Opinie o Sykomat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sykomat Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sykomat Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sykomat Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Jestem zadowolony w pracy w firmie. Luźna atmosfera, pomocni współpracownicy. Zarząd dba o pracowników.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sykomat Sp. z o.o.?

Robert Nowy wpis

Niestety nie , ewentualnie czasami szkolenia są robione przez producentów drzwi.

Ślicznotka Nowy wpis

Bardzo fajna firma pod kątem atmosfery z tego co wiem od koleżanki z Sykomatu.Prezes złoty człowiek. Minusem jest na pewno Dyrektor którego powinni zmienić niech idzie już na emeryturę, bo przez niego Firma się nie rozwija.

Hanna Nowy wpis
@Ślicznotka

No to fajnie, że koleżanka ma dobre zdanie, poproś, żeby tu zajrzała i napisała coś więcej, bo miałabym do niej trochę pytań! Przede wszystkim chodzi mi o ten rozwój, czemu ma takie zdanie na ten temat?

Czół ka

Dobre czasy dla tej firmy są już przeszłością - utrzymuje się na rynku sztucznie, poprzez jeszcze dobra koniunkturę drzwi Porta na rynku. Bez wsparcia marketingowego tego producenta już dawno nie poradziła by sobie w dość trudnej sytuacji rynkowej w tej branży na Mazowszu Zarząd nie chce widzieć problemu - jest to niewygodne - brak funduszy na rozwój - stagnacja W zakrzywienie czaso-przestrzeni ( stosowane przez pseudo kadrę zarządzającą ) już nikt nie jest w stanie uwierzyć - zwłaszcza pracownicy którzy stracili tam swoje najlepsze lata Nie polecam

sdf
@Czół ka

W firmie jest sprawnie działający dział reklamacji oraz dział marketingu. Zatrudniani są nowi pracownicy ze względu na duży ruch. Może posiada Pan/Pani przestarzałe informacje :) Znikają wszechobecne reklamy PORTA i zastąpione zostają reklamą SYKOMAT jako silnej marki :)

Hahaha
@sdf

Dział reklamacji to największa kpina jaka tam istnieje. Jest to niewątpliwie zasługa Pana A...... który wiedzy o produkcie nie posiada praktyczne żadnej. Człowiek wydmuszka który potrafi podpierać się tylko przepisami prawnymi a rozmawiać z klientami nikt go nie nauczył. Tragedia.

Iwona
@Hahaha

Nie do końca łapię, piszesz jako pracownik tego działu, czy klient reklamujący drzwi? No i tak piszesz, jakby ten pan był jedynym zatrudnionym w dziale, a to chyba jego szef, tak?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży oferowane przez firmę Sykomat Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Wiecie może, czy w Sykomat Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

odp

Najlepiej wysłać maila z cv na kontakt@sykomat,pl

Czy w Sykomat Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

add

Tak, na 3 msc :)

Dorotka WAWA

Praca w firmie Sykomat to porażka Słaba płaca - trzeba liczyć na karty przedpłacone od producentów Słaba organizacja pracy - magazyn - dział handlowy Stara wysłużona sieć sprzedaży Bez perspektyw (usunięte przez administratora) - nie polecam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sykomat Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

odp

Jest możliwość odbioru godzin :)

GT

Wszystko w porządku, 8h pracy, podstawa plus premia. Żadnych problemów z zarządem.

gt

niezbyt rozumiem w czym problem, oczywiście, że czytam pracuję tu kilka lat i nie mam żadnych problemów

ES

Jeśli szukasz zatrudnienia i natrafiłeś na ofertę firmy SYKOMAT to już powinno wzbudzić w Tobie nieufność i podejrzliwość Pracodawca wyjątkowo nierzetelny, brak konkretów, niska pensja, salony jak z lat 80 - tych, Jedynie na co możesz liczyć to dolewanie " % " do herbatki żeby umilić sobie dzień Nie polecam

Krzysztof
@ES

Twoja opinia różni się zupełnie od tego, co nie tak dawno napisał @pracownik. Wspomniałeś o niskiej pensji, którą oferuje ta firma. Możesz sprecyzować konkretnie, ile można zarobić?

ES
@Krzysztof

Pensja w dziale handlowym to połączenie podstawy oraz premii sprzedażowej

MR
@ES

Piszesz (usunięte przez administratora) W większości firm jest taki system płac.

MR
@ES

Następna nietrafiona opinia i własnie taki "wzbudzić w Tobie nieufność i podejrzliwość" Jak coś się pisze to przykłady a nie wciskanie ciemnot. Zapraszam do salonu 216 -kopara Ci opadnie. Co do alkoholu to widać słowa osoby co ma z tym problemy.

Czy Sykomat Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

odp

Tak, każdy punkt ma ustalone ścisłe godziny pracy.

pracownik2

Wszystko w porządku, brak nadgodzin, wypłata na czas

łatwa praca, bez nadgodzin, wynagrodzenie na czas

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

new

Rekrutacja to jednorazowa, długa rozmowa z zarządem :) Wyznaczenie celów i rozmowa w jaki sposób cele można zrealizować. Najpierw jest umowa próbna, więc to okres sprawdzający. :)

Patrycja

@coworker super usłyszeć pozytywna opinie! A ile już pracujesz w firmie, można wiedzieć ?

@coworker
@Patrycja

Już ponad 3 lata :)

Coworker

Firma z dużą tradycją nastawioną na budowanie rodzinnej i miłej atmosfery. Ludzie znają się od lat i to oni tworzą rodzinę :) Super zespół managerski! :)

qwerty
@Coworker

Tiaa to jest rodzina ale patologiczna. Jest grupa starych wyjadaczy i rzeczywiście tworzą taką rodzinę z ojcem dyrektorem na czele. Ale reszta won, no chyba że ktoś użyje sporej ilości wazeliny żeby się wkupić.

@qwerty

Każdy ma prawo do własnej opinii, jednak ta wydaje się dość absurdalna. Posiadamy wielu pracowników, którzy rzeczywiście zostali z nami na więcej niż 10 lat. Każdy nowy pracownik może liczyć na wsparcie i pomoc. Pewnie dlatego też ci nowi zostają u nas na dłużej, prowadząc samodzielnie nawet te jednoosobowe działy! :)

Czy pracodawca Sykomat Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

odp

oczywiście szkolenia są na bieżąco :)

odp

oczywiście szkolenia są na bieżąco :)

@odp

Pisząc o szkoleniach masz na myśli kursy branżowe, czy można także uczestniczyć w kursach językowych?

@Andrzej

Są to kursy branżowe i szkolenia produktowe :)

War BP
@odp

Mówisz o szkoleniach przy biurku jak przyjdzie co kwartał handlowiec z resztką katalogów?

@War BP

Nie, mówię o szkoleniach odbywających się co kilka tygodni podczas całodniowej wizyty producentów. Ewentualnie te rzadsze, które są większe, krajowe i zdarzają się nieco rzadziej.

Sf Joko

Co do pracy w tej firmie to można powiedzieć jedno - jak komuś pasuje siedzieć w jednym miejscu bez możliwości rozwoju ( pionowy i poziomy ) i z kiepskimi zarobkami - to zapraszam Są firmy w tej branży które są bardziej zorganizowane handlowo i organizacyjnie - na pewno w większymi perspektywami i dużo większym zasięgiem działania Szkolenia w tej firmie to fikcja - zalecane oglądanie filmów na (usunięte przez administratora) dla przeszkolenia tworzą atmosferę ogólnego cyrku i zażenowania Rodzinnej atmosfery nie jest w stanie zrekompensować brak profesjonalizmu pseudo " kadry kierowniczej "

Angela

Spokojna praca bez "ciśnienia", przyjazna atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas. Pracuję ok 3 lat i ogólnie oceniam Sykomat na plus.

Gabriela
@Angela

A jak wygląda możliwość awansu i co za tym idzie podnoszenia zarobków? Czy raczej zostanę przy pensji, na którą się zgodzę na początku?

Angela
@Gabriela

Kierownictwo nie zamyka się na możliwość rozwoju, po okresie próbnym są wyższe pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Sykomat Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sykomat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sykomat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sykomat Sp. z o.o.?

Sykomat Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Warszawa

Sykomat Sp. z o.o.