Opinie o Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański w Elbląg

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry. nie ma tu jakoś zbyt wielu nowych komentarzy a widzieliśmy z chłopakiem, że jeszcze niedawno poszukiwano wulkanizatora na serwis. To nabory już całkowicie zamknięte czy jednak miałby w teorii szanse by jeszcze się dostać? proponowano umowę o pracę od samego początku a to na niej nam zależy

Stary klient Nowy wpis

Zawiodłem się na tym człowieku.Naprawialem auto kilka lat a teraz okazał się (usunięte przez administratora) który pomimo że zawyża naprawę samochodu przy odbiorze,to (usunięte przez administratora) jeszcze na częściach.Zarabia na kliencie podwójnie mówiąc że części są po rabatach.. Odradzam tego mechanika bo to (usunięte przez administratora)

szczęśliwy klient Nowy wpis

Zakład porażka. Mój samochód został zepsuty przez tego pseudo mechanika. Kasę bierze za to co powinien zrobić, a nie za to co zostało zrobione. Po naprawie musiałem jechać do innego mechanika, żeby zweryfikować usterki. Wszystkie kontrolki zaczęły się zapalać. Prawdziwa to jest tylko wydana kasa, a nie robota. Ogólnie totalna masakra. Jak Wam zależy na własnym aucie omijajcie to miejsce z daleka.

mirek Nowy wpis

(usunięte przez administratora)ten gosc to psuje auta wymienia czesci zepsul mi czujnik oleju przy wymianie oleju zdjol mise olejowa niewiem poco auto chodzilo juz glosniej olej jakis stary nie polecam tego mechanika wrecz szukamosob kture poswiadcza bo oddaje sprawe na policjie i jesli ktos jest poszkodowany przez tego pana to prosze o kontakt i jeszcze zastrasza jak mu ktos prawde powie ale ja sie nie dam mam dowody zdjecia do zobaczenia w sadzie krzysiu

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
XYZ

Po prostu dno dno i jeszcze raz dno Moje sugestie dla Elcar Auto Serwis (usunięte przez administratora): Zamknij ie ten zakład i nie naciągajcie ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć zakład

Niezadowolony klient

W ramach sprawdzenia sprawności pojazdu samochody są tutaj katowane. Co więcej w samochodzie, który oddałem do naprawy usterka nie została naprawiona i zostałem oszukany gdyż mechanicy pozbawili mojego auta oryginalnego filtru paliwa. Cała tapicerka została pobrudzona. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański - Elbląg

Elcar Auto Serwis Krzysztof Szczepański