Opinie o Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld w Smętowo Graniczne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld w Smętowo Graniczne

Nie ważne

Witam. Może ktoś opisać jak jest w firmie ? Umowa, stawki, urlopy, diety itp ???

Nie wiem
@Szymon

Normalna umowa Diety są ale za urlop nie płacą Karty podpisujesz od poniedziałku do piątku a (usunięte przez administratora) dalasz 11dni a jak się zbliżają jakieś święta to chlopaki robią do samych świat nawet ponad 2tygodnie

Nie ważne

Ktos Nowy wpis
@Nie ważne

Firma spoko Ludzie nie którzy siadają na psychice jak ktos nowy przychodzi i (usunięte przez administratora) co nie którzy wydzierają mordę o (usunięte przez administratora) wie co Ulopy nie były płatne może cis się zmieniło diety sa

Szymon Nowy wpis
@Ktos

Czemu urlopy nie były płatne? To zależy od umowy na jakiej się pracuje? Ty jaką miałeś że diety były a już urlopu nie?

Nie wiem Nowy wpis
@Szymon

Ryszard

Praca w dobrych warunkach ceny konkurencyjne normalna umowa pieniądze na czas. Ogólnie Polecam !

Maly Nowy wpis
@Ryszard

Praca w złych warunkach psychicznych

Polecam firmę SonPol. Wypłaty na czas . Tylko minus jest taki że prezes za dużo pozwala dla dwóch skur...ynów Daniela koparkowego i Dawida z wozidła. Przez tych idiotów ludzie się zwalniają

Maria

Co takiego oni robią, że ludzie się zwalniają? Kiepska atmosfera czy organizacja pracy?

Gabriela

Najbardziej niepokojące są te smutne buźki przy tych wszystkich poleceniach pracowników... To nie jest trochę podejrzane? Tak dla pewności dałby ktoś znać na jakie warunki zatrudnienia aktualnie można tutaj liczyć? Jakie zarobki i atmosfera? Faktycznie jest tak dobrze jak tu pisali?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Łuki

Wszystko OK POLECAM

Łukasz

Konkretna firma dużo nowego sprzętu kasa na czas praca w delegacji i sporo ludzi miejscowych:)

Arek

Jeżeli chodzi o pracę w Ełku wszystko dobrze, kierownicy ogarnięci robota idzie !

Dawid

Wszystko jak najbardziej w porządku . Polecam !

Sylwek

Jest ok ! Pieniądze na czas delegacje tak samo !

Pawel

Pracowałem na s61 praca bardzo dobra ! Pieniądze na czas

Patryk

Warunki i zarobki są OK a praca jak praca trzeba robić i tyle ! :)

Kornel

OK!

Sebastin

Pracuje już kilka miesięcy wszystko ok ! Praca jak praca raz lepiej raz gorzej trzeba robić swoje i tyle ! Po dwóch miesiącach otrzymałem pierwszą podwyżkę. :)

Iwan

Polecam!

Janek

Firma na wysokim poziomie większość sprzętu nowego !

Walcowy

Dobra atmosfera i warunki w pracy oraz zarobki nie najgorsze i co najważniejsze na czas :) Wszystko na plus

Przemek

Robota świetna jak polecam !

koparkowy

Jako koparkowy polecam! Pracuje na nowym sprzęcie

Janek

JEST OK !

Kamil

Praca nie należy do najłatwiejszych ale zarobki i warunki pracy to wynagradzają ! :) Zgrane i konkretne ekipy !

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld - Smętowo Graniczne

• Jak się pracuje w Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Son.pol Natalia Sonnenfeld
  • Wybudowania 29