Opinie o Detan Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Detan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Detan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detan Sp. z o.o. w Kielce

Janek Nowy wpis

Nie pracuje na etacie, ale współpracuje już od kilku lat. Jasne zasady, wszystko w kulturze i dobrej, koleżeńskiej atmosferze. To co dla mnie ważne, dotrzymują danego słowa, a bywa z tym różnie w dzisiejszych czasach i tej specyficznej branży.

Małgorzata Nowy wpis

Czytałam ze praca nieambitna.. ale może na pierwsza prace ok? Ktoś tu zaczynał, wypowie się?

architekt Nowy wpis
@Małgorzata

Trafiłem do Detanu po studiach, zdobyłem tam uprawnienia i potrzebny warsztat. Miałem okazję projektować masę różnych obiektów, nie odtwarzałem:) ze swojej strony polecam i pozdrawiam.

Igor

Czy jest to firma rodzinna? Zastanawiam się nad praca ale szukam czegoś z dobra atmosfera

Olek
@Igor

Atmosfera jest dobra jak nie jesteś projektantem tylko i wyłącznie kreślarzem. Sam raczej nie zaprojektujesz za dużo, ale nauczysz się odtwarzać. Jak masz trochę większe ambicje niż przeciętne to nie polecam.

Wanda Nowy wpis
@Olek

Czyli mimo determinacji i ambicji faktycznie nie da rady się przebić? Może jakaś sugestia do zarządu by coś dała czy nawet nie ma co liczyć na rozmowę w tej kwestii?

Ramirez2

Pozytywne komentarze to raczej rodzina lub jeden z dupowłazów pracujących po godzinach w domu. Na pewno spotkasz zdesperowanych praktykantów i osoby bez kręgosłupa etycznego... jak to czasem w życiu. Odradzam stanowczo !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Detan Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ramirez

Firma z bardzo dobrą opinią a przy tym dobrze się pracuje więc polecam.

Jurek

Szukam czegoś na start, po studiach. Mam szansę się dostać bez dużego doświadczenia?

Ela55
@Jurek

tylko nie przyznawaj się, że startujesz...bo dostaniesz najniższą krajową Pensje są bardzo marne, dopiero jak zaczynasz mówić że się zwolnisz to proponują podwyżkę projekty jakieś tam robią, ale polecam mniejsze pracownie starszych doświadczonych architektów przed emeryturą- mają dużo czasu i cierpliwości na starcie

Iwona
@Ela55

@Ela55 Czy natomiast do najniższej krajowej o której wspomniałaś dochodzą jeszcze jakieś dodatki w Detan? Firma szkoli pracowników?

Kiedyś początkujący
@Ela55

Skąd te wszystkie informacje? Moje doświadczenie jest zupełnie inne.

BYŁY PRACOWNIK

To indywidualna opinia. Pracowałem w Detan przez ponad rok. Można się nauczyć bardzo dużo, ale trzeba chcieć pytać. Najwięcej nauczyłem się tam od kolegów i koleżanek. Nikt nikogo nie prowadzi za rączkę, jest ogromna baza projektów, szuka się w nich informacji, po sąsiadach z ławki, internetu. Kwestie finansowe. Każdy swoje wynagrodzenie negocjuje indywidualnie. Ale nie zdarzyło mi się, żeby wypłata przyszła po terminie, żebym nie miał podpisanej umowy, a warunki gry zmieniły się w czasie jej trwania. Każdy też osobiście decyduje, kiedy praca zaczyna mu nie pasować. Moja przygoda skończyła się po 15 miesiącach. Byłem nie zadowolony z pracy, która była mi przydzielana. Ale też nie zostałem z tym pozostawiony, przeszliśmy kilka rozmów jak możemy to zmienić, żeby było lepiej. Doszedłem do wniosku, że chce spróbować czegoś innego. Dla przyszłych pracowników, jeśli chcecie zacząć tam pracę to trafiliście dobrze, skupicie się na pracy, a nie o strachu o wypłatę. Praca od 8 do 16, w architekturze. Po pracy zostałem z 3 razy, z czymś się nie wyrobiłem, zawsze ktoś zostawał żeby mi pomóc( zwykle zostawała "ta zła nepotyczna rodzina" w firmie). A i też są fajne tematy, skala projektu ma znaczenie. Bo w "dwuosobowym biurze" co najwyżej zaprojektujecie domek lub wnętrze, ale to nie architektura. Pytajcie bardziej doświadczonych od siebie kolegów, mam nadzieje, że traficie na tak super ekipę, na jaką ja miałem szczęście trafić, a dzień pizzy w czwartek nadal obowiązuje :)

ex

Dobra firma na start kariery, bo można się wiele nauczyć i pracować przy ciekawych projektach, ale na tym koniec zalet. Brak możliwości awansu, które są jedynie po rodzinie, dla której specjalnie utworzono stanowiska "menadżerskie", przez co oszczędza się na szeregowych pracownikach. Słabe planowanie, terminy często nierealne, jak jest pożar to pół firmy rzuca inne tematy żeby robić ten który jest najpilniejszy. Ten najniżej w hierarchii albo były pracownik jest zawsze kozłem ofiarnym, projektanci i sprawdzający umyją ręce. O nowoczesnych programach poza 3ds Maxem można pomarzyć, BIMy, Revity, Archicady? To nie to miejsce, tutaj musi wystarczyć podstawowy AutoCAD i robienie wielu rzeczy na piechotę. Tak więc zdobyć praktykę do uprawnień, zdać egzamin i uciekać bo szkoda marnować tam więcej czasu, ale mimo wszystko w rok lub 2 lata w tej firmie można zdobyć spore doświadczenie, żeby potem być samodzielnym architektem, dłużej szkoda nerwów.

Exit
@ex

Nie zgadzam się, że jest to firma, w której wiele się można nauczyć. Dokumentacja jest robiona niedokładnie, pobierznie - niestety chodzi o ilość, a nie jakość. Połowa budynków jest kopiowana jeden od drugiego- jedynie od czasu do czasu syn Pana D. coś nowego wymyśli -jednak decydujące zdanie ma i tak główny szef.Moi znajomi w pracy w małych dwuosobowych pracowniach nauczyli się dwa razy więcej niż ja pracując w tym biurze. Jeżeli chcesz wyjść z tego biura i założyć działalność to zapomnij.Nie znam architekta, który ma w miarę działającą pracownie, a tam pracował.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Detan Sp. z o.o.?

XXX

Kalkulator, jeden monitor, Autocad LT, SketchUp, jedno stanowisko 3ds Max, Libre Office

Asystent Architekta

Po ustaniu zatrudnienia prezes firmy utrudnia pracę i rozwój w zawodzie poprzez stosowanie zasad nieuczciwej konkurencji. W ten sposób znęca się nad byłymi pracownikami. Odradzam podejmowanie pracy nawet na zlecenie gdzie podczas uzgodnień wszystko jest jasne ale przy oddaniu projektu wyciąga nie dorzeczne argumenty, że uzgadnialiśmy inaczej.

admin

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie Detan Sp. z o.o.? Czekamy na twój komentarz.

Mistrz
@admin

Atmosfera jest dobra dopóki jesteś wiernym sługusem króla, postawa asertywna nie jest mile widziana.

OLO

Nepotyzm- doceniani są tylko członkowie rodziny, a jest ich w tej firmie sporo. Brak możliwości rozwoju.

Kobieta

Dziwna, jak powiedziałam, że mam dzieci i jestem kobietą to rozmowa o pracę się nagle zakończyła:)

Nie polecam
@Kobieta

haha ale jaja ja też tam składałam papiery to nawet się do mnie nie odezwali.

Zostaw merytoryczną opinię o Detan Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Detan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Detan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Detan Sp. z o.o.?

Detan Sp. z o.o.
  • Słowackiego 16