Opinie o GOLDEN Sp. z o.o. w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GOLDEN Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GOLDEN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLDEN Sp. z o.o. w Malbork

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz?

Była pracownica

Jako były pracownik mogę powiedzieć, że tak. W końcu jak jest dobra, rodzinna atmosfera to chce się przychodzić do pracy, wykonuje się obowiązki nie z łaski tylko po to by firma prosperowała jak najlepiej ????

Gabriela
@Była pracownica

Czyli atmosfera w firmie Golden była według Ciebie pozytywna, tak? Napisałaś, że jesteś byłą pracownicą firmy. A mogę spytać, jaki był Twój powód rozstania się z pracodawcą?

@Gabriela

Wydaje mi się, że są powody osobiste, o których nie trzeba pisać. Nie mniej jednak nie było to związane z czymś negatywnym ze strony pracodawcy. Praca, atmosfera - świetna.

Józio
@Była pracownica

@Była pracownica, napewno piszesz o Goldenie? Rodzinna atmosfera? To gratuluję Ci rodziny, skoro masz takie porównanie.

@Józio

Jak ktoś ma problem ze sobą to wszędzie będzie widział problem. Jakoś ludzie pracują tam po wiele lat, po pracy mają kontakt, w pracy mają dobry kontakt. Jak ktoś szuka problemu to wszędzie go znajdzie.. także pozdrawiam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz?

Jeżeli się sprawdzisz i odpowiednio zaargumentujesz potrzebę posiadania umowy na stałe to myślę że szybko. Szef podchodzi indywidualnie do każdego.

Darek

Umowa na najniższą krajowa, a reszta to wiadomo.

szukam pracy

Witam, widzę na olx ogłoszenie jako specjalistka ds zakupów. Warto? Praca w dziale do którego się chce przychodzić?

stazystka
@szukam pracy

Według mnie praca ciekawa, nie byłam na tym stanowisku tak ściśle, ale pomagałam przy tym. Jak dla mnie fajne ciekawe i rozwijające zajecie. Można się sporo nauczyć i poznać przedstawicieli. Polecam.

Romek
@stazystka

Praca na najniższej krajowej reszta w kopertę, jeżeli Ci to odpowiada to jest to praca dla Ciebie, za Twoje nie od prowadzone składki właściciele kupią sobie jakąś kolejna zabawkę.

Ktos
@Romek

Nie rozumiem takich komentarzy.. Pracowałeś, że wiesz?! Żal ci, polaczki cebulaczki.. Kto ci broni, załóż swoją firmę, zrób coś co przyniesie ci dobry dochód a nie siedzisz na kanapie i szukasz tylko tematu do komentowania. Zawsze mozesz otworzyć coś swojego, sam zatrudniać, sam sobie kupować zabawki. Każdy żyje na takim poziomie jaki sobie wypracował. Ja się na cieszę, że firmy dają pracę, wypłacają wynagrodzenie. Coś trzeba a tym życiu robić...

Cebulaczek
@Ktos

Wyluzuj, za nie odprowadzenie podatku i tak beknie pracownik a nie pracodawca.

@szukam pracy

Może nie jako pracownik, ale klient. Przychodzę tam dosyć często, ludzie są bardzo w porządku. Wchodząc do biura zawsze zostaje się dobrze obsłużony, Panie służą radą i pomocą. Jak dochodzi do zakupu to na dziale handlowym są najlepsi fachowcy i widać, że znają się na tym co robią. Inaczej Golden by nie miał tak silnej pozycji na rynku, gdyby nie ludzie, którzy widać lubią wykonywać swoją pracę. :)

Pracuję w tej firmie już prawie 6 lat. Nie było by mnie tutaj gdyby warunki pracy mi nie odpowiadały. Pracują tutaj ludzie z którymi naprawdę da się dogadać a szefostwo dba o dobrą atmosferę.

Była pracownica

Ja pracowałam około dwóch lat, ale firmę chwalę i polecam każdemu do dziś! Z koleżankami z pracy mam kontakt do dziś. Jak się chce pracować to bardzo polecam.

@Była pracownica

To czemu dalej nie pracujesz w Goldenie? Atmosfera nie odpowiadała?

Byla pracownica
@Adam

Atmosfera byla super, z ludźmi z goldena dalej mam kontakt. Tylko chciałam iść w innym kierunku niz pracowałam.

Szukam pracy
@Byla pracownica

A jak że stosunkami między pracownikami? Są w ogóle jakieś stosunki?

Byla pracownica
@Szukam pracy

Stosunki między pracownikami są według mnie bardzo dobre. Wszystko jest na reakcjach koleżeńskich. Nie jest to ogromna firma, dlatego też te relacje są lepsze. Mniej ludzi, wszyscy są ze sobą na co dzień;)

Stef
@Byla pracownica

O tak stosunki są :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
SG

Pracowałem w swoim życiu w kilku firmach ale w Golden-ie od 2 lat pracuję mi się bardzo dobrze jak nie najlepiej w porównaniu do poprzednich firm. Każda firma ma coś, co się nam nie podoba i prawda jest taka, że nigdy nie znajdziemy takiej w której będzie idealnie. Każdy wybiera sobie pracę która mu odpowiada. Jeżeli warunki pracy w Golden-ie by mi nie odpowiadały poszukałbym innej - "proste". W pracy najważniejsza jest atmosfera bo jak jej nie ma to nie ma chęci do pracy oraz płynność finansowa firmy bo bardzo ważne jest otrzymać pieniądze za pracę na czas i w całości :-) Golden spełnia te warunki ! Jeżeli ktoś szuka pracy i będzie miał możliwość sprawdzenia się w tej firmie to polecam spróbować i przekonać się. :-)

Montazysta

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy montaże są w wyznaczonych godzinach czy trzeba robic duzo nadgodzin?

@Montazysta

Praca jest w wyznaczonych godzinach, czasem są jakieś nadgodziny, ale nie jest to codziennie.. Raczej montaże odbywają się na konkretną godzinę i mniej więcej wiadomo ile zajmą :)

Włodek
@Montazysta

Pod warunkiem że są montażysci, a z tym kiepsko.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz?

Tak są organizowane wyjazdy jak i i spotkania. Czasem lokalnie czasem gdzieś dalej.

Witold
@Marcin

Takie eventy firmowe to fajny benefit do zatrudnienia. Dzięki temu można bardziej się zgrać i zaprzyjaźnić. Czy pracodawca często robi takie integracje?

byly pracownik
@Witold

Tak integracji jest dosyć sporo, dlatego też atmosfera w firmie jest bardzo rodzinna. :)

byly pracownik

Nie wiem o czym mówisz, nie wchodzę w zbędne dyskusje. Wyraziłem swoją opinię, tak jak ja zapamiętałem firmę.

Pytanie do pracowników

A czy czasem to nie jest nieopodatkowany przychód? Pytał ktoś w urzędzie skarbowym? Czy są darmowe Hotele, Spa, prezenty, Alkohol?

Na stronie Lento.pl zamieszczono 7 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Montażysta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Praca jak praca tylko na umowie masz najniższą krajową, a reszta w kopercie( że skarbówka i ZUS z tym nic nie robią). Jak nie zależy Ci na groszowej emeryturze to możesz dorabiać właścicieli, żeby mieli na swoje widzimisie.

Dario

Fajna firma, ale nikomu nie życzę tam pracować. Szefostwo to szczwane lisy, idziesz na rozmowe wszystko pięknie kolorowo, a potem bum najniższą krajowa na rękę, reszta do koperty. Czy ci ludzie co tam pracują to w ogóle myślą o swojej przyszłości? Na emeryturze czy ten cię będą po za pomogę w kolejce stać.

Tedy

Firma ma bardzo dobrą opinię ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony ale wyjątki potwierdzają dobrą opinię!!

jednarz

OPINIA. Przeczytałem opinie o Golden, ale po fakcie, kiedy to Pan dekarz podesłał nam przedstawicieli tej firmy, aby zrobili niezbędny obmiar, by dostarczyć materiały do remontu dachu. Wówczas podszedłem do tej firmy z rezerwą (nie ukrywam). Powiem, kiedy czytałem opinie (nie wszystkie były pozytywne), to trochę wystraszyłem się. Za półtora., czy dwa tygodnie, kiedy nadszedł czas, materiały przywieziono. Fachowiec zrobił to, co do niego należało. Mamy nowe poszycie dachu. Nie mogę powiedzieć, jak przedstawia się sprawa zwrotu niewykorzystanych materiałów, bo nic nie zwracaliśmy. Pomyślałem sobie później: jeżeli są różne opinie, (głównie o Golden z Malborka - ja natomiast piszę o filii Golden w Kazimierzowie), to - gwoli sprawiedliwości, napiszę pozytywną, aby nowi klienci nie bali się tak, jak ja na początku. Jak to w życiu – jedni piszą tak, a inni inaczej. Może jest różnie, ale ja mam taką opinię. I mam nadzieję, że fakt, iż też jestem z Kazimierzowa, nie ma tu znaczenia, ponieważ nikt z mojej rodziny, nie zna nikogo się z tej firmy. Andrzej B.

alsza

Siedziba w Elblągu jedna wielka porażka! Jak można zapomnieć o kliencie? Nie wspomnę o niewywiązywaniu się z terminów. Podziękowałam już tej firmie za współpracę i nie chcę mieć z Wami nic wspólnego. Przez Was musiałam przełożyć wymianę dachu na następny rok.

@alsza

@alsza, rozumiem, że wypowiadasz się z pozycji klienta firmy. Rozumiem jak najbardziej, że możesz być niezadowolona z usług przez nią świadczonych, ale pamiętaj proszę, że na forum GoWork.pl powinni wypowiadać się głównie pracownicy danych firm.

Sylwia

@Wściekły, faktycznie takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, rozumiem więc Twoją złość. Zwróć jednak proszę uwagę na to, że to forum nie jest miejscem do dzielenia się tego typu informacjami - zbieramy tu opinie pochodzące od pracowników danych firm. Jak pracuje się osobom zatrudnionym w Golden Pokrycia Dachowe? Warto aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do wypowiadania się!

Wściekły

Oddział w Elblągu ! ODRADZAM NIE POLECAM !!! zamówiłem dachówkę, wpłaciłem wymaganą kwotę dachówka dojechała z dwu tygodniowym opóźnieniem. W wycenie dachu nie uwzględniono dachówki połówkowej na którą musiałem czekać kolejny miesiąc. Na domiar złego dachówka krańcowa przyjechała w złym rozmiarze jakoś przy zamówieniu nikt nie zwrócił na to uwagi (profesjonaliści?) i teraz czekam już ponad miesiąc na jej wymianę a dekarze się denerwują bo nie mogą skończyć dachu i liczą mi za przestój. Nawet długość rynien została źle obliczona i teraz muszę dokupić końcówki. ODRADZAM omijać szerokim łukiem

Sylwia

@Roki, rozumiem, że możesz mieć jakieś negatywne odczucia co do tej firmy, ale pamiętaj proszę, że znajdujemy się na forum publicznym i takie wyrażenia mogą zostać odebrane jako pomówienie. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują obecnie lub pracowały w przeszłości w Golden Pokrycia Dachowe?

Roki

Firma Golden w Malborku to jakaś porażka . Przedstawiciele to banda oszustów i naciągaczy zwłaszcza powiat Nowodworski . Obiecują coś a potem nie dotrzymują słowa .

Sylwia

Co możecie powiedzieć o pracy w Golden Pokrycia Dachowe? Dawno na forum nie wypowiadał się żaden z pracowników tej firmy - może czas to zmienić? Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś z Was ma jakieś informacje na ten temat?

Klient z początku maja

Odradzam wszystkim Golden w Elblągu porażka nie kompetentni ludzie brak organizacj z dostawą towaru. Brak jakichkolwiek informacji na temat kiedy będzie dostępny towar w magazynie.

Aa

Odradzam. Udaja profesjonalistow a traci silna amatorka. Ustalenia malo wazne, brak dokladnego objasnienia. Udawanie i dobra mina do dziwnej gry.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLDEN Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w GOLDEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GOLDEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOLDEN Sp. z o.o.?

GOLDEN Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 90 A
    82-200 Malbork