Opinie o Fonokaj w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fonokaj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fonokaj o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fonokaj w Gdynia

Maciek

@anonim napisz dlaczego!

Nikodem

Polecam bardzo serdecznie współpracę z firmą, bardzo wyrozumiali, energiczni i pozytywni ludzie. Można się z nimi dogadać w każdej sytuacji i nigdy się na nich nie zawiodłem

Macie nowe informacje o pracy w Fonkaj? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z pracodawcą? Jeżeli ktoś z was pracował lub pracuje w firmie, napiszcie.

Rob
@Michał

Daj sobie spokój z rozmową szkoda twojego czasu. Firma nie godna polecenia szanowny pan prezes nakzuję usuwać negatywne opinie. Firma raczej pozytywnych nie ma opini nie jest duża ,a rotacja ogromna. Nie polecam wrogowi nawet.

Obecny pracownik
@Rob

Ciekawa opinia Rob. Musisz jednak pamiętać, że Fonokaj to nie jest firma dla osób, które nie potrafią poprawnie napisać kilku zdań w języku ojczystym. Stąd pewnie Twój zawód.

Son

Zalecam omijać ta firmę wielkim łukiem firma która nieszanuje swoich pracowników nieplaci na czas i wszystkich pieniędzy które zarobisz o kasie za urlop zapomnij lepiej się dobrze zastanów nim będzie za późno

Barbara
@Son

No muszę powiedzieć, że bardzo zaniepokoiłeś mnie tymi informacjami. A jak długo firma Fonokaj zalega zazwyczaj z wypłacaniem należnego wynagrodzenia? Jestem ciekawa.

Prezes zarządu M. Tomaszewski
@Son

Drogi Pani Son, bardzo zaciekawiła mnie Twoja publikacja. W Fonokaj, firmie o ponad 21 latach tradycji nigdy nie było tak karygodnych zachować o których piszesz. Trudno jest bronić się przed anonimowymi internetowymi trollami, których szkodliwe, a przede wszystkim nieprawdziwe wypowiedzi godzą w dobra osobiste reprezentowanej przeze mnie spółki. Do egzekwowania twoich praw o ile nie są wyimaginowane polecam: Państwową Inspekcje Pracy Okręgowy, Inspektorat Pracy w Gdańsku, Odział w Gdyni lub jeżeli czujesz się wyjątkowo poszkodowany: Sąd Rejonowy w Gdyni IV Wydział Pracy. Natomiast jeżeli to co napisałeś wyssałeś z palca, usuń proszę tą wypowiedź. Pamiętaj, że nie jesteś jednak tak anonimowy jak się tobie wydaje i publikowanie nieprawdy, szkodliwej w swojej treści może nieść za sobą przykre konsekwencje.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fonokaj na stanowisko Kierownik Sprzedaży bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ludek

Firma zdobyła opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nie dziwią mnie takie opinie na forum, polecam.

Porządna firma jeśli chodzi o płace, współpraca z innymi pracownikami też na wysokim poziomie. Pracowałem jako kierowca i wspominam bardzo dobrze, chociaż na początku nie byłem pewien to miło się zaskoczyłem. Pozdrawiam, Marek

Wojciech

Pracowałem dla fonokaj pół roku jako logistyk, mimo ciężkiego startu z czasem naprawdę czułem się doceniony. Nie wiem skąd biorą się negatywne komentarze o premiach - jak miałem lepszy miesiąc dostawałem całkiem zadowalający bonus. Godziny jak na zawód bardzo przyzwoite, atmosfera w biurze to jeden z większych plusów tej firmy np. mili wyluzowani współpracownicy.

szczęsliwy były pracownik

Czytam to opinie, z których nic nie wynika, patrzę na ocenę na sześć gwiazdek i się cieszę, że ta 'przygoda' już za mną. O osobie prezesa dwuosobowego zarządu (on i żona) nawet nie będę się wypowiadać, każdy kto zdecyduje się na pracę sam się skapnie po kilku dniach. To, co Was może zainteresować to fakt, że pracuje się tam nie po 8 ale 8,5 godziny dziennie, premia jest odbierana za dosłownie wszystko, nawet za odmowę zostania w pracy 9 godzinę (bez dodatkowego wynagrodzenia oczywiście), a telefony wykonywane do kierowców, z informacją, że za dużo hamują i przez to zużywają zbyt wiele benzyny, są na porządku dziennym. Na koniec oszczędzę Wam kilku miesięcy niepewności : podwyżki nie będzie, premii też nie. Nie ma za co.

Logi(sty)k
@szczęsliwy były pracownik

Jak ktoś pracuje w logistyce i uważa, że ciężarówki jeżdżą na benzynę to nie powinien być zaskoczony brakiem premii czy podwyżki.

Negatywny
@Logi(sty)k

Witam osoba która pisała że ciężarówki jeźdzą na benzynę najwidoczniej się pomyliła. Taki to taki powód do nie mądrych komentarzy? Firma nie zasługuje na pozytywne komentarze niestety szkoda ludzi pracujących w tym czymś.

nickk
@Logi(sty)k

Ale zabłysnąłeś , pseudo prawnik hahahaha

Zofia

Rozumiem, że możesz mieć nieprzyjemne przejścia związane pośrednio lub bezpośrednio z pracą w firmie jednak zachowaj proszę kulturę wypowiedzi. Zapoznaj się także ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. Wpisy z imionami lub nazwiskami, odnoszące się do osób trzecich nie są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Zofia

@szczęsliwy były pracownik, nie możesz być pewny tego, że w firmie nie będzie podwyżki ani premii skoro jesteś byłym pracownikiem, prawda? Być może nie warto zakładać od razu czarnego scenariusza? Nie neguje, że miałeś nieprzyjemne przejścia związane z pracą w tym miejscu ale być może warto być obiektywnym? Czy aby na pewno nie da się powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego?

@Zofia

Droga Zofio, a może warto się samej zatrudnić w tym miejscu i dać nam wszystkim znać jak było. Wierzymy w obiektywizm :)

Zofia

@anonymous, owszem, pracodawca może dokonać takiego zgłoszenia, ale administrator forum dokładnie je sprawdza i usuwa tylko te opinie, które w rażący sposób naruszają nasz regulamin. Forum ma to do siebie, że każdy może napisać, co mu się żywnie podoba, a my nie jesteśmy w stanie sprawdzić prawdziwości jego słów - stąd też, mam nadzieję, każda osoba czytająca opinie o pracodawcach ma tego świadomość. O ofercie forum gowork.pl dla pracodawców możecie przeczytać tutaj - https://www.gowork.pl/pracodawca-oferta

Każdy pracodawca może usuwać opinię z GoWork, wystarczy zgłosić. Sam tak robię w firmie, więc proszę nie pisać jask się nie wie . Wiele opinii wnt różnych firm jest wybiórczo usuwanych- na życzenie klienta. Tak to działa.

Witold

Jak jest tak bardzo źle to dlaczego jeszcze tu pracujecie? Ja słyszałem dużo dobrego o firmie!!!

Pp
@Witold

Panie Witoldzie trzeba tam pracować a nie pisać bzdury a ja słyszałem dużo dobrego. Ja tam pracowałem ale byłem zdesperowany i nie radzę tam tracić swojego cennego czasu . Prada jest taka że presja wywierana na kierowcy z płatnością tutaj lipa i 3 raty. Na rozmowie będą czary mary i lanie wosku. Szkoda czasu. Pozdrawiam

@Witold

Słyszałeś dużo dobrego o firmie na tylko rozmowie . W praktyce wygląda to innaczej. Dobrze nie jest ..

Driver pozdrawia Prawniczka

Witam wszystkich i (usunięte przez administratora) Płatność jest w 3 ratach i są osoby którym to odpowiada))) pensji tytuł jako zaliczka co jest bardzo dobre dla firmy nie dla pracownika . Frachty firmy tragedia dużo samochodówki części i sklepy rozładunek paleciakem można się napracować panowie z czego nie macie wynagrodzone od Fenka gdzie firmy zachodnie dopłacają do rozładunku samodzielnego kierowcy. Firma nie jest duża i też często szuka kierowców co dobrze nie świadczy o firmie. No autostradką płatna nie jeździmy panowie zbędne koszta. Firma budująca sukcesy na ludzkiej krzywdzie jest mnustwo opini złych o tej firmie na innych portalach nic dobrego tu nie znajdziecie chyba że na rozmowie będzie słodko i obiecująco .(usunięte przez administratora)proszę nie usuwać tej opinii tylko uzasadnić ten wpis. Normalny człowiek za kółkiem pracuje tu do 3 m-cy bo więcej się nie da .(usunięte przez administratora) . Pozdrawiam

John
@Driver pozdrawia Prawniczka

Szkoda Pani czasu to nie jest firma godna polecenia nazwa firmy z kismosu i firma też. Pozdrawiam

Zofia

@Witold, słyszałeś, ale czy pracujesz lub pracowałeś w Fonokaj? @Pp, długo pracowałeś w Fonokaj? W jakim trybie się pracuje? Czy praca jest ciężka? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Fonokaj? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Remik

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum.

Lok

Prawda

Zxc

Panowie panie proszę czytać na innym forum kiedy to firma była pod innym adresem na Kilińskiego raczej pozytywów tam nie znajdziecie tak bylo i jest . (usunięte przez administratora) na dobrą opninie to się długo pracuje i ją wyrabia.

Driver

pracuję jako kierowca od pół roku - zarobki terminowe i wiecej niż u innych

Michał Tomaszewski - prezes zarządu Fonokaj MAIL:

Witam, rzeczywiście do tej pory spółka nakazywała usuwanie opinii w internecie. Wpływ na to miało kilka zdarzeń - w zamieszczanie opinii zamieszana była konkurencja, jak i jeden z byłych pracownik. Fonokaj to miejsce pracy dla najlepszych - więc jeśli ktoś jest już naszym byłym pracownikiem - najprawdopodobniej po prostu się nie sprawdził i nie spełnił pokładanych w nim nadziei i wymagań. W blisko 20-letniej historii firmy mieliśmy do czynienia z profesjonalistami i te osoby albo wciąż u nas pracują albo zrobiły zawrotną karierę u konkurencji. Do grona tych zawodowców na pewno nie należą ci, którzy obecnie starają się popsuć pozytywny wizerunek firmy. Jeżeli ktoś ma faktycznie coś do powiedzenia - to niech podpisze się choćby imieniem i pierwszą literą nazwiska. Wówczas w odpowiedzi z przyjemnością opublikujemy powody zakończenia współpracy. Pozdrowienia dla całego team'u Fonokaj!

Zostaw merytoryczną opinię o Fonokaj - Gdynia

• Jak się pracuje w Fonokaj?

Zobacz opinie na temat firmy Fonokaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fonokaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fonokaj
  • Zygmunta Augusta 5A lok. 4