Opinie o Daw-Bud Dawid Kudryś w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daw-Bud Dawid Kudryś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Daw-Bud Dawid Kudryś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daw-Bud Dawid Kudryś w Mysłowice

Roxa Nowy wpis

Dzień dobry, tutaj elektryk znajdzie zatrudnienie? mój partner nim jest i tak wstępnie po firmach się rozglądam, jakieś posty się tu pojawiają i kiedyś ktoś nawiązał do takiego stanowiska. widzę też, że jacyś nowi pracownicy byli chyba przyjmowani ale ofert w internecie nie da się odszukać. gdzie są dodawane?

Niezadowolony klient

Nie polecam firmy. ,,Próba " wymiany misy WC w ramach ubezpieczenia domu Przez rozmowę telefoniczną pytałem czy każda misa WC dostępna w sklepach będzie pasować, po czym pan odpowiedział że mogę kupić jaka chce misę WC gdyż każda będzie pasować. Hydraulik przyjechal w ustalonym czasie i terminie , zdemontował stara pęknięta misę WC i ,,stwierdził że ta nowa nie pasuje". Uwierzyłem temu Panu na słowo i wróciłem z misa do sklepu. W sklepie powiedzieli mi że na 100 % pasuje misa i że hydraulikowi pewnie się nie chce gdyż dokręcanie śrub jest od dołu a nie z boku i będzie mial trochę trudniej. Zadzwoniłem ponownie do fachowca i powiedział ,,ze będzie musiał robić masę przeróbek by mi to pasowało". Wróciłem do domu i podjąłem się sam zamontować misę WC . PASOWAŁA IDEALNIE BEZ ŻADNYCH PRZERÓBEK. Montaż trwał godzinę tylko przez 1 osobę, wspomagałem się jedynie instrukcja montażu załączona do zestawu. Gdy zadzwoniłem ponownie do hydraulika i poinformowałem go że ubikacja pasowała i sam ja zamontowałem, ten nagle zmienił zdanie i twierdzi że ,,on może montować jedynie taki sam model jaki był uszkodzony , chyba że dopłacę". Bardzo nie polecam tego fachowca.

Agata Nowy wpis
@Niezadowolony klient

Ja również nie mam dobrego zdania o firmie. Hydraulik kazał mi dopłacić 20 zł do usługi, tłumaczył to ich regulaminem i tym, że przy pracach do dwóch godzin dopłata wynosi 20 zł. Po kontakcie z ubezpieczycielem, który potwierdził to co wyczytałam w umowie, że nie ma wkładu własnego ze strony klienta jak mieszczę się w kwocie 500 zł za naprawę, przyjęli reklamację. Firma stwierdziła, że koszt wymiany mechanizmu w spłuczce to 500 zł - 387 zł koszt usługi i dojazdu, 122 zł to koszt części. Żadna Firma w okolicy nie ma tak wysokich cen. Za 500 zł można kupić nowy kompakt i zamontować. O mojej dopłacie nie wspomnieli.

OMNIBUSLEX

Ja ze swej strony mogę zdecydowanie polecić tą firmę. Elektryk z tej firmy bardzo szybko się ze mną skontaktował, celem ustalenia godziny (nie daty i godziny) ale godziny usunięcia awarii. Więc w tym samym dniu... Dodam, że usługa została wykonana na zlecenie PZU - jako realizatora usług tzw. Serwisant 24 (Taurona). Więcej czasu trwało przyjęcie zgłoszenia awarii przez Serwis PZU niż jej usunięcie przez elektryka, który bezbłędnie ustalił przyczynę awarii i ją wyeliminował... Oby tak dalej...

Agata Nowy wpis
@OMNIBUSLEX

Zgodnie z umową na przyjazd elektryka są 4 godziny, pozostałych fachowców- do 24 godzin. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nie mam dobrego zdania o firmie. Hydraulik kazał mi dopłacić 20 zł do usługi, tłumaczył to ich regulaminem i tym, że przy pracach do dwóch godzin dopłata wynosi 20 zł. Po kontakcie z ubezpieczycielem, który potwierdził to co wyczytałam w umowie, że nie ma wkładu własnego ze strony klienta jak mieszczę się w kwocie 500 zł za naprawę, przyjęli reklamację. Firma stwierdziła, że koszt wymiany mechanizmu w spłuczce to 500 zł - 387 zł koszt usługi i dojazdu, 122 zł to koszt części. Żadna Firma w okolicy nie ma tak wysokich cen. Za 500 zł można kupić nowy kompakt i zamontować. O mojej dopłacie nie wspomnieli.

Beta

Firma do czasu zatrudnienia nowych pracowników była super, jednak obecnie nie polecam, gdyż pracownicy wyłudzają podpisy bez wykonania naprawy tłumacząc iż muszą się wykazać przed szefem, obiecując naprawę kolejnego dnia. Jednak kolejnego dnia się nie zjawiają bezczelnie twierdząc że wykonali naprawę, gdyż protokół podpisany. Z oceny bardzo dobrej, firma spadła na dno.

@Beta

Ocenia Pani całą firmę, choć nie wiadomo, czy miała do czynienia z wszystkimi, czy zaledwie kilkoma zatrudnionymi tu osobami? A ja chętnie poznam ich opinię, ale nie o klientach, tylko o warunkach pracy. Gdyż, z tego, co mi wiadomo, temu głównie ten portal służy. Kto może więc napisać coś więcej o tym, jakie tu są wymagania od elektryka i czy zdarza się zostawać dłużej w robocie? A także, jaka jest stawka, zważywszy na charakter pracy?

Klient Nowy wpis

Czytając wcześniejszy wpis chciałam dodać od siebie, że czekałam tydzień na fachowca, ale rozumiem że u Was wszystko w najlepszym porządku, a taka sytuacja to standard!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Daw-Bud Dawid Kudryś na stanowisko Pracownik biurowy, magazynier? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Siemka, ile zarabia elektryk tutaj? Nie widzę ofert na necie ale tu w relacjach od klientów wypatrzyłem nawiązanie do takiej pracy. czemu sami pracownicy się nie wypowiedzą tylko musze od nich opinie wyciągać? Macie stale obsadzony zespół i nie mam co się pracą interesować? widzę ze działacie na rynku od 2007, ja mam prawie 3 lata doświadczenia. nadam się?

Klientka

Bardzo polecam firmę DAW-BUD Dawid Kudryś. Hydraulik wykonał swoją prace sprawnie, dokładnie i solidnie. Fachowiec był profesjonalny, punktualny i uprzejmy. Hydraulik posiadał potrzebne części ze sobą przez co cały proces naprawy przebieg bardzo szybko i sprawnie. Polecam 10/10

Piotr Ch. DG

Bardzo polecam Firmę Daw-Bud. Elektryk przyjechał szybko, zdiagnozował problem i zaproponował rozwiązania. Usunął usterkę sprawnie, wszystko działa jak należy. Porządna robota, w dodatku w bardzo milej atmosferze co też jest istotne. Mi, grzeczni ludzie. Fachowiec przez duże "F"! Solidny usługodawca i jeszcze raz zdecydowanie polecam tę Firmę.

Klient

Polecam tą firmę fachowiec przyjechał szybko usunol usterke doradzil kilka rzeczy na temat pradu bezplatnie polecam wszystkim

@Klient

Masz pozytywną opinię o firmie i Twój komentarz dobrze wpłynie na jej wizerunek. Daw-Bud zajmuje się pracami remontowymi takimi jak:układanie glazury,prace instalacyjne, malarskie, elektryczne, murarsko-tynkarskie oraz wypożyczanie elektronarzędzi. Czy prócz naprawy elektryki korzystałeś także z innych usług firmy?

WSO

Solidy usługodawca. Lubię atmosferę w Daw-Bud Dawid Kudryś za: Porządek.

Przemysław

@Anna, rozumiem, że korzystałaś z usług świadczonych przez firmę. Twoja opinia jest ważna, jednak zależy nam na tym, by poznać zdanie osób zatrudnionych u tego pracodawcy. Jak sądzicie, czy firma się rozwija? Zatrudniani są nowi pracownicy? Czy można liczyć na pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje? Dajcie znać, jaka jest atmosfera.

Rozwijając moją wcześniejszą wypowiedź chciałabym opisać przebieg wizyty fachowca z firmy DAW-BUD. Kontakt nastąpił po bardzo krótkim czasie po zgłoszeniu awarii. Fachowiec przyjechał punktualnie, poradził sobie z usterką bardzo sprawnie i dokładnie. Do tej pory usterka nie pojawiła się ponownie. Jeszcze raz polecam tą firmę.

Ślaśk

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą , nieuczciwa firma, nie polecam.

Przemysław

@Anna, zachęcam Cię do bardziej rozbudowanej opinii, Twój obecny wpis dotyczący firmy Daw-Bud jest bardzo krótki, proszę podziel się z nami dłuższym komentarzem. Zapraszam również inne osoby związane z firmą Daw-Bud do nowych opinii w tym wątku, informacje związane z rozrostem tej firmy na obecnym rynku oraz kwestie benefitów i nowych rekrutacji będą tu bardzo przydatne dla innych.

Bardzo dobra firma. Polecam

Bartek

Najlepszy fachowiec na Slasku

dan

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE . NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Daw-Bud Dawid Kudryś - Mysłowice

• Jak się pracuje w Daw-Bud Dawid Kudryś?

Zobacz opinie na temat firmy Daw-Bud Dawid Kudryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daw-Bud Dawid Kudryś?

Daw-Bud Dawid Kudryś
  • Ks. Kard. Augusta Hlonda 10A lok. 40