Opinie o Emergo Adam Parda w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Emergo Adam Parda. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Emergo Adam Parda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emergo Adam Parda w Warszawa

Magazynier

Nie polecam pracy na magazynie tej firmy (magazyn w Niemcach). Kierownik oderwany od rzeczywistości, terroryzowany przez swoją zwierzchniczkę boi się własnego cienia i próbuje odreagowywać na swoich podwładnych. Zero organizacji i twardych procedur, wszystko żyje własnym życiem i zależy od bieżącego nastawienia przełożonych, brak szacunku do drugiej osoby i bardzo toksyczna atmosfera, praca ciężka przy kompletacji zamówień np z blatami lub panelami podłogowymi, ciągłe manipulacje i oszukiwanie pracownika jeśli chodzi o urlopy czy kasę. Obecnie redukcje etatów. Jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie to niestety musi szukać dalej.

Xxx
@Magazynier

Ej a jak konkretnie ta redukacją etatów wygląda? Oni zwalniają czy po prostu nie przedłużają umów? I kto idzie na pierwszy ogień, nowe osoby czy właśnie pracownicy ze stażem tutaj?

OLeJloy Melinn

Nie wiem czym handluje ta firma oprócz tego (usunięte przez administratora)sprzedawanego w LM. To nawet nie jest wyrób podłogopodobny! Jest to goooowno sprzedawane za gruube pieniądze nazywane panelem winylowym z GWARANCJĄ NA 30 lat! Gwarancja ta zaś kończy się z chwilą zgłoszenia reklamacji - po roku czasu usłyszałem, że panele zostały ułożone wbrew zaleceniom montażowym. Tylko tych zaleceń nie ma. Dział reklamacji LM przysyła mi jakieś świstki twierdząc, że były w paczkach ale ja ich nie miałem! Tak więc po roku moje 80 m2 jest do wymiany bo EMERGO za pomocą LM wcisnęło mi KIT! I nikt nie jest winny oprócz mnie i montażu! Należy wycinać otwory pod każdą nogę cięższego mebla bo inaczej reklamacja nie zostanie uznana i po GWARANCJI!!! Jeżeli mogę doradzić - OMIJAJCIE PANELE WINYLOWE FIRMY EMERGO SPRZEDAWANE W LEROY MERLIN. GOOOWNO przy tym to rarytas!

Emergo Adam Parda poszukiwała kogoś na stanowisko Sekretarka / Sekretarz. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Sugerujesz przy tym, że napisałbyś nieprawdę? Chyba z tym bardziej zbieżne jest oczernianie niż ze wskazywaniem faktów. Narzeczona chciałaby znaleźć pracę w biurze u nas w okolicy, tutaj byłoby jej blisko. W czym dostrzegasz problemy podczas pracy jako Sekretarka?

Hej, ale dajcie detale, bo ja też znalazłam tę rekrutacje i jestem zainteresowana. Podobają mi się dodatki, dają tam np. paczki na święta. Ja teraz nic nie mam :)

Arek Nowy wpis

Jestem ciekawy jakie są zarobki?

Ja Nowy wpis

Dodatki na święta, szacunek do pracownika to wszystko ładnie brzmi... nie polecam bo zaraz będziesz szukać nowej pracy. O szczegółach można pisać wiele, ale po co oczerniać tak bardzo na forum.

Zbierają się tu głównie opinie odnoszące się do pracy w magazynie, ciekawi mnie jednak co dzieje się teraz od strony biura? kiedyś wyświetlała mi się oferta dla młodszego specjalisty ds. zakupów i transportu. mam już doświadczenie na takim stanowisku z innej firmy, ciekawi mnie więc jakie warunki występują tutaj, możecie opisać prace i wynagrodzenie za nią?

Nie ma biura bez magazynu i magazynu bez biura. Firma pada, na magazynie z dwudziestu pracowników zrobili czterech za czym poszły również redukcję etatów w biurze.

Kurcze, ale jak redukują tu etaty w biurze, to czy pozostali pracownicy przez to mają więcej pracy i obowiązków, a to dalej oznacza, że muszą zostawać po godzinach? Fajnie jak ktoś kto nadal pracuje w biurze, napisze, czy aby się wyrobić, trzeba pracować dłużej.

Bania

Branża w kryzysie i tu też zmiany, ale praca spoko, płaca godna. Prawda jest taka, że pozbyli się najgorszych.

Nie mają więcej pracy bo głównie rozchodzi się o to co jest wyżej napisane, że firma pada. Jest na tyle mniej pracy niż np rok czy dwa lata temu że nie potrzeba już tyłu pracowników.

Firma(usunięte przez administratora) Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości czy pytania odnośnie pracy w Emergo Lublin czy Niemce to można sobie śmiało darować. Kierownik na magazynie zatrudniony na słupa chyba tylko po to aby sz.p. dyrektor (usunięte przez administratora) rozwaliła firmę jego rękoma a nie swoimi. Poniewierają pracowników bez żadnego szacunku.

Witam wszystkich komentujących pracę w tej firmie. Czytając niektóre komentarze osób które już jak mniemam nie pracują widzę iż poprostu wylewają pomyje i żale. W każdej firmie są zasady i nadzór przełożonych.Po to oni są. Nie przypominam sobie aby ktoś do mnie odzywał się bez szacunku. Praca na magazynie jest ciężka ale to magazyn na każdym innym też jest ciężko. Mam wrażenie że co niektórzy to chcieliby przyjść posiedzieć i kasę wziąć za to że tylko przyszli. Z tego co wiem nikt się nie zwolnił bo nie wytrzymał ciśnienia, prawda jest taka że wciąż pracują tam ludzie ktorzy otwierali ten magazyn. Skoro jest tak źle to juz by odeszli. Tak samo co do zarzutu oszukiwaniu na urlopach nigdy się nie spotkałem jak było zaplanowane tak się chodziło. Przepraszam ale to jest praca a nie dział charytatywny trzeba wykonywac swoje obowiązki. To normalna rzecz, to nie spotkanie towarzyskie tu się zarabia pieniądze. Wypłaty zawsze na czas a to różnie bywa w innych firmach teraz juz to wiem. Biuro Lublin super kontakt Pozdrawiam wszystkich

Baśka

Naprawdę, pracują tam ludzie od początku? A to jak ktoś pracuje tu tyle lat, to ma lepszą pensję niż osoba nowoprzyjęta? Jest tu jakiś dodatek stażowy, za prace wiele lat w tej firmie? Jaka premia lojalnościowa, czy coś takiego? Mniej więcej jaka może to być kasa za kilka alt pracy na magazynie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Emergo Adam Parda na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OLeJloy Melinn

Olka

a mimo to widzę, że niektórzy praca u was się interesują, przynajmniej tak wnioskuję, po niektórych komentarzach od kandydatów na forum. coś w tle się jeszcze jednak dzieje, że takie zainteresowanie? i w sumie była mowa o paru miejscowościach, Ty którą oceniasz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Emergo Adam Parda odbywa się w siedzibie firmy?

Ulka

Cześć, a jak to wygląda w odniesieniu do działu księgowości? Chciałabym się ubiegać o stanowisko księgowej. Rekrutacja jest zdalna, czy przeprowadzana w biurze? Tak się zastanawiam, gdyby mnie przyjęli oczywiście — jest możliwość pracy w trybie hybrydowym? :) Zdradzisz jak atmosfera w dziale wygląda? Jakie widełki oferuje firma?

Bart128
@Ulka

Główny dział księgowości to zapewne Warszawa, jeśli chodzi o warunki rekrutacji oraz tryb pracy to musisz pytać u źródła. Atmosfera na poziomie. Na pewno biuro Lublin do omijania szerokim łukiem.

Praca w ksiegowosci
@Ulka

Jeśli chodzi o prace w księgowości, kiedyś był super zespół ale dziewczyny uciekły. Wcale tak kolorowo tam nie bylo. Bym sie zastanowiła na Twoim miejscu 5 razy przed złożeniem CV. Praca w dość dużym stresie, straszenie że premii nie bedzie jak sie nie wyrobią z zamknięciem miesiąca, a pracy naprawdę od groma.

@Bart128

Wiecie, czy jest opcja przenoszenia się między oddziałami w PL? Jak zatrudni się w oddziale właśnie w Lublinie, to jest łatwiej przenieść się do pracy do Wawy? Firma pozwala na to by zmieniać miejsca pracy?

Magazynier

Xxx
@Magazynier

Sylwia

Na czym polegało to ciągłe kontrolowanie? Pracownik nie miał wgl wolnej ręki, czy o co chodzi? Ta premia widmo mnie rozbawiła, jakieś nierealne warunki do spełnienia, aby ją dostać?

Osoba
@Sylwia

Cały czas patrzenie na ręce. Jeśli chodzi o premie to warunki oczywiście realne, ale jeśli je spełniłaś to pod koniec miesiąca firma postanawiała je zmienić w taki sposób żeby premii nie wypłacić.

@Osoba

Zgadzam się, ciagle kontrole, ludzie się boja że zaraz coś wymyślą. Robią wszystko aby premii nie było. Namiętnie tez usuwają posty, które są im nie na rękę. Polecam omijać firmę szerokim łukiem !

Kobieta
@Osoba

A podasz wprost przykład? Ciekawa jestem jakie warunki mogą zostać zmienione. I chyba mimo wszystko nie każdy tak ma z tymi premiami? Są osoby, które jednak cyklicznie je wyrabiają? I ile one wynoszą, bo nawet nie wiem?

Osoba
@Kobieta

To jest temat rzeka w tej firmie, robią co chcą. Jeżeli spełnisz warunki co do premii to Ci powiedzą przy wypłacie że np firma jako całość nie osiągnęła założeń i premii nie będzie, albo nawet nic nie powiedzą z nadzieją że nikt nie będzie dopytywał. Ciągłe manipulacje także zwyczajnie szkoda nerwów :)

Jak w Emergo Adam Parda wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nie ma tu czegoś takiego. Jak zobaczą że ktoś jest ambitny to kombinują jak to komuś ukrócić i wpakować na przysłowiową minę. Boją się takich ludzi.

Ty

Ja jestem z pracy w tej firmie zadowolony

PRACOWNIK

Polecam firmę, wszystkie benefity są dostępne, dobre wynagrodzenie, wypłata zawsze na czas. Firma dokłada wszelkich starań aby była przyjazna atmosfera w pracy. Pozdrawiam serdecznie

Danuta

a benefity? co z nimi? i podważasz jego zdanie dotyczące kasy... a możliwe żeby każdy miał tu jednak jakąś swoją stawkę wypracowaną?

Danuta

To skoro takie rozbieżności macie.. to tak właściwie co Cię zachęciło do zatrudnienia się tutaj? I jaki okres czasu przepracowałeś, że taka opinia zdążyła się wyrobić? Z atmosferą jaki problem zauważasz?

Danuta

Mnie jeszcze nie wiem czy pasuje bo do dziś tego nie zweryfikowałam ale tak jak pisałam ciekawi mnie to jakie predyspozycje byłyby tutaj potrzebne lub cechy charakteru żeby dobrze się pracowało. I ostatecznie to o co chodzi z tymi zarobkami? to już jest ocena indywidualna odnośnie adekwatności pieniędzy do obowiązków? Czy po prostu każdy zarabia tyle ile sobie wypracował?

Rafał

Macie chyba najgorsze panele winilowe jakich używałem, w zeszłym roku została mi uznana reklamacja bo panele (61x61 cm ) mi wstały na łączeniach, wasza definicja , za duże obciążenie i nie mają jak pracować, nawet te które nie były zamontowane i leżały w garażu. Teraz wyciąłem stare i zakupiłem nowe , takie same, nie wiem (usunięte przez administratora) co mnie podkusiło ,zmiana uorzenia na mijanke pomyślałem pomorze , ni (usunięte przez administratora) , nie mają obciążenia, jest odstęp od elementów stałych, nurzek , i tak (usunięte przez administratora) nie minęły 2 tygodnie to już widać zachowanie jak poprzednie , (usunięte przez administratora) wstają Macie bubel , bubel za duże pieniądze, będę was chwalił tam gdzie będę mógł .

inwestor
@Rafał

@Rafał, też chcę kupić panele z tej firmy, ale po Twoim komentarzu nie zastanawia mnie tak bardzo jakość tych paneli, bo to sobie zweryfikuję w inny sposób. Bardziej mnie interesuje, po co jeszcze raz kupowałeś panele, które były dla ciebie bublem? Czy dostałeś promocyjną cenę na nie? Zapewnienie, że te drugie są bez wady? Z całym szacunkiem, ale twoja opinia nie wnosi nic, poza tym, że na własne życzenie "wkopałeś" się na minę drugi raz je kupując.

Marchewka

Biuro lublin- bardzo nie polecam. Brak szacunku do pracownika, brak komunikacji, wysłuchania oraz kontrola w każdym aspekcie. Premia widmo (bez komunikatu o jej braku), brak możliwości rozwoju i brak jakiejkolwiek swobody w działaniu. Pomysły pracownika bądź jakiekolwiek problemy spotykają się z milczeniem - a co najwyżej ze złością. Atmosfera bez powodu napięta, momentami strach się było odezwać. Kasa też biedna, aż wstyd mówić- obiecane awanse czy podwyżki to również ściema - jeszcze unikają rozmowy, przesuwają, odwlekają. Unikać i nie dać się nabrać na "rodzinna" atmosferę.

Danuta

Jeśli uciekają według Ciebie szybciej niż przychodzą to ile obecnie osób tu pracuje a ile było ich powiedzmy... kwartał emu?

Danuta

odeszło ale szeregi zostały zapełnione? pytam, bo nie widziałam ogłoszeń na stronie. Czyli aż 16 osób pracuje? A czym on konkretnie się tam zajmują, różne stanowiska są pewnie?

ZZ

Bzdura.. Odeszło czyli zwolniło się 3 osoby. 2 które nie wyrabiały się w zakresie wykonywania obowiązków i 1, która całkowicie zmieniła swoją drogą życiową i zawodową.

Danuta

Hej, ciekawa jestem na którym stanowisku tu pracowałeś i jak to u Ciebie wyglądało, że tak oceniasz. Dasz znać?

Danuta

Widzę, że już rok temu ktoś chciał się dowiedzieć konkretów na temat pracy PH, jednak odp były dość mało precyzyjne. Da ktoś znać jak na dzień dzisiejszy podstawa tutaj wygląda? Dalej jeździ się octaviami na 4 województwa?

Zenek

Witam Może ktoś więcej napisać na temat pracy handlowca Jaka podstawa Jakie auto Jaki teren Czy auto można użytkować prywatnie, Rynek tradycyjny jacy klienci Dziękuję za odpowiedz

@
@Zenek

Dzialalnosc , szału nie ma , nowy produkt nie znany na rynku, teren 3-4 województwa, skoda octavia.

@Zenek

Co niżej to prawda , mało tego pomimo ustalen nie oddzwaniają

nick
@@

odpowiedź została udzielona

TOja

A może coś więcej? Dlaczego?

Dawid

Cześć :) może ktoś rzetelnie

Zostaw merytoryczną opinię o Emergo Adam Parda - Warszawa

• Jak się pracuje w Emergo Adam Parda?

Zobacz opinie na temat firmy Emergo Adam Parda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emergo Adam Parda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emergo Adam Parda
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ostrobramska 75C
    04-175 Warszawa