Opinie o Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka w Zamość

Bobi

Bus miał przyjechać rano po mnie A był dopiero 20 godzin później. Podróż co normalnie trwa 15 godz trwała 26. NIE POLECAM!!!!!!

Halina
@Bobi

20 godzin opóźnienia, to naprawdę sporo. Wydłużona podróż też nie brzmi zbyt zachęcająco. A co myślisz o cenach biletów?

lilsarti

Polecam bardzo serdecznie! Strasznie miła obsługa, szybki dojazd, nie żałuję, koszty też nie były duże :)

Klaudia T.

Bardzo polecam????

@anna, Opinie klientów są także cenne, ale najważniejsze wpisy i informacje pochodzą od obecnych lub byłych pracowników na temat pracodawców i warunków zatrudnienia w firmie Allstar. Może warto przekazać swoje uwagi do centrali firmy? Forum GoWork.pl jest forum, na którym udzielają się głównie aktualni pracownicy oraz potencjalni kandydaci.

piotr
@Ewa

Zwykłe kłamstwo droga Pani Ewo, jeździłem kilka razy z All Star i za każdym razem 30 h do Holandii - chore. W autobusie banda pijaków , podróż tragiczna- nigdy więcej All Star i każdemu kto się pyta o tego przewoźnika to odradzam

Magda
@piotr

Zgadzam sie podroz z ta firma do holandii trwala 30 godzin!!!!Tragedia za drogo i za dlugo.Odradzam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Gaki

Zacznijcie traktować swoich klientów z szacunkiem bo zaniedługo nikt z wami nie będzie chciał jezdzic, zacznijcie włączać klimatyzacje, oraz Przestancie rzucać walizkami, po powrocie moja walizka nadaje sie jedynie do wyrzucenia, MYŚLICIE ze mozecie byc chamscy a sie mylicie bo coraz wiecej osob zaczyna rezygnowac z waszej firmy, oraz przestancie palic papierosy w tych autokarach oraz zacznijcie bardziej sie sprężać bo jechac do niemiec 25 godzin z dwoma kierowcami to juz lekka zenada. Nigdy wiecej nie skorzystam z tego busa, są tam chamscy kierowcy którzy nie potrafia normalnie odlozyc komus walizki tylko rzucaja zeby rozwalic jak sie tylko da, coraz wiecej osob rezygnuje z waszej firmy bo są lepsze.

Olek

Zawsze można zmienić firmę, po co to narzekanie. Normalna praca tylko trzeba chcieć pracować!!

(usunięte przez administratora)wypisuja w ofercie same bzdury aby przyciagbac klienta bo im powoli sie koncza (usunięte przez administratora)

Sebastian

Witam. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 6 gratis a to nie prawda (usunięte przez administratora) i bez gadania. Zostawił (usunięte przez administratora) je... Kobietę na stacji benzynowej 20 km od domu ponieważ nie chciała zapłać całego biletu kierowca gdy pił kawę powiedział że połowa ceny a szusty przejazd miał być gratis i chamy (usunięte przez administratora) chcą cała kwotę. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ich .

Koleżanka

Widzę tu same złe opinie ... Ale ja akurat chciałam podziękować za bardzo miłą podróż i atmosfere Panu Łukaszowi i Rafałowi , pozdrawiam serdecznie "Koleżanka "

Niezadowolony

Nie polecam zdecydowanie .... na stronie informacja że od drzwi do drzwi a zostawia Cie na stacji paliw kilometr od adresu umuwionego dostarczenia z tekstem "pan doplaci 10 euro to podwieziemy" . Oszusci i zero szacunku wobec klienta . Nigdy wiecej

Szymon
@Niezadowolony

Czy wcześniej zostałeś poinformowany o tym, że kierowca nie dojeżdża do wybranego miejsca? Może zaszła jakaś wyjątkowa sytuacja, która uniemożliwiła kierowcy przejazd właściwym kursem. Jak ostatecznie zakończyła się Twoja historia, czy opuściłeś pojazd, a resztę drogi kontynuowałeś pieszo?

Kamaba
@Niezadowolony

Potwierdzam też mnie tak zrobili podałem adres odbioru i gdzie mają mnie wysadzi. A zostawili mnie 4 km od miejsca docelowego też usłyszałem tekst że jak dopłacę 10e to mnie zawiozą. Pierwszy i ostatni raz z nimi pojechałem. Jeżdżę Mars przewozami i polecam

Kamaba
@Niezadowolony

A i co najlepsze jechałem 100km na kapciu na podwójnych kołach bo się kierowcy nie chciało zmieniać bo za dużo bagaży do wyciągnięcia. I to czekanie co dwie godziny zmiana czasu wyjazdu. Cena 90e to zdecydowanie za dużo za tak beznadziejne usługi.

marek.niedz

Jest ok, jednak ja ostatnio przerzuciłem się na Prsetige Bus. Jeżdzę busami z Zamościa do Belgii i jestem bardzo zadowolony.

żenada

zdecydowanie NIE polecam tej firmy .. jeżeli szanujesz swój czas i nerwy lepiej poczekaj nawet dzień i jedz inna firmą . Jak można tak traktować ludzi, wywiesć gdzieś na parking i stać tyle godzin. DZIWI MNIE TO JAK TAKIE COŚ BO NIE MOŻNA NAZWAC TEGO FIRMĄ JESZCZE FUNKCJONUJE ????a pani Ewa niech przejedzie się tą firmą, albo lepiej wysle kogos kto jej opowie jak się podróżuje ....

anna
@żenada

ma pan racje lepiej poczeka dzien czy dwa i jechac normalną firmą .

prezes

Nie polecam awaria autobusu pod Jędrzejowem nikt nic nie wie o której godzinie będzie podstawiony zastępczy pojazd czas oczekiwania w słońcu 4,5 godz AMEN BARACHŁO nigdy więcej

tope

NIE POLECAM!!!!!! Ponad 5 godz czekania zero informacji od kierowcy, przesiadka , bus niedostosowany do długiej trasy, biuro nie ma pojęcia o dobrej logistyce i żadnego poszanowania klienta. Każda inna firma za taką kwotę zabiera spod domu i pod domem zostawia swojego klienta. Lepiej poszukać innej firmy....

###

Nie polecam!!!! Jak można tak klientki traktować. Nie wiem kto wam dał pracę jako kierowca. !!!! Patologia

@Józef, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest obrażanie i wyzywanie innych pracowników. Czy próbowałeś zgłaszać zaistniałe problemy przełożonemu w firmie Allstar? Czasami szefowie po prostu nie wiedzą o pewnych sytuacjach, dlatego nie mogą reagować.

Dotychczasowe opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy Allstar. Jaką opinię o firmie mają pracujący w niej kierowcy? Czy jesteście zadowoleni z panujących warunków oraz wynagrodzenia? Jak oceniacie stan techniczny oraz flotę pojazdów? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów na kierowców.

Józef
@Ewa

Tam nie ma kierowców. To banda kretynow zarzynajacych auta. Nie rozumiem szefa ze trzyma takich imbecylow co nie szanuja pasazera i sprzętu.

oczekujący pasażer

Stanowczo nie polecam miałem zamówionego busa z Belgii . co się okazało mój kurs został odwołany A co najlepsze to pani w biurze nie raczyła mnie o tym poinformować wcześniej dobrze że zadzwoniłem i się spytałem bo tak to bym czekał bez końca.

Tosia

Nie polecam! Zamówiony bus u innego przewoźnika , przyjechal Allstar. Ok czasem tak jest.ale bus śmierdzący pełny zaszczanych pijaków i kto wie czego jeszcze. Właśnie nim wracam i ryczeć mi się chce !:(

likli

Nie polecam. Busy to porażka...bez klimatyzacji, ciasne. Bus zamówiony tylko dla określonej ilości osób, po czym na granicy dowiedzieliśmy się, ze jest przesiadka do większego z innymi osobami. Na ten bus trzeba było czekać aż 3 godziny! Kierowca miał pretensje, że sobie wybieramy miejsca wysiadki...no sorry nikt pod dom nie kazał mu jechać tylko na wybrane stacje benzynowe. Dwa jak się tyle kasy płaci to nie za warunki jakie są ale chociażby za wysiadkę w konkretnym miejscu. Ogólnie jadąc 8 godzin do domu w tym roku jechałam aż 14!

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka - Zamość

• Jak się pracuje w Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka?

Międzynarodowy I Krajowy Przewóz Osób Allstar Bogdan Ścirka
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Irysowa 12
    22-400 Zamość