Sykomat Sp. z o.o.

Opinie o Sykomat Sp. z o.o.

gowork 2011-08-08 19:19:07
Nie polecam. Słaba organizacja pracy. Dużo obietnic, zero konkretów. Duża rotacja pracowników i małe zarobki.
Mariusz 2016-04-28 11:09:33
Dobrze, że wypłaty są na czas @aja. Ogólnie to tutaj nie ma ofert pracy od nich, ale widziałem na ich stronie internetowej, że mają ich parę. Wybrałem tą na przedstawiciela handlowego B2B. Wymagają znajomości branży materiałów wykończenia wnętrz, doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego lub w sprzedaży/obsłudze klienta, a także zdolności interpersonalnych.
ELKOS 2016-10-24 12:26:01
Firma Sykomat Warszawa Bartycka jest mego niekompetentna. Zatrudnieni pracownicy nie potrafią dopasować drzwi do futryn. Zero pomysłów, mega niemili montażyści. Nie znają nawet asortymentu jakim dysponują. Nikomu nie polecam.
Kamil 2016-10-31 14:44:11
Ogółem dobra firma. Wypłata na czas i dobry kontakt z pracodawca. Mogliby troche wiecej placic ale zarobki wszedzie podobne. W sumie na plus.
Zostaw swoją opinię o Sykomat Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sykomat Sp. z o.o.