Opinie o Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała w Przeźmierowo

Kacper Nowy wpis

Czy łatwo można dostać dzien wolnego w firmie?

Piciu9120

Tragedia ten warsztat. Dałem do zrobienia głowice od opla Vectry i Pan Andrzej to jest zwykły amator a nie fachowiec niedosyc że za pierwszym razem jak robił głowice to (usunięte przez administratora) robotę i jak poprawiał to to samo (usunięte przez administratora). A teraz to nawet telefonu nie odbiera i a jak odbierze to gada ze za dwa dni będzie zrobione i tak od lipca br. Jednym słowemem gamon a nie fachowiec. A jak chciałem fakturę za naprawę głowicy to powiedział że jak dopłacę tysiąc złotych to mi da fakturę. Oszust i nic po za tym

@Piciu9120

US trzeba zawiadomić. Zaluje,ze kilka lat temu odpuscilem. Ale co sie odwlecze...

Przemo Nowy wpis
@Piciu9120

Ostrzegalem kilka lat wcześniej wystawiłem opinie . Od czasu kontaktu z partaczem A.Musiala to czytam opinie.Wystarczy jeden negatyw i omijam szerokim lukiem takie osoby. Musiala to frajer,wiele osob okradl ,wiele z nich olalo wpisy. A szkoda ! Mnie QUTAS narazil na koszt 10000 zl. Jak mawiają karma wraca. Predzej czy później. Poczekamy !

Julia Nowy wpis

Dziękujemy za opinie na temat świadczonych przez Makon Motors usług. Zależy nam głównie na tym, by w wątku wypowiadały się osoby zatrudnione w firmie i powiedziały, jakim jest pracodawcą. Jeśli jesteście lub byliście pracownikami tego przedsiębiorstwa, napiszcie proszę, jak przedstawiają się warunki płacowe. Czy zatrudnione osoby mogą skorzystać też z benefitów pozapłacowych? Jaka jest atmosfera w pracy?

Marek Nowy wpis

Zlecilem firmie makon motors 3 głowice, pomijając fakt,ze trwało to 8 miesięcy to każda głowica była spartaczona. Pan musiała stwierdził,że to wina mechanika który montować je po regeneracji robił wszystko ze by nie poprawiać swojej partaniny. Zwykły Szuszfol. Zlecilem poprawienie tych głowic firmie Top-Mar w Przezmierowie i jak ręką odjal. Mam nauczkę,od tej pory zanim kupie czy zlecę naprawę czytam opinie. Wystarczy jeden negatyw i jest pewne ze by omijać takiego fr...ra szerokim łukiem !

Brałeś udział w rekrutacji do Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
przemo

kilka lat temu narazil mnie ten partacz na duże straty kilku tysięcy zl. widze,ze nic sie nie zmienilo. doplata do faktury ? US poinformować. Musiala to stolarz,ktory szkoły nie ukonczyl. glowice to powinien zregenerować ale swoja bo ma pusto pod deklem. silnik znajomego robil rok czasu,jak kumplowi powiedziałem,ze mnie wyrolowal to uwierzyl wtedy,ze musiala to zwykly leniwy przyglupawy (usunięte przez administratora)

Marko500

Oszust i kretacz zamiast się zająć moja głowica to pojechał sobie na wczasy i tel nie odbiera. A w warsztacie jeden pracownik który staje na rzesach żeby co kolwiek zrobić. A klienci go wyzywaja za szefa. Współczuję pracownikowi że ma takiego szefa

przemo

odradzam ten (usunięte przez administratora) warsztat, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Makon Motors -Specjalistyczny Zakład Regeneracji Głowic Samochodowych Andrzej Musiała - Przeźmierowo

• Krańcowa 137
    62-081 Przeźmierowo