Opinie o P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara w Malbork

Witam, czy mechanik do samochodów ciężarowych byłby jeszcze potrzebny? mam ogłoszenie sprzed chyba dwóch lat w którym było napisane, że można zarobić od 6 000 zł i więcej. chłopak ma doświadczenie i ciekawa jestem jakby się tu w pracy odnalazł i przy jakich zarobkach.

Gall Nowy wpis

Witam. Orientuje się ktoś jakie są warunki pracy, atmosfera i wynagrodzenie w firmie na stanowisku biurowym ? Warto aplikować ?

Wik145 Nowy wpis

Witam jakie warunki w pracy ,jak z wypłatami , atmosferą ?

Weronika Nowy wpis

Wnioskując po komentarzach podobno w firmie zaczęły się dziać okropne rzeczy. Widzę, że głównie chodzi o alkohol, szef podobno nawet pił go wraz z kierowcami. Trochę to nieprofesjonalne a nawet niebezpieczne. :/ Czy w ostatnim czasie z tego powodu były może jakieś wypadki? A może jednak odłożyli wspólne picie na czas po pracy a nie w jej trakcie? Ktoś coś wie o tym?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Speed

Dlaczego jak jestescie tacy wygadani za ekranem komputera czy telefonu nie powiecie tego wszystkiego tym ludzia w oczy czytają to wszystko to internetowi bohaterowi a w rzeczywistości(usunięte przez administratora)i tyle w temacie

@Speed

Speed powiem ci tak:jakie znaczenia tu ma kto to pisze, mam sie przedstawić i po co, ten portal jest po to by wyrazić swoją opinie na temat firmy, kazdy ma różne odczucia ja przepracowalem tam ok 3lat,były wzloty i upadki, jednak to co tam sie zaczęło dziać nie jest godne polecenia

Anonimek
@Speed

Wlasnie tak, nikt mu tego nie powie, bo sie boi się reakcji ze strony Roberta. Nic mu nie mam do zarzutu, na prawde fajny gosc. Troche pokrzyczy ale jak juz to ma na co :)

Archanioł Gabriel
@Speed

Powiadam wam bracia, że Rób-Trans Malbork to raj na ziemi. Bardzo dobra firma polecam gorąco!! Szef to Anioł w ciele człowieka trochę złodziejowaty ale anioł ????.

Nawrócony
@Archanioł Gabriel

Bog za karę zsyła do tej firmy, złych ludzi, kiedys bylem złym człowiekiem i dlatego tam trafiłem, ale jak Bóg zobaczyl moja zmianę, ze jestem juz dobrym człowiekiem, to postanowił wyrwać mnie z tego domu niewoli, z ziemii Robertowej. Dzis zanim zrobię coś złego to pomyśle o rob transie, ze znowu mogę tam wylądawac.

Zibi

Usługa bardzo profesjonalna. Telefonicznie miła rozmowa, realizacja Planowo dostawa bez zastrzeżeń. Pokecam

Ja tam jezdzilem i zamierzam jezdzic dalej a kto mondry to czyta to wie kto to wypisuje bo tylko dwie osoby w tej firmie używały słowa Kalafior i o tym wszyscy dobrze wiedza a prawda jest taka jak jezdziles to najlepsza firma świata zostałeś zwolniony to masz zal do wszystkich powiedz to wszystko ludzia w oczy co wypisujesz ale pewnie tego nie zrobisz bo jesteś mleka faja i tyle w temacie patrz na siebie

Mondry haha

Jeżeli tam jeździsz i masz zamiar dalej jeździć to zbyt MĄDRY to nie jesteś, kolejna sprawa to słowa kalafior używali wszyscy i używaja do dziś od kupę lat, a po trzecie to kalafior nigdy nikogo nie zwolnił więc co ty wypisujesz za głupoty. (Nie udzielałem się wcześniej, ale jak widzę co wy za bzdury na obronę wypisujecie to nie mogłem się powstrzymac), jeżeli uważasz, że to wypisuje jedna osoba to dlaczego nie zrobicie z tym porządku, takie twoje głupie gadanie kolego.

Zdzichu

Nie pracowałem nigdy w tej firmie, ale mogę się wypowiedzieć na temat kierowców. Pływam na Lini Gdynia-Karlskrona 9 lat i takiego bydła to nawet w oborze niema.. Ci kierowcy od wjazdu na prom są już dobrze zrobieni na stołówce robią wstyd i ciągle obgadują swojego szefa.. Nie znam człowieka ale z opowieści,, parkingowych,, I po tym co tu przeczytałem to nie dziwię się już dlaczego tak się zachowują.(usunięte przez administratora)

Zdzislawa
@Zdzichu

Kolego nie ma się co dziwić, jak szef sam z pracownikami pije, nie raz do odciecia.

Poirytowany
@Zdzichu

Wstydem jest oczernianie innych w tym przypadku tzw.kowboja i szefa .Nie ubliżając nikomu stwierdzam z czystym sumieniem ,że Kowboj to człowiek z klasa i nie jeden z Was oczerniających do pięt mu nie dorasta. Należało by pamiętać ,że nie szata zdobi człowieka.Jezeli chodzi o Szefa to życzę osobiście każdemu tak dobrego szefa jakim jest ten człowiek. Ogólnie firma podchodzi do ludzi z szacunkiem i priorytetem jest pracownik co w dzisiejszych czasach jest cenne .Więc nie rozumiem poco wypisywać te bzdury .

Anonymous
@Poirytowany

Życzysz każdemu takiego szefa? Nie zycz drugiemu co tobie nie miłe, a jeżeli ta firma tak szanuje pracowników i uważa się za porządna to ja na tą chwilę mógłbym podać bez większego namysłu wiele przykładów tego "poszanowania pracownika" chociaż myślę, że dla szefa będzie na rękę ja nie udzielę się zbytnio na ten temat, a priorytetem nie jest pracownik tylko rozładować Gjovik i zrobić przerzut desek, po czym nadać naczepę i zrobić kolejne odbicie, więc proszę nie pisać takich bzdur, bo gdyby firma była taka świetna to nie było by w niej takiej rotacji pracowników, a z resztą co tu dużo gadać, kto nie wierzy niech tam idzie, a sam się przekona. I ostatnia sprawa jeżeli chodzi o oczernianie szefa, to ja tutaj nie widziałem żadnego komentarza, który byłby nieprawdą na temat szefa.

@Poirytowany

Jak ten człowiek 365dni w roku na bombie chodzi i jeździ.Wcześniej miał swojego ziomeczka Siwego Zyge co go woził, jak jego,, klasa zaniemogła ,, ,:D A propo szaty. Tę szatę wypadało by wyprac raz na jakiś czas bo siusiem brzydko pachnie. A na temat szefa to brakuję mi słów już jak traktuje nas kierowców. Szukam nowej roboty..

Dobry żart, haha

...
@Anionim

(usunięte przez administratora) w necie,(usunięte przez administratora) w świecie. Masz jaja to powiedz to Kowbojkowi w twarz ale jak widać nie zrobisz tego bo wolisz podpisać się jako anonim i wymyślać bajki z palca wyssane. Do pięt mu nie dorastasz. Możesz mu jedynie kapelusz wypucowac, aczkolwiek wątpię żeby było stać cię na to.

@Poirytowany

Szkoda że nie można zdjęć wstawić to bym dodał jak człowiek z klasą leży pijany na podłodze w kanciapie koło wc a jego słynny kapelusz obok jeżeli chodzi o szatę to jest ciągle ta sama po otwarciu drzwi pachnie kalem ten co to napisał że to człowiek z klasą pewnie mu rodziny lize. Z szacunkiem podchodzi ale szefowa które zawsze była kulturalną osobą natomiast kalafior ale szef jest dość wulgarny i to prawda że pije z kierowcami do odcięcia a zwłaszcza z kowbojem to prawda że jest furiatem sam nie raz widziałem jak ludzie przyjechali o pracę i zaraz jechali spowrotem jak usłyszeli jak się drze i wyzywa Gumisa z którym doszło do rekoczynow i rozwalił drzwi i szybę w wc tak że nie piszcie jaki jest cudowny ten szef i ta praca bo jak by napisał całą prawdę to prokurator by się zainteresował. Moje zdanie jest takie jak ktoś chce tam pracować niech pracuje ludzie mający trochę amibicji i godności odeszli z tej firmy a zostali ludzie typu kowboj i dluznicy,bo najlepszych i wartościowych zwolnił sam albo odeszli bo za jałmużnę jeździć nikt nie będzie i ryzykować życia na Skandynawii pozdrawiam fanów kowboj i kalafiora sp.z.o.o.o

@Anonymous

Sama prawda kolego

Feliks

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Zupełnie przestaliście korzystać z tego forum.

@Feliks

Feliks. Daj sobie spokój z tą firmą. Tam się nie da pracować, tam się wykonuje rozkazy (usunięte przez administratora). Głównie to biegasz do sklepu po zielone. Tankujesz auta cały dzień i Przestawiasz naczepy. Zero wolnego zero szacunku i wypłaty też takie byle jakie. Nie polecam ????

Anonimie to co Ty wypisujesz !!!, jak można tak obrać ludzi, Ty wyraźnie masz problem ze sobą,Jak taki jesteś odważny to się ujawnij .Ty wyłącznie chcesz pogrążyć firmę,kto tam pracuje , pracować będzie, Ty masz swoją osobistą zemstę , tak robią tylko tchórze, pisać można wszystko i się podpisać "anonim", a już się rozkręciłeś i obrażasz kolegów z którymi pracowałeś i może pracujesz. to kim jesteś? .wiesz jak takich ludzi nazywają.. Może niedługo skończy się to Twoje pisanie , bo nikt mądry, co zna i szanuje nie będzie czytał tego motłochu,.który Ty "anonimie" wypisujesz...

Mimi

Stawki gorsze jak w Pl a walisz skandynawie, za przezuty drzewa prawie przez całą szwecje daje 100zl tak samo za naczepy nadawanie a co sie narobisz przy tym to masakra ludziom płaci mało to sie dorobił domu na Mazurach kilku w Malborku i stały teks magnesy i poszli inaczej te auto nie zarobi, daje ludziom pożyczki to puzniej muszą u niego pracować za gorsze

@Mimi

Bardzo dobrze to ująłeś kolego. Święta racja. Sama prawda.

@Mimi

Zapomniałeś dodać slugusow spiker co prowadzi dochodzenia(a sam za kołnierz nie wylewa ),landryne bajkopisarza i jacyś nowi to nie znam,poza tym szef sam nie powie ci nic zawsze przez kogoś poza tym jak masz jaja Robercik to się przyznaj jak ludzi robisz w balona i się na nich dorabiasz jak spiker kół w naczepie nie skręcił i jaja się porobiły a Ty wszystkim kierowcą potraciles na nowe Koła to jest już (usunięte przez administratora) a Ty dalej kalafior biegaj po prawnikach bo ludzie zaczęli prawdę pisać trzeba było docenić dobrych pracowników a nie udawać wielkiego szefa tyłu dobrych ludzi odeszło a Ty nic się nie nauczyłes powoli zbliża się koniec twojej firemki bo ci starzy długo nie wytrzymają stan przed lustro i spójrz co widzisz

Kalafior

Jak się dowiem kto to wszystko wypisuje to wam do (usunięte przez administratora) na kopie!!!!

Mimi
@Kalafior

Sobie nakop jak masz odwage

Viadukt

Co wy (usunięte przez administratora),firma jedna z lepszych w Polsce ludzie latami czekają żeby tam się dostać.Wyplata zawsze na czas. Masz silne nerwy polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misiu
@Viadukt

A czy mógłbyś kolego podesłać jakiś kontakt, bo słyszałem właśnie same dobre opinie o tej firmie i z chęcią bym spróbował. Mysle że u takiego dobrodzieja mogłoby wypalić

Kawa Zbożowa
@Misiu

Jeżeli słyszałeś dobre opinie na temat tej firmy hehe zapewne był to 1 kwiecień, prima aprilis, ktoś sobie ładnie zażartował hehe :) pozdrawiam.

Poziomka 33
@Viadukt

Panie ja w tej firmie 1,5 miecha czekałem na wypłatę. Nie pozdrawiam

@Poziomka 33

Jaka praca taka płaca.

Niedoszły pracownik

Diabeł mnie podkusił żeby zadzwonić do Szanownego Pana Kalafiorka. W słuchawce usłyszałem tylko,, Haaaaaloo,zadzwoń pan później bo teraz zajęty jestem,, Myślę sobie co za gbur ale OK. Zadzwonię później. Jednak coś mi nie dało spokoju i zajrzałem na tą stronkę, bo takie podejście przez telefon do pretendenta na kierowcę mówi samo za siebie. :) Więc dziękuję wszystkim dobrym ludziom którzy się wypowiedzieli na tym forum i rozwiali moje wątpliwości :)) a Pan Panie Kalafiorku przesiewaj dalej sobie swoje zboże. Ja do Pana już nie zadzwonię :)) Pozdrawiam Serdecznie.

Szczerze odradzam, i nie piszę tego ze złości, tylko żeby ostrzec innych przed tą firmą. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej czystą prawdą, pracowałem tam jako kierowca przez dosyć długi okres czasu, i z czystym sumieniem mogę potwierdzić to co piszą inni, (usunięte przez administratora) "frachtu" którego nikt nigdy nie widział na oczy, raz za miesiąc dostaniesz (usunięte przez administratora) innym razem za te same trasy dostaniesz (usunięte przez administratora)(gdzie to już jest naprawdę dużo, jak na tą firmę), wypłaty liczone są na zasadzie chybił trafił, nigdy nie wiesz ile zarobisz, jedno jest pewne, że im więcej jeździsz tym mniej zarabiasz (wiecej ci zabierze), a niskie wynagrodzenie szef tłumaczy tak "może trochę mniej zarabiacie, ale za to macie dobry sprzęt".Jeżeli chodzi o sprawy takie jak umowa o pracę, to z góry ostrzegam, że w tej firmie nie istnieje pojęcie umowa o pracę, tam jedynie co to dostaniesz jakieś śmieszne, śmieciowe zlecenie. Oszczędności w tej firmie robione są kosztem, czasu kierowcy, jeżeli chodzi o winiety to mimo że masz czas pracy, jazdy, to i tak musisz stać do północy bo szef nie wykupi ci winiety na bieżący dzień bo jest zdania, że jak ruszysz o 1 czy 2 w nocy to też zdarzysz, a jemu zostaje 12 euro w kieszeni. Jeżeli chodzi o klimat na bazie, to jest kompletnie słaby, tam najlepiej to tylko odstawić auto i uciekać do domu, bo jak zostaniesz chwilę dłużej to zaraz znajdzie się dla ciebie zajęcie typu, wstawić naczepę pod załadunek do pobliskiej firmy czy tankować auta, najlepiej to jakby kierowcy swój wolny czas spędzali na bazie i za darmo usługiwali. Jeżeli masz w życiu cel i ambicje to naprawdę to nie jest firma dla ciebie, tam się nie dorobisz, chyba że nerwów i garba. Pracowało tam wielu dobrych kierowców, lecz każdy prędzej czy później i tak odchodził, i na dzień dzisiejszy nie słyszałem , żeby ktoś żałował decyzji,a nawet wręcz przeciwnie, żałowali tylko, że tak dużo czasu zmarnowali w tej firmie, bo naprawdę tam nie da się normalnie pracować. Szczerze z czystym sumieniem, z ręką na sercu odradzam pracy w tej firmie. PS:(usunięte przez administratora) to już nie są te czasy gdzie kierowca to wisiał na płocie i można było codziennie innego zatrudnic, czasy się zmieniają i dobry pracownik oczekuje adekwatnego do wykonywanej pracy wynagrodzenie, a nie jałmużny, i przede wszystkim szacunku, którego pan nie ma ani do swoich pracowników ani do samego siebie, co jest naprawdę przykre.

Wczesniej wypowiedzialem sie w miare dobrze o tej firmie, lecz teraz musze potwierdzić wpisy innych kolegów Ogolnie firma to jedna wielka (usunięte przez administratora)i ustalają sobie swoje zasady, wypłata z sufitu umowy smieciowe (usunięte przez administratora) Nie polecam

Hejgen

Generalnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić dobrego pracodawcę bo właśnie takim jest firma.

Waldi

@Sylu Może masz informacje czy firma potrzebuje aktualnie kogoś?

Sylu

Jeżdżę tam ponad rok i nie żebym cukrowal ale zdarzyło się że byłem w kłopotach i szef pomógł sam od siebie, to prawda zeczasami pokrzyczy bo ma na co jeśli ktoś jest (usunięte przez administratora) to jak nie krzyczeć, co do wypłaty (usunięte przez administratora) wi skąd ale nie narzekam

Karmonada81@op.pl

Nie ma prawa za prom potracac

szofer malbo

Robtrans Malbork to firma którą kierowcy powinni omijać szerokim lukiem, szef nie szanuje swoich kierowców jak i reszty pracowników a wypłaty bierze z sufitu, tak naprawdę nie wiesz na jakiej podstawie wyliczana jest wyplata. Przepracowałem tam około trzech lat, sam sobie się dziwie jak moglem tam wytrzymać, szczerze nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara - Malbork

• Jak się pracuje w P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara?

P.H.U. Rob-Trans Robert Sękara
  • Daleka 117