciekajcie puki czas.

@Iza

Ten pan nie odbiera poczty i nie zwraca pieniędzy. Z autopsji wiem, że to(usunięte przez administratora) jest ogólnie znany w biurze konsumenta.

@katria

No niestety na razie nie oddał mi zadatku choć miałam prawo do rozwiązania umowy w ciągu 14 dni i poinformowałam go o tym na 4 różne sposoby ;-) Jeśli nie odda założę mu sprawę.

@Arek

U rzecznika go dobrze znają i mają dość. Mówią że ma dużo spraw, ale jest niewypłacalny. Mi założył drzwi fatalnie. nie mogłam doprosić się o poprawki. próg mi montował 3 razy, ale i tak odpadł. drzwi po pół roku nie można było zamknąć. Bałam się że nie wyjdę z domu... Rachunek otrzymałam po pół roku walki. Po 2 latach założyłam drzwi u profesjonalistów. Niestety kasa za pierwsze przepadła... Trzymajcie się od pana z daleka. Korespondencji nie odbiera...

Teresa Zienkiewicz Lodz

Po dwukrotnym pobraniu wymiarów drzwi przez pracowników z Biura Handlowego Central Łódź założono mi na moje nieszczęście drzwi. Dawno nie widziałam tak niekulturalnego wykonawcy zamówionej usługi. Wyrazy ,których nie powtórzę (jestem osobą wpodeszlym wieku) nie schodziły mu z ust. Bałam się ,że możemy zrobić krzywdę. Przy montażu używał młotka jak coś nie pasowało, więc mam uszkodzone ościeżnice. Po pracy tylko wyciągał ręce po pieniądze, a poproszony o rachunek skierował mnie do przedstawiciela. Ten powiedział że dostanę go później a było to 6tygtemu. Wysłałam te uwagi do firmy w Pabianicach 14 lutego i cisza. Do chętnych szukania usługi w tym zakładzie szukajcie innej firmy

Sławomir
@Teresa Zienkiewicz Lodz

Rzeczywiście cała sytuacja z tego, co opisałaś, nie wygląda zbyt dobrze. Mogłabyś napisać, jak to się w ogóle stało, że skorzystałaś z usług właśnie tej firmy?

Adrian

Czy firma może już przestała mieć problemy z wypłacaniem? ktoś coś wie?

Iza

Po długich perypetiach moje ponaglenia odniosły skutek - otrzymałam zwrot zaliczki! Także tyle dobrego ;-) Drzwi założyła mi świetna profesjonalna i terminowa forma (usunięte przez administratora)

Ada Janaszewska

ZADOWOLONA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ , CHŁOPCY PRACUJĄ JAK SZALENI ALE BARDZO DOKŁADNIE , DRZWI SĄ TAKIE JAK CHCIAŁAM Z ŁADNYM KOLOREM - ZAMONTOWALI DRZWI WEJSCIOWE Z FUTRYNĄ DODATKOWĄ I 3 SZT DRZWI POKOJOWE NA STARE FUTRYNY . JEDYNY MINUS , ŻE CZEKAŁAM 4 TYGODNIE ALE BYŁAM UPRZEDZONA . WSZYSTKIM POLECAM!!!

@Ada Janaszewska

Proszę napisać, czy Pani jest prawdziwą klientką firmy Mago? Mnóstwo negatywnych opinii, jestem bardzo zaniepokojona a zleciłąm im montaż

@Ada Janaszewska

Prosze potwierdzić, że jest Pani prawdziwą klientką firmy Mago, jestem bardzo zaniepokojona tymi opiniami a właśnie zleciłam im montaż...

maciek

Firma tragedia od 02,06 do dzisiejszego dnia nie moga wymienic szyldów w drzwiach ,które wstawiali obiecanki telefoniczne od 2 miesięcy ,sprawy tak nie zostawie w poniedziałek idę do urzedu praw konsumenta i tyle w temacie co do firmy Mago radze omijać dużym łykiem

@maciek

A czy można sie do pana dołączyć? Od nas pan w ogóle nie odbiera telefonów, raczej mam wrażenie, że zmienił numery tel. Wziął zaliczkę i do tej pory nie daje znaku życia.

Yfh
@maciek

Ytfvhjkbfxvhnv

@anonymous

OD NAS TEŻ POBRAŁ ZALICZKE I PRACE WYKONAŁ BARDZO SOLIDNIE . TO JUZ DrUGA ZLECONA PRACA . WIEC ktoś kłamie.

anonymus
@anonymous

PRZEPRASzAM to nieporozumienie , pan (usunięte przez administratora) wykonał montaż i jestem ZADOWOLONY.

Teresa
@Ania

Od nas też wzięli zaliczkę i tylko obiecuje są bardzo niesłowni po prostu partacze nigdy więcej do tej pory jak nie ma drzwi tak nie ma ich już 3 miesiące

Halina
@Ania

Skoro taki świetny i uczciwy to dlaczego pisze o tym anonymous.Sprawę dziś przekazałam na policję ale nie jako Gall anonim tylko pod własnym nazwiskiem

A
@Halina

Masz firmę konkurencyjną i tak szkalujesz i kłamiesz , widać że nie dajesz rady , więc i na etat sprzątaczki .

@Ania

Proszę napisać, czy Pani jest prawdziwą klientką, zleciliśmy tej firmie montaż drzwi i jestem bardzo zaniepokojona czytając opinie :(

@Teresa

@Halina

Proszę napisać z jakim skutkiem na policji? Zleciłam montaż drzwi tej firmie i jestem bardzo zaniepokojona opiniami...

Nie polecam!!! Ciągle odwlekany termin a po długim oczekiwaniu nastąpił montaż po którym płakać się chce! Oczywiście nie konkurencja pisze opinie tylko zwykli ludzie!

Zenek

Wiecie może czy firma potrzebuje ludzi ? Jakie warunki finansowe?

Martyniuk
@Zenek

Daj sobie spokój, chcesz być znienawidzony przez klientów?!

A daj spokój...

bardzo żałuję, że nie sprawdziłam poprzednich opinii. Jestem zrozpaczona jakością wykonanych usług. Drzwi podcinane na klatce schodoweJ, poszarpana okleina... a jak zwróciłam uwagę, to Pan na totalnym fochu przyszlifował ( zdarł) 5 mm odstającej okleiny od dołu, i mówi, że od dołu nic nie widać. ... Niestety, nie tego oczekiwałam. Przecież takie drzwi napuchną od spodu już po kilku zmywaniach podłogi!! Już nie wspomnę o tym, że od góry okleina też odstawała. Pracownik Pana właściciela zachowywał się niestosownie, nie uważał na panele, nie obchodziło, go, że niszczy nowe panele. Niestety nie mam szans odzyskania zapłaconej zaliczki. Dla tego chciała bym ostrzec innych

ona
@Ania

pan monter chwali się że 30lat już montuje drzwi, a po zwroceniu uwagi na zdarta okleine na dole drzwi odpowiada, ze on na takie rzeczy nie zwraca uwagi, szyld zamka przyszlifował WIERTŁEM bo wkładka zamka nie chciała wejść (ze wzgledu na krzywo przykrecony szyld, ktory wystarczylo poprawic + wkladka za krotka wzgledem szylfu ok 5mm - nie jest ciezko dostac wkladke pod wymiar, a tymbardziej kto montuje złotą wkładke pod srebrny szyld...) o obrobce wstepnej nie wspomne, naroznik nalozony na gruba warstwe swiezego tynku, ktory po chwili i tak odchodzil i stad brak pionu w narozniku

Nikoś

Nie macie dobrego zdania o firmie. Miałem zamiar szukać tu pracy ale chyba wstrzymam się.

Halina

Firma ta prowadzona przez nijakiego pana Cybulskiego wyłudza pieniądze. Właśnie zgłaszam sprawę na policję. Facet wyłudził ode mnie 500zł ./ pięćset/ Umówiłam się na montaż drzwi. Miał być w czwartek tj 04.04.2019 do dziś się nie pojawił nie odbiera tel a jak odbierze to ciąglę sie czymś tłumaczy. Dziś jest poniedziałek 08.04.2019. Jeżeli chce pan sie ze mna skontaktować to bardzo prosze mój nr 574-005-434

Dorota

Koszmar,jakiego nie można sobie wyobrazić ???????? Jeżeli ktoś zakłada sprawę sądowa z chęcią dołączę .

MK

Firmy NIE POLECAM!!!!!! , obróbka futryny niechlujna i do poprawy jednak po zgłozeniu reklamacji na obróbkę nikt się nie kontaktuje i już nie odbiera telefonu. Moje sugestie dla Mago - Adam Cybulski: Zmiana ekipy montażu.

Zostaw merytoryczną opinię o Mago - Adam Cybulski - Pabianice

Mago - Adam Cybulski
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Warszawska 44/50 lok. 149B
    95-200 Pabianice