Opinie o Solidtynk Kamil Kowalczyk w Gołaszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solidtynk Kamil Kowalczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Solidtynk Kamil Kowalczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solidtynk Kamil Kowalczyk w Gołaszyn

Krzysiek Nowy wpis

Ja niestety nie mogę powiedzieć dobrego zdania na temat tej firmy, wykonali u mnie elewację nowego domu i dali plamę bo nałożyli tynk w grudniu, po dwóch dniach pojawił się przymrozek czego efektem było odparzenie się tynku, Pan Kamil naprawy dokonał po 8 miesiącach nękania telefonami, których praktycznie wcale nie odbierał, poza tym w cenie miała być kompletna elewacja łącznie z obróbką balkonów, czego nie wykonał, efekt naprawy odparzonego tynku mogę zainteresowanym pokazać na zdjęciach, w miejscu odparzenia został nałożony nowy tynk i czołowa ściana została w całości pomalowana farbą i oczywiście różni się od reszty gołym okiem. Jakby tego było mało Pan właściciel załatwił cały materiał i wziął sobie fakturę vat, którą wrzucił w koszty swojej firmy, Ja faktury za wykonaną usługę nie potrzebowałem i Pan Kamil obiecał mi za to rabat, którego oczywiście nie otrzymałem. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Izabela Nowy wpis

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Solidtynk Kamil Kowalczyk? A może jesteś pracownikiem tej firmy obecnie? Może udzieli mi ktoś informacji, jaka jest obecnie kondycja tej firmy i czy poziom płac jest wyższy niż w poprzednich latach? Nowe komentarze w tym temacie, będą bardzo przydatne dla innych.

Łukasz B. Nowy wpis

Najmocniej dziękuję za fachową obsługę zleconych prac. Firma wywiązała się bardzo dobrze, jestem zadowolony, a nadto wdzięczny właścicielowi za doradztwo, co pozwoliło mi zaoszczędzić kilka złotych. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

dawid Nowy wpis

Firma bardzo rzetelna. Jakosc uslug na wysokim poziomie a co najlepsze wlasciciel konkretny facet,przedewszystkim slowny terminowy. Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solidtynk Kamil Kowalczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ryszard Kaczmarski

Firma SOLIDTYNK wykonywała u mnie tynki maszynowe. Prace zrobione rzetelnie, starannie bez zastrzeżeń. Dobry kontakt z właścicielem. Zakres prac, termin i cena ustalona przed rozpoczęciem nie uległa zmianom. Polecam wszystkim tego wykonawcę !!! Firma godna zaufania i polecenia.

wściekli

Po prostu partacz!!!! Udaje że wszystko wie , a tak naprawdę na niczym się nie zna.Trzeba patrzeć na ręce i dyrygować jak ma być zrobione.Robi niechlujnie! Ostrzegam wszystkich.

pokrzywdzony

Muszę wyrazić swoją opinię o firmie Solid-tynk Pana (usunięte przez administratora) Po prostu niesolidny wykonawca, zerwał umowę poprzez sms-a.

Zostaw merytoryczną opinię o Solidtynk Kamil Kowalczyk - Gołaszyn

Solidtynk Kamil Kowalczyk