Auto-Delik Jan Delik

Przeźmierowo

Opinie o Auto-Delik Jan Delik

GalAnonim 2014-12-21 16:31
Czy to prawda, że firma Auto-Delik Jan Delik, zatrudnia na stanowisku kierowcy nawet alkoholików z problemami? Ktoś powinien się tym zainteresować...
jeszcze wierny klient 2016-09-13 21:25
Panie Janku. Panie Piotrze. Nie zmarnujcie tego co osiągnęliście przez ostatnie 6 lat. Wasze ostatnie posunięcia są niestety tragiczne. Może jeszcze teraz tego nie odczuwacie, ale ekipa zarządzająca serwisem sprowadzi na Was tylko kłopoty. Nie o to chodzi by kasować ile wlezie i mówić Klientowi, że tak musi być. Czy zapłacę Wam 700 - 1000 zł za serwis a 3000 zł to jest naprawdę różnica. Różnica która spowoduję, że większość Klientów odejdzie do innych serwisów. A byłoby szkoda. Większość była za Wami rękoma i nogami. Ale to co wyprawia obecna ekipa to jest nie do przyjęcia. Nie idźcie tą drogą jak powiadał Pan Prezydent z chorobą filipińską. Póki na to czas ...... POBUDKA
stary wyjadacz 2016-09-15 15:54
Panowie właściciele firmy. Niestety zatrudnienie kierownika serwisu i jego załogi wyjdzie Wam bokiem. Albo już wychodzi! Otwórzcie się na stałych Klientów. To oni są dla Was najważniejsi. II zadbajcie o starą ekipę - to dzięki nim jesteście w miejscu w którym jesteście.
Art jo) 2016-10-11 00:14
Ja z kolei zostalem bezczelnie potraktowany przez Dyrektora. Nie załatwił niczego w mojej sprawie. Pytanie za co bierze pieniądze.
wściekły 2016-10-31 09:24
BŁĄD - odchodzą te osoby, które zdecydowanie odejść nie powinny. Gratulacje kierowniczku - dobra robota. Kiedyś będziesz najbardziej znienawidzoną osobą w rodzinie D. Ale wtedy będzie już za późno. Tyle porządnych osób zwolniło się przez ciebie. W sumie to mi ciebie żal - jesteś małym człowiekiem. Takim nikim po prostu.
Zadowolony klient 2016-12-30 17:59
Prezydent z chorobą filipińską nie jest najlepszym przykładem, chyba że należy robić ważne rzeczy w życiu na "rauszu". Prowadzenie biznesu to jakość, rzetelność i parametry L&P, a czy to tam było zapewne wie PAN JAN I PAN DYREKTOR
Koneser starego i dobrego, nie ZEPSUTEGO 2016-12-30 18:04
Ciekawe co i komu się wyjada, lepiej konsumować swoje wtedy lepiej smakuje
Odzyskany klient 2016-12-30 18:11
Do pracy przychodzimy dla kasy, każdy szanujący się pracodawca nie udaje że płaci, dlaczego pracownicy udają, że pracują i udają klientów?
Panie kierowniku zmiany idą w dobrym kierunku obserwuję to od kilku m-cy TAK TRZYMAĆ
jakość, solidność i zasada że KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ
domoator 2017-04-21 11:08
Firma słaba. Obsługa klientów przeciętna a ceny jak z kosmosu. Za dużo jest nierobów w tej firmie na których trzeba pracować. Jaka płaca taka praca i to przysłowie odzwierciedla całą tą firmę
ricki 2017-09-12 22:48
bylem ostatnio w tym salonie. bylem i wyszedlem. pytam o carensa w wersji 7mio osobowej. podchodzi kierownik sklepu i ze szczerym usmiechem odpowiada 'nie ma szans' - ręce mi opadły! przysiadlem na chwilę, wziąłem cennik i wyszedłem. brawo dla tego pana - z taką gadką na dzień dobry na pewno będziecie mieli pełno klientów.
Zostaw swoją opinię o Auto-Delik Jan Delik - Przeźmierowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Delik Jan Delik