Opinie o Kominki Ireneusz Lau w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kominki Ireneusz Lau. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kominki Ireneusz Lau na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kominki Ireneusz Lau w Bydgoszcz

Marcin Łukasik

W moim przypadku mogę śmiało nazwać i ich (usunięte przez administratora). Znalazłem przez stronkę Fb, 8700 zł brutto za kominek i montaż + u mnie dojazd 690 zł, ogólnie miało wyjść niecałe 9400 zł brutto. Zadatek 400 zł wpłaciłem 26.01.2023, do 30 dni od zadatku miał być montaż. Wybrałem komin, chciałem Fv 23%, zgodzili się nie informując, ze zmienia cenę na 10640 zł brutto… czekałem na Fv i Umowę do 25.02 (w sobotę ostatniego dnia wysłali..) umowę z błędami ortograficznymi, z błędnymi kwotami, wyglądała jakby dziecko to pisało. Od połowy lutego dzwoniłem i prosiłem o szybsze załatwienie sprawy, wysłałem maila 14.02 czemu jeszcze nie ma Umowy, ale ta firma stwierdziła, ze wyślę ostatniego dnia Umowę której nie mogłem zaakceptować, gdyż były tak zapisy na które nie mogłem i nie chciałem sie zgodzic. Dodatkowo termin montażu był już 14-17.03.. No i zmienili cenę bez informowania mnie. W tym dniu napisałem, ze rezygnuje, podałem powody i prosiłem o polubowne załatwienie sprawy, czyli zwrot zadatku (bo zmienili Umowę, cenę i termin, dodatkowo kontrakt był tragiczny) i w odpowiedzi dostałem maila „Czemu chce zrezygnować”, znowu odpisałem tym razem punktując dokładnie co mi nie psuje. Znowu dostałem maila, ze oni to realizują i czemu chce zrezygnować? Pisałem konkretnie, ze rezygnuje i chce zwrotu zadatku, bo to nie moja wina, a pracownik tej firmy bezczelnie po raz kolejny pytał „czemu?”. Od tej pory przestali odpisywać na maile. PODSUMOWUJĄC: firma (usunięte przez administratora) klientów na zadatki, żeby nie szli do konkurencji, obiecuje nierealne terminy oraz zmienia ceny. Dodatkowo całokształt wyglada tragicznie jak Umowa czy Fv, które posiadają błędy matematyczne czy ortograficzne.. NIE POLECAM, (usunięte przez administratora)

Paula

W tej konkretnej firmie? Bo widzę tutaj wpisy, że niby firma jest mylona z inną firmą i już nie wiem sama, które wpisy dotyczą tej konkretnej. Ja też właśnie rozglądam się za pracą i interesuje się tym miejsce. Możesz powiedzieć czemu uważasz, że pracodawca nie liczy się z pracownikami?

Były pracownik x Nowy wpis

Widzę, że negatywne opinie są usuwane. Niestety firma x . Jak można odprowadzać podatek za pracownika po roku czasu w wysokości 2 miesięcy. Totalny przekręt. Klient po wpłacie zaliczki też jest olewany. Firma szczyci się tradycją a pracodawca nie ma nawet tylu lat ile pisze o tradycji. Pozdrawiam zawiedzionych klientów i sfrustrowanych pracowników.

Ida Nowy wpis
@Były pracownik x

Trochę słabo z tym podatkiem, ale może wiesz czy firma ma duże zapotrzebowanie na pracowników do montażu kominków? Syn pracował w Niemczech w bardzo podobnym miejscu, a teraz szuka czegoś blisko mieszkania. Czy wiecie ile zarabiają montażyści i czy zdarzają się nadgodziny?

@PRACODAWCA Nowy wpis
@Były pracownik x

Witam Firma Kominki LAU to nie firma o której Pan się wypowiada. W naszej firmie właściciel ma ponad 70 lat, myślę, że zaszła pomyłka i wypowiada się Pan na temat firmy PAN KOMINEK, występuję zbieżność nazwisk.

Agata Nowy wpis

Polecam, miesiąc temu zainstalowany kominek, bardzo mili monteży pan Piotr i Paweł. Wszystko przebiegło bez problemu.

Jestem zainteresowany kontaktem z firmą w sprawie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, uwielbiam kontakt z ludźmi. Niestety cisza w wątku na temat pracy, sami klienci zaglądają na forum. Wiecie jakie trzeba mieć doświadczenia i czy są jakieś sprecyzowane wymagania od kandydatów? Znajdzie się tu jakoś pracownik w ogóle?

Dariusz

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie z firmą Pan Kominek było niezadowalające. Na początku, przedstawiciel handlowy wydawał się kompetentny i zapewnił nas, że montaż kominka będzie możliwy zgodnie z naszymi oczekiwaniami, nawet po dostarczeniu zdjęć. Niestety, kiedy przysłali fachowców do montażu, okazało się, że nie było możliwości podpięcia kominka w wybranym przez nas miejscu. Proponowali nam nawet absurdalne rozwiązanie, które kompletnie nie pasowało do estetyki naszego domu. Odmówiliśmy takiego montażu, ale firma nie była skłonna zwrócić nam wpłaconych środków. Całe doświadczenie było frustrujące i niezadowalające. Nie polecamy tej firmy przyszłym klientom.

Aplikowałeś do firmy Kominki Ireneusz Lau? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Kominki LAU

Proszę sprawdzić NIP firmy, wpis nie dotyczy firmy Kominki Ireneusz Lau

@Kominki LAU

Niżej wyjaśnione w jednym z komentarzy jak działacie… Co druga oferta na olx jest Wasza. Kilka nazw firm, oferujecie na cała Polskę. 1 rozmowa z pracownikiem i od razu „wpłaci Pan zadatek, termin będzie do 30 dni…” a później zapominacie.

Kominki Lau
@Marcin Łukasik

Bardzo nie fair jest robić wpisy pod firma z która mie prowadził Pan ustaleń. Nasza firma ma siedzibę w Myślęcinku i jak pobiera pieniądze na montaż to klient zna dokładny termin realizacji. Nie działamy na przedziałach. Każdy klient swój dokładny termin. Jesteśmy czesto myleni z firma która prowadzi p. Łukasz Lau. Jest to odrębna firma nie współpracująca z sobą. Prosze o usunięcie wpisu.

Aaa
@Marcin Łukasik

Tak działa pan kominek. Pozytywne opinie piszą pracownicy na tym portalu

@Marcin Łukasik

Pracowałam u tych złodziei Potwierdzam, że liczą się tylko pieniądze dla firmy Z ludźmi nie liczą się wcale, czy to klient, czy pracownik Każdy pracujący w tej firmie kłamie, bo właściciel tego wymaga !!!

Paula

Czy jest możliwość pracy w Kominki Ireneusz Lau na część etatu?

Nyks

W rodzinie zrobiliśmy już 4kominki w firmie Lau. Pierwszy 40lat temu. Każdy działam bez zarzutu. Obsługa świetna! Polecamy

Arek
@Nyks

40 lat temu to kominek wykonany przez firmę Ireneusz Lau

Kupujący

Witam. Podzielę się swoją opinia na temat firmy. Ogłoszenia kominka do samodzielnego montażu z znalazłem na olx. Jedyny plus firmy jest taki, ze do momentu zakupu kominka kontak był jeszcze w miarę. Od momentu zakupu do dostawy Ok 4 dni. Niestety po dostarczeniu kominka kontakt praktycznie zerowy. Dzwonię codziennie od paru dni i proszę o wysłanie faktury bo (podobno) zapomnieli. Niestety na 20 telefonów w ciągu dnia może jeden został odebrany i cały czas jestem zbywany ze wyślą. Polecam sobie wpisać w Google i sprawdzić opinie o tej firmie, ja niestety zrobiłem to po fakcie. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opini na temat tej firmy. Drugi raz bym już nie skorzystał. Jeśli chodzi o płatności to najlepiej żeby całość wysłać od razu... Tak nie traktuje się klientów. Niestety ja ze swojej strony nie polecę nikomu tej firmy.

@Kupujący

To faktycznie, w pełni samodzielny montaż się trafił. A tak serio, to ktoś potwierdzi, czy kontakt z firmą wygląda tak, jak opisał Kupujący? To by znaczyło, że obsługa posprzedażowa jest w tej firmie do poprawy. Ewentualnie, czy ktoś z obecnych pracowników mógłby opisać, czy istnieje w firmie stosowny dział i czy są plany jego rozwoju?

@Kupujący

Niestety państwo mylicie firmy. To jest ta sama rodzina ale dwie różne firmy. Negatywne opinie są najczęściej na firmę pan kominek , która zwodzi klientów

@Kupujący

Potwierdzam że tak jest. Że mną tak samo postąpili

Zamowilam zestaw do samodzielnego montażu. Świetnie przygotowany! Jestem bardzo zadowolona❤️

Zatrudniłbym się tutaj na stanowisko montażysty. Wiecie może, jak często poszukują pracowników? I jakie warunki trzeba spełniać, żeby mieć szansę na zatrudnienie? Dajcie znać, czy na montaże jeździ się po całej Polsce? Zdarza się tak, że nie wraca się do domu tego samego dnia?

Basia K.

Kominek przetestowany. Dziękuję firmie Lau, za profesjonalną pomoc w wyborze, Panom z montażu, za ekspresowy montaż. Wszystko zamontowane profesjonalnie. Efekt jest zadowalający. Naprawdę firma zasługuje na wyjątkową dobrą opinię. Polecam każdemu kto myśli o kominku. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak solidną firmą, dla której dobro klienta jest najważniejsze .

Antoni

Bardzo rzetelna firma. Szybka realizacja zamówionego kominka. Dobry kontakt z firmą..Efekt montażu zadowalający. Bardzo profesjonalna firma. Polecam.

Elżbieta

Witam. Zamówiłam kominek w tej firmie. Jest EXTRA !!! Sprawia się znakomicie Jakość na wysokim poziomie za całkiem dobrą cenę. Wszystko zostało zamontowane profesjonalnie. I co najważniejsze, że w razie jakichkolwiek pytań, zawsze można się skontaktować z firmą i dostać poradę. Jestem mega zadowolona. Będę wszystkim polecać Wasze kominki. Dziękuję !!!!????????????????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kominki Ireneusz Lau?

Asia

A ja jestem zadowolona! Jest dużo pracy ale umowę dostałam, wypłata na czas. Nie jest lekko bo ogrom pracy ale przynajmniej nie ma czasu na głupoty ????

Edyta
@Asia

Chodzi ci o to, że dostałaś umowę o pracę po okresie próbnym? A jaka była twoja pierwsza umowa? Czy ten ogrom pracy jest wynagradzany odpowiednim wynagrodzeniem?

Pracownik biura

Z obawą rozpoczęłam pracę po przeczytaniu opinii. Faktycznie na początku okresie próbnym sporo robiłam kawy i czyscilam express ale nic innego jeszcze nie umiałam :) jestem już na umówię o pracę, moje starania są wynagradzane i doceniane. Nie zaawsze jest lekko ale praca jest stabilna rozwijająca i w przyjaznym otoczeniu!

Emilia
@Pracownik biura

Oooo, a to ciekawa opinia. A na jakiej posadzie to nowa osoba robi kawę i czyści express. Ale mnie interesuje jeszcze, jak urosła pensja? Ile było kasy na start, a ile teraz, jak pracownik przechodzi na UoP i ma już staz pracy w firmie? Można konkretne kwoty?

Marek Gdańsk

Zamówiłem kominek do samodzielnego montażu. Przyszedł nawet szybciej niż się spodziewałem. Wysoka jakość bardzo dobra cena i łatwy montaż polecam

Franke

Obsługa do czasu montażu Ok potem to już dno wadliwy montaż zagrażający życiu u zdrowiu użytkowników niepolecam (usunięte przez administratora)

Zbigniew Sz.

Po wpłaceniu zaliczki 25.11.21r co miało gwarantować niezmienność ceny zosyałem zwodzony przeszło pół roku z realizacją z powodu braku materiałow.W kwietniu poproszono mnie o wpłacenie kolejne transzy w wysokości 50% wartości ale cena poszybowała o 2,5 tyś PLN na co stwierdziłem że zaliczka była gwarancją niezmienność ceny i stwierdziłem że rezygnuję z usługi skoro wykonawca nie wywiązuje się z umowy. Prośby p zwrot zaliczki zostają bez odzewu,brak kontaktu mailowego a wysyłałem kilkukrotnie prośby.Bardzo nieżetelna firma nadciąga na zaliczki i zbywa klientów, wcześniejsze prośby o przyjazd i wizję miejsca montażu też były zbywane.Nie polecam firmy w czasie w którym obiecują realizację można kilka razy samemu zamontować kominek!!!!

Kominki LAU
@Zbigniew Sz.

Dzień dobry, Pański wpis jest niezgodny z prawdą i nic takiego nigdy nie miało miejsca. Pozdrawiam

BogdanK
@Kominki LAU

Proszę wystrzegać się tej firmy Kominki LAU czy też Heating Technic, czy też Pan Kominek. Obiecują realizację w 48 godzin - na stronie internetowej, później mówią, że w 10-12dni, a mija miesiąc od pełnej wpłaty i brak reakcji. W międzyczasie podają lipny numer przesyłki i tak czekasz... Bez żadnej informacji. Szkoda nerw. Zgłaszamy na policję!

Kominki Lau
@BogdanK

do BogdanK Pan Kominek firma Heating to zupełnie inna firma! Niestety przez takie samo nazwisko właściciela dostajemy po opinii???? Proszę pisząc opinie sprawdzac czy pod dobrym adresem je Pan umieszcza.

Co trzeba wiedzieć o przeszkoleniu do pracy i podejściu szefostwa do pracowników przed podjęciem tu zatrudnienia? Rok temu zgłaszano zastrzeżenia co do tych aspektów. Pytam, jako osoba zainteresowana pracą montażysty.

Zostaw merytoryczną opinię o Kominki Ireneusz Lau - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kominki Ireneusz Lau?

Zobacz opinie na temat firmy Kominki Ireneusz Lau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominki Ireneusz Lau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kominki Ireneusz Lau
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Siedlecka 22
    85-412 Bydgoszcz