Opinie o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Miechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Miechów

Szofier

Zatrudniają młodych chłopaczków którzy robią na nich jak woły robocze ciągłe expresy bądź bardzo dalekie kursy od szczała. Nie ma mowy o odpoczynkach. A jeśli nie zdążysz to masz wielki problem. firma duża szefowie hmmmmmm Andrzej złotówa o każdy grosik będzie się z Tobą kłócił ,Marcin jako że nigdy nie narzekał na brak pieniędzy jest spoko. Bez umowy o prace chyba ze zlecenie i nic więcej a po przyjeździe wyrzucają ją do kosza :/ tak że ubezpieczenie zerowe a czas pracy :) podczas kursu 6 dni siedzisz za kierą 5 :) Kariera trwa rok czy 2 puki organizm wydala jak będziesz miał wypadek tzn ze się wypaliłeś i biorą kogoś innego młodszego i bardziej napalonego :) Ps chłopaki na spedycji faktycznie nie znają języka to starzy kierowcy którym sie już nie chciało jeżdzić a że dobrze smyrali i łechtali kogo trzeba to wrzucili ich do biura.

driver
@Szofier

Zgadza się. Spedycja do (usunięte przez administratora) Hubert wiecznie obrażony a reszta tak jak Marszal i Rolka to (usunięte przez administratora) Byli kierowcy po lasce awans a zapomnieli jak się jeździ...a na blaszkach zasuwali tak jak inni...reszta popodpisywała lojalki na 3 lata na pseudociężarówki i pod Paryżem przerzucają towar na busa i zamiast pauzy rozwożą jeszcze. Pozdro dla W.Barteli i Adika. Debile

@driver

Panie za...wora miło nam :)

Kierowca
@Szofier

Szofier wyslawiajmy sie tak jak trzeba bo czasami tych wypocin nie da sie czytac.Wiesz jaka jest różnica jak biegnie 18 sto latka a 80cio latka? 18stka biegla jak STRZAŁA a 80 jszczała jak biegala. To jest ansa do Twojego postu nie do pracy w tej firmie czy do wlascicieli bo w pelni sie z Toba zgodze jezeli chodzi o wlascicieli oraz spedytorkow Pozdrawiam

Artur

Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie An-Mar? @Marcin T., czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wypowiesz się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy, gdy pracowałeś w An-Mar, dla pracowników organizowane były szkolenia?

Marcin T.

Nie polecam z całego serca...... Swego czasu jeździłem było to w latach jak dostali nagrodę od swojego kolegi burmistrza Darka M nagrodę za najlepiej rozwijającą się firmę roku..... ale czyim kosztem. podczas weryfikacji ktoś zapomniał sprawdzić ile osób jest w tej firmie zatrudnionych a ile jest samochodów :) a i w ilu miejscach Andrzej czy Marcin są jednocześnie bo kierowcy podpisywali się ich nazwiskiem...... Gułag pracy!!

Driver

Tak jak wcześniej pisano. Zatrudniają młodych chlopakow bez doświadczenia. Chodzi tylko o to żeby kola sie krecily. Auta zaniedbane, brudne, śmierdzące i cholernie mocno przeladowane. Jak się odezwiesz to dowiesz się ze tak ma być. Express na zapalkach zero spania odpoczynku zapieprzasz a spalanie ma być zrobione. W nocy nie ma co liczyć na absolutnie żadna pomoc bo jaśnie spedytorzy telefonu nie odbierają i jestestak praktycznie zdany sam na siebie. W ciagu dnia jest nie wiele lepiej bo do ZUSu łatwiej się dodzwonic jak do nich na smsy też z łaską podpisują. Ogólnie nie polecam bo kasa w porownaniu do konkurencji bardzo slaba a i na wszystkim patrzą żeby jeszcze urwać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Andrzej B

Jesli 0,22 groszy za kilometr to fajne zarobki to ok. Wyjazd i powrót z kraju na strzala, wyjątek stanowi wyjazd w sobotę. Kierowcy traktowani jak bydło, przeladunki na trasie nie jedno krotnie przezucane we dwóch o wadze 500 kg jedna paleta. Spedytorzy nie znają języka obcego, często nawet po Polsku nie umieją rozmawiać. W razie problemów nie jedno krotnie musisz radzić sobie samemu, nikt w nocy nie odbierze od Ciebie telefonu, mimo tego, ze są pelnione tak zwane dyżury. Samochody brudne. Jednym jeżdżą wszyscy. Jedyny plus to wyjazdy na max 7 dni...

admin

Czy w firmie An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj można zrobić karierę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Miechów

• Jak się pracuje w "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.

"AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA