Opinie o Wojciech Szymański Firma Euroster w Krobia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Szymański Firma Euroster. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Szymański Firma Euroster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Szymański Firma Euroster w Krobia

Xxx Nowy wpis

Jak wyglądają godziny pracy?

W.S Nowy wpis
@Xxx

Dzień dobry, od godz. 7-15

Łukasz Nowy wpis

Ktoś napisał że nawet pracując wiele lat nie ma podwyżek. To słabo ciągle zarabiać tę samą kasę jak wszystko drożeje. Chociaż jest jakiś pakiet socjalny żeby zmotywować pracownika? Np. prywatna opieka lekarska bo to by mi pasowało.

Były pracownik Nowy wpis
@Łukasz

Jedynie na co możesz liczyć, to parę dodatkowych stówek na wakacje. Nic więcej

Barbara

wspominacie tutaj coś o premiach... jak często się dostaje w tej firmie premie? i ile one wynoszą? ;) bo jestem ciekawa zarobków tutaj tak mniej więcej.

Czyli podsumowując, najniższa krajowa plus premie. Chyba ze coś się już zmieniło?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Szymański Firma Euroster padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Adrian

Czy są przyjęcia do pracy? Jak atmosfera w firmie? i zarobki oczywiście. Rozglądam się za nową pracą Wasze opinie będą pomocne żeby nie iść w ciemno.

Wiktoria

@były a jaki był powód twojego zwolnienia ?

Rysiek

Tragedia, żenada, żart. W tych słowach można opisać pracę w tej firmie. Zarobki na absolutnie najniższym krajowym poziomie, do tego premia, która jest tak wysoka tylko dlatego, aby płacić jak najniższy ZUS. Szefowa, którą trudno w ogóle tak nazwać, ma w (usunięte przez administratora) pracowników jak i bycie w firmie, gdyż pojawia się w niej dwa lub trzy razy w tygodniu, a jak trzeba coś załatwić, to i tak jej nie ma. Jeden kierownik, który ma na głowie tyle obowiązków, że powinny być one rozłożone na co najmniej dwie lub nawet trzy osoby. Nie polecam, nie pracujcie tam. Szkoda czasu i waszych nerwów. Na to miejsce przecież czeka stu innych kandydatów, jak to twierdzi szefowa. Także dajcie sobie spokój z tą firmą. Dobra rada.

Były
@Rysiek

Zgadzam się, nie pracuje tam już ładnych parę lat, ale widzę, że od tego czasu nic się nie zmieniło. Żenada

Tomasz
@Były

W czasie, gdy pracowałeś w tej firmie, jak wyglądał poziom wynagrodzeń? Chciałbym chociaż mniej więcej dowiedzieć się ile można zarobić w pierwszych miesiącach pracy, dlatego Twoja odpowiedź sporo by mi rozjaśniła.

Rysiek
@Tomasz

Zarabiało się około 1800 zł na rękę i wiem, że dużo się nie zmieniło od tego czasu. Ciężko tam zarobić więcej niż 2000 nawet, gdy pracujesz tam ponad 10 lat.

@Rysiek nie wierze ze jest aż tak złe.. a ty pracujesz tam ? Czy jesteś byłym pracownikiem ?

Tymon

Tak rzadko zaglądacie na forum, czy jest powód? Interesuje mnie praca w firmie stąd zainteresowanie.

fdsf

Nie polecam. Totalna tragedia po tym jak złożyłem CV od razu dostałem odp że są zainteresowani moją osobą i po tygodniowej przerwie odezwą się do mnie. Tak w odpowiedzi mądrej Pani było odezwiemy się po 30.07 bo teraz firma stoi. Czekałem ponad tydzień i stwierdziłem że sam zadzwonię bo coś jest nie tak. Gdy Pani usłyszała na starcie w jakiej sprawie dzwonię to kazała zadzwonić później. Robiła tak oczywiście idiotę ze mnie przez resztę dnia. Udało mi się dobić do niej dzień później by usłyszeć nie przyjmujemy już do pracy do widzenia ;)

johny mnemonic

Firma w której osoby uważające się za szefostwo nie potrafią po ponad 15 latach pracy wyjaśnić podwładnemu o co im chodzi i co nie pasuje im w jego wykonywaniu obowiązków kpina,żenada i lekceważenie!!!

przeziebieniec

Firma nie do polecenia buc ze wsi uważa się za najmądrzejszego córcia kręci wszystkim a jej mąż to ciota nie ma własnego zdania bo go Aga stopuje... Ludzie zastraszeni przez panią Agnieszke .... brak własnego zdania..jak cała Wielkopolska....

kito

Zarobki jak na lokalne warunki całkiem dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Szymański Firma Euroster - Krobia

• Jak się pracuje w Wojciech Szymański Firma Euroster?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Szymański Firma Euroster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wojciech Szymański Firma Euroster
  • Zachodnia 1