Opinie o Eurodom Karol Okoński w Wyrzysk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eurodom Karol Okoński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurodom Karol Okoński o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurodom Karol Okoński w Wyrzysk

Budowa przeciągała się w czasie. Na każdym etapie cena była podnoszona. Wycofanie się też się nie opłacało gdyż na koniec budowy miał byś spory rabat za wszystko. Finalnie guzik z rabatu. Nerwów i pieniędzy stracone więcej niż jak sami byśmy szukali wykonawcy na każdy etap z osobna. Ps. Żeby była jasność. Eurodom nie zatrudnia,, budowlańców, Wszystkie etapy robią firmy które podnajmują co też przed nami ukrywał.

Dzień Dobry, Może ktoś wypowiedzieć się na temat firmy ? jak przebiegła budowa ? jak z kosztami w trakcie ?

Też chętnie się o nich czegoś dowiem. Czytałam jednak, że Eurodom jest firmą działającą od 1994 roku, a na przestrzeni lat wykonali liczne projekty domów oraz wznieśli kilkaset budynków, nie tylko na obszarze miasta i gminy Poznań, lecz także w wielu innych lokalizacjach. Można zatem przypuszczać, że to solidna firma. Dasz znać, jak się już na nią zdecydujesz?

Zawiedziony
@Monika

Witam. Szczerze nie polecam. Pań Karol w rozmowie potrafi zbajerować i przekonać że tak musi być. My niestety zaufaliśmy i daliśmy się zmanipulować. Wycene mieliśmy na 278 tys. Finalnie wyszło 420 tyś. Przy wycenie jak zgłaszaliśmy że chcemy np. Elektrycznie otwieraną brame garażową usłyszeliśmy coś w stylu - ,, oczywiście ale to będziemy omawiać przy każdych etapach budowy. Na umowie nie mieliśmy wpisanej daty zakończenia budowy. Czekaliśmy na pozwolenie i Pan Okonski stwierdził że nie wiadomo kiedy będzie także nie wpisujemy- wtedy brzmiało to logicznie. Słownie ustaliliśmy że koniec będzie 03.2019. Finalnie wyszło 5.2020. Miało być spokojnie a przez nierzetelność firmy eurodom masa stresu i kosztów. Dodam że fuszerek te z sporo i z łaską poprawiane po kilka razy. Porażka...

@Zawiedziony

Również budowałam dom z Eurodom i mam inne doświadczenia. Po pierwsze pozwolenie którego nie mogły mi pozwolić uzyskać 2 inne biura projektowe twierdzac że się nie da w Eurodom przeszło bez większym problemów poprostu Pan Karol z projektantami dokładnie przeanalizowali warunki i zaprojektowali zgodnie z nimi mój dom. Po drugie od początku wiedziałam jaki będzie koszt budowy i ostrzegano mnie że mogą te koszty wzrosnąć ale zależy to tylko odemnie jezeli zamiast białego tynku w kosztorysie na koniec budowy będę chciała to zamienić na klinkier to wtedy kosztorys naturalnie ulegnie zmianie i to znaczaco bo klinkier jak sami wiemy tani nie jest! Myślę że to co u Państwa się stało to nie jest zmiana kosztorysu przez firmę Pana Karola tylko niegospodarnosc swoimi finansami jak można przekroczyć koszty budowy o prawie 60%!!!??!? Rozliczałam się z nimi co najmniej raz w miesiącu za etap wykonanej pracy ,nigdy nie placilam za coś co nie było wykonane poprawnie. Co się stało że Państwo nie liczyli tego wcześniej?! Dziwi mnie fakt że ktoś tak podchodzi do sprawy i wątpię czy to wina biura skoro przekraczając kwotę 278 tyś nie zachamowała Pani budowy tylko doszła aż do 420 tyś?!!! Lekka rozpusta pod koniec budowy na wykończeniu?!

inwestor

Witam, Rozważam rozpoczęcie budowy z tą firmą, bo po pierwszym spotkaniu sprawiają wrażenie profesjonalnej firmy. Czy firma rzeczywiście jest aż taka źle podchodzi do tematu ? co konkretnie Tobie nie pasowało w ich podejściu ?

Krzysztof
@inwestor

Polecam. Projekt w ekspresowym terminie. Brak problemów w czasie budowy. Udało się nie przekroczyć kosztów i na czas zamieszkać na swoim.

@inwestor

U nas było wszystko dobrze od samego początku do końca budowy bez większych problemów. Potrzebowaliśmy więcej spotkań z projektantem bo, żona chciała wymarzony dom, mieliśmy naprawdę dużo czasu i rozmów o kosztach dzięki czemu budżet nie został przekroczony. Jesteśmy ogólnie bardzo zadowoleni :)

Krzysztof

Polecam dobrze się z nimi wspolpracowało!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurodom Karol Okoński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Elewacje mieli zacząć we wrześniu. Zaczeli w listopadzie obiecując że do końca grudnia skończą. Skończyli w maju... Wymówek mają pod dostatkiem- na każdą okoliczność jakąś znajdą. Bardzo nie słowni.

Artur

Robię z tą firmą już trzecią inwestycje i stanowczo mogę polecić. Firma działa na najwyższym poziomie. Nie miałem ani razu problemów ani na etapie projektu, ani na etapie budowy. Polecam.

Natalia

Nie polecam. Żaden etap prac nie przebiegł terminowo. Przy każdym etapie była dopłata. Kierownik wzięty od nich był niestety złym pomysłem. Szkoda ze tak późno się i tym przekonaliśmy. Trudno ten etap na szczęście zostawiamy z tyłu i żyjemy dalej.

Budowa ukończona terminy były przestrzegane kierownik budowy wszystko nadzoroał i każdy problem na bieżąco omawialiśmy bez nieporozumień. Budowaliśmy od projektu pod klucz .Jesteśmy zadowoleni. Firmę polecili sąsiedzi którzy mieszkają obok nas.

Niestety u nas tak samo. Budowa szła wolno, wieczne wymówki, wieczne dopłaty i poprawki. Na każdym etapie dali popis niekompetencji.

Gosia

Wybudowaliśmy dom w tym roku z tą firmą. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt też z nimi robiliśmy. Kosztorys za darmo był konkurencyjny z innymi wykonawcami ale wzięliśmy eurodom bo kuzyn wcześniej z nimi budował i był zadowolony. Polecam mieszkamy jest ok

D

Pracowałam w firmie Pana Karola przez 3 lata. Zdobyte doświadczenie i wiedzę będę doceniać napewno w każdej innej pracy. Pozdrawiam całą załogę!

P

Pracowałem tam przez 2 lata zaraz po studiach i jestem bardzo zadowolony. Zdobyłem doświadczenie, tak ważne w tej branży. Mimo, że było dużo pracy to zawsze miło wspominam spędzony tam czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodom Karol Okoński - Wyrzysk

• Jak się pracuje w Eurodom Karol Okoński?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodom Karol Okoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodom Karol Okoński?

Eurodom Karol Okoński
  • Klonowa 5