Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat w Inowrocław

Czy urlop w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat jest płatny 100%?

Znajomy Nowy wpis

Ta firma nikogo nie zatrudnia, skąd to pytanie???? To jednoosobowa działalność

Anna Nowy wpis
@Znajomy

Czyli to jakaś pomyłka? Nie zatrudniają nikogo?

Znajomy Nowy wpis
@Anna

Obok są dwie spółki pewnie chodzi o którąś z nich, a jedna z poniższych opinii dotyczy innego człowieka, a wkradła się tu przez zbieżność nazwisk

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat traktuje ludzi?

Bo i po co

Niepolecam

Aneta
@Bo i po co

A dorzucisz info czemu?

Inga

PW Jan Simlat nie zatrudnia żadnych pracowników, to działalność jednoosobowa,, conajmniej od 10 lat, a ludzie firmy pomylili… czytać nie potrafią

Jeremi

To jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów, którzy swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres!

@Jeremi

Słuszna uwaga. U "nieomylnych" siadło czytanie ze zrozumieniem, krytyka przychodzi im łatwiej

były klient

Dzień Dobry , bardziej niekompetentnego dostawcy i oferenta jak SIMBUDPLUS -PIOTR SIMLAT ,trudno spotkac w tej branży.Jest nierzetelny , nieuczciwy , nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile . Proponuję nie korzystać z usług tej Firmy i osoby jaka jest Piotrr Simlat, a spokój ducha to wynagrodzi. Proszę te pinie grzeczna przekazywać dalej.Oferentów sadzy z pirolizy opon w Polsce jest już kilkunastu i to bardzo rzetelnych i uczciwych. Klkient

FIRMA
@były klient

Piotr Simlat nie był/nie jest w żaden sposób związany z firmą PW Simbud sp. z o.o. W/w osoba prowadzi inną działalność.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kaisak

Firma Simbud Inowrocław to porażka!!!! Okna jak okna, ale obsługa klienta fatalna. Niekompetentna pani w biurze, która gubi się w swojej pracy. Podczas rozmowy informuje o terminie montażu, a w dniu montażu okazuje się że tego montażu nie ma. Porażka. Na dodatek próbuje wmówić, że to nie z nią się rozmawiało. Żenada. Montaż okien bez obróbki, nawet dziur nie zalepią. A to powinna być oczywista oczywistość. Przynajmnie przy wymianie na nowe. Jak można w takim stanie zostawić okna. Nawet o tym nie informują podczas zamówienia. Żenada. Na dodatek nawet nie robią takiej usługi. Porażka. Niekompetentna obsługa, opryskliwy właściciel. To już nie ta sama firma co 10 lat temu. Żałuję, że skorzystałam z ich usług. Jestem zawiedzona. Jedno wiem, już nigdy mnie nie zobaczą i już nigdy nic u nich nie kupię.

milanomi@o2.pl

Podawano mi 5 terminow oddania garazy przy ul gwarkow - ostatnio na piśmie (mialy byc informacje w lipcu 19 - mamy polowe sierpnia.... i nic. Moze chcą ten produkt sprzedac za 40.000. bo Pis zrobil dobra koniunkture . Za 50 000 chodzą kawalerki 32 metrowe. Firma nie jest wiarygodna--- UWAŻAJCIE !!!

Firma simbud to porazka!Fachowcy którzy przychodza na montaz są nie dokładni,nie rzetelni o obróbce nie wspomne jednym słowem masakra.Nie polecam!

Pirolizer
@anonymous

Czy może Pan opisać dokładniej Pana doświadczenia z w/w firmą. Jaki był zakres usług? Co było nie tak?

Zbigniew

@anonymous, Twoja opinia wyrażona w temacie opinii o pracy w firmie Simbud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat jest z poziomu klienta? Opinie klientów oraz kontrahentów są równie ważne i pomagają budować wizerunek firmy na rynku. Jeżeli możesz to opisz bardziej szczegółowo swoje doświadczenie związane z tą firmą.

Jestem w bardzo dużym szoku, Pani Maga jeszcze tam pracuje, gdzie Prezes ma oczy !!!!

Klientka

Porażka, wielka porażka, klient traktowany jak śmieć, pani kierownik zamiast obsłużyć klienta ma do niego pretensje ze przyszedł, krzyczą na klienta, nie wytłumaczą dokładnie wymagają ze my klienci mamy sie na wszystkim znać a to przecież oni sa od tego żeby nam podpowiedzieć. Tak sie nie traktuje klienta przy takiej konkurencji, nie polecam.

Sławomir

Pani Kasiu skąd ma pani takie nie prawdziwe informacjie, może proponuję aby pani sama podjęła pracę w tym przedsiębiorstwie i dopiero wtedy proszę polecać. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat - Inowrocław

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat
  • Poznańska 213