Opinie o Kominki Ireneusz Lau w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kominki Ireneusz Lau. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kominki Ireneusz Lau na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kominki Ireneusz Lau w Bydgoszcz

Edyta

W dniu dzisiejszym został zamontowany mi kominek zaliczkę wpłaciłam tydzień temu.Firma godna polecenia fachowcy Dwóch Panów montowało 4 godz i po montażu.Wszystko po sobie posprzątali obsługa idealna .Gorąco polecam.Dodam tylko że udzielili mi dobrej rady jak go obsługiwać jestem mega zadowolona.

Jonas

Nie Polecam Tej Firmy. Bardzo slaba obsługa. Po zapłaceniu pieniedzy slaba komunikacja między klientem a Firma Lau. Nie dotrzymują słowa.obiecuja Terminy z których się nie wywiązują.

Anonimowy pracownik

Potwierdzam opinie Ani. W firmie najbardziej rozkazująca szefowa, która myśli, że jest królową Lau razem z córeczką Olą. Tworzą taką atmosferę, że nigdy bym już tam nie wróciła do pracy nawet na jeden dzień.

Aleksandra
@Anonimowy pracownik

Wylewane żale byłych pracowników którzy sobie nie poradzili, a wystarczy słuchać i myśleć! Ale widocznie co niektórzy maja z tym problem.

@Aleksandra

Aleksandro, co niektórzy mają problem z prawdą, na swój temat ,którą się o nich pisze! Najlepiej zgonić wszystko na pracownika, który nie został wszystkiego dobrze nauczony, a wymaga się od niego przenoszenia gór! Polecam też zacząć myśleć o swoim zachowaniu w stosunku do pracowników…

Anonimowy pracownik12
@Anonimowy pracownik

Dokładnie! :) wywierają ogromną presję,nie potrafią tłumaczyć szczególnie Ola. Jak coś szło nie po jej myśli od razu się burzyła,podnosiła głos, nawet na nowe osoby. Jak prosiłaś o pomoc ona nigdy "nie wiedziala" . Dramat,nikomu nie polecam tam pracy:)

Anonimowy pracownik12

100% prawdy :)

@Anonimowy pracownik12

Dokładnie tak, dziewczyna nosi wyżej głowę niż powinna, bo jest córką właścicieli. Na wszystkich patrzeć z góry, wytłumaczyć nie, bo nie ma czasu, a później pretensje to nie tak, to źle, tak się nie rozmawia przez telefon, tak się nie drukuje, tego klientowi się nie mówi… itp.

Agnieszka
@Anonimowy pracownik

A ona ma jakies wykształcenie w zawodzie w ogóle?

Iva

Od 2 miesięcy nie mogę uzyskać terminu montażu. Niejsnebpowiazania rodzinne spółek maja wprowadzić kupujacego w bład. Brak kontaktu coraz to nowe powody przesuwania montażu. Nie polecam to wyglada na próbé (usunięte przez administratora) i wyłudzenia zadadku

@Iva

A jednak, bo miałam właśnie pytać czy już coś wpłacaliście ale skoro to jest zadatek a podobno nie wywiązują się ze sprzedaży swoich usług to nie macie przypadkiem prawa rościć się o zwrot jego dwukrotności?

Aplikowałeś do firmy Kominki Ireneusz Lau? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
GP Warszawa

Po wpłaceniu zaliczki w wysokości w 50% 6 tys PLN od ponad 3 miesięcy czekam na realizacje kominka, bez żadnego kontaktu z firmami. Mechanizm jest następujący: Firma Kominki LAU ( kominki.pl) prowadzona przez Ireneusza Lau przekazuje zamównienie Łukaszowi LAU, jednosobowa działaność gospodarcza zarejestrowana pod tym samym adresem tj Łochowskiego 7 Bydgoszcz, który z kolei pobiera zaliczki i znika. Łukasz Lau posługuje się również nazwą Heating Systems . Ireneusz Lau twierdzi że nie odpowiada za firmę Łukasz Lau i co więcej nie przynaje sie do znajomości Łukasza Lau Radzę mocno uważać na kontakty z firmami z LAU i Heating System

Jan

Kupiłem u nich świetny kominek do domku na działce. Cena była bardzo atrakcyjna, a dostawa przebiegła zgodnie z ustaleniami. Pracownicy nie spóźnili się nawet minuty. Super! Montaż przebiegł szybko i udało im się zostawić po sobie porządek. Solidna firma, z którą warto nawiązać współpracę, bo dbają o klienta do samego końca, a nawet po udanej transakcji.

@Jan

Po ile osób tutaj wysyłają do tego całego montażu?

Firma "krzak" "na czarno" bez umowy, wieczne "fochy" właścicielki która nie ma pojęcia o niczym. PIP powinien się dziadami zająć.

Kamila

Jeśli serio przyuważyłeś tutaj tego typu niedogodności to czemu sam tego nie zgłosiłeś? Bo z tego wynika, że też godziłeś się na robienie tutaj na czarno, czemu?

Grzegorz

Nikt nie musiał stać i ich kontrolować. Są doświadczeni i wiedzą jak dobrze wykonywać swoje obowiązki.

Karol

Konkretna firma

Jacek

Jestem pod wrażeniem wykonanych usług przez firmę. Wszystko wykonane terminowo i bardzo profesjonalnie.

A mi udało się złapać wspólny język z p. Marzenką. Jest wymagająca ale dużo się od niej nauczyłam. Branża złożona ale po wdrożeniu się daje duza satysfakcję bo co zlecenie to inne. Najpierw dostałam umowę zlecenie a po okresie probnym 3miesiacznym- umowę o pracę.

@Marta

to jesteś pierwsza :)

@:)

Chodzi Ci o załapanie tego wspólnego języka?Xd Rozumiem, że Ciebie ta przyjemność nie spotkała?

Jadzka
@Kamila

Nie tylko tej osoby,ta przyjemność nie spotkała :) pracowałam tam,tylko na umowę zlecenie,nie było mowy o niczym więcej, przez tem okres czasu przewinęło się z 5 nowych osób,ponieważ NIKT nie umiał złapać wspólnego języka. P. Marzena traktowała nas nie do końca dobrze, mowila jedno,zaraz się tego wypierała, byliśmy tylko od tego,żeby swoje nastroje na nas odreagowała,posprzątania,zaparzenia kawki i czysczenia Express;)

@Jadzka

O proszę czyli socjal jakiś jest tu u was. ;) Oprócz tego co jeszcze firma jeśli chodzi o socjal oferuje? A co do tej Pani to pewnie na własne oczy musiałabym to zobaczyć, bo tak to nie dowierzam, żeby aż tak niefajna była.

Montaż został wykonany szybko i sprawnie.

Dawid

Mają mega podejście do klientów i dbają o nasze zadowolenie.

Małgorzata
@Dawid

Super, a w jaki sposób dbają o Wasze zadowolenie?

Edyta

Ustalone w rozmowie warunki pracy były dotrzymywane, Otrzymałam 3-m umowę na okres próbny, następnie umowę. o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie również wypłacane zgodnie z umową. Miła atmosfera, wszyscy bardzo pomocni. Szczerze polecam

Natalia
@Edyta

Wow, to szybko dostałaś umowę na czas nieokreślony. Gratulacje. A stawka po okresie próbnym wzrosła? :-)

Jakub

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów zrobionych w waszym sklepie. Jakość kominków jakie wybraliśmy do naszych domów jest świetna. Kominki są piękne i zostały doskonale zamontowane przez pracowników waszej firmy. Przy okazji dodam, że pracownicy wykonują kawał dobrej roboty i bardzo profesjonalnie promują markę dzięki swojej uprzejmości i wysokiej kulturze osobistej.

@Jakub

Ktoś ze znajomych wam polecił firmę czy znaleźliście gdzieś reklamę, że się na nich zdecydowaliście?

@Kamila

Firmę poleciła mi moja mama, której jestem bardzo wdzięczny :)

Daniel

Szczerze i serdecznie polecam waszą firmę. Udało mi się znaleźć u was ten wymarzony kominek do mojego nowego domu. Sympatyczna i kompetentna obsługa sklepu we wszystkim mi pomogła i zajęła się od podstaw całym zamówieniem. Nie musiałem się niczym martwić. Jedyne co, to musiałem wybrać odpowiedni model. Macie dość bogatą ofertę, więc wybór nie był prosty, ale dzięki pomocy ekspertów udało mi się zdecydować.

Radosław

Polecam.

Jakub

Montaż wykonany na najwyższym poziomie.

Czytam poniższe wpisy, i jako obecny pracownik mam zgoła inne doświadczenie. Większość zarzutów nie pokrywa się z prawdą, wszyscy zatrudnieni są od pierwszego dnia. Ustalone w rozmowie warunki są dotrzymywane, gdy Właściciele widzą zaangażowanie dodatkowo je premiują. Atmosfera w pracy ok, pracy dużo fakt, branża techniczna nie dla wszystkich, ale ci co chcą się nauczyć na pewno dadzą radę jest od kogo się nauczyć, dowiedzieć. Co do roszady od dłuższego czasu stały zgrany zespół, w tym momencie pracodawca rekrutuje, w związku z rozwojem firmy.

Kamila

A powiesz coś więcej o tych dodatkowych premiach, które dają za to całe zaangażowanie? Jakiej ich wysokości można się spodziewać? ;p

Mariusz

Firma, w której pracują sami profesjonaliści.

Zostaw merytoryczną opinię o Kominki Ireneusz Lau - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kominki Ireneusz Lau?

Zobacz opinie na temat firmy Kominki Ireneusz Lau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominki Ireneusz Lau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kominki Ireneusz Lau
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Siedlecka 22
    85-412 Bydgoszcz